Kulaklık

Kulaklık

Son dakika kulaklık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kulaklık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kulaklık haber sayfamızda...

Kulaklık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.767 kulaklik haberi bulunmuştur.
Uzmanlar müzik eğitiminin küçük yaşta başlamanın önemine dikkat çekiyor
Uzmanlar müzik eğitiminin küçük yaşta başlamanın önemine dikkat çekiyorMüzik, resim, drama, tasarım gibi sanatın çeşitli dallarını bünyesinde barındıran, Türkiye'nin ilk tematik üniversitelerinden Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi'nin öğretim üyeleri, mutlu çocukların sırrının sanat olduğunu belirterek, çocukları sanatla tanıştırmanın ve yeteneklerini küçük yaşta ortaya çıkarmanın önemine işaret etti.
Kulaklardan çıkanlar hayrete düşürüyor! Kelebek, karınca, ot...
Kulaklardan çıkanlar hayrete düşürüyor! Kelebek, karınca, ot...Düzce’de, Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Ali Fuat Şaşoğlu, kulağa kaçan yabancı cisimlerin kulakta duyma kaybına varacak hasarlar yaptığını belirtirken, hastaların kulaklarından çıkan sinek, karınca, kulaklık tıpası, boncuk ve oyun hamuru şaşırtıyor.
6.05.2021Gündem
Şok eden görüntüler! Hepsi kulaklarından çıktı
Şok eden görüntüler! Hepsi kulaklarından çıktıDüzce’de, 17 yıllık Kulak Burun Boğaz Uzmanı olan Dr. Ali Fuat Şaşoğlu, kulağa kaçan yabancı cisimlerin kulakta duyma kaybına varacak hasarlar yaptığını belirterek hastaların kulaklarından çıkan sinek, karınca, kulaklık tıpası, boncuk, kelebek ve oyun hamuru şaşkınlık yarattı.
6.05.2021Gündem
Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavı, mülakatı ne zaman? 20 bin sözleşmeli öğretmen atamaları hangi tarihte olacak?
Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavı, mülakatı ne zaman? 20 bin sözleşmeli öğretmen atamaları hangi tarihte olacak?Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması yapılacağı duyurulmuştu. Atanmayı bekleyen öğretmenler ise 15-26 Mart 2021 tarihleri arasında ön başvuru ve sınav merkezi tercihlerini yaptı. Kılavuzda yer alan tarih bilgisine göre dün sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri açıklandı. Ardından ise sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınav tarihleri ne zaman arayışı başladı. Peki Sözleşmeli öğretmenlik atamaları hangi tarihte olacak? İşte 20 bin sözleşmeli öğretmen atama süreci takvimi...
4.05.2021Gündem
Honor EarBuds 2 SE sızdırıldı: İşte tasarımı
Honor EarBuds 2 SE sızdırıldı: İşte tasarımıKablosuz kulaklıkların arasına yeni bir üye daha katılıyor. Bu kapsamda karşımıza çıkan Honor EarBuds 2 SE, beyaz renkte sızdırılıyor.
3.05.2021Teknoloji
Kulaklık girişini çıkartan ilk marka Apple değil!
Kulaklık girişini çıkartan ilk marka Apple değil!Akıllı telefonlar her yıl farklı değişikliklerle bizleri karşılıyor. Bu değişiklikler içinde en çok tartışılan konu kesinlikle 'akıllı telefonlardan çıkarılan kulaklık girişleri' olmuştu.
2.05.2021Teknoloji
Apple'dan şaşırtan AirPods üretim kararı
Apple'dan şaşırtan AirPods üretim kararıApple AirPods noktasında aldığı karar ile tekrar gündeme geldi. En son düzenlenen Apple etkinliğinde 3.nesil AirPods bekleniyordu ancak tanıtılmadı. Hal böyle olunca dikkatleri üzerine çeken şirketin şimdi de üretim bandını değiştirmesi ile gündeme geliyor.
28.04.2021Teknoloji
Samsung Galaxy M42 5G modeli tanıtıldı!
Samsung Galaxy M42 5G modeli tanıtıldı!Samsung yeni orta segment telefonlarını tanıtmaya devam ediyor. Bu kapsamda sahneye çıkan M42 modeli 5G destekli olarak bizleri karşılıyor ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.
