Melen

Melen

Son dakika Melen haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Melen gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Melen haber sayfamızda...

Melen

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 818 melen haberi bulunmuştur.
Süt kazanına düşen çocuk ambulans helikopterle sevk edildi
Süt kazanına düşen çocuk ambulans helikopterle sevk edildi Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde süt kazanına düşen 2 yaşındaki S.B.Ç. isimli erkek çocuk, ambulans helikopterle Dicle Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi.
20.05.2024 Gündem
Melen Çayı’na çamurlu su döken personele soruşturma, belediyeye para cezası
Melen Çayı’na çamurlu su döken personele soruşturma, belediyeye para cezası Düzce’nin Gölyaka ilçesinde belediyeye ait vidanjörle İstanbul’un su ihtiyacını karşılayan Melen Çayı’na çamurlu su döküldü. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından ilçe belediyesine idari para cezası uygulandı, çamurlu su döken personellerle ilgili soruşturma başlatıldı.
14.05.2024 Gündem
Seçim günü hava nasıl olacak? Prof. Dr. Şen uyardı: Bu saatlere dikkat!
Seçim günü hava nasıl olacak? Prof. Dr. Şen uyardı: Bu saatlere dikkat! Meteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık hava tahmin raporunu yayımladı. CNN Türk Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen, rapor çerçevesinde değerlendirmelerde bulundu. Pazar günü seçim saatlerinde havanın güzel olacağını söyleyen Şen, hafta sonuna kadar etkili olacak toz taşınımına karşı uyardu. İşte detaylar...
28.03.2024 Haberler
Seçim günü hava nasıl olacak? Prof. Dr. Şen uyardı: Bu saatlere dikkat!
Seçim günü hava nasıl olacak? Prof. Dr. Şen uyardı: Bu saatlere dikkat! Meteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık hava tahmin raporunu yayımladı. CNN Türk Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen, rapor çerçevesinde değerlendirmelerde bulundu. Pazar günü seçim saatlerinde havanın güzel olacağını söyleyen Şen, hafta sonuna kadar etkili olacak toz taşınımına karşı uyardı. İşte detaylar...
28.03.2024 Gündem
BARAJ DOLULUK ORANLARI 1 ŞUBAT 💧 İstanbul barajlarında genel doluluk oranı yükselişini sürdürüyor! İşte baraj baraj doluluk oranları
BARAJ DOLULUK ORANLARI 1 ŞUBAT 💧 İstanbul barajlarında genel doluluk oranı yükselişini sürdürüyor! İşte baraj baraj doluluk oranları İstanbul barajları geçtiğimiz yılın son aylarında en düşük seviyelere geriledikten sonra Aralık ve Ocak aylarında etkili olan yağışların ardından hızla eski günlerine geri dönmeye başladı. Melen'den yapılan su takviyesi ile birlikte barajların genel doluluk oranı kritik seviyelerin üzerine çıktı. İşte İSKİ tarafından açıklanan son baraj doluluk oranı...
1.02.2024 Bilgi Rehberi
Bakan Uraloğlu: Dünyanın 343 noktasına uçuş gerçekleştiriyoruz
Bakan Uraloğlu: Dünyanın 343 noktasına uçuş gerçekleştiriyoruz Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 2002’de sadece 60 noktaya uçuş gerçekleştirirken dünyanın bugün 343 nokta ülkemizden uçuş gerçekleştiriyoruz. Hava havalimanı sayımızı zaten yakından biliyorsunuz 26’dan 57’ye çıkardık. 3 tanesi devam ediyor. Onu da 60’a inşallah yakın zamanda çıkaracağız" dedi.
8.01.2024 Ekonomi
M ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: M Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
M ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: M Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Anne ve baba olmak dünyanın en güzel duygularında bir tanesi. Aile üyesine yeni bir bireyin gelme duygusu anne ve baba adaylarını heyecanlandırıyor. Bebekleri için her şeyin en güzelini yapmaya çalışan çiftler isimleri konusunda da seçici oluyor. Yeni doğacak erkek bebeklerine aileler isim verirken özellikle kulağa hitap ediş şekli ve anlamlarına dikkat ediyor. Hayat boyu taşıyacakları ismi verirken aileler nadir bulunan, duyulmamış, keşfedilmemiş isimleri tercih ediyor. M harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “M ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.01.2024 Bebek
GÜNCEL İSKİ BARAJ DOLULUK ORANLARI 📢 İstanbul genel baraj doluluk oranı son durum nedir? Gün gün İSKİ baraj doluluk oranları
GÜNCEL İSKİ BARAJ DOLULUK ORANLARI 📢 İstanbul genel baraj doluluk oranı son durum nedir? Gün gün İSKİ baraj doluluk oranları İSKİ tarafından güncel baraj doluluk oranları her gün sabah saatlerinde açıklanıyor. Son dönemde Melen'den yapılan su takviyeleri ile barajların genel doluluk oranları yükselmeye devam ediyor. Peki İSKİ baraj doluluk oranlarında son durum ne?
