Makinist

Makinist

Son dakika Makinist haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Makinist gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Makinist haber sayfamızda...

Makinist

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 699 makinist haberi bulunmuştur.
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır? A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.07.2021Oyun
Trenin çarptığı kamyonet, elektrik direğine çarptı; sürücü öldü
Trenin çarptığı kamyonet, elektrik direğine çarptı; sürücü öldüTekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde, hemzemin geçitte trenin çarptığı kamyonet, elektrik direğine çarptı. Kazada sürücü Mustafa Uyumaz  hayatını kaybetti.
3.07.2021Gündem
Makinist treni durdurup, rayların üzerindeki atı güvenli bölgeye aldı
Makinist treni durdurup, rayların üzerindeki atı güvenli bölgeye aldıMersin’de, rayların üzerinde duran at için kullandığı yolcu trenini durduran makinist, hayvanı güvenli bir alana aldı. O anlar ise cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
11.06.2021Haberler
Makinist treni durdurup, rayların üzerindeki atı güvenli bölgeye aldı
Makinist treni durdurup, rayların üzerindeki atı güvenli bölgeye aldıMersin’de, rayların üzerinde duran at için kullandığı yolcu trenini durduran makinist, hayvanı güvenli bir alana aldı. O anlar ise cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
11.06.2021Gündem
Demir yollarında trafik güvenliği 1188 kontrollü hemzemin geçitle artırıldı
Demir yollarında trafik güvenliği 1188 kontrollü hemzemin geçitle artırıldıTCDD Genel Müdürlüğü'nün daha güvenli demir yolu ağı için yürüttüğü çalışmalarla 2003'te 558 olan kontrollü hemzemin geçit sayısı, yüzde 113 artırılarak 2020 sonu itibarıyla 1188'e çıkarıldı.
11.06.2021Ekonomi
Türkiye'nin küresel markası THY 88 yaşında
Türkiye'nin küresel markası THY 88 yaşındaTürkiye'nin bayrak taşıyıcısı THY, kurulduğu günden bu yana aradan geçen 88 yıllık sürede küresel bir marka olurken, dünyanın en çok ülkesine uçan hava yolu olarak öne çıkıyor.
19.05.2021Ekonomi
Son dakika... Dünya şokta! 50'den fazla ambulans gönderildi, çok sayıda ölü ve yaralı...
Son dakika... Dünya şokta! 50'den fazla ambulans gönderildi, çok sayıda ölü ve yaralı...Mısır'ın başkenti Kahire yakınlarında bir facia daha meydana geldi. Olay yerine çok sayıda ambulans gönderilirken, Mısır Cumhurbaşkanı Sisi "Sorumluları bulup cezalandıracağız" diye konuştu. Türkiye de olayla ilgili bir mesaj yayınladı.
18.04.2021Dünya
Makinist treni durdurdu, kurye iftarlık siparişini yetiştirdi
Makinist treni durdurdu, kurye iftarlık siparişini yetiştirdiSAKARYA'nın Pamukova ilçesinde yük treni makinisti, iftar saati öncesi bir restorandan verdiği siparişi tren yolu kenarında bekleyen kuryeden aldı. Makinistin treni durdurarak paketi aldığı anlar cep telefonuyla görüntülendi.
18.04.2021Haberler
Adana'daki tren kazasının, güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı
Adana'daki tren kazasının, güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktıADANA’nın Pozantı ilçesinde arıza yapan yük trenine, itmek için gönderilen bir başka yük treninin çarptığı kaza anına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
17.04.2021Haberler
Adana'da iki yük treni çarpıştı!
Adana'da iki yük treni çarpıştı!Adana'nın Pozantı ilçesinde aynı istikametteki iki yük treninin çarpışması sonucu 2 makinist yaralandı.
14.04.2021Haberler
Adana'da iki yük treni çarpıştı
Adana'da iki yük treni çarpıştıAdana'nın Pozantı ilçesinde aynı istikametteki iki yük treninin çarpışması sonucu 2 makinist yaralandı.
14.04.2021Gündem
Son dakika... İki yük treni çarpıştı!
Son dakika... İki yük treni çarpıştı! Gelen son dakika haberine göre, Adana'nın Pozantı ilçesinde aynı istikametteki iki yük treninin çarpışması sonucu 2 makinist yaralandı.
14.04.2021Gündem
Yük treni makinisti manzara fotoğrafı ödülü kazandı
Yük treni makinisti manzara fotoğrafı ödülü kazandıBirleşik Krallık'ta yük treni makinisti Dylan Nardini, İskoçya Yılın Manzara Fotoğrafçısı ödülünü kazandı.
11.04.2021Dünya
Kara Taşıtları Nelerdir? Karada İlerleyen Taşıtlar Ve İsimleri
