Manifesto

Manifesto

Son dakika Manifesto haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Manifesto gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Manifesto haber sayfamızda...

Manifesto

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 588 manifesto haberi bulunmuştur.
AK Parti'li Karaaslan: '2023 yolunda daha çok çalışarak ülkemizi hedeflerine ulaştıracağız'
AK Parti'li Karaaslan: '2023 yolunda daha çok çalışarak ülkemizi hedeflerine ulaştıracağız'AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "2023 yolunda daha çok çalışarak ülkemizi hedeflerine ulaştıracağız." ifadesini kullandı.
25.03.2021Siyaset
‘Umut yok fiyasko var’
‘Umut yok fiyasko var’CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında, AK Parti’nin 7. Olağan Büyük Kongresi ve kongrede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı konuşmayı eleştirdi.
25.03.2021Siyaset
AK Parti kongresi canlı yayını... Cumhurbaşkanı Erdoğan CANLI İZLE
AK Parti kongresi canlı yayını... Cumhurbaşkanı Erdoğan CANLI İZLEAK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi başladı. Kongrede Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023 seçimlerine dair bir manifesto ve yol haritası açıklayacak. Vatandaşlar kongreyi canlı takip etmek istiyor. İşte CNN Türk canlı yayını...
24.03.2021Gündem
AK Partili Ünal: Bugün yeni bir yolculuk başlıyor
AK Partili Ünal: Bugün yeni bir yolculuk başlıyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın büyük kongre gününde açıklayacağı manifesto öncesi CNNTürk ekranlarında önemli açıklamalarda bulundu.
24.03.2021Siyaset
2023 manifestosu ne zaman, saat kaçta açıklanacak?
2023 manifestosu ne zaman, saat kaçta açıklanacak?AK Parti 7. Olağan Kongresi başladı. Cumhurbaşkanı geçen hafta 2023 manifestonu açıklayacağını belirtmişti. Şimdi binlerce kişi "Manifesto ne zaman, saat kaçta açıklanacak?" sorusuna cevap arıyor.
24.03.2021Gündem
AK Parti'de büyük gün! 7. Olağan Büyük Kongre'nin başlamasına dakikalar kaldı
AK Parti'de büyük gün! 7. Olağan Büyük Kongre'nin başlamasına dakikalar kaldıTürkiye'yi 19 yıldır yöneten AK Parti'den sloganı "Türkiye için güven ve istikrar" olan kongreye, 11 siyasi parti davet edildi.
24.03.2021Siyaset
Manifesto nedir, ne demek? Ne anlama geliyor? İşte TDK'nın açıklaması
Manifesto nedir, ne demek? Ne anlama geliyor? İşte TDK'nın açıklamasıAK Parti 7. Olağan Kongresi 24 Mart Çarşamba günü gerçekleşecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023 seçimlerine dair bir manifesto ve yol haritası açıklayacak. Kongre öncesi manifesto kelimesi araması artarken sıklıkla "Manifesto nedir, ne demek? Ne anlama geliyor?" soruları soruluyor.
24.03.2021Gündem
AK Parti'de 7. Olağan Büyük Kongre hazırlıkları tamamlandı
AK Parti'de 7. Olağan Büyük Kongre hazırlıkları tamamlandıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, partisinin 7. Olağan Büyük Kongresi'ne ilişkin, "Sayın Cumhurbaşkanımız liste ile ilgili hazırlıklarını tamamladı. İnşallah yarın milletimizin önüne çok güçlü bir kadro ile çıkacağız." dedi.
23.03.2021Siyaset
CHP’li başkanlardan su manifestosu
