Manken

Manken

Son dakika manken haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan manken gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan manken haber sayfamızda...

Manken

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 13.438 manken haberi bulunmuştur.
Nergis Kumbasar'ın Mehmet Ali Erbil cevabı olay oldu! 'Boşanıp kurtulmuş, şimdi Gülseren Ceylan düşünsün'
Nergis Kumbasar'ın Mehmet Ali Erbil cevabı olay oldu! 'Boşanıp kurtulmuş, şimdi Gülseren Ceylan düşünsün' Eski manken ve oyuncu Nergis Kumbasar, 1996'da yedi yıllık evliliğini sonlandırdığı Mehmet Ali Erbil'in yeni filmi 'The Hope'un (Umut) galasına katıldı. Ünlü şovmen ile 40 yaş küçük aşkı Gülseren Ceylan'ın ilişkisi sorulan Kumbasar, verdiği yanıt ile magazin gündemine oturdu.
30.05.2024 Cadde
Pucca'dan kızını Çocuk Esirgeme'ye veren Deniz Akkaya'ya sert sözler! 'Yaz kampı mı orası?'
Pucca'dan kızını Çocuk Esirgeme'ye veren Deniz Akkaya'ya sert sözler! 'Yaz kampı mı orası?' Deniz Akkaya, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından 16 yaşındaki kızının kendisine saldırdığını ve balkona kilitlediğini iddia etmişti. Tüm bunların ardından Akkaya, kızını 'burnu sürtsün' diye Çocuk Esirgeme Kurumu'na verdiğini açıklamıştı. Fenomen ve yazar Pucca, konuyla ilgili Akkaya'yı tiye alan paylaşımlarda bulundu.
30.05.2024 Cadde
Tuba Ünsal'dan Deniz Akkaya yorumu: Yalnız anne olmak insanı zor duruma sokabiliyor
Tuba Ünsal'dan Deniz Akkaya yorumu: Yalnız anne olmak insanı zor duruma sokabiliyor Eski manken Deniz Akkaya, 16 yaşındaki kızı A.Ö.'nün kendisine saldırıp, balkona kilitlediğini söylemesiyle gündem olmuştu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı harekete geçerek, A.Ö.'yü koruma altına almıştı. Oyuncu ve model Tuba Ünsal, meslektaşının yaşadığı durum hakkında konuşarak; Akkaya ile kızının yaşadıklarından çok etkilendiğini anlattı.
30.05.2024 Cadde
Aileler için ciddi bir tehlike: Çocuklar evde ‘patron’ oldu!
Aileler için ciddi bir tehlike: Çocuklar evde ‘patron’ oldu! İyi ebeveynlik adına, çocuğa dur demeyen, her isteğine boyun eğen, toplum içinde bile çocuğunu uyarmayan ‘çocukerkil aile’ sayısı artıyor. Bu ailelerde yetişen çocuklar, yeri geliyor ebeveynlerine şiddet uyguluyor, yeri geliyor arkadaşlarına zorbalık yapıyor.
30.05.2024 Gündem
Deniz Akkaya'nın kızı devlet korumasında! 'Ergenlik zor bir süreç'
Deniz Akkaya'nın kızı devlet korumasında! 'Ergenlik zor bir süreç' Eski manken Deniz Akkaya ile 16 yaşındaki kızı arasında yaşananlar gündemin ilk sıralarında yer alıyor. A.Ö.'nün koruma altına alınmasının ardından Akkaya'dan son dakika açıklamaları gelmeye devam ediyor. Bir davette görüntülenen Pınar Altuğ, çok konuşulan olaya dair yöneltilen soruyu cevapladı. İşte detaylar...
29.05.2024 Cadde
Deniz Akkaya babasına ateş püskürdü: Annemi öldürdün, sıra bana geldi belli ki!
Deniz Akkaya babasına ateş püskürdü: Annemi öldürdün, sıra bana geldi belli ki! Eski manken Deniz Akkaya, 16 yaşındaki kızı A.Ö.'nün kendisine saldırıp, balkona kilitlediğini söylemesiyle gündem olmuştu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın harekete geçmesi üzerine kızı koruma altına alınan Akkaya, açıklamalarına devam etti. Babası Muzaffer Akkaya'nın kızının velayetini almak istediğini ancak buna izin vermeyeceğini söyleyen eski manken, ailesine ateş püskürdü.
30.05.2024 Cadde
Didem Soydan: Tasarımcılar yapıyor, biz giyiyoruz!
Didem Soydan: Tasarımcılar yapıyor, biz giyiyoruz! Sosyal medyada yaptığı iddialı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren manken Didem Soydan, hakkında yapılan olumsuz yorumlarla ilgili konuştu.
29.05.2024 Cadde
Deniz Akkaya'dan yeni açıklamalar: Teyzem, kızımı boğmaya çalıştı!
