Mesai Saatleri

Mesai Saatleri

Son dakika mesai saatleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mesai saatleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mesai saatleri haber sayfamızda...

Mesai Saatleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.528 mesai saatleri haberi bulunmuştur.
EFT Saatleri 2021: Bankalar Arası 7/24 EFT ve Havale Saat Kaça Kadar Yapılır?
EFT Saatleri 2021: Bankalar Arası 7/24 EFT ve Havale Saat Kaça Kadar Yapılır? EFT, Elektronik Fon Transferinin kısaltılmasına denir. Bankalar arası yapılan para gönderme işlemi EFT olarak adlandırılır. Hesaplar arası yapılan para transferine ise havale denir. Havalede başka bankaya para gönderme işlemi yapılmaz. EFT işlemi hafta içi yapılabilir ve ancak her bankanın EFT saatleri ile ücreti değişiklik gösterir. Hafta sonu ve resmi tatillerde EFT işlemi yapılmaz. EFT sadece bankaların faaliyette olduğu saatlerde yapılır. Ancak Merkez Bankası’nın 2021 yılı itibari ile hizmete soktuğu FAST işlemi ile 7/24 1000 TL’ye kadar EFT yapılabilir. Bankalar arası 7/24 EFT ve havale saat kaça kadar yapılır? diyorsanız “EFT Saatleri 2021” içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
28.10.2021Gündem
İfade taahhüdü ile 2 bin 711 kişi serbest
İfade taahhüdü ile 2 bin 711 kişi serbestHükümet tarafından özgürlük ve güvenlik hakkını etkileyen yargısal uygulamalar gözden geçirilirken, İnsan Hakları Eylem Planı’nda da konuya ilişkin somut hedefler konuldu.
23.10.2021Gündem
Yargıda dijital dönüşümde yenilik: UYAP Mobil
Yargıda dijital dönüşümde yenilik: UYAP MobilYargı Reformu Stratejisi kapsamında yargılamaların hızlandırılması ve adalete erişimin kolaylaştırılmasını sağlayan yargıda dijital dönüşüm çalışmalarına Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi (UYAP) Mobil uygulaması da eklendi.
21.10.2021Gündem
58 kamu konutu satışa sunuldu
58 kamu konutu satışa sunulduBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 58 kamu konutu satışa çıkarıldı.
12.10.2021Ekonomi
Coinzo faaliyetlerini durdurdu
Coinzo faaliyetlerini durdurduGünlük 500 milyon lirayı aşkın işlem hacmiyle en yoğun kullanılan 5 Türk kripto para borsası arasında yer alan Coinzo faaliyetlerine son verdiğini duyurdu. Firma duyuruyu internet sitesinden yaptı.
11.10.2021Uzmanpara
Kripto para borsası Coinzo faaliyetlerini durdurdu
Kripto para borsası Coinzo faaliyetlerini durdurduGünlük 500 milyon lirayı aşkın işlem hacmiyle en yoğun kullanılan 5 Türk kripto para borsası arasında yer alan Coinzo faaliyetlerine son verdiğini duyurdu. Firma duyuruyu internet sitesinden yaptı.
11.10.2021Ekonomi
69 adet dükkan 7 yıllığına kiraya veriliyor
69 adet dükkan 7 yıllığına kiraya veriliyorBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 69 adet dükkan 7 yıllığına kiraya verilecek.
11.10.2021Ekonomi
Gaziantep'te kamu konutu satışı yapılacak
Gaziantep'te kamu konutu satışı yapılacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 39 kamu konutu satışa çıkıyor.
9.10.2021Ekonomi
Gürcistan'da seçim heyecanı! Oy verme işlemi sona erdi
Gürcistan'da seçim heyecanı! Oy verme işlemi sona erdiGürcistan'da, 64 belediye başkanı ve 2 bin 68 belediye meclisi üyesinin belirlemesi için düzenlenen yerel seçimlerde oy kullanma işlemi tamamlandı.
2.10.2021Dünya
21 adet konut satışa çıkarıldı
21 adet konut satışa çıkarıldıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 21 adet konut satışa çıkarıldı.
27.09.2021Ekonomi
64 tarla satışa sunuldu
64 tarla satışa sunulduBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Bingöl'ün Kiğı ve Yayladere bulunan tarım arazileri ihaleyle satılacak.
20.09.2021Ekonomi
Öykü Arin'in ailesi yeni kampanya başlattı! 'Evinizden de donör olabilirsiniz'
Öykü Arin'in ailesi yeni kampanya başlattı! 'Evinizden de donör olabilirsiniz'Türkiye, Öykü Arin'i henüz 3,5 yaşında kan kanserine yakalanmasının ardından başlayan "Öykü Arin'e Umut Ol" kampanyasıyla tanıdı. Küçük kızın ailesinin başlattığı kampanya sayesinde kısa sürede binlerce donöre ulaşıldı. Kök hücre bağışı konusunda farkındalık yaratmaya devam eden "Öykü Arin’e Umut Ol" ekibi, şimdi yeni bir kampanya yürütüyor. Amaçları kök hücre bağışını kolaylaştıracak bir uygulamanın Türkiye’de de hayata geçirilmesi. Öykü'nün annesi Eylem Şen Yazıcı, "Eğer bu yöntem uygulamaya geçerse yeni çağın başlangıcı olabilir. Türkiye'de donör sayısının milyonlara ulaşacağını düşünüyorum" diyor.
