Lavrov

Lavrov

Son dakika Lavrov haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Lavrov gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Lavrov haber sayfamızda...

Lavrov

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.171 lavrov haberi bulunmuştur.
Biden’dan gerginliği düşürme sinyali...
Biden’dan gerginliği düşürme sinyali...Rusya’ya yaptırım kararı alan ABD Başkanı Biden, Moskova ile gerginliği daha da tırmandırma niyetinde olmadığını açıkladı. Biden, yaptırımla ilgili daha ileri gidebileceklerini ancak orantılı olmayı tercih ettiklerini bildirdi
17.04.2021Dünya
Son dakika... Rusya, ABD'li 10 diplomatı sınır dışı edeceğini açıkladı!
Son dakika... Rusya, ABD'li 10 diplomatı sınır dışı edeceğini açıkladı!Gelen son dakika haberine göre, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD'nin Rus diplomatları sınır dışı etme kararına karşılık, ABD'li 10 diplomatı sınır dışı edeceklerini bildirdi.
16.04.2021Dünya
Son dakika... İran'dan ABD'nin Rusya'ya yönelik yaptırımlarına tepki!
Son dakika... İran'dan ABD'nin Rusya'ya yönelik yaptırımlarına tepki!Gelen son dakika haberine göre, İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Said Hatibzade, ABD'nin Rusya'ya yönelik yeni yaptırımlarına tepki göstererek bu adımı "yanlış" olarak nitelendirdi.
16.04.2021Dünya
Rusya'dan ABD'ye: İran'a tüm yaptırımlar kaldırılmalı
Rusya'dan ABD'ye: İran'a tüm yaptırımlar kaldırılmalıİran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, yaptırımların ya da ülkesine yönelik sabotajların ABD ile nükleer müzakere imkanı sağlamayacağını ve durumu daha karmaşık hale getireceğini söyledi.
13.04.2021Dünya
Son dakika... Sisi, Hedasi Barajı sorununun "tüm bölgeyi" etkilediğini söyledi!
Son dakika... Sisi, Hedasi Barajı sorununun "tüm bölgeyi" etkilediğini söyledi!Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi, Etiyopya'yla aralarında tartışma konusu olan Hedasi Barajı krizinin çözülememesinin, bölge güvenliği ile istikrarını olumsuz etkilediğini ifade etti.
12.04.2021Dünya
Rusya'dan Pakistan'a açık çek
Rusya'dan Pakistan'a açık çekRusya’nın Pakistan’a İslamabad yönetimine neye ihtiyacı varsa karşılamaya hazır olduğu ve bu konuda "açık çek" teklif ettiği iddia edildi.
12.04.2021Dünya
Lavrov'dan ABD'ye misilleme tehdidi
Lavrov'dan ABD'ye misilleme tehdidiRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD'nin "dostça olmayan" her türlü adımına cevap vereceklerini söyledi.
8.04.2021Dünya
Rusya'dan ABD'ye gözdağı! Dostça olmayan her türlü adıma...
Rusya'dan ABD'ye gözdağı! Dostça olmayan her türlü adıma...Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD'nin "dostça olmayan" her türlü adımına cevap vereceklerini söyledi.
8.04.2021Dünya
Kripto paradaki gelişmeler alternatif oluşturabilir
Kripto paradaki gelişmeler alternatif oluşturabilirRusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Aleksandr Pankin, dijital para birimleri ve blokzincirdeki gelişmeler sayesinde, SWIFT ödeme sistemine alternatif uluslararası bir sistem geliştirilebileceğini söyledi.
5.04.2021Teknoloji
Kiev-Moskova hattında gerilim
Kiev-Moskova hattında gerilimUkrayna ile Rusya sınırındaki Dombass’ta 4 Ukrayna askerinin ayrılıkçılar tarafından öldürülmesinin ardından bölgede gerginlik arttı. Askeri sevkiyatın yanı sıra karşılıklı sert açıklamalar dikkat çekiyor.
3.04.2021Dünya
Son dakika haberi: Rusya 'yok edeceğiz' demişti: 'Hazırız' yanıtı geldi!
Son dakika haberi: Rusya 'yok edeceğiz' demişti: 'Hazırız' yanıtı geldi!Son dakika haberlere göre, Rus hava kuvvetlerine ait bombardıman uçakları Karadeniz, Baltık Denizi, Kuzey Atlantik ve Kuzey Denizi'nde aynı anda havalanınca, aralarında Türkiye'nin de bulunduğu yedi ülkenin jetleri 'acil' koduyla kalkış yaptı. Rus medyası, NATO tatbikatı sırasında bir Türk savaş gemisinin Kırım kıyılarına yaklaştığını ve Rusya'nın füze savunma sistemlerinin devreye sokulduğunu iddia etti. Rus Dışişleri Bakanı Lavrov ise, bugün bir ülkeyi açık açık tehdit edip Putin'in sözlerini hatırlattı. O ülkeden ise "hazırız" yanıtının gelmesi tüm dünyayı tedirgin etti.
2.04.2021Dünya
Son dakika... Lavrov: Türkiye ile ilişkilere değer veriyoruz
Son dakika... Lavrov: Türkiye ile ilişkilere değer veriyoruzRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Türkiye ile ilişkilerin "doyurucu" ve "zengin" olduğunu belirterek, "Türkiye ile ilişkilere değer veriyoruz çünkü Türk meslektaşlarımızla her zaman hem kendimiz hem de onlar için uygun çözümler bulabiliyoruz" dedi.
31.03.2021Dünya
Çavuşoğlu: Kapsamlı ateşkese ihtiyaç var
