Leopar

Leopar

Son dakika Leopar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Leopar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Leopar haber sayfamızda...

Leopar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.122 leopar haberi bulunmuştur.
Sinem Güven: Kızım tarzımı beğenmiyor
Sinem Güven: Kızım tarzımı beğenmiyor1995 Miss Turkey Güzeli Sinem Güven, 2005 yılında evlendiği, kızı Defne’nin babası Murat Ersönmez’den 2015’te boşanmıştı. Eski kraliçe, 14 yaşındaki kızı Defne ile röportaj verdi.
10.05.2022Cadde
Hindistan'da yakalamaya çalıştığı leopar, polise saldırdı
Hindistan'da yakalamaya çalıştığı leopar, polise saldırdıHindistan'ın Haryana eyaletinde bulunan leopar, güvenlik güçleri tarafından güçlükle yakalanırken, leopar yakalamaya çalıştığı polise saldırdı.
9.05.2022Haberler
Nesli Tükenen Hayvanlar 2022: Dünyada ve Türkiye’de Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar Nelerdir?
Nesli Tükenen Hayvanlar 2022: Dünyada ve Türkiye’de Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar Nelerdir?Dünya üzerinde pek çok hayvan türü bulunmaktadır. Doğal dengede hayvanların ve bitkilerin önemli oldukça çoktur. Ancak bunlardan bazılarının nesli tükenmekle karşı karşıya kalırken bazılarının nesli tamamen tükenmiştir. Doğal afetler, kimisi insanlığın dünyada var oluşundan önce kimisi de insanoğlunun aşırı avlanması, nüfus ve şehirleşmenin giderek artmasıyla dünya üzerinde nesli tükenmiş hayvanlar bulunur. Dünyada ve Türkiye’de nesli tükenmekte olan hayvanlar içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.05.2022Yaşam
Kedi İsimleri ve Anlamları 2022: En Güzel Türkçe, Yabancı, Yaratıcı, Mitolojik Erkek ve Dişi Kedi İsimleri
Kedi İsimleri ve Anlamları 2022: En Güzel Türkçe, Yabancı, Yaratıcı, Mitolojik Erkek ve Dişi Kedi İsimleriKediler sevimli ve sevecen halleri kendisine hayran bırakır. İnsanlarla dost olan kedilerin kendilerine has özellikleri vardır. Kedilerin 70’ten fazla ırkı bulunur. Dünyada en çok sahiplenen evcil hayvandır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Yeni kedi sahiplenen pek çok kişi kedisine isim vermek ister. Sahipler kedi isimleri konusu üzerine derin bir araştırma sürecine girerler. Ancak isim seçme konusunda kararsızlık yaşarlar. Erkek ve dişi kediler için birbirinden ayrı yabancı, Türkçe, mitolojik ve yaratıcı kedi isimleri bulunur. Ancak her geçen gün yeni kedi isimleri popüler olmaktadır. En güzel erkek ve dişi kedi isimleri için Kedi İsimleri 2022 içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.05.2022Evcil Hayvan
İşlek caddede büyük panik! Leopar ortalığı birbirine kattı
İşlek caddede büyük panik! Leopar ortalığı birbirine kattıNereden geldiği anlaşılamayan ve yerleşim yerine inen leopar, işlek caddede korku dolu anlar yaşattı.
24.04.2022Haberler
İşlek caddede büyük panik! Leopar ortalığı birbirine kattı
İşlek caddede büyük panik! Leopar ortalığı birbirine kattıNereden geldiği anlaşılamayan ve yerleşim yerine inen leopar, işlek caddede korku dolu anlar yaşattı.
24.04.2022Dünya
Ece Sükan'ın panik anları: Görmeseydiniz daha iyiydi!
