Mesajlaşma

Mesajlaşma

Son dakika mesajlaşma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mesajlaşma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mesajlaşma haber sayfamızda...

Mesajlaşma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.157 mesajlaşma haberi bulunmuştur.
İş arayan kadına ahlaksız teklif
İş arayan kadına ahlaksız teklifEskişehir’de yaşayan Seher Sarıkaya, iş ilanı için sosyal medyadan ulaştığı şahsın ahlaksız teklifine maruz kalınca hayatının şokunu yaşadı.
19.01.2022Gündem
İş yerlerine sağlıklı yaşamı teşvik geldi
İş yerlerine sağlıklı yaşamı teşvik geldiSağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü, "sağlıklı yaşamı teşvik etme ve yaygınlaştırma" çalışmaları kapsamında iş yerleri için düzenlediği Beslenme Dostu ve Fiziksel Aktiviteyi Destekleyen İş Yeri Programı Uygulama Rehberi'ni 81 ilin ticaret odalarına iletti.
19.01.2022Gündem
Mavi Kalp Anlamı: WhatsApp Mavi Kalp Emojisinin Anlamı Nedir?
Mavi Kalp Anlamı: WhatsApp Mavi Kalp Emojisinin Anlamı Nedir?Emojiler sosyal ağ platformlarında kullanılan mesaj içeren ifadelerdir. Özellikle WhatsApp, İnstagram, Facebook ve Sanapchat gibi sosyal medya platformlarında yazı yerine duygu ve düşüncüleri ifade etmek için kullanılıyor. Kalp, yüz, çiçek, hayvan gibi emojiler bulunuyor. Günlük hayatta sürekli kullandığımız WhatsApp kalp emojilerinin renklerine göre anlamı bulunuyor. Sarı, kırmızı, yeşil, siyah, beyaz ve mavi kalp emojileri vardır. WhatsApp mavi kalp emojisinin anlamı ile ilgili detaylı bilgiye içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
18.01.2022Sosyalmedya
Almanya'da aşı belgelerinde sahtecilik arttı
Almanya'da aşı belgelerinde sahtecilik arttıAlmanya'da haber ajası epd'nin yaptığı bir araştırmaya göre, sahte korona aşısı belgesi alanların sayısı arttı. Buna göre, 2021'de en az 20 bin aşı belgesinin sahte olduğu tespit edildi.
15.01.2022Dünya
Çıkma Teklifi Sözleri: Çıkma Teklifi İçin Gönderilebilecek En Güzel Kısa Ve Uzun Mesajlar
Çıkma Teklifi Sözleri: Çıkma Teklifi İçin Gönderilebilecek En Güzel Kısa Ve Uzun MesajlarBeğendiğiniz kişiye bunu yüz yüze söylemeye çekiniyorsanız en kolayı mesajlaşma yöntemidir. Sevdiğiniz kişiyi etkileyebilecek en doğru mesajı seçerek ona gönderebilirsiniz. Sizin için çıkma teklifi sözleri: çıkma teklifi için gönderilebilecek en güzel kısa ve uzun mesajları derledik.Çıkma teklif etmek için en iyi yöntemlerden biri mesaj göndermektir. Resimli, resimsiz birçok aşk dolu duygusal söz bulunmaktadır. Bunların da yardımı ile sevdiğinize kolayca çıkma teklif edebilirsiniz.
14.01.2022Güzel Sözler
İmamoğlu: Dijital dönüşüme ayak uydurmamız şart
İmamoğlu: Dijital dönüşüme ayak uydurmamız şartTÜSİAD tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Dijital Türkiye Konferansı”nda konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Halkımızın hızlı ve faydalı hizmet alabilmesi adına her alanda çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyor ve dijital dönüşümün başta katılımcılık olmak üzere hedeflerimize ulaşmak için önemli bir gereklilik olduğuna inanıyoruz. Çağı yakalamak ve hatta önüne geçmek için dijital dönüşüme ayak uydurmamız şart” dedi.
13.01.2022Siyaset
Emojilerin Anlamı 2022: WhatsApp Yüz ve Kalp Emojilerinin Anlamları Nedir?