28.04.2021Teknoloji
Eğitimde gelecek senaryoları
Eğitimde gelecek senaryolarıUzaktan eğitim geleceğin eğitim senaryolarını değiştirdi. TEDMEM’e göre OECD’nin dört senaryosundan biri olan “Okul temelli öğrenmenin sonu”, Türkiye için kısa vadede gerçekleşebilir bir seçenek değil.
28.04.2021Eğitim
3 Heceli Kelimeler Nelerdir? Örnekler İle Üç Heceli Kelimeler
3 Heceli Kelimeler Nelerdir? Örnekler İle Üç Heceli KelimelerTürkçede kelimelerin en küçük birimi harf olarak isimlendirilir. Türkçe olan kelimelerde bir hecede yalnızca bir adet ünlü bulunabilmektedir. Ünsüz harflerden hece ortaya çıkarmak için mutlaka bir ünlü olması da gerekmektedir 3 heceli kelimeler nelerdir? Örnekler ile üç heceli kelimeler nelerdir? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.
28.04.2021Eğitim
RAMAZANIN IŞIĞINI YAKALAYIN!
RAMAZANIN IŞIĞINI YAKALAYIN!NUN Eğitim ve Kültür Vakfı bu yıl ikincisini düzenleyerek geleneksel hale getirdiği uluslararası fotoğraf yarışması ile tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini Ramazanın ışığını birlikte yakalamaya davet ediyor.
23.04.2021Advertorial
8D Müzik Nedir? 8 Boyutlu Müzik Yapmak Kolay Mı, Nasıl Yapılır?
8D Müzik Nedir? 8 Boyutlu Müzik Yapmak Kolay Mı, Nasıl Yapılır?Müzik dünyasında kullanılan bir kavram olarak 8D son dönemlerde öne çıkıyor. Pek çok kişi ise müzik açısından bunun ne olduğunu öğrenmek adına internet üzerinden bilgi almaya çalışmaktadır. Peki 8D Müzik nedir? 8 boyutlu müzik yapmak kolay mı, nasıl yapılır? İşte bu konuda merak edilen bilgiler.
21.04.2021Eğitim
'Smart Green Medal' sertifikası aldı
'Smart Green Medal' sertifikası aldıUluslararası alanda öne çıkan denetim, değerlendirme, test ve sertifikasyon kuruluşlarından olan SGS, Huawei FreeBuds 4i'ye Smart Green Medal sertifikası verdi.
21.04.2021Vitrin
Ramazan ışığını yakalayın
Ramazan ışığını yakalayınEğitim ve Kültür Vakfı bu yıl ikincisini düzenleyerek geleneksel hale getirdiği uluslararası fotoğraf yarışması ile tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini ramazanın ışığını birlikte yakalamaya davet ediyor. Geçen yıl dünyanın farklı coğrafyalarında yoğun ilgi gören ve 8 farklı ülkeden, 1000’e yakın fotoğrafın değerlendirildiği yarışmada, bu sene de ramazan ayının heyecanını ve ruhunu en iyi yansıtan fotoğraflar yarışacak.
20.04.2021Eğitim
THY'den 'hijyen seti' açıklaması! Devam ediyor
THY'den 'hijyen seti' açıklaması! Devam ediyorTürk Hava Yolları (THY), Kovid-19 önlemleri kapsamında tüm uçuşlarında yolcularına "hijyen seti" vermeye ve uçuş boyunca gerekli tedbirleri uygulamayı sürdürüyor.
19.04.2021Ekonomi
Son dakika... Tutuklanınca adliyede intihara kalkıştı!
Son dakika... Tutuklanınca adliyede intihara kalkıştı!Adana’da otomobilden hırsızlık yaptığı iddiasıyla tutuklanan U.Y. (17), cezaevine götürüldüğü sırada adliyede intihar girişiminde bulundu. Merdivenin boşluğuna atlamaya çalışan U.Y., böyle kurtarıldı.
19.04.2021Gündem
Ramazanın ışığını yakalayın!
Ramazanın ışığını yakalayın!NUN Eğitim ve Kültür Vakfı bu yıl ikincisini düzenleyerek geleneksel hale getirdiği uluslararası fotoğraf yarışması ile tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini Ramazanın ışığını birlikte yakalamaya davet ediyor.
18.04.2021Gündem
BlackBerry küllerinden yeniden doğabilir mi? İşte yeni tasarım
