Muaf

Muaf

Son dakika Muaf haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Muaf gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Muaf haber sayfamızda...

Muaf

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.288 muaf haberi bulunmuştur.
YKS günü yasak var mı 2021? Üniversite sınavına veliler gelecek mi?
YKS günü yasak var mı 2021? Üniversite sınavına veliler gelecek mi?2021 YKS (TYT-AYT-YDT) sınavına sayılı zaman kaldı. Üniversite eğitimi için milyonlarca öğrenci bu hafta sonu beklenen YKS sınavına giriyor. Sınav öncesi ise YKS Genelgesi yayımlandı. Peki, YKS günü veliler gelebilecek mi?
23.06.2021 Gündem
Son dakika... 81 ile talimat gitti! Yeni koronavirüs genelgesi
Son dakika... 81 ile talimat gitti! Yeni koronavirüs genelgesiGelen son dakika haberine göre, İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine “2021 Yükseköğretim Kurumları Sınavı Tedbirleri’ konulu genelge gönderdi. Genelgede, '27 Haziran Pazar günü YKS'ye girecek adaylar ve refakatçileri ile sınav görevlileri 05.00-19.00 saatleri arasında sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacak.' dedi.
23.06.2021Gündem
Sydney karantinaya geri dönüyor
Sydney karantinaya geri dönüyorAvustralya’nın en büyük şehirlerinden Sydney’de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayılarındaki artış nedeniyle yeni kısıtlamalar devreye sokuldu.
23.06.2021Dünya
İspanyol hükümetinden tutuklu Katalan siyasetçiler için 'kısmi af'
İspanyol hükümetinden tutuklu Katalan siyasetçiler için 'kısmi af'İspanya'da sol koalisyon hükümeti, Katalonya'da 1 Ekim 2017'de yapılan yasa dışı referandum ve bağımsızlık yanlısı girişimler nedeniyle 1328 gündür tutuklu bulunan 9 Katalan siyasetçi için kısmi af kararı aldı.
22.06.2021Dünya
Kovid-19 gölgesinde Tokyo Olimpiyat Oyunları
Kovid-19 gölgesinde Tokyo Olimpiyat OyunlarıSporcular için ülkelerinden ayrılmadan önce Kovid-19 testlerinin negatif olması zorunlu tutuluyor. Oyunlara denizaşırı seyirci kabul edilmeyecek, yurt içinden seyirciler için de müsabakalara maksimum 10 bin kişi olacak şekilde yüzde 50 kapasite sınırı getirilmesi planlanıyor. Olimpiyat yerleşkelerinde bulunan herkes maske takmak zorunda ve sporcular her gün tükürük testine tabi tutulacak.
Motokuryelere sıkı gözaltı
Motokuryelere sıkı gözaltıPandemi sürecinde motosikletli kuryelerin sayısının artmasını fırsat bilen uyuşturucu tacirlerinin, kendilerini motokurye gibi gösterip rahatça satış yaptığı ortaya çıktı
22.06.2021Haberler
Motokuryelere sıkı gözaltı
Motokuryelere sıkı gözaltıPandemi sürecinde motosikletli kuryelerin sayısının artmasını fırsat bilen uyuşturucu tacirlerinin, kendilerini motokurye gibi gösterip rahatça satış yaptığı ortaya çıktı
22.06.2021Gündem
Ülkede iki aşı kararı! 5 Temmuz'dan itibaren kalkıyor
Ülkede iki aşı kararı! 5 Temmuz'dan itibaren kalkıyorKanada'ya girişlerde uygulanan 3 günlük otel karantinası ile 14 günlük ev karantinası uygulamasının 5 Temmuz’dan itibaren kaldırılacağını açıklandı.
21.06.2021Dünya
Salgından etkilenen imalatçı KOBİ'lere KOSGEB desteğinin kapsamı genişletildi
Salgından etkilenen imalatçı KOBİ'lere KOSGEB desteğinin kapsamı genişletildiDestekten imalat, bilgisayar programlama ve bilimsel Ar-Ge sektörlerinde faaliyet gösteren daha fazla işletmenin yararlanması amacıyla başvuru koşullarında değişikliğe gidildi.