Emojilerin Anlamı 2022: WhatsApp Yüz ve Kalp Emojilerinin Anlamları Nedir?Emojiler WhatsApp, Twitter, Facebook, Snapchat, İnstagram gibi sosyal ağ platformlarında mesaj içeren ifadelerdir. Karşı tarafa yazılan mesajın anlamını desteklemek veya yüz ifadeleri anlatılmak isteneni ifade etmek için kullanılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte kullanılmaya başlanmıştır. El, hayvan, insan, yüz ifadeleri, kalp ve çiçek gibi onlarca emoji bulunmaktadır. Emojilerin anlamı da kullanılan ifadeye göre değişiklik göstermektedir. WhatsApp yüz, kalp, çiçek emojilerinin anlamları hakkında daha fazla bilgi almak için Emojilerin Anlamı 2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
13.01.2022Teknoloji
Telegram'da çocuk istismarı ticareti
Telegram'da çocuk istismarı ticaretiİstanbul'da çoklu mesajlaşma uygulaması Telegram'da çocukların cinsel içerikli görüntülerini paylaşan ve ticaretini yapan şüphelilere yönelik son bir ay içerisinde ikinci operasyon düzenlendi.
12.01.2022Gündem
Çocukların müstehcen görüntülerini satan 41 kişiye gözaltı
Çocukların müstehcen görüntülerini satan 41 kişiye gözaltıİstanbul merkezli 22 ilde çocukların müstehcen görüntülerini satan ve satın alan 41 kişi gözaltına alındı. Şüpheliler arasında doktor, polis, sözleşmeli er ve uzman erbaş olduğu öğrenildi.
11.01.2022Gündem
Otomobil satışında akılalmaz tuzak!
Otomobil satışında akılalmaz tuzak!Kocaeli'de, internet üzerinden ilan veren kişiyi arayan dolandırıcı, aracı alacağını söyleyerek anlaştı. Dolandırıcı, kentteki bir oto galericiyi de arayıp, kendisinin olduğunu öne sürdüğü aynı aracın satışı konusunda anlaşmaya vardı. Tarafları, kendisinin asker olduğunu ve doğuda görev yaptığını, bu nedenle bir arkadaşını göndereceğini söyleyerek noterde buluşturan dolandırıcı, araç sahibine sahte dekont gönderdi. Şüphelinin verdiği hesaba 260 bin lira yatıran galerici, araç sahibi paranın kendisine ulaşmadığını söyleyince dolandırıldığını anlayıp, şikayetçi oldu.
8.01.2022Ekonomi
Sarı Kalp Anlamı Nedir? Sarı Kalp Emojisi Ne Anlama Gelir?
Sarı Kalp Anlamı Nedir? Sarı Kalp Emojisi Ne Anlama Gelir?Emojiler WhatsApp, Facebook, Instagram gibi sosyal medya ağlarında yaygın kullanılmaktadır. Her yeni güncelleme ile yeni emojiler ortaya çıkıyor. Bu emojilerin ise her birinin kendine ait anlamı bulunuyor. Belirli bir anlamı ve ifadeyi kolayca karşıdakine aktarmaya yarayan emojiler sosyal medya platformlarının vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle en çok kullanılan kalp emojileri sevginin çeşitli hallerini temsil ediyor. Kırmızı kalp emojisi aşkı çağrıştırırken sarı kalp ise ‘altın kalpli’ anlamına gelmektedir. Sarı kalp emojisi ne anlama gelir? Sarı kalp anlamı ile ilgili bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
4.01.2022Teknoloji
Konum Nasıl Atılır? WhatsApp ve Messenger’dan Konum Gönderme
Konum Nasıl Atılır? WhatsApp ve Messenger’dan Konum GöndermeTeknolojinin gelişmesi ile haberleşme, iletişim ve ulaşım çok daha kolay hale geldi. Özellikle gitmek istediğimiz şehir veya bölgeler veya en yakınımızdaki ATM veya hastane gibi adreslere ulaşmak akıllı telefonlar veya uygulamalar sayesinde problem olmaktan çıktı. Dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan WhatsApp ve Messenger konum atma özelliği ile kullanıcılarına kolaylık sunuyor. Gidilecek adrese kısa sürede ulaşmayı sağlayan konum atma işlemi zamandan tasarruf etmeye de yardımcı oluyor. Konum nasıl atılır? WhatsApp ve Messenger’dan konum atma işlemi için içeriğimize göz atabilirsiniz.
