Meltem

Meltem

Son dakika meltem haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan meltem gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan meltem haber sayfamızda...

Meltem

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.103 meltem haberi bulunmuştur.
Son dakika! Milli SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar'a veda
Son dakika! Milli SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar'a vedaTedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Milli Teknoloji Hamlesi idealinin ve milli SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törende konuşan Selçuk Bayraktar, "En yakın dava ve yol arkadaşımızdı. Dosdoğru yaşadı, bildiği yoldan asla şaşmadı. Son nefesine kadar iş yerinde kaldı. O asla sancağı bırakmadı. Bizler bu yolda aynı şekilde aynı değerlerle devam edeceğiz." dedi.
19.10.2021Gündem
Pandemi, böbrek naklini de vurdu
Pandemi, böbrek naklini de vurduKovid-19 bulaşan böbrek hastalarında ölüm oranının yüksek olduğuna dikkat çeken uzmanlar, böbrek hastalarına tedaviyi aksatmamaları ve aşı olmaları çağrısı yaptı
19.10.2021Gündem
M ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: M Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
M ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: M Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba adayları bebeklerinin cinsiyetini öğrendikten sonra isim verme konusu üzerinde derin bir araştırma içerisine giriyor. Bebeklerine hayat boyu taşıyacakları isim verirken anne ve baba adayları seçici oluyor. Karar verme sürecinde zorlanan ebeveynler yakınlarına danışırken internet üzerinden kız isimleri ve anlamları konusunda bilgi alıyor. Popüler olması ve modern çağa uygun olmasını isteyen anne ve baba adayları nadir bulunan, keşfedilmemiş, güzel anlamlar olan isimleri kızlarına vermek istiyor. M harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “M ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
16.10.2021Bebek
Pınar Altuğ takipçilerini maziye götürdü
Pınar Altuğ takipçilerini maziye götürdü'Çocuklar Duymasın' dizisinde canlandırdığı 'Meltem' karakteriyle hafızalara kazınan Pınar Altuğ, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla takipçilerini yıllar öncesine götürdü.
16.10.2021Cadde
'Her gün misafir oluyoruz'
'Her gün misafir oluyoruz'‘Kırık Hayatlar’ dizisinin başrol oyuncuları Meltem Akçöl ve Erdem Yılmaz, “Seyircimizle bağımız çok kuvvetli. Her gün evlerine misafir oluyoruz ve bir süre sonra artık aileden birisi gibi hissediyorlar” dedi.
16.10.2021Cadde
Dijital şiddetten en çok gençler mağdur
Dijital şiddetten en çok gençler mağdurEn çok gençler dijital şiddete maruz kalırken, kadınların yüzde 51’i dijital ortamlarda yazılı, sesli veya görüntülü taciz mesajları alıyor. Engellemek çözüm olarak görülürken yasal yollara başvuranların oranı çok düşük
16.10.2021Gündem
‘Teknolojide önleri açılmalı’
‘Teknolojide önleri açılmalı’Dünya Kız Çocukları Günü’nün bu yılki teması kız çocuklarının teknolojiye erişimi. BM Kadın Birimi Ülke Direktörü Asya Varbanova, 32 milyon kız çocuğunun hâlâ okula gidemediğini belirterek, onların geride bırakılmaması, teknolojide de önlerinin açılmasını istedi
11.10.2021Gündem
'Birlikte çok daha güçlüyüz'
'Birlikte çok daha güçlüyüz'Özel gereksinimli çocuklu ebeveynlerin oluşturduğu çalışma grubu, deneyim ve ihtiyaçlardan yola çıkarak çözüm önerileri geliştiriyor, bunlar projeye dönüşüyor.
11.10.2021Gündem
Erdoğan Demirören Golf Turnuvası tamamlandı