CHP’li başkanlardan su manifestosuCHP’li büyükşehir ve il belediye başkanları “Kentlerde Sürdürülebilir Su Politikaları Zirvesi” için İzmir’de bir araya geldi. CHP’li başkanlar Türkiye’nin su gündeminin tartışılacağı zirve kapsamında iklim krizinin ağır sonuçlarını dikkate alarak su yönetiminde beş ilkesel değişiklik ve on somut adım öneren bir manifesto açıkladı. 22 Mart Dünya Su Günü’nde Fuar İzmir’de açıklanan manifestoyu, zirvenin ev sahibi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer okudu.
23.03.2021Siyaset
AK Parti'den 'tüzük değişikliği' açıklaması! 'Hazırlık var'
AK Parti'den 'tüzük değişikliği' açıklaması! 'Hazırlık var'AK Parti Çarşamba günü 7. Olağan Kongresi'ni gerçekleştirecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan kongrede 2023 için manifesto ve yol haritası açıklayacak. Gelen son dakika haberine göre; AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, CNN TÜRK Diplomasi Muhabiri Sena Alkan'a önemli açıklamalarda bulundu.
22.03.2021Haberler
Son dakika... AK Parti'den 'tüzük değişikliği' açıklaması! 'Hazırlık var'
Son dakika... AK Parti'den 'tüzük değişikliği' açıklaması! 'Hazırlık var'AK Parti Çarşamba günü 7. Olağan Kongresi'ni gerçekleştirecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan kongrede 2023 için manifesto ve yol haritası açıklayacak. Gelen son dakika haberine göre; AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, CNN TÜRK Diplomasi Muhabiri Sena Alkan'a önemli açıklamalarda bulundu.
22.03.2021Siyaset
Başkanlar Muğla ve  İzmir’de buluşuyor
Başkanlar Muğla ve İzmir’de buluşuyorMuğla Büyükşehir Belediyesi, 20-21 Mart günleri arasında alanlarında uzman isimlerle ‘Büyükşehir Belediye Başkanları Buluşması’na ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
20.03.2021Ege
Manifesto çağrısı
Manifesto çağrısıBirleşmiş Milletler, Gıda ve Tarım Örgütü-FAO tarafından 2021’in “Uluslararası Meyve ve Sebze Yılı” olarak ilan edildiğini belirten Ege Yaş Meyve ve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Hayrettin Uçak, uluslararası bir manifesto ile ürünlerin sağlığa faydalarının anlatılması, doğru bilinen yanlaşların düzeltilmesi gerektiğini belirtti.
5.03.2021Ege
Aşırı sağcı başbakandan skandal Kuran paylaşımı
Aşırı sağcı başbakandan skandal Kuran paylaşımıSlovenya Başbakanı Jansa'nın Twitter hesabından retweet ettiği hakaret içerikli skandal mesaj, sosyal medyada büyük tepki çekti.
24.02.2021Dünya
Çeviri ödülleri
Çeviri ödülleriInstItut français Türkiye, yayınlanmış eserlerin Fransızca’dan Türkçe’ye çevirisini desteklemek ve teşvik etmek; çevirmenlik mesleğini öne çıkarmak ve çevirmenin ülkemizde kitap ve yayıncılık sektöründeki yerini güçlendirmek amacıyla bir manifesto yayınlayarak Fransızca Çeviri Ödülleri’ni başlatıyor.
16.02.2021Ege
Institut français Türkiye’den Fransızca Çeviri Ödülleri
Institut français Türkiye’den Fransızca Çeviri ÖdülleriInstitut français Türkiye, yayınlanmış eserlerin Fransızcadan Türkçeye çevirisini desteklemek ve teşvik etmek ; çevirmenlik mesleğini öne çıkarmak ve çevirmenin Türkiye'de kitap ve yayıncılık sektöründeki yerini güçlendirmek amacıyla bir manifesto yayınlayarak Fransızca Çeviri Ödülleri’ni başlatıyor.
16.02.2021Kültür Sanat
CHP yönetimine manifesto
CHP yönetimine manifestoCHP Ulusal Birlik Kadro Hareketi adına Yürütme Kurulu yazılı açıklama yaptı.
30.01.2021Siyaset
Singapur’da 2 camiye saldırı planlayan 16 yaşındaki genç tutuklandı
