Korucu

Korucu

Son dakika korucu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan korucu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan korucu haber sayfamızda...

Korucu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.842 korucu haberi bulunmuştur.
Son dakika... Afganistan'da Taliban saldırısında 9 güvenlik görevlisi öldü!
Son dakika... Afganistan'da Taliban saldırısında 9 güvenlik görevlisi öldü!Taliban militanlarının, Afganistan'ın kuzeyindeki Sar-ı Pul vilayetinde düzenlediği silahlı saldırıda 9 güvenlik görevlisi hayatını kaybetti.
9.04.2021Dünya
Eren-12 Güleşli Operasyonu'ndan görüntüler
Eren-12 Güleşli Operasyonu'ndan görüntülerİçişleri Bakanlığınca Şırnak-Siirt illerinde Eren-12 Güleşli Operasyonu başlatıldı. Operasyonda, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 1.317 personel görev alıyor.
30.03.2021Gündem
Son dakika... İçişleri duyurdu! Eren-12 Güleşli Operasyonu başlatıldı
Son dakika... İçişleri duyurdu! Eren-12 Güleşli Operasyonu başlatıldıGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığınca Şırnak-Siirt illerinde Eren-12 Güleşli Operasyonu başlatıldı. Operasyonda, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 1.317 personel görev alıyor
30.03.2021Gündem
Murat Karayılan'ın alçak talimatı! Kan dondurdu...
Murat Karayılan'ın alçak talimatı! Kan dondurdu...Gara’da yakalanan 2 terörist verdikleri ifadede kan donduran detayları anlattı: "Murat Karayılan, örgütün Gara’daki elebaşlarıyla toplantı yaptı. Karayılan, o toplantıda mağaranın sorumlusu Ataman’a “Operasyon olursa hiç kimseyi sağ teslim etmeyin” diye emir verdi." İşte örgütte Gara ile ilgili yaşananlar ve bölgeye konuşlandırılan teröristlere örgüt elebaşı Murat Karayılan'ın verdiği alçak talimata ilişkin son dakika ayrıntıları...
25.02.2021Gündem
Son dakika! Bakanlık duyurdu! Eren-11 Sehi Ormanları Operasyonu başladı
Son dakika! Bakanlık duyurdu! Eren-11 Sehi Ormanları Operasyonu başladıİçişleri Bakanlığınca Bitlis ve Siirt İllerinde Eren-11 Sehi Ormanları Operasyonu başlatıldı. Operasyonda Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 781 personel görev alıyor.
24.02.2021Gündem
Son dakika... Tunceli'de 600'ü bulan terörist sayısı 20'lere düştü
Son dakika... Tunceli'de 600'ü bulan terörist sayısı 20'lere düştüGelen son dakika haberine göre; Tunceli'de, güvenlik güçlerince son yıllarda terörle mücadelede sürdürülen kapsamlı operasyonlarla, kırsal alanda sayıları 600'ü bulan terörist sayısı 20'lere kadar düşerken, 4 yıldır örgüte katılım olmadığı belirlendi.
21.02.2021Gündem
'Eren-8 Amanoslar' operasyonunda 7 depo, 2 sığınak imha edildi
'Eren-8 Amanoslar' operasyonunda 7 depo, 2 sığınak imha edildiHatay, Osmaniye ve Gaziantep'te düzenlenen 'Eren-8 Amanoslar' operasyonunda, 7 depo ve 2 sığınak imha edilirken, çok sayıda patlayıcı madde ve yaşam maddesi ele geçirildi.
19.02.2021Gündem
Afganistan'da Taliban saldırısında 9 kişi öldü
Afganistan'da Taliban saldırısında 9 kişi öldüTaliban militanlarının, Afganistan'ın Daykundi vilayetinde düzenlediği silahlı saldırısında 8 sivil ile 1 korucu hayatını kaybetti.
18.02.2021Dünya
Terör örgütü PKK paha biçilemez can kayıplarının yanında 500 milyar dolar kaybettirdi