Erdoğan Demirören Golf Turnuvası tamamlandıDemirören Holding Kurucusu merhum Erdoğan Demirören adına 8-10 Ekim tarihleri arasında Kemer Country Club’ta 4’üncüsü düzenlenen "Erdoğan Demirören Golf Turnuvası” bugün gerçekleştirilen son gün müsabakaları ile tamamlandı.
10.10.2021Diğer Sporlar
Son dakika haberi: Erdoğan Demirören Golf Turnuvası tamamlandı
Son dakika haberi: Erdoğan Demirören Golf Turnuvası tamamlandıDemirören Holding Kurucusu merhum Erdoğan Demirören adına 8-10 Ekim tarihleri arasında Kemer Country Club’ta 4’üncüsü düzenlenen "Erdoğan Demirören Golf Turnuvası” bugün gerçekleştirilen son gün müsabakaları ile tamamlandı.
10.10.2021Diğer
Meltem, çocuklarının velayetini vermek istemeyince öldürülmüş
Meltem, çocuklarının velayetini vermek istemeyince öldürülmüşOsmaniye'de avukatlık bürosunda boşanma aşamasında olduğu eşi İbrahim Goncagül (28) tarafından dövülen ve götürüldüğü hastanede hayatını kaybeden 2 çocuk annesi Meltem Goncagül'ün (27), eşiyle, anlaşmalı boşanma işlemi için avukatlarının yanına gittiği ortaya çıktı. İbrahim Goncagül'ün, çocuklarının velayetini istediği, eşinin de razı olmayışı üzerine aralarında tartışma çıktığı ifade edildi.
10.10.2021Gündem
Kalıtımda yeni buluş peşinde
Kalıtımda yeni buluş peşindeOxford Üniversitesi Zooloji Bölümü’nde çalışmalarını sürdüren Türk bilim kadını Dr. İrem Sepil, Nobel Kimya Ödülü sahibi bilim kadını ‘Dorothy Hodgkin’ adına verilen bursu kazandı.
10.10.2021Gündem
‘Göçmen Bavulu’na sığdırılamayanlar
‘Göçmen Bavulu’na sığdırılamayanlar‘Göçmen Bavulu’ projesinde bir araya gelen Türkiye’den ve Almanya’dan göçmen gençlerin, göç hikâyeleri, hayalleri, hayal kırıklıkları ve özlemleri bir kısa film, bir kitap olacak...
10.10.2021Gündem
Avukatlık bürosunda boşanmak istediği eşi tarafından dövülen Meltem kurtarılamadı
Avukatlık bürosunda boşanmak istediği eşi tarafından dövülen Meltem kurtarılamadıOsmaniye'de, avukatlık bürosunda boşanma aşamasında olduğu eşi İbrahim Goncagül (27) tarafından dövülen 2 çocuk annesi Meltem Goncagül, (23), tedavi gördüğü hastanede 10 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti. İbrahim Goncagül ise tutuklandı.
9.10.2021Gündem
Emine Erdoğan: Kalkınma ancak kadınların hem ekonomik hem de sosyal olarak güçlenmesiyle mümkündür
Emine Erdoğan: Kalkınma ancak kadınların hem ekonomik hem de sosyal olarak güçlenmesiyle mümkündürÜreten Kadınlar Türkiye Zirvesi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Kalkınma ancak kadınların hem ekonomik hem de sosyal olarak güçlenmesiyle mümkündür" dedi.
8.10.2021Gündem
Gezi Parkı ve Çarşı davasının birleşmesi sonrasındaki ilk duruşma bugün görülecek
Gezi Parkı ve Çarşı davasının birleşmesi sonrasındaki ilk duruşma bugün görülecek Yargıtay'ın bozduğu 35 sanıklı Çarşı davası ile İstinaf Mahkemesi'nce bozulan Osman Kavala, Can Dündar ve Mehmet Ali Alabora'nın da arasında bulunduğu 17 sanıklı Gezi ana davasının birleştirilmesinin ardından ilk duruşma bugün görülecek.
8.10.2021Gündem
Hem çaldı hem ameliyat oldu
Hem çaldı hem ameliyat olduTekirdağ’da yaşayan ve müzisyenlik yapan 49 yaşındaki Davut Bulut, 8 yıl önce ellerinin titrediğini fark etti
8.10.2021Gündem
Edebiyatla terapi dokunuşu
Edebiyatla terapi dokunuşuUzman Psikolog Meltem Akhan ile dilbilim uzmanı ve ödüllü yazar Hakan Akdoğan; psikoloji ile edebiyatı birleştirdikleri yöntemleriyle bireylere farklı bakış açıları sunmayı hedefliyor.
8.10.2021Cadde
Demirören Medya’dan eğitime büyük katkı
