Mahrem

Mahrem

Son dakika mahrem haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mahrem gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mahrem haber sayfamızda...

Mahrem

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.290 mahrem haberi bulunmuştur.
Bakan Soylu'dan 'Demir Yumruk' açıklaması: İlmek ilmek dokunan bir operasyondu
Bakan Soylu'dan 'Demir Yumruk' açıklaması: İlmek ilmek dokunan bir operasyondu İçşleri Bakanı Süleyman Soylu, 'Demir Yumruk Operasyonu'na ilgili basın mensuplarına önemli mesajlar verdi. Operasyonun devam edeceğini belirten Soylu, 'Biz bu operasyonda çok sabrettik. Bir buçuk yıldır ilmek ilmek dokunan bir operasyondu.' dedi.
30.06.2022Gündem
Giz Kelimesinin Eş Anlamlısı Nedir? Gizin Eş Anlamlısı Olan Sözcükler
Giz Kelimesinin Eş Anlamlısı Nedir? Gizin Eş Anlamlısı Olan SözcüklerBir başkası tarafından bilinmesi istenmeyen, bu nedenle kimseyle paylaşılmayan şeylere giz denir. Giz kelimesinin sözlük anlamı sırdır. Bununla birlikte, birçok kişi tarafından araştırılmasına rağmen hiç kimse tarafından bilinmeyen şeyler de "giz" olarak nitelendirilir. Gizem ve gizli kelimeleri bu sözcükten türetilmiştir. Giz ile aynı anlamda kullanılan kelimeleri ayrıntıları ile derledik.
Priv Hesap İsimleri 2022: Priv Hesap Ne Demek?
Priv Hesap İsimleri 2022: Priv Hesap Ne Demek?Hiç şüphesiz sanal dünyanın en vazgeçilmez platformlarından bazıları da Twitter, Facebook ve Instagram. Bu ağların yaygınlaşması ile birlikte dilimize yeni terimler girmeye başladı. Bunlardan bir tanesi de priv kelimesidir. Priv hesap terimi sosyal medya kullanıcılarının ikincil hesaplarına verilen addır. Priv hesap sosyal medya kullanıcılarının ana hesabı değil ikincil hesaplarıdır. Ancak kullanıcılar bu priv hesap isimlerini bulurken çok zorluk çekmektedir. Tek kişilik kullanılabilen bu hesaplar 2 veya 3 kişilik gruplar halinde de kullanılabilir. Priv ne demek? “En İyi, Komik, Yabancı ve Türkçe Instagram Priv Hesap İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
29.06.2022Sosyalmedya
M ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: M Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
M ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: M Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba adayları bebeklerinin cinsiyetini öğrendikten sonra isim verme konusu üzerinde derin bir araştırma içerisine giriyor. Bebeklerine hayat boyu taşıyacakları isim verirken anne ve baba adayları seçici oluyor. Karar verme sürecinde zorlanan ebeveynler yakınlarına danışırken internet üzerinden kız isimleri ve anlamları konusunda bilgi alıyor. Popüler olması ve modern çağa uygun olmasını isteyen anne ve baba adayları nadir bulunan, keşfedilmemiş, güzel anlamlar olan isimleri kızlarına vermek istiyor. M harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “M ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
28.06.2022Bebek
FETÖ'ye yeni operasyon: 16 gözaltı
FETÖ'ye yeni operasyon: 16 gözaltıİçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, FETÖ'ye yönelik gerçekleştirilen yeni operasyonda 16 şüphelinin yakalandığı bildirildi.
28.06.2022Gündem
Kraliyet ailesini derinden sarsacak iddia! Hepsi birden elinden gidebilir
Kraliyet ailesini derinden sarsacak iddia! Hepsi birden elinden gidebilirİngiliz kraliyet ailesi üyelerinden Prens Harry ve Meghan Markle, 2020 yılında resmi görevlerinden ayrıldı. Ayrılıklarının ardından sürekli konuşulmaya devam eden çift gündemden hiç düşmezken, Meghan Markle ile ilgili gündeme gelen yeni iddia ise kraliyet ailesini kökten sarsabilir.
28.06.2022Dünya
FETÖ'ye yeni operasyon: 30 şüpheli gözaltında
FETÖ'ye yeni operasyon: 30 şüpheli gözaltındaEmniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, FETÖ'nün 'Avukat Mahrem Yapılanması'na yönelik gerçekleştirilen operasyonda 30 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.
24.06.2022Gündem
İstanbul merkezli 3 ilde FETÖ operasyonu
İstanbul merkezli 3 ilde FETÖ operasyonuİstanbul merkezli 2 ilde yapılan FETÖ/PDY mahrem yapılanmasına yönelik operasyonda, aralarında avukat, hukuk müşaviri ve icra müdürlerinin de olduğu 17 kişi yakalandı.
