Malazgirt

Malazgirt

Son dakika Malazgirt haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Malazgirt gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Malazgirt haber sayfamızda...

Malazgirt

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.484 malazgirt haberi bulunmuştur.
‘Yıkım masasında garnitür oldular’
‘Yıkım masasında garnitür oldular’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin 21. kuruluş yıldönümünde, eski yol arkadaşları Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu ve DEVA Partisi Lideri Ali Babacan’a isim vermeden yüklendi.
16.08.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert tepki: Oynanan oyun değişmiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert tepki: Oynanan oyun değişmiyorAK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İçimizdeki mandacılara rağmen dış politikamızı güçlendirdik. Hayata geçirdiğimiz reformlarla sessiz bir devrime imza attık." dedi. Erdoğan, konuşmasında CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na da sert tepki gösterdi.
15.08.2022Siyaset
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
15.08.2022Oyun
MİT'ten Irak'ın kuzeyinde operasyon: 6 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
MİT'ten Irak'ın kuzeyinde operasyon: 6 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildiMİT'in Irak'ın kuzeyindeki operasyonlarıyla Hakurk’ta 4, Metina’da 2 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi.
14.08.2022Gündem
Cengiz Coşkun'un mutlu günü! Romanyalı sevgilisiyle dünyaevine girdi
Cengiz Coşkun'un mutlu günü! Romanyalı sevgilisiyle dünyaevine girdi2014-2019 yılları arasında ekranlara gelen 'Diriliş Ertuğrul' dizisinde canlandırdığı 'Turgut Alp' rolüyle şöhreti yakalayan Cengiz Coşkun, sekiz yıl önce Romanyalı Beatrica Lorena ile aşk yaşamaya başlamıştı. Mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandıran ünlü oyuncu ve sevgilisi, dün akşam dünyaevine girdi. Düğünden kareler sosyal medyadan yayınlanırken ilk paylaşım Coşkun'un eski rol arkadaşı ve nikah şahidi Engin Altan Düzyatan'dan geldi.
13.08.2022Magazin
Cengiz Coşkun'un mutlu günü! Romanyalı sevgilisiyle dünyaevine girdi
Cengiz Coşkun'un mutlu günü! Romanyalı sevgilisiyle dünyaevine girdi2014-2019 yılları arasında ekranlara gelen 'Diriliş Ertuğrul' dizisinde canlandırdığı 'Turgut Alp' rolüyle şöhreti yakalayan Cengiz Coşkun, sekiz yıl önce Romanyalı Beatrica Lorena ile aşk yaşamaya başlamıştı. Mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandıran ünlü oyuncu ve sevgilisi, dün akşam dünyaevine girdi. Düğünden kareler sosyal medyadan yayınlanırken ilk paylaşım Coşkun'un eski rol arkadaşı ve nikah şahidi Engin Altan Düzyatan'dan geldi.
14.08.2022Cadde
Mümtehine Suresi Oku: Mümtehine Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Diyanet Meali
Mümtehine Suresi Oku: Mümtehine Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Diyanet MealiMümtehine suresi, Kur’an-ı Kerim’in 60. suresidir. Sure toplam 13 ayetten oluşmaktadır. Mümtehine suresi tamamının Medine’de indirildiğine inanılır. Mushaftaki sırada altmışıncı, iniş sırasına göre doksan birinci suredir. Mümtehine suresi, Haşr suresinden sonra, Saf suresinden önce gelmektedir.
11.08.2022 Sureler
Karayılan'ın talimatıyla İstanbul’a eylem için gelen terörist yakalandı
Karayılan'ın talimatıyla İstanbul’a eylem için gelen terörist yakalandıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Azez Mare bölgesinde, PKK/KCK terör örgütü mensubu, 'Ebu Ali' kod adlı Hasan Najjar'ın 1,8 kilo C-4 plastik patlayıcı canlı bomba yeleği ve mühimmatla yakalandığını duyurdu. Bakan Soylu, Karayılan'ın talimatıyla İran'dan İstanbul’da eylem yapmak için gelen teröristin yakalandığını da paylaştı.
