Netanyahu

Netanyahu

Son dakika Netanyahu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Netanyahu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Netanyahu haber sayfamızda...

Netanyahu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.902 netanyahu haberi bulunmuştur.
Nükleer tesise siber saldırı!
Nükleer tesise siber saldırı!İran’ın uranyum zenginleştirdiği nükleer tesisine yapılan saldırının İsrail dış istihbarat servisi ‘Mossad’ tarafından gerçekleştirilen bir siber saldırı olduğu ifade ediliyor.
13.04.2021Dünya
Netanyahu İran'ın nükleer silah elde etmesine asla izin vermeyeceklerini söyledi
Netanyahu İran'ın nükleer silah elde etmesine asla izin vermeyeceklerini söylediİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, ülkesinin İran'a karşı kendisini korumaya devam edeceğini ve Tahran yönetiminin nükleer silaha sahip olmasına müsaade etmeyeceklerini ifade etti.
12.04.2021Dünya
ABD Savunma Bakanı Austin'den 4 ülkeye kritik ziyaret
ABD Savunma Bakanı Austin'den 4 ülkeye kritik ziyaretABD Savunma Bakanı Lloyd Austin'in İsrail, Almanya, İngiltere ve Belçika'ya ziyarette bulunacağı bildirildi.
9.04.2021Dünya
Netanyahu'dan Biden'a İran mesaj: Yapılacak anlaşma bizi bağlamaz
Netanyahu'dan Biden'a İran mesaj: Yapılacak anlaşma bizi bağlamazİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Joe Biden başkanlığındaki ABD yönetimine İran ile yapılacak herhangi bir anlaşmanın İsrail’i bağlamayacağını söyledi.
7.04.2021Dünya
İsrail’de görev Netanyahu’nun
İsrail’de görev Netanyahu’nunİsrail’de gerçekleştirilen erken genel seçimlerin ardından Cumhurbaşkanı Reuven Rivlin, hükümeti kurma görevini seçimde birinci olan Likud partisi lideri Başbakan Binyamin Netanyahu’ya verdi. Cumhurbaşkanı Rivlin, hiçbir adayın hükümeti kurmak için yeterli sayıya ulaşamadığı ancak Netanyahu’nun küçük de olsa bir fırsatı olduğuna vurgu yaparak, hükümeti kurma görevini Netanyahu’ya verdiğini belirtti.
7.04.2021Dünya
ABD Savunma Bakanı Austin, gelecek hafta İsrail'e gidecek
ABD Savunma Bakanı Austin, gelecek hafta İsrail'e gidecekABD Savunma Bakanı Lloyd Austin'in, gelecek hafta İsrail'i ziyaret edeceği ve masada Suriye, İran ve Lübnan gibi konuların olacağı belirtildi.
6.04.2021Dünya
Netanyahu tekrar yargı önünde
Netanyahu tekrar yargı önündeİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, hakkında rüşvet, dolandırıcılık ve görevi kötüye kullanma suçlamalarından yargılanmak üzere Kudüs Bölge Mahkemesinde hakim karşısına çıktı.
6.04.2021Dünya
İsrail’de koalisyon hükümeti belirsizliği devam ediyor
İsrail’de koalisyon hükümeti belirsizliği devam ediyorİsrail Cumhurbaşkanı Reuven Rivlin'in iki hafta önce yapılan seçimlerin ardından koalisyon hükümetini kurmakla görevlendireceği kişiyi belirlemek üzere parti temsilcileriyle yaptığı görüşmelerde hiç bir isim, hükümeti kurmak için gerekli olan milletvekili desteğine ulaşamadı.
6.04.2021Dünya
Netanyahu 'görevini kötüye kullanmakla' suçlandı
Netanyahu 'görevini kötüye kullanmakla' suçlandıİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, yargılandığı yolsuzluk davasında savcı tarafından görevini kötüye kullanmak ve iltimas geçmeyi bir araç haline getirmekle suçlandı.
5.04.2021Dünya
İsrail’de tabular yıkılacak mı?
İsrail’de tabular yıkılacak mı?İsrail’de son iki yılda gerçekleşen 4. seçimin ardından yine koalisyon krizi çıktı. Sonuçlar, bu kez krizin aşılabilmesi için, tabuların bir kenara bırakılması ve İsrailli Arapların partisi Ra’am’ın koalisyona dahil olması gerektiğini gösteriyor.
1.04.2021Dünya
Oy sayımı sürüyor, Netanyahu çoğunluğu kaybetti
Oy sayımı sürüyor, Netanyahu çoğunluğu kaybettiİsrail'de dün yapılan genel seçimde sandık çıkış anketleri, Başbakan Binyamin Netanyahu'nun hükümeti kuracak çoğunluğa ulaşamayabileceğine işaret ediyor.
24.03.2021Dünya
Son dakika! Netanyahu'nun partisi seçimleri önde tamamladı
Son dakika! Netanyahu'nun partisi seçimleri önde tamamladıİsrail televizyonlarında yayınlanan sandık çıkış anketlerine göre, Başbakan Binyamin Netanyahu’nun partisi Likud, 33 milletvekili çıkararak seçimde birinci oldu.
23.03.2021Dünya
İsrailli seçmenler 2 yıl içinde dördüncü kez sandık başında
