Kuşadası Belediyesi

Kuşadası Belediyesi

Son dakika Kuşadası Belediyesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kuşadası Belediyesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kuşadası Belediyesi haber sayfamızda...

Kuşadası Belediyesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.323 kuşadası belediyesi haberi bulunmuştur.
Kuşadası’nda kara kış desteği
Kuşadası’nda kara kış desteğiKuşadası Belediyesi, ihtiyaç sahiplerine yakacak yardımında bulunmaya başladı. Bu kapsamda ilk olarak 135 ton kömür Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekiplerince vatandaşlara ulaştırıldı.
30.11.2021Ege
Güvercinada Kalesi kalıcı listeye aday
Güvercinada Kalesi kalıcı listeye adayTurkey One yöneticileri, Kuşadası’ndaki Güvercinada Kalesi’ni ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Çetindoğan, tarihi kalenin UNESCO Dünya Mirası Kalıcı Listesi’ne girmesi için çalışacaklarını kaydetti
30.11.2021Ege
Yardımlarıyla yürekleri ısıtıyor
Yardımlarıyla yürekleri ısıtıyorKuşadası’nda 2500 haneye 40 ton kömür dağıtıldı, Muğla’da 2 ayda 1427 aileye ulaşıldı
29.11.2021Ege
Kuşadası Belediyesi'nden 2 bin 500 aileye yakacak yardımı
Kuşadası Belediyesi'nden 2 bin 500 aileye yakacak yardımıKuşadası Belediyesi ihtiyaç sahiplerine yakacak yardımında bulunmaya başladı. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilk etapta Hacıfeyzullah, İkiçeşmelik ve Davutlar mahallelerinde toplam 40 ton kömürü belirlenen adreslere teslim etti.
26.11.2021Gündem
‘Kimse kendini yalnız hissetmesin’
‘Kimse kendini yalnız hissetmesin’Meksika’da düğün hazırlığı yaparken 21 Haziran’da geçirdiği trafik kazasında Fransız nişanlısı Swann Nagat (31) ile yaşamını yitiren Arzu Nena Butt’ın (31) annesi Fatma Yetik, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’i makamında ziyaret etti.
26.11.2021Ege
Yeşil notalar yükseliyor!
Yeşil notalar yükseliyor!Sanata ve sanatçıya desteğini sürdüren Kuşadası Belediyesi Türkmen Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde yer alan müzisyen parkının yapımını da tamamladı
26.11.2021Ege
Kuşadası’nda atıklar geri dönüşüme
Kuşadası’nda atıklar geri dönüşümeKuşadası Belediyesi, Avrupa Atık Azaltım Haftası kapsamında bir etkinlik düzenleyerek elektronik eşya, pil, tekstil ve bitkisel atık yağ toplamaya başladı.
24.11.2021Ege
Ada’da ‘Dünyanın rengi kadınlar’ sergisi
Ada’da ‘Dünyanın rengi kadınlar’ sergisiKuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü nedeniyle düzenlenen ‘Dünyanın Rengi Kadın’ isimli karma resim sergisine ev sahipliği yapmaya başladı.
23.11.2021Ege
Ada’da ‘Dünyanın rengi kadınlar’ sergisi
Ada’da ‘Dünyanın rengi kadınlar’ sergisiKuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü nedeniyle düzenlenen ‘Dünyanın Rengi Kadın’ isimli karma resim sergisine ev sahipliği yapmaya başladı.
23.11.2021Ege
Hizmet, halkın ayağına gidiyor
Hizmet, halkın ayağına gidiyorKuşadası Belediyesi’nin sorunların yerinde tespitini sağlamak amacıyla Güvercin Masa bünyesinde kurduğu gezici ekip vatandaşları evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.
19.11.2021Ege
Yaşam hakkını mermere işlediler
Yaşam hakkını mermere işledilerBu yıl ikincisi düzenlenen Neopolis Heykel Sempozyumu’na katılan 5 ülkeden 10 heykeltraşın eserleri Kuşadası sokaklarını süslüyor
17.11.2021Ege
İki belediyeden çevreci adımlar
İki belediyeden çevreci adımlarBergama ile Kuşadası belediyeleri, örnek çalışmalara imza atıyor.
16.11.2021Ege
‘Yaşanabilir ve yeşil kente dönüşüyoruz’