11.08.2022Haberler
Bakan Soylu peş peşe paylaştı! Karayılan'ın talimatıyla İstanbul’a eylem için gelen terörist yakalandı
Bakan Soylu peş peşe paylaştı! Karayılan'ın talimatıyla İstanbul’a eylem için gelen terörist yakalandıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Azez Mare bölgesinde, PKK/KCK terör örgütü mensubu, 'Ebu Ali' kod adlı Hasan Najjar'ın 1,8 kilo C-4 plastik patlayıcı canlı bomba yeleği ve mühimmatla yakalandığını duyurdu. Bakan Soylu, Karayılan'ın talimatıyla İran'dan İstanbul’da eylem yapmak için gelen teröristin yakalandığını da paylaştı.
11.08.2022Gündem
Saldırı girişiminde bulunan 7 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
Saldırı girişiminde bulunan 7 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Barış Pınarı ve Fırat Kalkanı bölgelerine saldırı girişiminde bulunan 7 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi.
9.08.2022Gündem
MİT'ten nokta operasyon! PKK'nın sözde Gara lojistik sorumlusu öldürüldü
MİT'ten nokta operasyon! PKK'nın sözde Gara lojistik sorumlusu öldürüldüMİT'in Irak'ın kuzeyindeki Gara'da düzenlediği operasyonla, terör örgütü PKK'nın sözde Gara lojistik sorumlusu Azad Yandı'nın da arasında olduğu 7 terörist etkisiz hale getirildi.
9.08.2022Gündem
Zaho saldırısında yeni gelişme! İşte emri veren PKK'lı terörist
Zaho saldırısında yeni gelişme! İşte emri veren PKK'lı teröristIrak’ın kuzeyindeki Zaho bölgesinde 20 Temmuz'da piknik yapan 9 sivilin hayatını kaybettiği terör örgütünün saldırısında yeni gelişme yaşandı. Saldırı talimatı veren teröristin kimliği belli olurken bölgeden çarpıcı bilgiler de geldi.
6.08.2022Gündem
Bakan Soylu duyurdu! PKK elebaşı Karayılan'ın özel görev verdiği 2 terörist öldürüldü
Bakan Soylu duyurdu! PKK elebaşı Karayılan'ın özel görev verdiği 2 terörist öldürüldüİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, PKK terör örgütünün elebaşlarından Murat Karayılan’ın özel görev verdiği 2 teröristin, görevi yerine getiremeden Ağrı Doğubayazıt'ta etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
5.08.2022Gündem
MİT'ten nokta operasyon! Erhan Arman etkisiz hale getirildi
MİT'ten nokta operasyon! Erhan Arman etkisiz hale getirildiMİT, terör örgütü PKK/YPG'nin sözde Aynularab yürütme konseyi üyesi Erhan Arman'ı düzenlediği özel operasyonla etkisiz hale getirdi.
1.08.2022Gündem
Sözde hoca 'Büyü var' deyip, dolandırdı
Sözde hoca 'Büyü var' deyip, dolandırdıMuş’ta sözde hoca, eşiyle boşanma aşamasında olan kadını 'Eşinde büyü var, kocanla aranı düzelteceğiz' diyerek dolandırdı.
31.07.2022Gündem
3 bölgede 27 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
3 bölgede 27 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Kahraman Komandolarımız, Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerindeki 25 PKK/YPG’li teröristi önleme ve cezalandırma atışlarıyla etkisiz hâle getirdi." denildi. Pençe-Şimşek bölgesinde de tespit edilen 2 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi.
27.07.2022Gündem
MİT’ten 7 ayda 20 büyük operasyon
MİT’ten 7 ayda 20 büyük operasyonMilli İstihbarat Teşkilatı (MİT), yılbaşından bu yana gerçekleştirdiği nokta operasyonlarla PKK terör örgütüne büyük darbe vurdu.
26.07.2022Haberler
MİT’ten 7 ayda 20 büyük operasyon
MİT’ten 7 ayda 20 büyük operasyonMilli İstihbarat Teşkilatı (MİT), yılbaşından bu yana gerçekleştirdiği nokta operasyonlarla PKK terör örgütüne büyük darbe vurdu.