24.06.2022Gündem
15 ilde FETÖ operasyonu: 13 gözaltı
15 ilde FETÖ operasyonu: 13 gözaltıKonya merkezli 15 ilde, polis ekiplerinin FETÖ/PDY'ye yönelik operasyonunda, 13 şüpheli gözaltına alındı.
21.06.2022Gündem
Yargıtay, Donanma davasında 12 kişinin yeniden yargılanmasına karar verdi
Yargıtay, Donanma davasında 12 kişinin yeniden yargılanmasına karar verdiYargıtay, terör örgütü FETÖ/PDY'nin 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Donanma Komutanlığı'ndaki eylemine yönelik 51 sanıklı davada beraat eden 3 kişiyle mahkumiyet alan 9 kişinin yeniden yargılanmasına karar verdi.
18.06.2022Gündem
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022Eğitim öğretim hayatında edebiyat dersleri öğrencilerin aldığı derslerden birisidir. Özellikle lise 9. 10. 11. ve 12. sınıf öğrencileri Türk Dili ve Edebiyatı dersleri alırlar. Üniversite giriş sınavı YKS oturumları TYT-AYT gibi merkezi sınavlarda öğrencilerin karşısına çıkan alanlardan bir tanesidir. Ders kitapları her yıl MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. 10. sınıf edebiyat ders kitabında öğrencilerin kendini geliştirebileceği çeşitli etkinliklerin yanı sıra cevaplayabilecekleri bilgi verici sorular da bulunmaktadır. 2021-2022 yılında 10. sınıf edebiyat ders kitabı Biryay Yayınları cevap anahtarını merak ediyorsanız "10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları" içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.06.2022Eğitim
Nur Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Arapça Yazılışı, Fazileti ve Diyanet Meali
Nur Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Arapça Yazılışı, Fazileti ve Diyanet MealiNur Suresi Kur'an-ı Kerim'de 24 suredir ve 64 ayetten oluşur. Okumadı oldukça faziletli sureler arasında yer almaktadır. Adını 35. ayette geçen nur kelimesinden almıştır. 31. ayeti üzerine çokça tartışmalar yer almaktadır. Surede şeriat kuralları, cezalar aile hayatına ait kurallar işlenmiştir. Nur Suresi okunuşu, Türkçe anlamı, Arapça yazılışı, fazileti ve diyanet meali ile ilgili detaylı bilgiye içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
16.06.2022Sureler
Mücadele Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Arapça Yazılışı, Fazileti ve Diyanet Meali
Mücadele Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Arapça Yazılışı, Fazileti ve Diyanet MealiOkuyan kişinin niyetine göre fazilet gösteren Mücadele Suresi, Kur'an-ı Kerim'in 58. suresidir. Toplamda 22 ayetten oluşmaktadır. İslam alemi için oldukça özel bir yeri bulunmaktadır. Mücadale Suresi’nin Medine’de indiğine inanılmaktadır. Kendisinden önce ve sonra inen sureler ise Münafikun Suresi ile Hucurat Suresi olarak sıralanmaktadır. Sure adını ilk ayette geçen ''tucadilu'' kelimesinden alır. Mücadele Suresi okunuşu, Türkçe anlamı, Arapça yazılışı, fazileti ve diyanet meali ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
16.06.2022Sureler
Eskişehir’de FETÖ operasyonu: 7 gözaltı
Eskişehir’de FETÖ operasyonu: 7 gözaltıEskişehir’de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında örgütün emniyet mahrem yapılanmasında yer aldığı tespit edilen ve açığa alınan aralarında komiser ile polis memurlarının da bulunduğu 7 şüpheli gözaltına alındı.
15.06.2022Gündem
5 ilde FETÖ operasyonu! EGM'den açıklama
5 ilde FETÖ operasyonu! EGM'den açıklamaAnkara, İzmir, Mersin, Eskişehir ve Elazığ'da FETÖ'ye yönelik peş peşe operasyon haberleri paylaşıldı. Çok sayıda şüphelinin gözaltına alındığı bildirilirken Emniyet Genel Müdürlüğü'nden operasyonlara ilişkin detaylar paylaşıldı.
14.06.2022Gündem
FETÖ/PDY'nin sözde mahrem imamları hakkında gözaltı kararı verildi
FETÖ/PDY'nin sözde mahrem imamları hakkında gözaltı kararı verildiİzmir merkezli 7 ilde FETÖ/PDY terör örgütü sözde Türk Silahlı Kuvvetleri yapılanması kapsamında askerlerden sorumlu mahrem imamlara yönelik yürütülen soruşturmada 12 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.
