Murat Karahan

Murat Karahan

Son dakika Murat Karahan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Murat Karahan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Murat Karahan haber sayfamızda...

Murat Karahan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 445 murat karahan haberi bulunmuştur.
Yıldız yağmuru
Yıldız yağmuru  Sanatın tüm renkleri İş Sanat sahnesinde bir araya geliyor. Sezonun sürprizi ise Türkiye İş Bankası’nın bir asırlık tarihini Plácido Domingo, Murat Karahan ve Elena Stikhina’nın aynı sahneyi paylaşacağı gala konseri ile kutlaması.
28.04.2024 Kültür Sanat
Konser geliri mühendis kızlara
Konser geliri mühendis kızlara Limak Filarmoni Orkestrası, İstanbul, İzmir ve Ankara’daki geleneksel yeni yıl konserlerinde orkestranın kurucularından Murat Karahan, Kosovalı tenor Rame Lahaj ve Meksikalı tenor Ramon Vargas ile sahneye çıktı.
2.03.2024 Pazar
Erzincan'daki maden faciasında korkunç tespit! 'Bu inanılmaz bir rakam'
Erzincan'daki maden faciasında korkunç tespit! 'Bu inanılmaz bir rakam' Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Heyelan Uygulama ve Araştırma Merkezi’nden bilim insanlarının yer aldığı heyet, Erzincan'ın İliç ilçesinde 9 işçinin, kayan toprağın altında kaldığı altın madeni sahasında, LİDAR teknolojisine sahip insansız hava aracı ile ölçüm ve incelemelerde bulundu. İncelemelerde korkunç detaylara ulaşıldı.
21.02.2024 Haberler
Erzincan'daki maden faciasında korkunç tespit! 'Bu inanılmaz bir rakam'
Erzincan'daki maden faciasında korkunç tespit! 'Bu inanılmaz bir rakam' Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Heyelan Uygulama ve Araştırma Merkezi’nden bilim insanlarının yer aldığı heyet, Erzincan'ın İliç ilçesinde 9 işçinin, kayan toprağın altında kaldığı altın madeni sahasında, LİDAR teknolojisine sahip insansız hava aracı ile ölçüm ve incelemelerde bulundu. İncelemelerde korkunç detaylara ulaşıldı.
21.02.2024 Gündem
Murat Karahan, Ramon Vargas ve Rame Lahaj sahneye çıkıyor
Murat Karahan, Ramon Vargas ve Rame Lahaj sahneye çıkıyor Limak Vakfı tarafından kurulan ve bu yıl 7’nci yaşını kutlayan Limak Filarmoni Orkestrası, geleneksel hale gelen yeni yıl konserlerini bu yıl Şubat ayında verecek. Limak Filarmoni Orkestrası, dünyaca ünlü tenorlar Murat Karahan, Ramon Vargas ve Rame Lahaj ile İstanbul, İzmir ve Ankara’da sahne alacak.
2.02.2024 Vitrin
İş Sanat’tan sıradışı konserler
İş Sanat’tan sıradışı konserler İş Sanat, “Sahne Hazır” sezonunda klasik müzik dünyasının önde gelen orkestralarını ve solistlerini, üç sıradışı konserle müzik tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor.
29.01.2024 Advertorial
Sahne hazır, dinleyicilerini bekliyor
Sahne hazır, dinleyicilerini bekliyor Bu sonbahar da sanatseverleri dünyaca ünlü sanatçılarla buluşturmaya hazırlanan İş Sanat’ın yeni sezon programında, Cumhuriyet’in 100. yıl kutlamaları ağırlıklı yer tutuyor.
19.10.2023 Kültür Sanat
İş Sanat’ta sezon hiç bitmez
İş Sanat’ta sezon hiç bitmez İş Sanat, yeni konser sezonunu Cumhuriyet’in 100. yılını kutlamak üzere orkestra şefi Tolga Atalay Ün yönetimindeki Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası eşliğinde dünyaca ünlü tenor Murat Karahan’ın 100. Yıl Gala konseriyle 2 Kasım’da açıyor.