26.07.2022Gündem
MİT'ten nokta operasyon! PKK-YPG'nin sözde Aynularab sorumlusu etkisiz hale getirildi
MİT'ten nokta operasyon! PKK-YPG'nin sözde Aynularab sorumlusu etkisiz hale getirildiMİT, terör örgütü PKK-YPG'nin sözde Aynularab sorumlusu "Kendal Ermeni" kod adlı Şahin Tekintanğaç'ı düzenlediği özel operasyonla etkisiz hale getirdi.
24.07.2022Gündem
Turan Taktiği Nedir, Nasıl Yapılırdır? Turan Taktiği İlk Kim Kullanmıştır?
Turan Taktiği Nedir, Nasıl Yapılırdır? Turan Taktiği İlk Kim Kullanmıştır?Turan taktiği diğer isimleri ile hilal taktiği ya da kurt kapanı olarak da bilinir. Düşmanı çevrelemek ve sonrasında da yok etmek için kullanılan askeri bir taktiktir. Turan taktiği Osmanlı Devleti tarafından savaşlarda sıkça kullanılırdı. Turan taktiğinin nasıl yapıldığı ile beraber ilk kimler tarafından kullanıldığı hakkında merak edilen tüm detaylar
23.07.2022Eğitim
Bilal Erdoğan, Türk Dünyası Ata Sporları Şenliği’ne katıldı
Bilal Erdoğan, Türk Dünyası Ata Sporları Şenliği’ne katıldıDünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, 5’incisi organize edilen Türk Dünyası Ata Sporları Şenliği’ne katıldı. Erdoğan, "Türk dünyasının yakınlaşmasını ve güç birliği yapmasını bazı kesimler istemiyor. Birlikteliğimizi istemeyenler her dönemde olmuştur ve olmaya devam edecektir. Bunlara rağmen bizler aramızdaki bağları güçlendireceğiz” dedi.
23.07.2022Gündem
Nevzat Kaya: Trabzonspor’u tutmak ayrıcalıktır
Nevzat Kaya: Trabzonspor’u tutmak ayrıcalıktırTrabzonspor’un Muşlu eski yöneticisi Nevzat Kaya, bordo-mavili takımı tutmanın bir ayrıcalık olduğunu belirterek, "Biz zor olanı yaptık ve Trabzonspor’u seçtik. İyi ki de seçmişiz" dedi.
22.07.2022Trabzonspor
Şehit Binbaşı Kulaksız’ın katili adliyeye sevk edildi
Şehit Binbaşı Kulaksız’ın katili adliyeye sevk edildiMilli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) sınır ötesinde düzenlediği operasyonla yakalanarak Türkiye’ye getirilen Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız’ın faili mavi kategoride aranan terör örgütü PKK/KCK mensubu "Zerdeşt" kod adlı Savaş Çelik, Muş’ta hakim karşısına çıkarıldı.
21.07.2022Haberler
MİT'ten nokta operasyon! Binbaşı Arslan Kulaksız’ı şehit eden terörist yakalandı
MİT'ten nokta operasyon! Binbaşı Arslan Kulaksız’ı şehit eden terörist yakalandıMilli İstihbarat Teşkilatı, Muş’un Malazgirt ilçesinde 2015’te şehit edilen İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız’ın kanını yerde bırakmadı. Kulaksız’ın şehit olmasına neden olan saldırının son faili de yakalandı.
20.07.2022Haberler
MİT'ten nokta operasyon! Binbaşı Arslan Kulaksız’ı şehit eden terörist yakalandı
MİT'ten nokta operasyon! Binbaşı Arslan Kulaksız’ı şehit eden terörist yakalandıMilli İstihbarat Teşkilatı, Muş’un Malazgirt ilçesinde 2015’te şehit edilen İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız’ın kanını yerde bırakmadı. Kulaksız’ın şehit olmasına neden olan saldırının son faili de yakalandı.
20.07.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Malazgirt ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.