Lösev

Lösev

Son dakika LÖSEV haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan LÖSEV gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan LÖSEV haber sayfamızda...

Lösev

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 476 lösev haberi bulunmuştur.
Anadolu’nun köklü tarihine ışık tutan sergi
Anadolu’nun köklü tarihine ışık tutan sergi“Mutlu Et Mutlu Ol Günü”ne bu yıl Cumhuriyet’in 100. yıl coşkusu damga vurdu. Geleneksel olarak düzenlenen günde, yeni bir sanat koleksiyonuna ev sahipliği yapan Yıldız Holding’in Çamlıca’daki sergi salonunda bu yıl da Anadolu medeniyetlerinin tarihine ışık tutan bir sergi açıldı.
20.11.2023Kültür Sanat
‘Gecenin asıl yıldızları çocuklarımızdı’
‘Gecenin asıl yıldızları çocuklarımızdı’Nilüfer, LÖSEV’in 25’inci yılında Lösemili Çocuklar Korosu ile ‘Dünya Dönüyor’ şarkısını seslendirdi. Sanatçı, şarkıyı söylerken duygulandığını açıkladı.
17.11.2023Cadde
Turuncu farkındalık
Turuncu farkındalıkLösemili Çocuklar Haftası kapsamında İzmir’in sembolik Kırkmerdivenleri turuncuya boyandı.
9.11.2023Ege
1000 öğrenci, lösemili arkadaşları için turuncu balon uçurdu
1000 öğrenci, lösemili arkadaşları için turuncu balon uçurduAnkara’da lösemiyi yenen çocukların da aralarında olduğu 1000 öğrenci, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle lösemi tedavisi gören arkadaşları için gökyüzüne turuncu balon bıraktı.
2.11.2023Çocuk
100. yıl coşkusu tüm yurdu sardı
100. yıl coşkusu tüm yurdu sardıCumhuriyet’in 100. yılında coşku meydanlara sığmadı. Vatandaşlar törenlere yoğun ilgi gösterirken, kutlamalar havada ve denizde yapılan gösterilerle renklendi.
30.10.2023Gündem
İyilik taçlandı!
İyilik taçlandı!İzmir Torbalı Şehit Uzman Onbaşı Mustafa Eser İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin İyilik Kulübü projesi, Eğitimde Başarılı Örnekler Yarışması’ndan ödülle döndü.
21.10.2023Ege
Civan Canova'nın vasiyetiydi! 'Damlalar'ın geliri LÖSEV'e bağışlandı
Civan Canova'nın vasiyetiydi! 'Damlalar'ın geliri LÖSEV'e bağışlandı20 Ağustos 2022 tarihinde hayatını kaybeden usta oyuncu Civan Canova, duyurusunu yaptığı sergisi 'Damlalar'ı tamamlayamamıştı. Sanatçının vasiyetini yerine getiren ailesi çok anlamlı bir yardıma imza attı.
21.10.2023Cadde
Anne oğul dayanışması amansız hastalığa galip geldi
Anne oğul dayanışması amansız hastalığa galip geldiAnkara'da meme kanserine yakalanan Gülistan Benli (47) ile lösemi olan oğlu Hakan Çağan, el ele verip birlikte mücadele ederek hastalığı yendi. Gülistan Benli, kısa süre önce yeniden nükseden hastalığı tamamen yeneceğine inandığını söyleyerek, kendisi gibi olan annelere oğluyla birlikte örnek olmak istediğini söyledi.
17.10.2023Gündem
Kanseri 2 kez yendi sıra 3'üncü savaşta! İşte Semiha'nın tek ilacı
Kanseri 2 kez yendi sıra 3'üncü savaşta! İşte Semiha'nın tek ilacıMersin’de yakalandığı meme kanserini 2 kez yenip, şimdi de yumurtalık kanseri ile mücadele eden annesine bakan Semiha Işık (45), "Bu hastalığın moralden başka ilacı yok" dedi.
15.10.2023Gündem
Koruma kalkanı beslenme
Koruma kalkanı beslenmeGeçen ay 50 yaşıma girdim, her yaşımda olduğu gibi bu yıl da en büyük dileğim elbette sağlıkla yaş alabilmekti. İlk olarak yaş almaya da olaylara iyimser yaklaşmaya da çalışmak önemli. Yeni bir araştırmaya göre iyimser olmanın pek çok faydası var. Hayatınız boyunca daha iyimser bir bakış açısına sahip olmak, sağlıklı yaşam süresini yüzde 5 oranında uzatabiliyor.
7.10.2023Pazar
Kanseri atlattı hayata koştu
Kanseri atlattı hayata koştu40 yaşında meme kanseri tanısı alan Berna Dalaman, kanseri atlatıp maraton koşmaya başladı.
7.10.2023Pazar
100 milyon dolarlık lojistik merkezi törenle açıldı
100 milyon dolarlık lojistik merkezi törenle açıldıAlışveriş platformu Amazon’un İstanbul Tuzla’daki lojistik merkezi düzenlenen resmi törenle açıldı.
5.10.2023Ekonomi
LÖSEV gönüllüleri 25. yıl buluşmasında Anıtkabir'i ziyaret etti
LÖSEV gönüllüleri 25. yıl buluşmasında Anıtkabir'i ziyaret ettiLösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı'nın 25. yılında Türkiye'nin dört bir köşesiniden gelen gönüllüler Anıtkabir ziyareti gerçekleştirdi.
30.09.2023Gündem
Lösemiyi yenen çocuklarla söyledi