İsrailli seçmenler 2 yıl içinde dördüncü kez sandık başındaİsrail'de seçmenler, son 2 yıl içinde dördüncü kez yapılan erken seçimlerde oy kullanmaya başladı.
23.03.2021Dünya
Netanyahu'dan Tel Aviv'den Mekke'ye uçak seferleri başlatma vaadi
Netanyahu'dan Tel Aviv'den Mekke'ye uçak seferleri başlatma vaadiİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, 23 Mart'ta yeniden seçilmesi halinde Tel Aviv'den Mekke'ye uçak seferleri başlatmayı vadetti.
21.03.2021Dünya
İsrail'de anketler yine koalisyonu gösteriyor
İsrail'de anketler yine koalisyonu gösteriyorİsrail'deki kamuoyu yoklamaları, 23 Mart'ta yapılacak erken seçimde Başbakan Binyamin Netanyahu liderliğindeki Likud Partisi'nin başını çektiği sağ blokun koalisyon hükümetini kurmak için gerekli sandalyeye yakın olduğunu gösteriyor.
21.03.2021Dünya
Başka çaresi yok!
Başka çaresi yok!ABD’nin eski Suriye özel temsilcisi James Jeffrey, CNN Türk’e önemli açıklamalarda bulundu. Jeffrey, Biden yönetiminin Suriye konusunda Türkiye ile çalışmak zorunda olduğunu kaydetti
21.03.2021Dünya
İsrail'de seçimlere günler kala dikkat çeken kalabalık!
İsrail'de seçimlere günler kala dikkat çeken kalabalık!İsrail’de 23 Mart’ta yapılacak seçimler öncesi binlerce kişinin katılımıyla Başbakan Binyamin Netanyahu karşıtı gösteri düzenlendi.
20.03.2021Dünya
Son dakika! ABD'nin sır kutusu konuştu: Söyleyeceklerimi en üst kademeden öğrendim!
Son dakika! ABD'nin sır kutusu konuştu: Söyleyeceklerimi en üst kademeden öğrendim!Gelen bir son dakika haberine göre; ABD’nin eski Suriye özel temsicisi James Jeffrey CNN Türk Dış Haberler Muhabiri Hilken Doğaç Boran’a konuştu.
20.03.2021Gündem
ABD'nin sır kutusu konuştu: Söyleyeceklerimi en üst kademeden öğrendim!
ABD'nin sır kutusu konuştu: Söyleyeceklerimi en üst kademeden öğrendim!ABD’nin eski Suriye özel temsicisi James Jeffrey CNN Türk Dış Haberler Muhabiri Hilken Doğaç Boran’a konuştu.
20.03.2021Haberler
Netanyahu roket korkusuyla miting iptal etti
Netanyahu roket korkusuyla miting iptal ettiİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun dün seçim kampanyası kapsamında ülkenin güneyinde yapacağı bir mitingi abluka altındaki Gazze Şeridi'nden roket atılabileceği korkusuyla iptal ettiği ortaya çıktı.
16.03.2021Dünya
Son dakika... İran: Akdeniz'de gemimize 'terörist' saldırı düzenlendi
Son dakika... İran: Akdeniz'de gemimize 'terörist' saldırı düzenlendiWall Street Journal'ın İsrail'in 2019 sonundan bu yana Suriye'ye petrol taşıyan İran gemilerini hedef aldığını yazmasından saatler sonra, İran bir gemisinin Akdeniz'de terör saldırısına uğradığını duyurdu. Wall Street Journal, saldırıların Kızıldeniz ve diğer sularda deniz mayınları dahil çeşitli silahlarla gerçekleştiğini bildirmişti.
12.03.2021Dünya
Netanyahu BAE'nin İsrail'e 10 milyar dolar yatırım yapacağını açıkladı
Netanyahu BAE'nin İsrail'e 10 milyar dolar yatırım yapacağını açıkladıİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Ürdün'ün hava sahasını kullanmasına izin vermemesi nedeniyle iptal ettiği Abu Dabi ziyaretini "kısa süre sonra" gerçekleştireceğini ve Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) İsrail'de 10 milyar dolarlık yatırım yapacağını belirtti.
11.03.2021Dünya
Netanyahu ilk kez BAE'yi ziyaret edecek
Netanyahu ilk kez BAE'yi ziyaret edecekYarın düzenlenecek resmi ziyaretle Netanyahu, BAE'ye giden ilk İsrail Başbakanı olacak.
10.03.2021Dünya
Netanyahu seçimde umudunu aşıya bağladı
Netanyahu seçimde umudunu aşıya bağladıİsrail’de en uzun süre başbakanlık görevini yürüten isim olan Binyamin Netanyahu, 23 Mart’ta yapılacak seçimlerde koltuğunu korumak için seçim kampanyasını ağırlıklı olarak yeni tip koronavirüs (Koid-19) aşısı üzerinden yürütüyor.
8.03.2021Dünya
ABD Başkan Yardımcısı Harris ve Netanyahu telefonda görüştü
ABD Başkan Yardımcısı Harris ve Netanyahu telefonda görüştüABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile yaptığı telefon görüşmesinde, iki ülke arasındaki iş birliğini vurguladı.
5.03.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

İsrailNetanyahuABDseçimBinyamin Netanyahu

Netanyahu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.