4.01.2022Teknoloji
WhatsApp Durum Sözleri 2022: WhatsApp Hakkımda, Biyografi ve Profil için En Güzel Anlamlı Durum Sözleri
WhatsApp Durum Sözleri 2022: WhatsApp Hakkımda, Biyografi ve Profil için En Güzel Anlamlı Durum SözleriGünümüzün ayrılmaz parçası haline gelen anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Hem mesajlaşma, hem görüntülü hem de sesli görüşme imkanı sağlayan WhatsApp’ta durum paylaşma özelliği de bulunuyor. Kullanıcıları sıklıkla WhatsApp hakkımda, biyografi ve profillerinde durum sözleri paylaşıyor. WhatsApp durum özelliği için kısa, uzun, etkileyici ve anlamlı onlarsa sözler bulunuyor. WhatsApp hakkımda, biyografi ve profil için kısa, uzun ve anlamlı durum sözleri için “Whatsapp Durum Sözleri 2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme 2022: WhatsApp Silinmiş Sohbeti Görme
WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme 2022: WhatsApp Silinmiş Sohbeti GörmeDünya genelinde milyarı aşan kullanıcı sayısı ile en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması hiç şüphesiz WhatsApp. Her geçen gün güncellemeleri ile kendine yenilik katan WhatsApp’ta mesajları silme özelliğinin yanı sıra silinen mesajları geri getirmek gibi bir imkan da bulunuyor. iOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlardan kolayca silinen mesajları görmek için birkaç adımlık işlem gerekiyor. WhatsApp silinmiş mesajlar nasıl geri getirilir? “WhatsApp Silinen Mesajları Görme 2022” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
3.01.2022Sosyalmedya
Telegram Hesap Silme Linki 2022: Kalıcı Olarak Telegram Hesabı Nasıl Silinir?
Telegram Hesap Silme Linki 2022: Kalıcı Olarak Telegram Hesabı Nasıl Silinir?WhatsApp’ın tepki çeken güncelleme kararının ardından son dönemlerde Telegram’a olan ilgi arttı. Hem mobil hem de bilgisayardan kullanılabilen Telegram yaklaşık 500 milyonu aşkın aktif kullanıcı sayısına ulaştı. Her seferinde güvenlik ile ilgili iddialarını sürekli olarak dile getiren Telegram’ı kurması çok basit. Ancak hesap silme işlemi açmaya göre karmaşık. Hesap silme işlemi Andorid ve iOS işletim sistemi telefonlar ve bilgisayardan yapılabiliyor. Telegram hesabı nasıl silinir? “Telegram Hesap Silme Linki 2022” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.01.2022Sosyalmedya
WhatsApp Grup İsimleri 2022: Arkadaş, Aile WP Grupları İçin En Güzel, İyi ve Komik İsimler
WhatsApp Grup İsimleri 2022: Arkadaş, Aile WP Grupları İçin En Güzel, İyi ve Komik İsimlerHayatımızda çok önemli bir yere sahip olan WhatsApp hiç şüphesiz en çok kullanılan iletişim araçlarından birisi haline geldi. Sosyal, özel ve iş yaşantımızın tam merkezinde yer alan WhatsApp üzerinden oluşturulan okul, iş, aile veya arkadaş grupları üzerinden gündelik yaşantımızı sürdürüyoruz. Arkadaş, aile, iş ve okul için oluşturulan WhatsApp gruplarında havalı, komik, ilgi çekici isimler bulmak bazen zor olabiliyor. Bu yüzden arkadaş, aile, iş, okul WhatsApp grupları için en güzel, iyi ve komik isimler nelerdir? ‘WhatsApp Grup İsimleri 2022’ içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.01.2022Sosyalmedya
Dini Sözler 2022: En Güzel Resimli, Anlamlı, Etkili, İslami, Kısa ve Uzun Dini Sözler
Dini Sözler 2022: En Güzel Resimli, Anlamlı, Etkili, İslami, Kısa ve Uzun Dini Sözlerİslam aleminin mübarek günlerinden olan Cuma günler, kandil ve bayram gibi dini günler için anlamlı sözler uzaktaki sevdikleriniz için mesaj yoluyla iletmek için en güzel yöntemlerden bir tanesidir. Sosyal medya platformları veya anlık mesajlaşma uygulamaları üzerinden resimli diniz sözler iletilebilir. Dini sözler sadece özel günlerde değil kişinin kendi maneviyatını da zenginleştirir. Dini sözleri okuyarak aradığınız huzuru bulabilir ve bunu yakınlarınızla paylaşarak onların da huzur dolmasını sağlayabilirsiniz. En güzel resimli, anlamlı, etkili, İslami, kısa ve uzun dini sözler için “Dini Sözler 2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
Alman polisinden Telegram'da 'cinayet planı' iddiasına operasyon
Alman polisinden Telegram'da 'cinayet planı' iddiasına operasyonAlmanya'da aşı karşıtı grupların etkin olduğu Saksonya eyaletinin Başbakanı Michael Kretschmer'e ölüm tehditlerinde bulunan ve silahlı olduğu tahmin edilen gruba operasyon düzenlendi.