Çavuşoğlu: Kapsamlı ateşkese ihtiyaç varDuşanbe’de düzenlenen Asya’nın Kalbi-İstanbul Süreci 9. Bakanlar Konferansı’na katılan Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Afganistan’daki barış sürecinin önemli bir dönüm noktasına ulaştığını belirtti
31.03.2021Dünya
Hizbullah: Suriye'de Rus üssü Himeymim'de olduğumuzu herkes biliyor
Hizbullah: Suriye'de Rus üssü Himeymim'de olduğumuzu herkes biliyorLübnan'daki Hizbullah örgütünün Dış ilişkiler Sorumlusu Ammar el-Musevi, Rusya'nın Suriye'de ana askeri karargah olarak kullandığı Himeymim Üssü'ndeki varlıklarının herkesin malumu olduğunu söyledi.
26.03.2021Dünya
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov: AB ile bir örgüt olarak ilişkimiz yok!
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov: AB ile bir örgüt olarak ilişkimiz yok!Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, ülkesinin Avrupa Birliği ile örgüt olarak ilişkisinin olmadığını belirterek "Bu ilişkilerin altyapısı, Brüksel'in tek taraflı kararları ile yok edildi." dedi.
23.03.2021Dünya
Lanet olası karantina
Lanet olası karantinaRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un, Çin ziyareti sırasında taktığı maske sosyal medyada çok konuşuldu.
23.03.2021Dünya
Son dakika... Rest çekti! Rus bakandan 'Sistemden çıkmalıyız' açıklaması
Son dakika... Rest çekti! Rus bakandan 'Sistemden çıkmalıyız' açıklamasıRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Çin medyasına yaptığı açıklamalarda dünya ekonomisini yerle bir edebilecek açıklamalar yaptı. Washington'ı kızdıracak ifadeler kullanan Lavrov, Batı dünyasını "saçmalamakla", ABD'yi de "zorbalıkla" suçladı. Moskova'nın çok ses getiren bir diğer hamlesi de, Ukrayna cephesinden geldi.
23.03.2021Dünya
Rusya ve Çin, ABD'yi İran nükleer anlaşmasına koşulsuz dönmeye çağırdı
Rusya ve Çin, ABD'yi İran nükleer anlaşmasına koşulsuz dönmeye çağırdıÇin Dışişleri Bakanı Vang Yi ve Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD'ye, İran nükleer anlaşmasına bir an önce ve koşulsuz dönme çağrısında bulundu.
22.03.2021Dünya
Son Dakika Haberi: Bakan Çavuşoğlu'ndan flaş vize serbestisi açıklaması
Son Dakika Haberi: Bakan Çavuşoğlu'ndan flaş vize serbestisi açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "AB ile vizeler kalkar mı?" sorusuna, "Türkiye üye ülkedir. Verdiğimiz sözleri tuttuk her türlü kriteri yerine getirmeye hazırız. Gümrük Birliği’ni güncelleyebiliriz. Vize için olumlu adımlar atabiliriz" yanıtını verdi.
16.03.2021Siyaset
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, Lübnan'daki Hizbullah heyetiyle görüştü
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, Lübnan'daki Hizbullah heyetiyle görüştüRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un Lübnan’da Hizbullah'ın Parlamento'daki Grup Başkanı Muhammed Raad ve beraberindeki heyetle Lübnan'daki durumu görüştüğü belirtildi.
15.03.2021Dünya
Üçlü kararlılık
Üçlü kararlılıkDoha’da bir araya gelen Türkiye, Rusya ve Katar dışişleri bakanları, Suriye’nin toprak bütünlüğünü koruma ve ayrılıkçılıkla mücadele kararı aldı.
12.03.2021Dünya
Katar Dışişleri Bakanı'ndan Türkiye paylaşımı! 'Güçlü ortaklık' vurgusu
Katar Dışişleri Bakanı'ndan Türkiye paylaşımı! 'Güçlü ortaklık' vurgusuKatar Dışişleri Bakanı Muhammed bin Abdurrahman Al Sani, ülkesinin Türkiye ile güçlü ortaklık ilişkisinin bulunduğunu belirtti.
12.03.2021Dünya
Son dakika: Çavuşoğlu: Türkiye, Suriye'nin toprak bütünlüğünü savunmaya devam edecek
Son dakika: Çavuşoğlu: Türkiye, Suriye'nin toprak bütünlüğünü savunmaya devam edecekSon dakika haberine göre, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Doha'da Türkiye-Rusya-Katar Üçlü Dışişleri Bakanları Toplantısı'na katılıyor. Çavuşoğlu, "Türkiye, Suriye'nin toprak bütünlüğünü savunmaya, sivilleri korumaya ve terör örgütleriyle savaşmaya devam edecek." dedi.
11.03.2021Dünya
Çavuşoğlu ve Lavrov Doha’da görüştü
Çavuşoğlu ve Lavrov Doha’da görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, dün Katar’ın başkenti Doha’da Rus mevkidaşı Sergey Lavrov ile bir araya geldi.
11.03.2021Siyaset
Çavuşoğlu, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile görüştü
Çavuşoğlu, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye-Rusya-Katar Üçlü Dışişleri Bakanları Toplantısı’na katılmak üzere Katar’ın başkenti Doha’ya geldi. Bakan Çavuşoğlu, Doha Havalimanı’nda Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile bir görüşme yaptı.
10.03.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

rusyaabdSergey LavrovTürkiyeLavrov

Lavrov ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.