Terör örgütü PKK paha biçilemez can kayıplarının yanında 500 milyar dolar kaybettirdiGara'daki harekatta terör örgütü alıkoyduğu 13 sivili şehit etti. bu, PKK'nın elbette ilk sivil katliamı değil, daha önce de benzer vahşetlere imza attı. Peki bölücü örgüt nasıl bir dönemde ortaya çıktı? Türkiye'nin başına nasıl bela oldu? Türkiye'ye ne kaybettirdi? Eğer terör örgütü olmasaydı? Türkiye özellikle Güneydoğu nasıl bir yer olacaktı? İşte CNN TÜRK’ün hazırladığı PKK dosyasından çok çarpıcı detaylar…
17.02.2021Gündem
Son dakika haberi: Şırnak ve Siirt'te Eren-10 Gabar Operasyonu başlatıldı
Son dakika haberi: Şırnak ve Siirt'te Eren-10 Gabar Operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığınca Şırnak-Siirt illerinde Eren-10 Gabar Operasyonu başlatıldı. Operasyonda Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 1.073 personel [(68) operasyonel tim] görev alıyor
12.02.2021Gündem
Eren-9 Kazan-Han Yaylası Operasyonu başlatıldı
Eren-9 Kazan-Han Yaylası Operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığınca Hakkari'de 'Eren-9 Kazan-Han Yaylası' operasyonu başlatıldı. Gelen son dakika haberine göre; Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan (2.218) personel [(129) operasyonel tim] görev alıyor.
10.02.2021Haberler
Son Dakika... Eren-9 Kazan-Han Yaylası Operasyonu başlatıldı
Son Dakika... Eren-9 Kazan-Han Yaylası Operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığınca Hakkari'de 'Eren-9 Kazan-Han Yaylası' operasyonu başlatıldı. Gelen son dakika haberine göre; Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan (2.218) personel [(129) operasyonel tim] görev alıyor.
10.02.2021Gündem
Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'te 1670 personelin katılımıyla ‘Eren-8 Amanoslar Operasyonu’ başladı
Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'te 1670 personelin katılımıyla ‘Eren-8 Amanoslar Operasyonu’ başladıİçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, 'Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'te 1670 personelin katılımıyla "Eren-8 Amanoslar Operasyonu" başlatıldı' denildi.
8.02.2021Haberler
Son dakika... Eren-8 Amanoslar Operasyonu başlatıldı
Son dakika... Eren-8 Amanoslar Operasyonu başlatıldıGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, 'Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'te 1670 personelin katılımıyla "Eren-8 Amanoslar Operasyonu" başlatıldı' denildi.
8.02.2021Gündem
Eren-7 Mercan Munzur operasyonu başladı
Eren-7 Mercan Munzur operasyonu başladı İçişleri Bakanlığı, Tunceli'de 1062 personelin katılımıyla "Eren-7 Mercan Munzur Operasyonu" başlatıldığını açıkladı.
5.02.2021Haberler
Son dakika! Eren-7 Mercan Munzur operasyonu başladı
Son dakika! Eren-7 Mercan Munzur operasyonu başladıGelen bir son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı, Tunceli'de 1062 personelin katılımıyla "Eren-7 Mercan Munzur Operasyonu" başlatıldığını açıkladı.
5.02.2021Gündem
İçişleri Bakanlığı duyurdu! Eren -6 Mergelo operasyonu başlatıldı
İçişleri Bakanlığı duyurdu! Eren -6 Mergelo operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığınca Bitlis ve Siirt illerinde “Eren -6 Mergelo” Operasyonu başlatıldı. Operasyonda, Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 1.453 personel görev alıyor.
2.02.2021Haberler
Son Dakika Haberi: İçişleri Bakanlığı duyurdu! Eren-6 Mergelo operasyonu başlatıldı
Son Dakika Haberi: İçişleri Bakanlığı duyurdu! Eren-6 Mergelo operasyonu başlatıldıGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığınca Bitlis ve Siirt illerinde “Eren -6 Mergelo” Operasyonu başlatıldı. Operasyonda, Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 1.453 personel görev alıyor.