Ece Sükan'ın panik anları: Görmeseydiniz daha iyiydi!Oyuncu ve eski manken Ece Sükan, önceki gün gizemli sevgilisiyle birlikte Etiler'de görüntülendi. Gazetecileri fark edince sevgilisinin yanından uzaklaşmaya çalışan Sükan'ın panik anları, kameralara yansıdı.
15.04.2022Cadde
İspanya’da piyasa değeri 29 milyon euro olan binden fazla dondurulmuş hayvan ele geçirildi
İspanya’da piyasa değeri 29 milyon euro olan binden fazla dondurulmuş hayvan ele geçirildiİspanya’nın Valencia şehrinde düzenlenen operasyonla bir işadamına ait piyasa değeri 29 milyon euro olan bin 90 adet dondurulmuş hayvan ele geçirildi. Yetkililer, 400’den fazla hayvanın koruma altındaki türlere ait olduğunu bildirdi.
11.04.2022Haberler
İspanya polisi 50 bin metrekarelik depoda buldu! Tam 29 milyon euro değerinde...
İspanya polisi 50 bin metrekarelik depoda buldu! Tam 29 milyon euro değerinde...İspanya polisi, Valencia'daki bir depoda doldurulmuş gergedanlar, kutup ayıları, filler ve diğer hayvanların da bulunduğunu tespit etti. Ekipler, 50 bin metrekarelik endüstriyal bir depoda potansiyel kaçakçılık üzerine araştırma yapmaya başladı.
11.04.2022Dünya
Ece Sükan: Yorumları dikkate almıyorum, işimi yapıyorum
Ece Sükan: Yorumları dikkate almıyorum, işimi yapıyorumOyuncu ve eski manken Ece Sükan, önceki gün Arnavutköy'de görüntülendi. Gazetecilerle sohbet eden Sükan, cesur sosyal medya paylaşımlarının hatırlatılması üzerine dikkat çeken bir açıklama yaparak, "Yorumları pek dikkate almıyorum" dedi.
6.04.2022Cadde
Baharı Milliyet Sanat ile  karşılayın
Baharı Milliyet Sanat ile karşılayınMilliyet Sanat, Nisan 2022 sayısıyla sinemadan tiyatroya, edebiyattan müziğe yine kültür sanatın nabzını tutuyor.
Isırsam mı korusam mı?
Isırsam mı korusam mı?“Morbius”, süper kahramanların güç gösterilerinden ziyade karakter dokunuşlarının ağırlık kazandığı günümüz sinemasında ortalama bir macera vadediyor.
Putin'e 'güç pozu'nu öğretti! 30 yıllık sırları tek tek anlattı
Putin'e 'güç pozu'nu öğretti! 30 yıllık sırları tek tek anlattıPutin'in bu ciddi değişimi ve sert mizacı kimileri tarafından "Üçüncü Dünya Savaşı'nın" ayak sesleri olarak yorumlanırken, Rus liderle ilgili sayısız yorum yapılıyor. Son olarak Vladimir Putin'i 30 yıldır yakından tanıyan beden dili koçu, korkutan bir uyarıda bulundu.
24.03.2022Dünya
Bettina Hakko: Tabii ki gerçek değil!
Bettina Hakko: Tabii ki gerçek değil!Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Bettina Hakko’nun önceki gün evinden paylaştığı bir fotoğraf takipçilerini heyecanlandırdı.
18.02.2022Cadde
Paris'te moda rüzgârı
Paris'te moda rüzgârıParis bir kez daha dev markaların "ilkbahar - yaz" defilelerine sahne oldu. Yaratıcılıkta sınır tanımayan modacılar, yeni kıyafetlerini sundu izleyenlere.
30.01.2022Dünya
Tank gibi deniz kestanesi
Tank gibi deniz kestanesiDeniz biyologları, Akdeniz’de yerel türler kadar insan sağlığını da tehdit eden yabancı deniz canlılarını 'İstilacılar' belgeselinde anlattı. Biyolog Mert Gökalp, aslan, balon balığı ve ‘tank’ dediği deniz kestanesini hiçbir canlı türünün yok edemeyeceği güçlü silahlara benzetti.
28.12.2021Gündem
Evcil hayvan yolcuya serbest