BlackBerry küllerinden yeniden doğabilir mi? İşte yeni tasarımBir zamanların en dikkat çeken telefonlarını üreten BlackBerry, yakın tarihte adından eskisi gibi söz ettiremiyor. Hal böyle olunca, farklı hamlelerle karşımıza çıkması istenen şirketin yeni telefonlarında farklı tasarımları kullanması bekleniyor. İşte bu beklentiler dahilinde hazırlanan yeni BlackBerry telefon konsepti:
16.04.2021Teknoloji
Sony Xperia 1 III ve Xperia 5 III modelleri tanıtıldı!
Sony Xperia 1 III ve Xperia 5 III modelleri tanıtıldı!Sony Xperia 1 III ve Xperia 5 III modelleri resmi olarak lanse edildi. Telefonların öne çıkan özellikleri arasında elbette ekran yenileme hızlarının yüksek olması ve kamera tarafında sundukları performansları oluyor.
14.04.2021Teknoloji
Neuralink ve AirPods modellerini birleştiren cihaz
Neuralink ve AirPods modellerini birleştiren cihazGeçenlerde Elon Musk Twitter hesabı üzerinden Neuralink beyin implantı için bir paylaşım yapmıştı. Geçen yıllarda tanıtılan bu cihaz, ilk kez maymun ile denenmiş ve başarılı sonuçlar doğurabileceğini gözler önüne sermişti. AirPods ve Neuralink cihazını birleştiren kulaklık modeli, gerçekten de ilginç duruyor.
12.04.2021Teknoloji
Airpods Nasıl Şarj Edilir? Blootooth'lu Kulaklıkları Şar Etme Yöntemleri Nelerdir?
Airpods Nasıl Şarj Edilir? Blootooth'lu Kulaklıkları Şar Etme Yöntemleri Nelerdir?Teknolojinin gelişmesi her geçen gün günlük hayatımıza daha fazla cihazın eklemlenmesini sağlar. Bu cihazlar arasında sıklıkla görmeye başladığımız bluetooth kulaklıklar özellikleri ve kullanıcılara sundukları avantajlar nedeniyle tercih edilirler. Peki Airpods nasıl şarj edilir? Blootooth'lu kulaklıkları şar etme yöntemleri nelerdir? İşte bluetooth kulaklık şarj etme konusunda merak edilen tüm detaylar.
11.04.2021Teknoloji
Airpods Nasıl Bağlanır, Nasıl Kullanılır? Airpods'u Telefona Bağlama Yöntemleri...
Airpods Nasıl Bağlanır, Nasıl Kullanılır? Airpods'u Telefona Bağlama Yöntemleri...Apple'ın kablosuz kulaklığı olan AirPods'u eğer ilk kez iPhone'unuza bağlayacaksınız, çok kolay bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. AirPods için iPhone'da iOS 10 ya da daha yüksek bir sürümün yüklü olduğu bir cihaza sahip olmanız gerekiyor. Apple'ın çok beğenilen kablosuz kulaklığı AirPods kablolar ile boğuşmak zorunda kalmadan dilediğiniz yerde rahatlıkla telefonla konuşabilmenize imkan sunuyor. Airpods nasıl bağlanır, nasıl kullanılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
10.04.2021Teknoloji
AirPods temizleyen mini 'çamaşır makinesi' tasarlandı
AirPods temizleyen mini 'çamaşır makinesi' tasarlandıAirPods kullananlar bilir, gerek renginin beyaz olması gerekse her gün saatlerce kullanması sebebiyle bu kablosuz kulaklıklar çok kirleniyor. Düzenli olarak temizlenmezse ses deneyimini bile düşürüyor. Haliyle düzenli olarak temizlenmesi de gerekiyor. Bu kapsamda temizlemeye üşenenler için çamaşır makinesi mekaniğine dayanan yeni bir cihaz geliştirildi.
11.04.2021Teknoloji
Nokia'dan pil ömrüyle dikkat çeken yeni kablosuz kulaklıklar
Nokia'dan pil ömrüyle dikkat çeken yeni kablosuz kulaklıklarNokia Lite Earbuds olarak isimlendirilen kulaklık, 36 saatlik pil ömrü ile dikkat çekiyor. Nokia bu cihaza ek olarak yeni telefonlarını da tanıtmıştı. İşte kulaklıklar ve dikkat çeken özellikleri:
9.04.2021Teknoloji
Oppo F19 ekran altı kamera sistemiyle tanıtıldı!
Oppo F19 ekran altı kamera sistemiyle tanıtıldı!Büyük iddiaları olmayan Oppo F19, 5.000 mAh bataryası ve ekran altı parmak izi okuyucusu ile tanıtıldı. Telefon 33W hızlı şarj teknolojisini de destekliyor.
6.04.2021Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

kulakkelebekiphoneApple AirPodseğitim

Kulaklık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.