21.06.2021Ekonomi
KOBİ'lere KOSGEB desteğinde değişiklik
KOBİ'lere KOSGEB desteğinde değişiklikDestekten imalat, bilgisayar programlama ve bilimsel Ar-Ge sektörlerinde faaliyet gösteren daha fazla işletmenin yararlanması amacıyla başvuru koşullarında değişikliğe gidildi.
21.06.2021Uzmanpara
Turistler bulutlu havada da sahili doldurdu
Turistler bulutlu havada da sahili doldurduANTALYA'da sokağa çıkma kısıtlamasından muaf turistler, bulutlu havaya rağmen Konyaaltı sahilinde denize girerek günü değerlendirdi.
20.06.2021Yaşam
Ege'nin gizemli yarımadası Aynoroz
Ege'nin gizemli yarımadası AynorozAynoroz, Yunanistan'ın kuzeyindeki Halkidiki yarımadasının üç kolunun en doğusunda yer alıyor. Yunanistan'ın içinde özerk bir şekilde yönetilen Avrupa Birliği yasalarının bazılarından muaf tutulan Aynoroz, Ortodoks inancına mensup insanlar tarafından büyük bir öneme sahip. Sırp, Rus, Romen, Gürcü gibi farklı Ortodoks topluluklardan keşişlerin de yaşadığı bu yarımadaya herkes giremiyor. Aynoroz'a öncelikle olarak Ortodoks inancına mensup kişiler, bununla birlikte18 yaşından büyükler girebiliyor. Ancak yarımadaya kadın ziyaretçi kesinlikle kabul edilmiyor. 20 manastırın bulunduğu Aynoroz'a yakından bakalım.
19.06.2021Tatil
AB listesine ABD'yi de ekledi
AB listesine ABD'yi de eklediAB, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle uygulanan seyahat kısıtlamalarından muaf tutulabilecek ülkeler listesine aralarında ABD'nin de bulunduğu 5 ülkeyi ekleme kararı aldı.
18.06.2021Uzmanpara
AB, seyahat kısıtlamalarının kaldırılabileceği ülkeler listesine ABD'yi de ekledi
AB, seyahat kısıtlamalarının kaldırılabileceği ülkeler listesine ABD'yi de eklediAvrupa Birliği (AB), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle uygulanan seyahat kısıtlamalarından muaf tutulabilecek ülkeler listesine aralarında ABD'nin de bulunduğu 5 ülkeyi ekleme kararı aldı.
18.06.2021Ekonomi
Rusya'da bazı VPN hizmetlerine erişim kısıtlandı
Rusya'da bazı VPN hizmetlerine erişim kısıtlandıRusya'da yasa dışı içeriklere ulaşılmasına olanak tanıdıkları gerekçesiyle Opera VPN ve VyprVPN adlı VPN hizmetlerine erişim kısıtlaması getirildi.
17.06.2021Teknoloji
OGM işçi alımı başvuru ekranı, İŞKUR sayfası 2021! OGM iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır,  2083 işçi alımı şartları neler?
OGM işçi alımı başvuru ekranı, İŞKUR sayfası 2021! OGM iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır, 2083 işçi alımı şartları neler?OGM iş açılımı başvuruları gündemde yer alıyor. Orman Genel Müdürlüğü 2080 geçici işçi ve 3 daimi işçi olmak üzere 2083 işçi alımı başvuruları 14 Haziran 2021 tarihinde başladı. Başvuruların başlamasıyla birlikte başvuru şartları adaylar tarafından araştırılıyor. İl il kadro sayıları belli oldu. Peki OGM işçi alımı başvurusu nasıl yapılır, şartlar neler 2021?
17.06.2021Gündem
‘MKE, KİT kapsamından çıkarılsın’ teklifi
‘MKE, KİT kapsamından çıkarılsın’ teklifiAK Parti, Makine ve Kimya Endüstrisi’nin (MKE) KİT kapsamından çıkartılarak anonim şirket statüsüne alınması için hazırladığı kanun teklifini Meclis Başkanlığı’na sundu.
17.06.2021Ekonomi
Son dakika: Makine Kimya için kritik teklif Meclis'e sunuldu