27.09.2023 Kültür Sanat
Tan Sağtürk, opera ve balenin başına geçti
Tan Sağtürk, opera ve balenin başına geçti Tan Sağtürk, tenor Murat Karahan’dan görevi devralarak Devlet Opera ve Balesi’nin yeni Genel Müdürü olarak atandı.
16.09.2023 Kültür Sanat
Mısır dekorunda trajik aşk üçgeni
Mısır dekorunda trajik aşk üçgeni 14. Uluslararası İstanbul Opera Festivali, Verdi’nin “Aida” operasının temsili ile sona erdi. Dekor ve kostümlerin de aryalar kadar büyülediği temsilde Jaklin Çarkçı’nın Amneris performansı öne çıktı.
29.06.2023 Kültür Sanat
Suna Korad’ın izindeler
Suna Korad’ın izindeler İstanbul Opera Derneği’nin genç opera sanatçılarının kariyerlerine destek olmak amacıyla Devlet Sanatçısı Suna Korad adına düzenlediği I.Ulusal Suna Korad Şan Yarışması’nın kazananları belli oldu.
6.06.2023 Kültür Sanat
Dünyaca ünlü opera ve bale eserleri yaz festivallerinde seyirciyle buluşacak
Dünyaca ünlü opera ve bale eserleri yaz festivallerinde seyirciyle buluşacak Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, yaz aylarında düzenleyeceği uluslararası festivallerde dünyaca ünlü opera ve bale eserlerini seyirciyle buluşturacak. Festivaller, 10 Haziran'da İstanbul'da başlayacak ve 21 Eylül'de Antalya'da sona erecek.
23.05.2023 Kültür Sanat
Tenor Murat Karahan, AKM sahnesinde konser verdi
Tenor Murat Karahan, AKM sahnesinde konser verdi Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü ve Genel Sanat Yönetmeni tenor Murat Karahan, Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Tiyatro Sahnesi'nde sanatseverlerle buluştu.
4.05.2023 Kültür Sanat
Emine Erdoğan 'Turandot' operasını izledi! 'Sanatseverlerle buluşturmak büyük mutluluk'
Emine Erdoğan 'Turandot' operasını izledi! 'Sanatseverlerle buluşturmak büyük mutluluk' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Ankara Devlet Opera ve Balesi tarafından sahnelenen "Turandot" operasını izledi.
19.01.2023 Gündem
MasterChef Ünlüler yarışmasında şampiyon kim oldu? Birinciliği kim kazandı?
MasterChef Ünlüler yarışmasında şampiyon kim oldu? Birinciliği kim kazandı? MasterChef Ünlüler bölümü bu akşam ekrana geldi. Birbirinden ünlü isimler yarışmada boy gösterdi. Yapılan yemeklerin ardından jüri kararını verdi ve şampiyon belli oldu. İşte "MasterChef Ünlüler yarışmasında şampiyon kim oldu?" sorusunun cevabı...
14.01.2023 Bilgi Rehberi
Tenor Murat Karahan kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte biyografisi
Tenor Murat Karahan kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte biyografisi MasterChef Türkiye'de ünlüler bölümü bu akşam ekrana gelecek. Ünlülerden birisi Tenor Murat Karahan... Ünlü tenor hakkında detaylı bilgiye sahip olmayanlar "Tenor Murat Karahan kimdir, kaç yaşında ve nereli?" diye soruyor.
14.01.2023 Bilgi Rehberi
Viyana’dan dünyaya yeni yıl hediyesi
Viyana’dan dünyaya yeni yıl hediyesi 2023 ona yüklediğimiz tüm anlamların üstesinden gelebilecek mi bilinmez ama iyi bir başlangıç için klasik müzik olmazsa olmazımız. Viyana Filarmoni Orkestrası’nın geleneksel yeni yıl konserini dinlerken yılbaşı coşkusunu uzatmak istersen sevgili Okur, bu tarihleri not etmelisin...