Demirören Medya’dan eğitime büyük katkıMedya sektöründe çağı yakalayan, yeni nesil gazeteciler yetiştirilmesi hedefiyle hayata geçirilen Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk adımı, Milli Eğitim Bakanlığı ile Demirören Medya arasında imzalanan protokolle atıldı. İlk öğrencilerini 2022’de LGS ile almaya hazırlanan ve yabancı dille eğitim verecek olan lise, Demirören Medya Center’da yer alan binasında mesleğin deneyimli isimleriyle öğrencileri buluşturacak. Devlet lisesi statüsündeki okulda, başarılı öğrencilere burs ve okul sonrası istihdam olanakları da sağlanacak
8.10.2021Eğitim
Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi açılıyor
Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi açılıyorGeleceğin medyasına çağa uygun yeni nesil gazeteciler yetiştirmeyi hedefleyen Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin ilk adımı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Demirören Medya arasında imzalanan protokolle atıldı. Protokol imza törenine Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Demirören Medya Yatırımları Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ve Başkan Yardımcısı Meltem Demirören Oktay katıldı.
7.10.2021Haberler
Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi açılıyor
Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi açılıyorGeleceğin medyasına çağa uygun yeni nesil gazeteciler yetiştirmeyi hedefleyen Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin ilk adımı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Demirören Medya arasında imzalanan protokolle atıldı. Protokol imza törenine Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Demirören Medya Yatırımları Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ve Başkan Yardımcısı Meltem Demirören Oktay katıldı.
7.10.2021Gündem
Yeni nesil gazeteciler bu okulda yetişecek
Yeni nesil gazeteciler bu okulda yetişecekMedya sektörüne meslekte çağı yakalayan, donanımlı gençler yetiştirmek amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ve Demirören Medya işbirliğiyle Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kuruluyor.
7.10.2021Gündem
Yapay zekaya kadın eli değdi
Yapay zekaya kadın eli değdiTeknolojide Kadın Derneği (Wtech), kadınların yapay zekâ üretiminde rolünü artırmak ve teknolojinin üretim tarafında kadınların yer almasını teşvik etmek için özel bir eğitim programı başlatıyor.
7.10.2021Ekonomi
Geleceğin kadın yapay zekâ uzmanları yetişiyor
Geleceğin kadın yapay zekâ uzmanları yetişiyorTeknolojide Kadın Derneği, Türkiye’de bir ilke imza atarak kadınların yapay zekâ üretiminde rolünü artırmak ve teknolojinin üretim tarafında kadınların yer almasını teşvik etmek amacıyla özel bir eğitim programı başlatıyor. Program kapsamında kurumsalda çalışan kadın yöneticilerin yanı sıra yeni mezun genç kadınlar 4 ay boyunca dünyanın önde gelen online eğitim kuruluşlarından Udacity’nin çevrimiçi derslerine katılacak. Eğitimlerle yapay zekâ yetkinliklerini geliştirecek olan yeni mezun katılımcılar, program sonunda destekçi firmalarda çalışma fırsatına kavuşacak.
6.10.2021Vitrin
Müsilaj örümcek ağı gibi, bitmez!
Müsilaj örümcek ağı gibi, bitmez!Marmara’nın su altı gözcülerinden ürkütücü tespit: Müsilaj sular soğuyup, ısındıkça tekrarlayacak
5.10.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

son dakika haberlercaddemagazinşiddetErdoğan Demirören Golf Turnuvası

Meltem ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.