14.06.2022Gündem
İçişleri Bakanlığı: FETÖ terör örgütü mensubu 38 şahıs yakalandı
İçişleri Bakanlığı: FETÖ terör örgütü mensubu 38 şahıs yakalandıİçişleri Bakanlığı, FETÖ silahlı terör örgütünün mülki idare mahrem yapılanması mensubu şahısların tespit ve deşifresine yönelik yürütülen soruşturma kapsamında 38 şahsın yakalandığını, şüphelilerden 9’u hakkında tutuklama kararı verildiğini açıkladı.
10.06.2022Gündem
İstanbul'da FETÖ operasyonu: 36 şüpheli yakalandı
İstanbul'da FETÖ operasyonu: 36 şüpheli yakalandıİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, FETÖ/PDY terör örgütüne yönelik yürütülen soruşturmalar çerçevesinde 36 şüpheli gözaltına alındı.
7.06.2022Gündem
FETÖ'nün TSK yapılanmasına 9 ilde operasyon
FETÖ'nün TSK yapılanmasına 9 ilde operasyonİstanbul merkezli 9 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) Türk Silahlı Kuvvetlerindeki (TSK) "mahrem" yapılanmasına yönelik operasyonda 8 şüpheli gözaltına alındı. Ankara merkezli başka bir operasyonda ise FETÖ/PDY silahlı terör örgütü mensubu oldukları iddiasıyla 17 kamu personeli ile DEAŞ silahlı terör örgütü ile irtibatı ve iltisakı tespit edilen Irak uyruklu 7 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.
7.06.2022Haberler
FETÖ'nün TSK yapılanmasına 9 ilde operasyon
FETÖ'nün TSK yapılanmasına 9 ilde operasyonİstanbul merkezli 9 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) Türk Silahlı Kuvvetlerindeki (TSK) "mahrem" yapılanmasına yönelik operasyonda 8 şüpheli gözaltına alındı. Ankara merkezli başka bir operasyonda ise FETÖ/PDY silahlı terör örgütü mensubu oldukları iddiasıyla 17 kamu personeli ile DEAŞ silahlı terör örgütü ile irtibatı ve iltisakı tespit edilen Irak uyruklu 7 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.
7.06.2022Gündem
6 ilde eş zamanlı FETÖ operasyonu! 5 kişi gözaltına alındı
6 ilde eş zamanlı FETÖ operasyonu! 5 kişi gözaltına alındıKütahya Cumhuriyet Başsavcılığı'nca FETÖ/PDY'nin sözde TSK ve emniyet yapılanmasına yönelik yürütülen çalışma sonucu 5 şüpheli gözaltına alındı.
6.06.2022Gündem
Hatay ve Kütahya'da 8 FETÖ şüphelisine gözaltı
Hatay ve Kütahya'da 8 FETÖ şüphelisine gözaltıİçişleri Bakanlığı, FETÖ/PDY'nin sözde 'askeri mahrem yapılanması' içinde faaliyette bulunduğu belirlenen 13 şüpheliden 8'inin, Hatay ve Kütahya'da gözaltına alındığını duyurdu.
6.06.2022Gündem
Davaların çoğu telif hakkı ve marka uyuşmazlıklarından
Davaların çoğu telif hakkı ve marka uyuşmazlıklarındanTBMM Dijital Mecralar Komisyonu’na Google tarafından gönderilen raporda, Google’ın Türk mahkemelerindeki davalarının çoğunun telif hakkı ve marka uyuşmazlıkları ile rekabet hukuku uyuşmazlıklarına ilişkin olduğu belirtildi.
6.06.2022Gündem
‘Adayı liderler belirleyecek’
‘Adayı liderler belirleyecek’CHP lideri Kılıçdaroğlu, Konya’da CHP’li bazı isimlerin kendisini cumhurbaşkanı adayı olarak ilan etmesiyle ilgili, “CHP yöneticileri kendi genel başkanlarının cumhurbaşkanı adayı olmasını isterler. Ancak adayı liderler belirleyecek” dedi.
4.06.2022Siyaset
Manisa'da FETÖ'nün sözde 'Askeri Mahrem Yapılanması'na operasyon
Manisa'da FETÖ'nün sözde 'Askeri Mahrem Yapılanması'na operasyonTerörle mücadele kapsamında yürütülen soruşturmada FETÖ'nün sözde “Askeri Mahrem Yapılanması” içerisinde faaliyette bulunduğu değerlendirilen 4 kişinin yakalandığı bildirildi. 2 kişiyi yakalama çalışmaları ise sürüyor.
1.06.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Mahrem ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.