16.10.2021Gündem
Turizm arsaları ihaleyle satılacak
Turizm arsaları ihaleyle satılacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Finike'de turizm arsaları ihaleyle satılacak.
18.09.2021Ekonomi
Edirne'de araç satış ihalesi
Edirne'de araç satış ihalesiBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Edirne Milli Emlak Müdürlüğü araç ve taşınmaz satışı gerçekleştirecek.
14.09.2021Ekonomi
Sapanca'da belediyeye ait dükkan kiraya verilecek
Sapanca'da belediyeye ait dükkan kiraya verilecekBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Sapanca'da belediyeye ait dükkan kiraya verilecek.
12.09.2021Ekonomi
Diyarbakır'da konut satış ihalesi
Diyarbakır'da konut satış ihalesiBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre kamu konutları ihaleyle satılacak.
11.09.2021Ekonomi
Burdur'da kamu konutu satışı
Burdur'da kamu konutu satışıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Burdur'da Hazine'ye ait kamu konutları ve taşınmazlar ihaleyle satılacak.
9.09.2021Ekonomi
Avrupa ülkelerinden salgına karşı zorlayıcı tedbirler
Avrupa ülkelerinden salgına karşı zorlayıcı tedbirlerAvrupa'da birçok ülke, sosyal hayatın pek çok alanında, vatandaşlarının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) riski taşımadığını belgelemesini zorunlu kılan tedbirleri devreye koyuyor.
3.09.2021Dünya
İstanbul'da 'kaçak tur' stantları! 200 liraya Bursa!
İstanbul'da 'kaçak tur' stantları! 200 liraya Bursa!Beyoğlu'nda özellikle Arap turistlerin yoğunlukta olduğu noktalardan Talimhane'de çok sayıda turizm acentesi bulunuyor. Ancak akşam saatlerinde acenteler kapandıktan sonra 'kaçak tur' stantları açılıyor. Yabancı uyrukluların açtığı stantlarda turistlere tur satılıyor. Turistler turlara okul servisi ibareli minibüslerle götürülüyor. Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acenteleri Derneği (OTSAD) Başkanı Hüseyin Kırk, "Ben 20 yıllık turizmciyim böyle fiyat görmedim. 200 liraya Bursa turu verdiler. Kimse 200 liraya Bursa'ya gidemez, maliyetini kurtarmaz. Kesinlikle yasadışı çalışıyorlar" dedi
3.09.2021Gündem
Bazı işyerleri ihale ile kiraya verilecek
Bazı işyerleri ihale ile kiraya verilecekBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Denizli Büyükşehir Belediyesi mülkiyetinde bulunan işyerleri ihale ile kiraya verilecek.
1.09.2021Ekonomi
Kargo Devir Ne Demek? Zimmet Devri, Kargo Yetişemedi Ne Demektir?
Kargo Devir Ne Demek? Zimmet Devri, Kargo Yetişemedi Ne Demektir?Kargo ile ilgili birçok farklı kelime veya kelime grupları bulunmaktadır. Onların belli bir anlamları vardır ve özellikle kargo bekleyen birçok kişi bunları öğrenmeye çalışıyor. Peki, kargo devir ne demek? Zimmet devri, kargo yetişemedi ne demektir tüm detayları ile derledik.
18.08.2021Eğitim
Bazı taşınmazlar satışa çıkarıldı
Bazı taşınmazlar satışa çıkarıldıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre belediyeye ait bazı taşınmazlar satışa çıkarıldı.
15.08.2021Ekonomi
Transit Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Kargoda Transit Ne Demek?
Transit Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Kargoda Transit Ne Demek?Dilimize Fransızcadan geçmiş olan Transit kelimesi, ''transitus'' kökünden türetilmiştir. Transitus, mola vermeden gitmek anlamına gelirken transit de durmadan ilerleme ve hızlı bir şekilde geçmek demektir. Bu kelime başta gümrük ve taşımacılık olmak üzere birçok sektörde gerçek değil yan anlamında kullanılır. Transit ne demek, TDK sözlük anlamı nedir? Kargoda transit ne anlama gelir tüm detayları ile derledik.
13.08.2021Sözlük
Mardin'de kamu lojmanı satışı
Mardin'de kamu lojmanı satışıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Mardin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü, Artuklu ilçesinde bulunan 36 adet kamu lojmanını satışa çıkardı.
12.08.2021Ekonomi
AÖL kayıt yenileme 2021 ne zaman? Açık lise ek sınav kayıt yenileme ücreti ne kadar?
AÖL kayıt yenileme 2021 ne zaman? Açık lise ek sınav kayıt yenileme ücreti ne kadar?Lise eğitimine açıktan devam eden adayları yakından ilgilendiren AÖL ek sınavı için kayıt yenileme işlemleri bugün başladı. 9-13 Ağustos tarihleri arasında alınacak olan kayıt yenileme işlemlerinin ardından ek sınavlar 16-20 Ağustos tarihleri arasında online olarak yapılacak.
9.08.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

satışkonutKamuCoinzokripto para

Mesai Saatleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.