15.12.2021Dünya
Whatsapp Nedir, Ne İşe Yarar? Whatsapp Nasıl Kullanılır?
Whatsapp Nedir, Ne İşe Yarar? Whatsapp Nasıl Kullanılır?Mobil uygulamalar günümüzde oldukça fazla kullanılıyor. En çok kullanılan Whatsapp uygulamasının ne işe yaradığı bazı kullanıcıların merak ettiği bir konudur. Telefon kullanıcıları telefonlarda kullanılan Whatsapp uygulamasının ne işe yaradığını ve nasıl kolayca kullanıldığını araştırarak bilgi sahibi olmak istiyor. Whatsapp nedir, ne işe yarar? Whatsapp nasıl kullanılır tüm detayları ile derledik.
11.12.2021 Teknoloji
Sosyal medyadan iş arayana tuzak
Sosyal medyadan iş arayana tuzakSosyal medya üzerinden “evde paketleme” gibi iş ilanlarına başvuran pek çok kişi kimlik bilgilerini dolandırıcılara kaptırdı. Kişisel Verileri Koruma Kurumu, “Mağdurlar mahkemeye başvursun” uyarısı yaptı.
11.12.2021Gündem
Sms Nedir, Açılımı Ne Demek? Sms Nasıl Gönderilir, Nasıl Atılır?
Sms Nedir, Açılımı Ne Demek? Sms Nasıl Gönderilir, Nasıl Atılır?Telefonlarda her daim sabit duran iletişim yollarından biri olarak SMS öne çıkar. Günümüzde her ne kadar çok kullanılmasa bile merak edilen konular içerisinde yer alır. Peki SMS nedir, açılımı ne demek? SMS nasıl gönderilir, nasıl atılır detayları ile derledik.
10.12.2021Eğitim
Whatsapp'ta kaybolan mesajlar kalıcı hale geliyor! Uzmanlar uyardı
Whatsapp'ta kaybolan mesajlar kalıcı hale geliyor! Uzmanlar uyardıDünya genelinde en fazla kullanılan mesajlaşma platformu Whatsapp'ta yeni bir güncelleştirme geliyor. En büyük rakibi Signal’de yer alan kaybolan mesaj özelliğini Whatsapp da kalıcı hale getirecek.
10.12.2021Teknoloji
Tapu iptal davasında mahkemeden 'açıklamasız dekont' kararı
Tapu iptal davasında mahkemeden 'açıklamasız dekont' kararıKırklareli'nde yaşayan Şükran Köseoğlu Ankara'dan adına ev alması için banka hesabına 129 bin TL gönderdiği yeğeni E.T.'nin tapuyu daha sonra iade etmediğini iddia ederek tapu iptal ve tescil davası açtı. Mahkeme heyeti, banka dekontunun açıklama kısmı boş olduğu gerekçesiyle ret kararı verdi. Kararı istinaf mahkemesine taşıyan Köseoğlu, "Kendilerine çok güvendiğim ve öz yeğenim olduğu için dekonta bir şey yazma gereği duymadım" dedi.
10.12.2021Emlak
23.24 Saat Anlamı ve Yorumu Nedir? Saat 23 24 İse Ne Anlama Gelir? 2021
23.24 Saat Anlamı ve Yorumu Nedir? Saat 23 24 İse Ne Anlama Gelir? 2021Son zamanlarda oldukça popülerlik kazanan saatlerin anlamları herkesçe takip edilmektedir. Bu denli popüler olmasının sebebi ise çoğu kez doğru çıkmasıdır. Eskilerden günümüze gelen bu anlamlar pek çok manaya gelebilir. İşte, tüm detaylar.
8.12.2021Yaşam
Marjinal bir milyarder Jack Dorsey
Marjinal bir milyarder Jack DorseyJack Dorsey kurucularından olduğu Twitter’ın CEO’luğundan istifa edince yine gündemi işgal etti. O aslında aykırı bir iş insanı... Diğer milyarderlere benzemiyor. “Özgürlükçü bir hippi” olarak anılıyor. Günde bir öğün yemekle yetiniyor Dorsey, hafta sonları oruç tutuyor. Meditasyon için ortadan kayboluyor. Ne var ki tüm bunlara rağmen damarlarında dolaşan “kapitalist” nedeniyle kripto para peşinde koşuyor.
5.12.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Mesajlaşma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.