Evcil hayvan yolcuya serbestTarım ve Orman Bakanlığı'nın yazısına göre, Tarım ve Orman Bakanlığı Bilim Kurulu Komisyonu, Kovid-19 önlemleri kapsamında önümüzdeki süreçte canlı hayvan ithalatında alınacak tedbirleri masaya yatırdı.
27.12.2021Gündem
Topraktan tarih fışkırdı! En önemli keşif Karahantepe
Topraktan tarih fışkırdı! En önemli keşif KarahantepeAnadolu'daki arkeolojik kazıları Milliyet için değerlendiren uzmanlar Karahantepe'deki insan başlı kült odasını en önemli keşif seçti. Sayburç'taki leoparlı insan kabartması 2., Magnesia Antik Kenti'ndeki Zeus Tapınağı 3. oldu.
26.12.2021Gündem
'Seviyorum, giyiyorum' demişti! Gülşah Saraçoğlu'ndan kürklü poz
'Seviyorum, giyiyorum' demişti! Gülşah Saraçoğlu'ndan kürklü pozModacı Gülşah Saraçoğlu, geçtiğimiz haftalarda '2. Sayfa' programına konuk olmuş ve hayvanseverlerin tepkisini çekecek açıklamalarda bulunmuştu. Kürk sevdiğini ve 50'ye yakın kürkü olduğunu söyleyen Saraçoğlu, dün de gerçek kürküyle verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaştı.
20.12.2021Cadde
Yırtıcı hayvanların beslenmeleri nefes kesti
Yırtıcı hayvanların beslenmeleri nefes kestiBursa Hayvanat Bahçesi sakinleri, doğal ortamlarından farksız bir hayat sürüyor. Amur kaplanı, tek sıçrayışta bakıcısının astığı eti kaparken, ayılar ise toprağın altına gizlenen balıkları elleriyle koymuş gibi buldu.
20.12.2021Yaşam
Dağların SAT komandosu! Türkiye’nin en gizemli canlısı Anadolu Parsı yok olmamış...
Dağların SAT komandosu! Türkiye’nin en gizemli canlısı Anadolu Parsı yok olmamış...O Türkiye'nin belki de en gizemli canlısı. Neslinin tükendiği düşünülen Anadolu Parsı yıllar sonra ilk kez termal kamera tarafından görüntülendi. Uzmanlar Anadolu Parsı için, "İhtişamlı bir hayvan. Kendini saklayan, güzel kamufle olan bir hayvan. Dağların SAT komandosu” diyor. Peki bu türün nesli nasıl tehlikeye girdi? Her şey 'Mantolu Hasan'ın başının altından mı çıktı? İşte heyecanlandıran gelişmenin tüm detayları...
25.02.2022Gündem
Nesli tükenme tehlikesi altındaki leopar Iğdır'da görüldü
Nesli tükenme tehlikesi altındaki leopar Iğdır'da görüldüDünyada nesli tükenme tehlikesindeki leopar, Türkiye'nin 3 ülkeye sınırı olan Iğdır'da görüldü. Leopar, Türkiye-İran sınırındaki kırsal alanda termal kameraya yansıdı.
15.12.2021Gündem
Dünyanın ‘ilk’leri Taş Tepeler’de
Dünyanın ‘ilk’leri Taş Tepeler’deGöbeklitepe ve Karahantepe’nin de aralarında bulunduğu Neolitik Çağ'a tarihlenen “Taş Tepeler”de yeni dönem kazılarından çıkan eserler tarihi yeniden yazacak. Kazı Başkanı Necmi Karul, “Tarih öncesi insana bu denli yaklaşabildiğimiz pek fazla yer yok” diyor
15.12.2021Kültür Sanat
Hindistan'da sınıfa giren leopar 1 öğrenciyi yaraladı
Hindistan'da sınıfa giren leopar 1 öğrenciyi yaraladıHindistan'ın Aligarh kentindeki bir okulun sınıfına giren leopar, 1 öğrenciyi yaraladı. Paniğe yol açan leopar, saatler süren çalışmanın ardından okuldan çıkarıldı.
2.12.2021Haberler
Dünyanın ilginç canlıları: Zebra köpekbalığı
Dünyanın ilginç canlıları: Zebra köpekbalığıDoğada var olan o kadar ilginç canlılar var ki… Bunları sırayla araştırıp seninle paylaşacağız. Bugünkü konuğumuz zebra köpekbalığı.
17.11.2021Doğa ve Çocuk

Benzer Haber Etiketleri

Leopar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.