Kara Taşıtları Nelerdir? Karada İlerleyen Taşıtlar Ve İsimleriİnsan ya da eşyaların bir yerden başka bir yere ilerlemesi taşıtlar vasıtası ile sağlanmaktadır. Bu şekildeki taşıma işlemleri ise ulaşım olarak isimlendirilmektedir. Kara taşıtları nelerdir? Karada ilerleyen taşıtlar ve isimleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
9.04.2021Eğitim
Ulaşım Nedir? Ulaşım Türleri Ve Araçları Nelerdir?
Ulaşım Nedir? Ulaşım Türleri Ve Araçları Nelerdir? İnsan ya da diğer canlıların veya eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması durumu ulaşım olarak isimlendirilmektedir. Ulaşım kişilerin ve toplumların birbiri ile kaynaşmasına yardımcı olmaktadır. Ulaşım nedir? Ulaşım türleri ve araçları nelerdir? İşte, tüm detaylar.
28.03.2021Eğitim
Siyad’ın onur ödülleri açıklandı
Siyad’ın onur ödülleri açıklandıSinema Yazarları Derneği (SİYAD), 53. SİYAD Türkiye Sineması Ödül Töreni’nde Onur Ödülleri’nin oyuncu Nur Sürer ile belgesel sinemacı Can Candan’a, Emek Ödülü’nün ise Cine Majestic Sinemaları’nda makinist olarak görev yapmakta olan emektar sinema çalışanı Ali Koçoğlu’na verileceğini açıkladı.
16.02.2021Kültür Sanat
Samsun'da tramvay kazaları kamerada
Samsun'da tramvay kazaları kameradaSamsun'da hafif raylı sistemde yaşanan trafik kazaları güvenlik kameralarına yansıdı.
13.02.2021Haberler
Son dakika... Kadın vatmanın dikkati sayesinde ölümden dönen Merve: Hayatta kalmam mucize
Son dakika... Kadın vatmanın dikkati sayesinde ölümden dönen Merve: Hayatta kalmam mucizeGelen bir son dakika haberine göre; Samsun'da tramvay beklediği durakta aniden fenalaşıp raylara düşen ve kadın vatmanın dikkati sayesinde kurtulan Merve Huntürk (21), o anları anlattı. Tramvayın makinistine teşekkür eden Huntürk, "Eğer fark etmeseydi şu an hayatta bile olmayabilirdim. Çok kötü şeyler olabilirdi. Hayatının kıymetini bilsin herkes" dedi.
2.02.2021Gündem
Fenalaşıp tramvay raylarına düşen kadın san anda kurtarıldı
Fenalaşıp tramvay raylarına düşen kadın san anda kurtarıldıSamsun'da tramvay beklerken aniden fenalaşıp raylara düşen kadın, makinist Merve Yıldız Öker'in dikkati sayesinde kurtuldu. Tramvayı durduran Öker, kadına ilk müdahaleyi yaparken, o anlar güvenlik kamarasına yansıdı.
30.01.2021Gündem
İzlenmesi Gereken Filmler: Bir Kere Bile Olsa Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmler
İzlenmesi Gereken Filmler: Bir Kere Bile Olsa Mutlaka İzlenmesi Gereken FilmlerFilm izlemek boş zamanlarımızda yaptığımız en sevilen aktivitelerden bir tanesidir. Özellikle IMDb puanı yüksek olan ve ödül almış olan pek çok film bulunmaktadır. Bu filmler de izlenmesi gereken filmler kategorisinde değerlendirilir. Film izlemek isteyen kişiler arama motorlarında sık sık izlenmesi gereken filmler nelerdir? Araştırması yapmaktadırlar. Peki yeni ve eski izlenmesi gereken filmler nelerdir? En çok izlenen filmler nelerdir? İşte mutlaka izlemeniz gereken filmler listesi.
27.01.2021Kültür Sanat
Moskova metrosunun ilk kadın makinistleri
Moskova metrosunun ilk kadın makinistleriRusya’da kadınların makinist olması yasağı kaldırıldı. Böylece tarihi Moskova metrosunda 12 kadın makinist göreve başladı. Yetkililer “Teknoloji çağında cinsiyet ayrımı olmaz” dedi
5.01.2021Dünya
Son dakika: Sözleşmeli personelin yeni maaşları belli oldu
Son dakika: Sözleşmeli personelin yeni maaşları belli olduGelen son dakika haberine göre; Kamu iktisadi teşebbüslerinde (KİT) çalışan sözleşmeli personelin temel ücret grupları itibarıyla en düşük ve en yüksek temel ücretleri belli oldu.
30.12.2020Ekonomi
Çin’e giden ikinci ihracat treni Bilecik’e ulaştı
Çin’e giden ikinci ihracat treni Bilecik’e ulaştıÇin'e gidecek olan ikinci ihracat treni, Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinden yola çıktıktan sonra Bilecik'e geldi.
21.12.2020Haberler
İkinci sefer başladı! Bilecik'e ulaştı
İkinci sefer başladı! Bilecik'e ulaştıÇin'e gidecek olan ikinci ihracat treni, Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinden yola çıktıktan sonra Bilecik'e geldi.
21.12.2020Gündem
Lokomotifin hemzemin geçitte çarptığı yaya öldü!
Lokomotifin hemzemin geçitte çarptığı yaya öldü!Tekirdağ’ın Ergene ilçesinde hemzemin geçitte karşıya geçmeye çalışan Mehmet Oran (64), lokomotif çarpması sonucu hayatını kaybetti.
20.12.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

kazatrenmakinisttekirdağadana

Makinist ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.