2.02.2021Gündem
Son dakika! İçişleri Bakanlığı duyurdu! Operasyon başladı
Son dakika! İçişleri Bakanlığı duyurdu! Operasyon başladıİçişleri Bakanlığı, 1040 personelin katılımıyla "Eren-3 Ağrı Dağı" operasyonunun başlatıldığını bildirdi.
23.01.2021Gündem
Peygamber İsimleri Ve Anlamları: Kuran'da Geçen Peygamber İsimleri Nelerdir?
Peygamber İsimleri Ve Anlamları: Kuran'da Geçen Peygamber İsimleri Nelerdir?Kuran-ı Kerim'de 25 peygamberin adı geçmektedir. Adı en çok geçen peygamberler sırasıyla Hz. Muhammed, Hz. Musa, Hz. Nuh, Hz. Yusuf ve Hz. İsa'dır. Buna karşın birçok hadise göre Allah 24 bin peygamber göndermiştir. Bu sayı bazı kaynaklarda 224 bin olarak geçer. Kuran'da geçen peygamber isimleri ve anlamları nelerdir? İşte, tüm detaylar.
20.01.2021Dini Bilgiler
Son dakika... Eren-2 Lice operasyonu başlatıldı
Son dakika... Eren-2 Lice operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığınca 2021 yılının ilk operasyonu olarak başlatılan Eren operasyonları tüm hızıyla devam ediyor. Gelen son dakika haberine göre; bölgede EREN-2 LİCE operasyonunun başlatıldığı bildirildi.
20.01.2021Gündem
Peygamber İsimleri Ve Anlamları: Kuran'da Geçen Peygamber İsimleri Nelerdir?
Peygamber İsimleri Ve Anlamları: Kuran'da Geçen Peygamber İsimleri Nelerdir?Kuran-ı Kerim'de 25 peygamberin adı geçmektedir. Adı en çok geçen peygamberler sırasıyla Hz. Muhammed, Hz. Musa, Hz. Nuh, Hz. Yusuf ve Hz. İsa'dır. Buna karşın birçok hadise göre Allah 24 bin peygamber göndermiştir. Bu sayı bazı kaynaklarda 224 bin olarak geçer. Kuran'da geçen peygamber isimleri ve anlamları nelerdir? İşte, tüm detaylar.
19.01.2021Dini Bilgiler
Sanata Bi Yer Platformu'ndan sanatçı adayları için sergileme imkânı
Sanata Bi Yer Platformu'ndan sanatçı adayları için sergileme imkânı2015 yılından bu yana Türkiye’nin birçok şehrinden öğrencilerin sanatını görünür ve ulaşılabilir kılan Sanata Bi Yer platformu ile sanat, sergi salonlarının ve galerilerin dışına taşındı. Doğuş Grubu mekanlarının sanatçı adayları için sergileme alanına dönüştüğü platform kapsamında 13 öğrencinin çalışmalarından oluşan seçki, 1 Mart 2021'e kadar farklı lokasyonlarda sanatseverlerle buluşuyor.
12.01.2021Kültür Sanat
Son dakika! İçişleri Bakanlığı açıkladı: Eren Operasyonları başladı
Son dakika! İçişleri Bakanlığı açıkladı: Eren Operasyonları başladıGelen bir son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı, Yıldırım Operasyonları'nın 10 Ocak'ta tamamlandığını, Eren Bülbül anısına "Eren Operasyonları"nın başlatıldığını açıkladı. İçişleri Bakanı Soylu operasyonla ilgili olarak, "Terör örgütünü bu kış, mağaralarda yalnız bırakmayacağımızı söylemiştik. Şehidimiz Eren Bülbül’ün maneviyatını yanımıza alarak, cesaretini cesaretimize kattık. Eren Operasyonları'na Tendürek‘ten başladık." dedi.
12.01.2021Gündem
Son dakika... ABD'de en az 25 'yerel terör' soruşturması!
Son dakika... ABD'de en az 25 'yerel terör' soruşturması!ABD Kara Kuvvetleri Genel Sekreteri Ryan McCarthy, Pazar günü Demokrat milletvekiline verdiği demeçte, Başkan Donald Trump'ın destekçilerinin Çarşamba günü Kongre Binası'na düzenlediği saldırı sonucunda en az 25 yerel terör davası açıldığını söyledi.
10.01.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

operasyoniçişleri bakanlığısiirtson dakika haberlerşırnak

Korucu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.