28.12.2023 Bilgi Rehberi
Yağışlar sonrası İstanbul barajlarında son durum
Yağışlar sonrası İstanbul barajlarında son durum İstanbul'da etkili olan yağışlar, barajlardaki doluluk oranlarını etkiledi.
17.12.2023 Gündem
İSKİ açıkladı! İstanbul barajlarında son durum
İSKİ açıkladı! İstanbul barajlarında son durum İstanbul’da etkili olan yağışların ardından barajlardaki doluluk oranları arttı. İSKİ verilerine göre İstanbul'un barajlarındaki toplam doluluk oranı 4 Aralık'ta yüzde 34,02 iken 17 Aralık'ta yüzde 47,45 oldu.
17.12.2023 Gündem
SON TABLO 💧 İSKİ 13 ARALIK GÜNCEL BARAJ DOLULUK ORANLARI: İstanbul barajlarının genel doluluk oranı yüzde kaç oldu?
SON TABLO 💧 İSKİ 13 ARALIK GÜNCEL BARAJ DOLULUK ORANLARI: İstanbul barajlarının genel doluluk oranı yüzde kaç oldu? İstanbul baraj doluluk oranlarına ilişkin son veri paylaşıldı. Yükselişin devam ettiği baraj doluluk oranları yüzleri güldürmeye devam ediyor. Ancak bu suyun tamamı yağmurla birlikte yaşanan artış sayesinde değil! Melen barajında yapılan takviyelerin etkisi oldukça fazla! Uzmanlar tasarrufun devam etmesi gerekliliğini yineliyor. Peki İSKİ baraj doluluk oranlarında son durum nedir?
13.12.2023 Bilgi Rehberi
Son dakika... Kar alarmı! Meteoroloji gün verdi: İstanbul’un kapısına dayanacak
Son dakika... Kar alarmı! Meteoroloji gün verdi: İstanbul’un kapısına dayanacak Meteoroloji yeni hava durumunu açıkladı. Bugün itibarıyla tüm yurt soğuk, karlı ve yağışlı havanın etkisini girecek. Cuma ve cumartesi İstanbul dahil sıcaklıklar 6 ila 8 derece birden düşecek. Kar İstanbul’un kapısına dayanacak. İşte Ankara, İzmir ve diğer illerdeki hava durumu detayları…
6.12.2023 Gündem
İstanbul barajlarında son durum
İstanbul barajlarında son durum İstanbul’da kurak geçen sonbahar aylarının ardından İstanbul barajları kritik seviye olan yüzde 20’ye geriledi.
24.10.2023 Gündem
Otomobilde eşini başkasıyla gördü, cinayet işledi! Katil kocadan şok ifade
Otomobilde eşini başkasıyla gördü, cinayet işledi! Katil kocadan şok ifade Otomobilde eşini Yakup Yaman ile gören ve cinayet işleyen Köksal Kıbrıs'ın ifadesi ortaya çıktı. Kıbrıs'ın eşinin hastaneye gideceğini söylediğini fakat telefon uygulamasından takip ederek başka konumda gördüğünü ifade etti. İşte haberin ayrıntıları...
20.10.2023 Gündem
Karısını iş arkadaşı ile arabada bastı! Cinayet anı ortaya çıktı
Karısını iş arkadaşı ile arabada bastı! Cinayet anı ortaya çıktı Düzce’de, dün Köksal Kıbrıs'ın (35), Yakup Yaman'ı (35) 15 yerinden bıçaklayıp, başına taşla vurup öldürdüğü anların görüntüsü ortaya çıktı. Kıbrıs’ın, kendisini aldattığından şüphelenip eşini takip ettiği belirtildi.
19.10.2023 Haberler
Karısını iş arkadaşı ile arabada bastı! Cinayet anı ortaya çıktı
Karısını iş arkadaşı ile arabada bastı! Cinayet anı ortaya çıktı Düzce’de, dün Köksal Kıbrıs'ın (35), Yakup Yaman'ı (35) 15 yerinden bıçaklayıp, başına taşla vurup öldürdüğü anların görüntüsü ortaya çıktı. Kıbrıs’ın, kendisini aldattığından şüphelenip eşini takip ettiği belirtildi.