‘Yaşanabilir ve yeşil kente dönüşüyoruz’Kuşadası Belediyesi, yeşil alanları artırmak amacıyla park yapım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Ömer Günel, “Daha yaşanabilir ve yeşil bir kent oluşturuyoruz” dedi
15.11.2021Ege
Kirliliğe hızlı müdahale
Kirliliğe hızlı müdahaleKuşadası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, daha temiz bir kent için rutin çöp toplama, detaylı temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyor.
15.11.2021Ege
Kulaçlar öğrenciler için atıldı
Kulaçlar öğrenciler için atıldıKuşadası Belediyesi’nin destekleriyle Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) aracılığıyla Açık Su Yüzme Şampiyonası gerçekleştirildi.
8.11.2021Ege
Sahil değil sanat galerisi!
Sahil değil sanat galerisi!Bu yıl ikinci kez düzenlenen Uluslararası Kuşadası Neopolis Heykel Sempozyumu’nun eserleri Atatürk Bulvarı üzerindeki sahil bandında sergilenmeye başlandı.
8.11.2021Ege
Belediye, bakımsız kalan mezarı yeniliyor
Belediye, bakımsız kalan mezarı yeniliyorKuşadası Belediyesi, uzun yıllardır bakımsız kalan Güzelçamlı Mahallesi’ndeki mezarlıkta bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına başladı.
5.11.2021Ege
Çiğnenmiş sakızlar heykele dönüştü
Çiğnenmiş sakızlar heykele dönüştüKuşadası Belediyesi Necati Korkmaz Mikro Minyatür Sanat Merkezi ve Sergi Alanı ‘Sakızdan Heykeller’ isimli sergiye ev sahipliği yapmaya başladı.
2.11.2021Ege
Kuşadası’nda her adımda bir eser
Kuşadası’nda her adımda bir eserNeopolis Heykel Sempozyumu’nda ortaya çıkan çalışmaların kentin farklı noktalarına yerleştirileceğini belirten Belediye Başkanı Günel, “Sadece turizmin değil, kültür-sanatın da amiral gemisi olacağız” dedi
1.11.2021Ege
Minikler, kile hayat verdi
Minikler, kile hayat verdiKuşadası Belediyesi, Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) ile Mehmet Nuri Göçen Kültür Eğitim ve Sanat Vakfı işbirliğinde düzenlenen 2. Uluslararası Neopolis Heykel Sempozyumu devam ediyor.
27.10.2021Ege
‘Başkaları düşünür biz yaparız’
‘Başkaları düşünür biz yaparız’Projenin ilçeye değer katacağına dikkat çeken Başkan Ömer Günel “Yatırımlarla marka değerimiz artıyor, esnafımız kazanıyor” dedi
22.10.2021Ege
Hedef, uluslararası platforma taşımak
Hedef, uluslararası platforma taşımakAydın Büyükşehir Belediyesi, Kuşadası Belediyesi ve Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) işbirliğinde bu yıl 24’üncü kez düzenlenen Altın Güvercin Beste ve Müzik Yarışması’nın Koordinatörü, prodüktör, gazeteci ve yazar Ali Rıza Türker, İbramaki Sanat Galerisi’nde düzenlenen bir söyleşide okurları ile bir araya geldi.
18.10.2021Ege
Kuşadası turizmi çağı yakalıyor...
Kuşadası turizmi çağı yakalıyor...Pandemiyle her alana yayılan dijitalleşmeyi turizme entegre etmeyi amaçlayan Kuşadası Belediyesi, Kuşadası İstasyon Topluluk Merkezi ile hedefine bir adım daha yaklaştı
18.10.2021Ege
Kuşadalı kadınlar öğrenciler için buluştu
Kuşadalı kadınlar öğrenciler için buluştuKuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, eşi Duygu Gül Günel’le birlikte Kuşadası Katılımcı Kadın Hareketi Derneği tarafından üniversite öğrencilerine maddi destek sağlamak amacıyla düzenlenen kahvaltıya katıldı.
15.10.2021Ege
Mermerler hayat buluyor
Mermerler hayat buluyorKuşadası Belediyesi, Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) ile Mehmet Nuri Göçen Kültür Eğitim ve Sanat Vakfı işbirliğinde düzenlenen 2. Uluslararası Kuşadası Neopolis Heykel Sempozyumu’nda sanatçıların heykelleri şekil almaya başladı.
12.10.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

Kuşadası Belediyesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.