1.01.2023 Kültür Sanat
Bakan Ersoy: 'Kültür Yolu Festivalleri' il sayımızı 10'a çıkartacağız
Bakan Ersoy: 'Kültür Yolu Festivalleri' il sayımızı 10'a çıkartacağız Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, 'Kültür Yolu Festivalleri' ile ilgili "İki farklı bölgemizden iki şehrimizi daha katarak, etkinliğe katılan il sayımızı 10'a çıkartacağız" dedi.
5.10.2022 Siyaset
Aspendos’ta müzik şöleni
Aspendos’ta müzik şöleni Limak Filarmoni Orkestrası, ‘Aspendos Born Again’ etkinlikleri kapsamında Aspendos Antik Tiyatrosu’nda düzenlenen konserlerde 2 gün boyunca dünyaca ünlü tenorlarla aynı sahneyi paylaştı.
1.10.2022 Gündem
Beyoğlu Kültür Yolu Festivali 1 Ekim’de başladı
Beyoğlu Kültür Yolu Festivali 1 Ekim’de başladı Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın beş şehirde çok daha kapsayıcı etkinliklerle yaygınlaştırdığı Türkiye Kültür Yolu Festivalleri bünyesinde düzenlenen Beyoğlu Kültür Yolu Festivali bugün 2500 kişinin katılacağı fotomaraton etkinliğiyle başladı. 23 Ekim’e kadar sürecek festivalde 51 ayrı mekânda, 88 salon ve 5 açık hava sahnesinde, 6000’den fazla sanatçı ve 1000’den fazla etkinlik yer alıyor.
1.10.2022 Kültür Sanat
Gençlerbirliği'nde Niyazi Akdaş yeniden başkan oldu
Gençlerbirliği'nde Niyazi Akdaş yeniden başkan oldu Spor Toto 1'inci Lig ekiplerinden Gençlerbirliği'nde eski kulüp başkanı Niyazi Akdaş, tek aday olarak yer aldığı olağanüstü genel kurulda kullanılan 252 geçerli oyun 234’ünü alarak Ankara ekibinde yeniden başkanı seçildi.
25.09.2022 Gençlerbirliği
Troya’da sanat var
Troya’da sanat var Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın düzenlediği Troya Kültür Yolu Festivali için Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, “Troya’nın Anadolu kenti olduğunu vurgulamak istiyoruz” diyor.
17.09.2022 Kültür Sanat
Kadın büyükelçiler ve büyükelçi eşleri Külliye’de ağırlandı
Kadın büyükelçiler ve büyükelçi eşleri Külliye’de ağırlandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, 13. Büyükelçiler Konferansı kapsamında kadın büyükelçi ve büyükelçi eşleriyle öğle yemeğinde bir araya geldi.
10.08.2022 Siyaset
Emine Erdoğan, kadın büyükelçi ve büyükelçi eşleriyle buluştu
Emine Erdoğan, kadın büyükelçi ve büyükelçi eşleriyle buluştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, 13. Büyükelçiler Konferansı çerçevesinde kadın büyükelçi ve büyükelçi eşleriyle öğle yemeğinde bir araya geldi.
9.08.2022 Gündem
Bodrum’da sanat kokusu var
Bodrum’da sanat kokusu var 4.Bodrum Kaleiçi Etkinlikleri, Bodrum Kalesi’nde sanatseverlerle buluşuyor. Etkinlikler bu akşam saat 21.00’de “Akdeniz Esintileri” konseri ile başlayacak. Orkestra şefi Rustem Rahmedov yönetiminde Mersin Devlet Opera ve Balesi Orkestrası sanatseverlerin karşısına çıkacak.
16.07.2022 Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

Murat Karahan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.