Kuşadası Belediyesi

Kuşadası Belediyesi

Son dakika Kuşadası Belediyesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kuşadası Belediyesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kuşadası Belediyesi haber sayfamızda...

Kuşadası Belediyesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.298 kusadasi belediyesi haberi bulunmuştur.
Hedef, uluslararası platforma taşımak
Hedef, uluslararası platforma taşımakAydın Büyükşehir Belediyesi, Kuşadası Belediyesi ve Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) işbirliğinde bu yıl 24’üncü kez düzenlenen Altın Güvercin Beste ve Müzik Yarışması’nın Koordinatörü, prodüktör, gazeteci ve yazar Ali Rıza Türker, İbramaki Sanat Galerisi’nde düzenlenen bir söyleşide okurları ile bir araya geldi.
18.10.2021Ege
Kuşadası turizmi çağı yakalıyor...
Kuşadası turizmi çağı yakalıyor...Pandemiyle her alana yayılan dijitalleşmeyi turizme entegre etmeyi amaçlayan Kuşadası Belediyesi, Kuşadası İstasyon Topluluk Merkezi ile hedefine bir adım daha yaklaştı
18.10.2021Ege
Kuşadalı kadınlar öğrenciler için buluştu
Kuşadalı kadınlar öğrenciler için buluştuKuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, eşi Duygu Gül Günel’le birlikte Kuşadası Katılımcı Kadın Hareketi Derneği tarafından üniversite öğrencilerine maddi destek sağlamak amacıyla düzenlenen kahvaltıya katıldı.
15.10.2021Ege
Mermerler hayat buluyor
Mermerler hayat buluyorKuşadası Belediyesi, Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) ile Mehmet Nuri Göçen Kültür Eğitim ve Sanat Vakfı işbirliğinde düzenlenen 2. Uluslararası Kuşadası Neopolis Heykel Sempozyumu’nda sanatçıların heykelleri şekil almaya başladı.
12.10.2021Ege
Aydın ile Kuşadası  zirvede fark yarattı
Aydın ile Kuşadası zirvede fark yarattıİstanbul’da düzenlenen Cumhuriyet Halk Partili Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi’nde Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi de yerini aldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın ve Kuşadası’na özgü tarımsal ürünlerin yar aldığı stantları ziyaret etti.
8.10.2021Ege
Kadın dostu kent
Kadın dostu kentKuşadası Belediyesi, kadına yönelik şiddete ilişkin toplumsal farkındalığı artırmak ve kadınlara destek olmak amacıyla Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu’yla işbirliği protokolü imzaladı
8.10.2021Ege
Turist göründü
Turist göründüYunanistan, Türkiye’de sadece Kuşadası ve İstanbul limanlarına deniz hudut kapılarını açtı. Bu ülke üzerinden Kuşadası’na lüks kruvaziyerle 482 turist geldi. Birçok gemi firması, Türkiye’yi yeniden programına almaya başladı
8.10.2021Ege
‘Öğrencilerimiz için boynumuz kıldan ince’
‘Öğrencilerimiz için boynumuz kıldan ince’Kuşadası Belediyesi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Devlet Konservatuvarı’na Tarihi Kervansaray’ın üst katında yer tahsisinde bulundu. Belediye Başkanı Ömer Günel, “Konservatuvarın Kuşadası’ndaki mevcut binası eğitim görmeye uygun değildi. Söz konusu, geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz olunca boynumuz kıldan incedir” dedi
6.10.2021Ege
Kuşadası, özlenen günlere dönecek!
Kuşadası, özlenen günlere dönecek!Yunanistan’ın Galataport İstanbul ile Kuşadası Limanı’na deniz hudut kapılarını yeniden açması turizmcileri sevindirdi. Uygulamanın kruvaziyer turizmine hareket getireceği belirtildi
5.10.2021Ege
‘Dünyaya ve barışa katkı yapıyoruz’
‘Dünyaya ve barışa katkı yapıyoruz’Kuşadası Belediyesi’yle düzenledikleri 10 gün süren festivalin önemli bir misyonu olduğunu vurgulayan Mehmet Nuri Göçen Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı Başkanı Naile Göçen Çukurova, “Sanatçılarımız dünyayı güzelleştiriyor, barışın sağlanmasında rol oynuyor” dedi
5.10.2021Ege
Çocuklardan vefa örneği
Çocuklardan vefa örneğiKuşadası Belediyesi, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde de can dostları unutmadı. Kuşadası Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ne farklı okullara eğitim gören anasınıfı, ilk ve ortaokul öğrencilerinin katıldığı bir gezi düzenlendi.