Deniz Akkaya'dan yeni açıklamalar: Teyzem, kızımı boğmaya çalıştı! Eski manken Deniz Akkaya, 16 yaşındaki kızı A.Ö.'nün kendisine saldırıp, balkona kilitlediğini söylemesiyle gündem olmuştu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın harekete geçmesi üzerine kızı koruma altına alınan Akkaya, açıklamalarına devam etti. Babası Muzaffer Akkaya'nın kızının velayetini almak istediğini ancak buna izin vermeyeceğini söyleyen eski manken, aile büyüklerinin kızına şiddet uyguladığını belirtti.
29.05.2024 Magazin
Defne Samyeli: O kadar süre sessiz kalabilmem mümkün değil!
Defne Samyeli: O kadar süre sessiz kalabilmem mümkün değil! Manken Çağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde kendini 11 saat boyunca bir kulübeye kapatmış; bu süre içerisinde ne yemek yemiş ne de su içmişti. Şarkıcı Dene Samyeli, çok konuşulan 'karanlık inziva meditasyonu' ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.
29.05.2024 Cadde
'Bana saldırdı' demişti! Deniz Akkaya'nın kızı Çocuk Esirgeme Kurumu'nda
'Bana saldırdı' demişti! Deniz Akkaya'nın kızı Çocuk Esirgeme Kurumu'nda Ünlü manken Deniz Akkaya, kızı Ayşe ile yaşadığı sorunla gündeme geldi. 16 yaşındaki kızından şiddet gördüğünü söyleyen ismin bu hamlesinin ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yetkilileri devreye girdi. Akkaya'nın kızı koruma altına alındı ve gerekli psikolojik destek verilmeye başlandı. Yaşanan bu gelişmenin ardından Deniz Akkaya'dan son dakika açıklaması geldi.
28.05.2024 Cadde
Kızı devlet korumasına alınan Deniz Akkaya'dan ilk açıklama: Burnu sürtsün diye gönderdim!
Kızı devlet korumasına alınan Deniz Akkaya'dan ilk açıklama: Burnu sürtsün diye gönderdim! Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık magazin gündemine konu olan Deniz Akkaya, yaptığı son dakika açıklamasıyla herkesi şaşırttı. Ünlü manken, 16 yaşındaki kızı Ayşe Önbilgin'in kendisine saldırıp, balkona kilitlediğini söyledi. Açıklamanın ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı devreye girerek; ünlü ismin 16 yaşındaki kızını koruma altına aldı. Akkaya'dan konuyla ilgili son dakika açıklaması geldi.
29.05.2024 Cadde
Deniz Akkaya'dan kızıyla ilgili şoke eden sözler: Bana saldırdı, 1,5 saat balkona kilitledi!
Deniz Akkaya'dan kızıyla ilgili şoke eden sözler: Bana saldırdı, 1,5 saat balkona kilitledi! Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık magazin gündemine konu olan Deniz Akkaya, yaptığı son dakika açıklamasıyla herkesi şoke etti. Ünlü manken, 16 yaşındaki kızı Ayşe Önbilgin'in kendisine saldırıp, balkona kilitlediğini söyledi. Akkaya'nın, "16 sene bir telefona feda edildi" sözleri gündem oldu.
28.05.2024 Magazin
Sus işareti yaptı, tanımayan kalmadı! 'Atatürk'ten sonra duvardan inmeyen tek fotoğraf'
Sus işareti yaptı, tanımayan kalmadı! 'Atatürk'ten sonra duvardan inmeyen tek fotoğraf' Turizmciydi ama aynı zamanda mankenlik de yapıyordu. Hayatını değiştiren gelişme tam da bu noktada yaşandı. Bir ilaç firmasının "Hastanelere koyacağız, sus işareti yapın" isteğinden sonra tüm hastane, sağlık ocağı ve halk sağlığı merkezi duvarlarında yer alarak hafızalara kazındı. İşte Dilek Tunca'nın ağzından Türkiye'nin dört bir köşesindeki duvarları süsleyen o fotoğrafın hikâyesi.
27.05.2024 Yaşam
Nefise Karatay: Benim de sıkıntılı dönemim oldu, aileme sarıldım!
Nefise Karatay: Benim de sıkıntılı dönemim oldu, aileme sarıldım! Bir dönemin en ünlü modellerinden Nefise Karatay, önceki gün Nişantaşı Citys'te görüntülendi. Güzelliği ve fit hali ile yıllara meydan okuyan Karatay, oyuncu Müjde Uzman'ın açıklamaları sonrası gündeme gelen 'tükenmişlik sendromu' ile ilgili konuştu.
26.05.2024 Cadde
‘Şimdiki aklım olsa...’
‘Şimdiki aklım olsa...’ Tuğba Özay, 16 yaşında başlayan modellik kariyeriyle ilgili ilginç bir itirafta bulundu.
26.05.2024 Cadde
Tuğba Özay: Şimdiki aklım olsa evliliğimi kurtarırdım!
Tuğba Özay: Şimdiki aklım olsa evliliğimi kurtarırdım! Oyuncu ve şarkıcı kimliğiyle de dikkat çeken Tuğba Özay, 1994 yılında başlayan mankenlik kariyeri ve Milano'da dünyaevine girdiği İtalyan iş insanı Ludovic Fattizzo ile biten evliliğine dair dikkat çeken itiraflarda bulundu.