Singapur’da 2 camiye saldırı planlayan 16 yaşındaki genç tutuklandıYeni Zelanda’nın Christchurch kentindeki camilere yönelik saldırıdan etkilenerek, Singapur’da 2 camide saldırı planlayan 16 yaşındaki genç tutuklandı.
28.01.2021Dünya
Blanchett’tan sanat galerisi
Blanchett’tan sanat galerisiOscar ödüllü oyuncu Cate Blanchett, “Sherlock Holmes” serilerinin yaratıcısı Sir Arthur Conan Doyle’un İngiltere’nin East Sussex bölgesinde bulunan malikanesini satın alarak burayı bir sanat mekânına çevirmeye hazırlanıyor.
17.01.2021Kültür Sanat
AMENTU - İSMET ÖZEL
AMENTU - İSMET ÖZELİsmet Özel özel tarafından yazılan ve 1974'te ilk kez yayınlanan Amentu şiiri bir manifesto niteliği taşır. Amentu Arapça'da iman etmek , inanmak anlamına gelmektedir. İsmet Özel hayatında geniş çaplı değişiklikler yapmaya hazırlandığı anda kaleme alınan bu şiir aynı zamanda Türk edebiyatının en bilinen şiirlerinden biri olarak bilinmektedir. İşte Amentu şiirinin sözleri.
12.01.2021Şiirler
Türkiye turizmi pandemiden yüz akıyla çıktı
Türkiye turizmi pandemiden yüz akıyla çıktıKim ne derse desin turizmde bir dünya markasıyız. Otellerimizle, havayolu şirketlerimizle ve yetişmiş genç turizm profesyonellerimizle kimse bizimle boy ölçüşemez. Tüm dünyada turizm sektörünü kasıp kavuran pandemiye rağmen, bu yıl 10 milyar dolar turizm geliri elde ettik. İlaç ve aşıların yaygınlaşmasıyla birlikte 2021 yılında, geçen yıla oranla %50 artış olacağını ve her yıl da giderek artacağını 25 yıllık bir turizm gazetecisi olarak görüyorum. Covid kurallarını dört dörtlük uygulayan turizm bileşenlerimizle beraber pandemiden yüz akıyla çıktık. Bunu ben söylemiyorum, turizmde söz sahibi İspanya, Fransa gibi ülkeler söylüyor.
30.12.2020Ekonomi
Türkiye'nin ilk "Sanat Pazaryeri" açıldı
Türkiye'nin ilk "Sanat Pazaryeri" açıldıSanatın her alanından farklı sesleri ve ifade biçimlerini sergilemek üzere herkes için ulaşılabilir sanat ortamı sunan Art.Ist Sauna projesi, ilk “Sanat Pazaryeri” teması ile 21 Aralık’ta İstanbul Maslak’taki UNIQ Expo’da açıldı. Türkiye’de ilk defa 1.500 m2 alanda erişilebilir sanat konsepti ile yüzlerce sanatçı ve sanat eserini sanatseverler ile buluşturacak olan Art.Ist Sauna yıl boyunca açık kalacak.
22.12.2020Kültür Sanat
McDormand ve Polley’den iş birliği
McDormand ve Polley’den iş birliğiBu yıl “Nomadland”le Oscar yarışının en önemli adaylarından biri olan Frances McDormand, oyunculuktan yönetmenliğe geçen isimlerden Sarah Polley’nin yazıp yöneteceği “Women Talking” filminde rol alacak.
21.12.2020Kültür Sanat
Yeni Zelanda'da cami saldırılarıyla ilgili 792 sayfalık rapor açıklandı
Yeni Zelanda'da cami saldırılarıyla ilgili 792 sayfalık rapor açıklandıYeni Zelanda'da camilere düzenlenen saldırılarla ilgili Kraliyet Soruşturma Komisyonu tarafından hazırlanan 792 sayfalık raporda, Yeni Zelanda istihbaratının beyaz aşırıcılığı göz ardı ettiği belirtildi.
8.12.2020Dünya
Fenerbahçe: Kadına Şiddete Tahammülümüz Yok!
Fenerbahçe: Kadına Şiddete Tahammülümüz Yok!Fenerbahçe Spor Kulübü, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günleri kapsamında dikkat çeken adımlar attı.
25.11.2020Fenerbahçe

Benzer Haber Etiketleri

ak partikongreizmiregechp

Manifesto ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.