Lösemiyi yenen çocuklarla söylediSıla, Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı’nın (LÖSEV) kuruluşunun 25’inci yılı programı kapsamında İş Sanat’ta düzenlenen programda sahne aldı.
21.09.2023Cadde
Kanseri yenip YKS’de dereceye girdiler
Kanseri yenip YKS’de dereceye girdilerBursa Uludağ Üniversitesi’nde sınıf öğretmenliği okurken lenf kanserine yakalanıp, 4. sınıfta eğitimine ara veren Furkan Demirel, hastalığı yendikten sonra girdiği Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) eşit ağırlıkta Türkiye 976.’sı olmayı başardı.
16.08.2023Eğitim
Kanseri yendi, YKS'de dereceye girdi!
Kanseri yendi, YKS'de dereceye girdi!Bursa Uludağ Üniversitesi'nde sınıf öğretmenliği okurken lenf kanserine yakalanıp, 4'üncü sınıfta okulu bırakan Furkan Demirel (24), hastalığı yendikten sonra girdiği 2023 Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) eşit ağırlıkta Türkiye 976'ncısı oldu.
15.08.2023Eğitim
Çalan telefonla umutları arttı! Lösemi tedavisi gören depremzede Erdem hayata böyle tutundu
Çalan telefonla umutları arttı! Lösemi tedavisi gören depremzede Erdem hayata böyle tutunduHatay'da meydana gelen büyük deprem nedeniyle lösemi tedavisi yarım kalan 7 yaşındaki Erdem'den iyi haberler geldi.
9.08.2023Gündem
LÖSEV’li öğrenciler Jüpiter yolcusu
LÖSEV’li öğrenciler Jüpiter yolcusuLÖSEV Eğitim Kurumları’ndaki Havacılık ve Uzay Bilimleri Kulübü öğrencileri, NASA’nın “Message in a Bottle” (Şişedeki Mesaj) programıyla Europa Clipper’in yolculuğunun bir parçası olacak.
4.07.2023Eğitim
LÖSEV 2023 Kurban Bayramı kampanyasına başladı
LÖSEV 2023 Kurban Bayramı kampanyasına başladıLÖSEV bu yıl için kurban bağışı fiyatlarını 5 bin 450 TL olarak belirlediğini duyurdu.
19.06.2023Çocuk
Lösemi ile mücadele küresel bir sorun
Lösemi ile mücadele küresel bir sorunLÖSEV, Türkiye’de sayıları her yıl 4 bini aşan ve dünyada 350 binden fazla olan lösemili çocukların, erken tanı ve tedaviye erişimleri konusunda çağrıda bulundu. En önemli adımın tanı olduğunu vurgulayan LÖSEV, iyileşme oranının gelir, sağlık ve bakım imkânlarıyla doğru orantılı olduğuna vurgu yaptı.
1.06.2023Gündem
Şarkılar LÖSEV Çocuk Köyü için söylenecek
Şarkılar LÖSEV Çocuk Köyü için söylenecek“Birlikte İyileşeceğiz” sloganıyla, depremin yaralarını sarmak için çalışan LÖSEV, Antakya Lösemili Çocuklar Köyü’nü hayata geçirmek amacıyla, Antakya Medeniyetler Korosu ile ortak konser etkinliğinde bir araya gelecek.
4.05.2023Gündem
LÖSEV, Hatay'da kanser hastaları ve ailelerini iftarda buluşturdu
LÖSEV, Hatay'da kanser hastaları ve ailelerini iftarda buluşturduLösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV), Hatay'da kanser hastaları ve aileleriyle iftarda buluştu. LÖSEV'in kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Dr. Üstün Ezer, "Belediyelerden kalıcı bir yer istedik. Hem bir sağlık merkezi hem okul hem de rehabilitasyon merkezi için söz aldık" dedi.
7.04.2023Haberler
LÖSEV, Hatay'da kanser hastaları ve ailelerini iftarda buluşturdu
LÖSEV, Hatay'da kanser hastaları ve ailelerini iftarda buluşturduLösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV), Hatay'da kanser hastaları ve aileleriyle iftarda buluştu. LÖSEV'in kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Dr. Üstün Ezer, "Belediyelerden kalıcı bir yer istedik. Hem bir sağlık merkezi hem okul hem de rehabilitasyon merkezi için söz aldık" dedi.
7.04.2023Gündem
Merih Demiral'dan Michael Schumacher'in imzalı şapkasına 150 bin TL
Merih Demiral'dan Michael Schumacher'in imzalı şapkasına 150 bin TLMilli futbolcu Merih Demiral, deprem bölgesindeki çocuklara yardım için açık artırmaya çıkarılan Formula 1 efsanesi Michael Schumacher'in imzalı şapkası için rekor bir teklifte bulundu.
13.03.2023Motor Sporlari
KAÇUV'dan çocuklar için gıda ve ilaç
KAÇUV'dan çocuklar için gıda ve ilaçKanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) depremden etkilenen ve tedavisi devam eden çocuklar ve aileleri için KAÇUV Aile Evleri’nde, İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara ve Antalya’da misafirhanelerde konaklama desteği sağlıyor.
2.03.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Lösev ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.