19.10.2023 Gündem
Düzce’de dehşet! Husumetlisini 15 yerinden bıçaklayıp, rehin aldı
Düzce’de dehşet! Husumetlisini 15 yerinden bıçaklayıp, rehin aldı Düzce’de, Köksal K. (35), husumetli olduğu Yakup Y.'yi (35) 15 yerinden bıçaklayıp, rehin aldı. Yakup Y. kendi çabalarıyla Köksal K.'nin elinden kurtuldu. Hastaneye kaldırılan Yakup Y.’nin durumu ağır.
18.10.2023 Gündem
Bu su İstanbul’a yetmez
Bu su İstanbul’a yetmez Ekim ayını yarılasak da İstanbul hâlâ yaz günlerini yaşıyor. Sonbahar yağışlarının yetersiz olması nedeniyle kente içme suyu sağlayan barajlardaki su oranı son 10 yılın en düşük seviyesinde.
16.10.2023 Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz: İşgal edilmiş bölgelerdeki hadiseler üzüntü verici
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz: İşgal edilmiş bölgelerdeki hadiseler üzüntü verici Cevdet Yılmaz, İsrail ile Filistin arasındaki çatışmalara ilişkin "İşgal edilmiş bölgelerdeki hadiseler hepimiz için son derece üzüntü verici. Bunun da en kısa sürede ortadan kalkmasını temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.
13.10.2023 Haberler
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz: İşgal edilmiş bölgelerdeki hadiseler üzüntü verici
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz: İşgal edilmiş bölgelerdeki hadiseler üzüntü verici Cevdet Yılmaz, İsrail ile Filistin arasındaki çatışmalara ilişkin "İşgal edilmiş bölgelerdeki hadiseler hepimiz için son derece üzüntü verici. Bunun da en kısa sürede ortadan kalkmasını temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.
13.10.2023 Gündem
Umut dip suyunda
Umut dip suyunda Marmara bölgesinde yazın etkili olan aşırı sıcak ve yağışın azalması nedeniyle barajlardaki doluluk oranı düşük seviyelerde seyrediyor.
24.09.2023 Gündem
Bu ‘son’bahar mı? İstanbul için kırmızı alarm
Bu ‘son’bahar mı? İstanbul için kırmızı alarm Dünya insan etkisiyle ısınırken mevsimler de değişiyor. Yaza dahil olan aylar nedeniyle bahar mevsimi de ortadan kalkacak gibi. ‘Eylül yaz ayı oldu’ diyen Prof. Dr. Orhan Şen ‘Sonbahar artık sözde kaldı’ dedi.
18.09.2023 Gündem
Kabaktepe: İstanbul dünyada aynı anda en çok otobüs yanan şehirdir
Kabaktepe: İstanbul dünyada aynı anda en çok otobüs yanan şehirdir ‘Yeniden İstanbul’ programı kapsamında Esenyurt’ta konuşan İstanbul AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “İstanbul’un yeni sloganı 'en çok metro yapan şehir' değil; ‘Dünyada aynı anda en çok otobüs yanan şehir’dir. İETT otobüslerine astığımız ‘servis dışı’ levhasını, İBB Başkanı 4 yılda başarmış ve İBB binasının önüne asmıştır. Artık İBB servis dışıdır” dedi. 
9.09.2023 Gündem
Bakan Tekin paylaştı! Van'da derslik ve öğretmen sayısı 3'e katlandı
Bakan Tekin paylaştı! Van'da derslik ve öğretmen sayısı 3'e katlandı Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, 2002 yılında Van'da 6 bin 85 öğretmen varken, bu rakamın şu an 18 bin 390'a çıkarıldığını söyledi.
8.09.2023 Gündem
Kavurucu sıcaklıklar geri geldi! Meteoroloji'den 'sağanak' ve 'yüksek sıcaklık' uyarısı
Kavurucu sıcaklıklar geri geldi! Meteoroloji'den 'sağanak' ve 'yüksek sıcaklık' uyarısı Meteoroloji’den sağanak ve sıcak hava uyarısı geldi. Marmara Bölgesi’nde hava sıcaklığı bugün itibarıyla hafta sonuna kadar mevsim normallerinin üzerine çıkacak. Adana, Osmaniye ve İskenderun Körfezi ile Bitlis, Şırnak, Van ve Hakkari çevrelerinde yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. İşte tüm detaylar...
30.08.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Melen ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.