Son dakika: Makine Kimya için kritik teklif Meclis'e sunulduMakine kimyanın anonim şirketi olmasını düzenleyen teklif Meclise sunuldu. AK Parti'nin TBMM Başkanlığına sunduğu teklifle; Makine Kimya Endüstri Kurumu(MKE) anonim şirketi olacak. Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE)  Hazineye bağlanacak.  MKE, Milli Savunma Bakanlığının sevk ve idaresinde Türk Ticaret Kanunu'na göre kurulacak bir anonim şirket olacak.
16.06.2021Gündem
Avusturya Çin aşısı Sinovac'a vize verdi
Avusturya Çin aşısı Sinovac'a vize verdiAvusturya’da bugün yürürlüğe giren yeni seyahat düzenlemesine göre, Türkiye’de de kullanılan yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı geliştirilen Çin Sinovac aşısından iki doz yaptıranlar, ülkeye girişte karantinadan muaf tutulacak.
16.06.2021Dünya
Yeni internet düzenlemesine 'Twitter kurallara kasten uymuyor' ithamı
Yeni internet düzenlemesine 'Twitter kurallara kasten uymuyor' ithamıHindistan hükümeti, sosyal paylaşım sitesi Twitter'ı, mayıs sonunda uygulanmaya başlanan ve sosyal medya platformlarına yeni kurallar getiren internet düzenlemesine uymamakla suçladı.
16.06.2021Teknoloji
İŞKUR OGM işçi alımı başvuru ekranı! Orman Genel Müdürlüğü 2083 işçi alımı başvurusu nasıl yapılır, şartlar neler?
İŞKUR OGM işçi alımı başvuru ekranı! Orman Genel Müdürlüğü 2083 işçi alımı başvurusu nasıl yapılır, şartlar neler?OGM işçi alımı başvuruları geçtiğimiz günlerde başladı. Orman Genel Müdürlüğü işçi alımı başvuruları 18 Haziran tarihine kadar devam edecek. Başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştiriliyor. Peki İŞKUR OGM işçi alımı başvurusu nasıl yapılır 2021?
16.06.2021Gündem
İŞKUR üzerinden Göç İdaresi Genel Müdürlüğü işçi alımı başvuru nasıl yapılır? Şartlar neler?
İŞKUR üzerinden Göç İdaresi Genel Müdürlüğü işçi alımı başvuru nasıl yapılır? Şartlar neler?Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 225 sürekli işçi alacak. Başvurular bugün başladı 18 Haziran'da sona eriyor. 14 il için alım yapılırken bu ilana başvurmak isteyenler "Göç İdaresi Genel Müdürlüğü işçi alımı başvuru nasıl yapılır? Şartlar neler?" diye soruyor.
14.06.2021Gündem
Askerlikten Muaf Ne Demek? Askerlikten Muaf Olma Şartları Nelerdir?
Askerlikten Muaf Ne Demek? Askerlikten Muaf Olma Şartları Nelerdir?Erkekler belirli yaşa geldiklerinde askerlik görevlerini tamamlaması gerekiyor. Askerlikten muaf olma durumları kişilerce araştırılan bir bilgidir. Askerlikten muaf olan bireylerin hangi şartları karşılaması gerektiği, kişiler tarafından internette detaylı olarak araştırılan ve öğrenilmek istenen bir bilgidir. Askerlikten muaf ne demek? Askerlikten muaf olma şartları nelerdir? Muaf olmakla ilgili merak edilenleri sizler için derledik.
14.06.2021Eğitim
Kısıtlamadan muaf turistlerin deniz keyfi
Kısıtlamadan muaf turistlerin deniz keyfiAntalya'da sokağa çıkma kısıtlamasından muaf turistler, güneşli ve sıcak havayı Konyaaltı Sahili'nde denize girerek değerlendirdi.
13.06.2021Ekonomi
Kısıtlamadan muaf turistlerin deniz keyfi
Kısıtlamadan muaf turistlerin deniz keyfiANTALYA'da sokağa çıkma kısıtlamasından muaf turistler, güneşli ve sıcak havayı Konyaaltı Sahili'nde denize girerek değerlendirdi.
13.06.2021Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

koronavirüsantalyakarantinapandemikosgeb

Muaf ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.