5.10.2021Ege
Kuşadası, hiçbir zaman kıymetini yitirmeyecek!
Kuşadası, hiçbir zaman kıymetini yitirmeyecek!Heykel sanatının kentin her sokağında var olmasını önemsediğini belirten Belediye Başkanı Ömer Günel, “Amacımız ilçemizi dünyanın en önemli merkezlerinden biri haline getirmek” dedi
4.10.2021Ege
Tek kelimeyle vahşet! 'Bizzat şikayetçi olacağım'
Tek kelimeyle vahşet! 'Bizzat şikayetçi olacağım'Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, 'çoban melezi' cinsi 3 aylık 4 yavru sokak köpeği ölü bulundu. Köpeklerden 4'ünün kimliği belirsiz kişi veya kişilerce önce zehirlendiği, ardından 1 tanesinin ise derisinin baş kısmına kadar yüzüldüğü belirlendi. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, "Canilerin yakalanması için bizzat şikayetçi olacağım" dedi.
1.10.2021Gündem
Kuşadası’nı heykeller süsleyecek
Kuşadası’nı heykeller süsleyecekKuşadası Belediyesi, Kuşadası Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) ile Mehmet Nuri Göçen Kültür Eğitim ve Sanat Vakfı işbirliğiyle düzenlenen 2. Uluslararası Kuşdası Neopolis Heykel Sempozyumu bugün başlıyor.
1.10.2021Ege
Can dostlarımız sokakta kalmasın
Can dostlarımız sokakta kalmasınBalıkesir Büyükşehir ve Kuşadası belediyeleri, sahipsiz dostlar için seferber oldu, sahiplendirme çağrısı yaptı
1.10.2021Ege
4 ayda 8 bin ziyaretçi geldi
4 ayda 8 bin ziyaretçi geldiKuşadası Belediyesi ile Aydın Büyükşehir’in pandemi sonrası ortaya çıkan yeni turizm anlayışı doğrultusunda Sevgi Plajı’nda açtığı ‘Ada Camping’ tatilci akınına uğradı.
29.09.2021Ege
Aydın ASKF’den Başkan Günel’e teşekkür
Aydın ASKF’den Başkan Günel’e teşekkürKuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Aydın ASKF Başkanı Hasip Arıkan ve Aydın Futbol İl Temsilcisi Hakan Açıkgöz ile bir araya geldi.
27.09.2021Ege
Ödüle doymuyorlar
Ödüle doymuyorlarDenizli Büyükşehir Belediyesi’nin orman yangınlarında gösterdiği mücadele onurlandırıldı. Balıkesir Büyükşehir Kuşadası ve Pamukkale belediyelerinin restorasyon projeleri taçlandırıldı
27.09.2021Ege
Kuşadası’nda Milletler Geçişi korteji
Kuşadası’nda Milletler Geçişi kortejiTürkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Kuşadası Belediyesi’nin desteğiyle bu yıl Aydın ve İzmir’de düzenlenen FIM Mototour of Nations Turkey devam ediyor.
24.09.2021Ege
‘Kuşadası 2.5 yıldır  değişimi  yaşıyor’
‘Kuşadası 2.5 yıldır değişimi yaşıyor’CHP PM Üyesi ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, bir dizi temasta bulunmak üzere Kuşadası’na geldi.
24.09.2021Ege
Atık yağ getirene bulaşık deterjanı
Atık yağ getirene bulaşık deterjanıKuşadası Belediyesi’nin lavaboya dökülen bir litre atık yağın, bir milyon litre suyu kirlettiğine dikkat çekmek amacıyla başlattığı kampanya sürüyor.
21.09.2021Ege
İhtiyaç sahiplerine 500 ton kömür dağıtılacak
İhtiyaç sahiplerine 500 ton kömür dağıtılacakKuşadası Belediyesi, kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte ihtiyaç sahibi ailelere yakacak yardımında bulunmak için kolları sıvadı.
20.09.2021Ege
Altın Güvercin sahibini buldu
Altın Güvercin sahibini bulduTürkiye’nin pop müziği alanında yaşayan geleneksel müzik yarışması Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması bu yıl 24’üncü kez düzenlendi.
20.09.2021Ege
Altın Güvercin’le  vatandaş kazanıyor
Altın Güvercin’le vatandaş kazanıyor Aydın Büyükşehir, Kuşadası Belediyesi ve Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) işbirliğinde düzenlenen 24. Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması için dijital oylamaya katılan 8 bin 45 kişi arasında yapılan çekilişin sonucu belli oldu.
20.09.2021Ege
Türk ürünleri ABD mutfağında
Türk ürünleri ABD mutfağındaEİB’in ABD’ye gıda ihracatını artırmak için yürüttüğü çalışmalar kapsamında ülkenin ünlü şefleri, Türk ürünleriyle hazırladıkları mönülerle yarıştı
15.09.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

egeizmirgazeteeğitimaydın

Kuşadası Belediyesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.