25.05.2024 Cadde
Pınar Eliçe: Çocuklarıma arkadaşları ünlü olduğumu söylemiş!
Pınar Eliçe: Çocuklarıma arkadaşları ünlü olduğumu söylemiş! Şarkıcı Pınar Eliçe, önceki gün oğlu Derin Deniz ile Nişantaşı City's'de kameralara yansıdı. Ayaküstü gazetecilerle konuşan oyuncu, çocuklarına hiçbir zaman sanatçı kimliğini söylemediğini, kızı ve oğlunun ünlü olduğunu okul arkadaşlarından öğrendiğini açıkladı.
22.05.2024 Cadde
Demet Şener'den İbrahim Kutluay ve nafaka açıklaması! 'Mecbur bir araya geleceğiz'
Demet Şener'den İbrahim Kutluay ve nafaka açıklaması! 'Mecbur bir araya geleceğiz' Demet Şener, kızı İrem ve oğlu Ömer'in babası İbrahim Kutluay ile 13 yıllık evliliğin ardından 2018'de olaylı şekilde boşanmıştı. Tescilli güzel, nafaka anlaşmazlığı nedeniyle mahkemelik olduğu eski eşiyle kanlı bıçaklı olmadığını söylese de, 'mecburiyet' vurgusuyla dikkat çekti.
22.05.2024 Cadde
'Çağla Şıkel'in ayakları' görüntüsü gündem oldu! Ünlü modelden cevap geldi
'Çağla Şıkel'in ayakları' görüntüsü gündem oldu! Ünlü modelden cevap geldi Manken ve sunucu Çağla Şıkel, ayaklarıyla magazin gündemine geldi. Sosyal medyada yayınlanan bir fotoğrafta "Çağla Şıkel'in ayakları" notu yer aldı. Bu paylaşıma kayıtsız kalmayan Şıkel, paylaştığı video ile adından söz ettirdi.
18.05.2024 Magazin
'Çağla Şıkel'in ayakları' görüntüsü gündem oldu! Ünlü modelden cevap geldi
'Çağla Şıkel'in ayakları' görüntüsü gündem oldu! Ünlü modelden cevap geldi Manken ve sunucu Çağla Şıkel, ayaklarıyla magazin gündemine geldi. Sosyal medyada yayınlanan bir fotoğrafta "Çağla Şıkel'in ayakları" notu yer aldı. Bu paylaşıma kayıtsız kalmayan Şıkel, paylaştığı video ile adından söz ettirdi.
18.05.2024 Cadde
İnzivadan çıktığı anları tiye almıştı! Çağla Şıkel'den Yasemin Sakallıoğlu'na cevap!
İnzivadan çıktığı anları tiye almıştı! Çağla Şıkel'den Yasemin Sakallıoğlu'na cevap! Sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla adından sıkça söz ettiren Çağla Şıkel, kendini 11 saat boyunca bir kulübeye kapatmıştı. Komedyen Yasemin Sakallıoğlu, Şıkel'in kulübeden çıktığı anları tiye almıştı. Ünlü modelden Sakallıoğlu'na cevap geldi.
14.05.2024 Cadde
Çağla Şıkel kendini kulübeye kapattı! 11 saat boyunca dışarı çıkmadı
Çağla Şıkel kendini kulübeye kapattı! 11 saat boyunca dışarı çıkmadı Sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla adından sıkça söz ettiren Çağla Şıkel, kendini 11 saat boyunca bir kulübeye kapattı. Bu süre içerisinde ne yemek yiyen ne de su içen Şıkel, kulübeden çıktığı anları takipçileriyle paylaştı.
11.05.2024 Magazin
Çağla Şıkel kendini kulübeye kapattı! 11 saat boyunca dışarı çıkmadı
Çağla Şıkel kendini kulübeye kapattı! 11 saat boyunca dışarı çıkmadı Sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla adından sıkça söz ettiren Çağla Şıkel, kendini 11 saat boyunca bir kulübeye kapattı. Bu süre içerisinde ne yemek yiyen ne de su içen Şıkel, kulübeden çıktığı anları takipçileriyle paylaştı.
11.05.2024 Cadde
Alişan dizi yapmamasının sebebini açıkladı!
Alişan dizi yapmamasının sebebini açıkladı! Şarkıcı kimliğinin yanı sıra 'Aynalı Tahir', 'Aşkına Eşkıya', 'Cennet Mahallesi' ve 'Dostlar Mahallesi'nde kamera karşısına geçen Alişan, yeni bir dizi projesinde yer almama sebebini açıkladı.
11.05.2024 Cadde
'Şaibeli ölüm' denmişti! Yeşim Erçetin dayanamadı gerçeği açıkladı
'Şaibeli ölüm' denmişti! Yeşim Erçetin dayanamadı gerçeği açıkladı Yeşim Erçetin, 2022 yılında bir süredir birlikte olduğu Fevzi Kardeseci ile Miami'de nikah masasına oturmuştu. Ünlü isim geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından eşinin vefat haberini duyurmuştu. Gündeme 'şüpheli ölüm' iddialarının çıkmasının ardından Erçetin, sessizliğini bozdu.
8.05.2024 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Manken ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.