Müteahhit

Müteahhit

Son dakika Müteahhit haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Müteahhit gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Müteahhit haber sayfamızda...

Müteahhit

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.435 müteahhit haberi bulunmuştur.
Kahramanmaraş'ta 146 kişinin öldüğü sitenin müteahhidinin ifadesi ortaya çıktı
Kahramanmaraş'ta 146 kişinin öldüğü sitenin müteahhidinin ifadesi ortaya çıktı Kahramanmaraş’ta 2 bloğu yıkılarak 146 kişinin hayatını kaybettiği Hamidiye Sitesi’nin müteahhidi tutuklu Ahmet Kara, hakim karşısına çıktı. O dönem Kahramanmaraş Belediyesi Fen İşleri Müdür de olan ve ‘Bilinçli taksirle ölüme ve yaralamaya neden olma suçundan 22.5 yıla kadar hapsi istenen Kara, binanın ana taşıyıcı unsurlarından 4 yıl önce vefat eden fenni mesul inşaat mühendisi Hacı Gitmiş’in sorumlu olduğunu belirterek, “Hacı Gitmiş işini layıkıyla yapmıştır. Ayrıca davaya konu binaların çap alınmasından yapı kullanım izin belgesi alınıncaya kadar 34 yerde 18 kamu görevlisinin imzaları bulunmaktadır.” dedi.
10.05.2024 Gündem
Bakan Mehmet Özhaseki açıkladı: Deprem bölgesini yeniden ihya ediyoruz
Bakan Mehmet Özhaseki açıkladı: Deprem bölgesini yeniden ihya ediyoruz Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, TRT ekranlarında deprem bölgelerindeki çalışmalardan bahsetti. Bakan Özhaseki '4 kırmızı çizgimiz var' diyerek madde madde anlattı.
8.05.2024 Gündem
Şişli'de hareketli anlar! Kendilerini eve kapatan aile binayı yakmaya çalıştı
Şişli'de hareketli anlar! Kendilerini eve kapatan aile binayı yakmaya çalıştı Şişli'de müteahhit ile anlaşarak yaşadıkları gecekondunun yerine apartman yapılan aile, söz verilen 3 daireyi alamayınca kendilerini eve kapadı. Muammer Şengöz apartmanın çatısına çıkarak benzin döküp binayı ateşe vermeye çalıştı.
7.05.2024 Haberler
Şişli'de hareketli anlar! Kendilerini eve kapatan aile binayı yakmaya çalıştı
Şişli'de hareketli anlar! Kendilerini eve kapatan aile binayı yakmaya çalıştı Şişli'de müteahhit ile anlaşarak yaşadıkları gecekondunun yerine apartman yapılan aile, söz verilen 3 daireyi alamayınca kendilerini eve kapadı. Muammer Şengöz apartmanın çatısına çıkarak benzin döküp binayı ateşe vermeye çalıştı.
7.05.2024 Gündem
CHP’li belediye, önceki CHP'li yönetimin borçlarını binaya astı! Kalem kalem açıklandı
CHP’li belediye, önceki CHP'li yönetimin borçlarını binaya astı! Kalem kalem açıklandı Antalya'da CHP’li belediye, önceki CHP'li yönetimin borçlarını belediye binasına astı. 1 milyar 421 milyon 480 bin 557 lira 58 kuruşluk borcu kalem kalem açıkladı.
30.04.2024 Gündem
Depremzede konutları hızla yükseliyor
Depremzede konutları hızla yükseliyor Adana’da depremzedeler için yapımı süren TOKİ konutları hızla yükselmeye devam ediyor. Haziran ayı itibarıyla kent genelinde 3 bin 204 konutun teslim edileceği öğrenildi.
30.04.2024 Ekonomi
Dev projelere talip
Dev projelere talip Yurt dışında müteahhit olarak daha fazla görüneceklerinin sinyalini veren Murathan Kalyoncu, dünyanın çeşitli yerlerindeki dev projeleri yakından takip ettiklerini dile getirdi.
30.04.2024 Ekonomi
Furkan Apartmanı davasında 3 tahliye
Furkan Apartmanı davasında 3 tahliye Kahramanmaraş merkezli depremlerde yıkılan ve 51 kişinin hayatını kaybettiği Gaziantep'in Nizip ilçesindeki Furkan Apartmanı davasında tutuklu yargılanan 4 sanıktan 3'ü tahliye edildi.
27.04.2024 Gündem
Kartal'da rezidansta öldürülmüştü! Şarkıcı Yalın’ın kuzeni çıktı
Kartal'da rezidansta öldürülmüştü! Şarkıcı Yalın’ın kuzeni çıktı Kartal’da bir rezidansta müteahhit Ömer Öktem tarafından tabancayla vurularak öldürülen, şarkıcı Yalın’ın (Hüseyin Yalın) estetisyen kuzeni Selin Yalın toprağa verildi. Yalın'ın cenazeye katılmaması dikkat çekerken, Ömer Öktem’in hakimlik ifadesi de ortaya çıktı
26.04.2024 Cadde
Estetisyen Selin'in korkunç sonu! Rezidansta kanlı gece
Estetisyen Selin'in korkunç sonu! Rezidansta kanlı gece İstanbul Kartal'da lüks rezidansta müteahhit Ömer Öktem, estetisyen Selin Yalın'ı tabanca ile öldürdü. Öktem, kadının ailesini arayarak intihar ettiğini söyledi. Gözaltına alınan Ömer Öktem cinayeti itiraf etti.
25.04.2024 Haberler
Estetisyen Selin'in korkunç sonu! Rezidansta kanlı gece
Estetisyen Selin'in korkunç sonu! Rezidansta kanlı gece İstanbul Kartal'da lüks rezidansta müteahhit Ömer Öktem, estetisyen Selin Yalın'ı tabanca ile öldürdü. Öktem, kadının ailesini arayarak intihar ettiğini söyledi. Gözaltına alınan Ömer Öktem cinayeti itiraf etti.
25.04.2024 Gündem
Site sakinleri ile yöneticileri arasında kavga! 'Buranın kralı biziz, polisi biziz'
Site sakinleri ile yöneticileri arasında kavga! 'Buranın kralı biziz, polisi biziz' Üsküdar'da bir sitede yöneticilerin iddiaya göre keyfi uygulamaları site sakinlerini bıktırdı. Sabah saatlerinde elektriğin yönetim tarafından kesilmesi üzerine itiraz eden site sakinleri ile müteahhit ve işçileri arasında başlayan tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü.
25.04.2024 Haberler
Site sakinleri ile yöneticileri arasında kavga! 'Buranın kralı biziz, polisi biziz'
Site sakinleri ile yöneticileri arasında kavga! 'Buranın kralı biziz, polisi biziz' Üsküdar'da bir sitede yöneticilerin iddiaya göre keyfi uygulamaları site sakinlerini bıktırdı. Sabah saatlerinde elektriğin yönetim tarafından kesilmesi üzerine itiraz eden site sakinleri ile müteahhit ve işçileri arasında başlayan tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü.
25.04.2024 Gündem
Konuttaki peşinat sorununa yeni çözüm!
Konuttaki peşinat sorununa yeni çözüm! Fiyatlardaki yüksek seyir, krediye erişimdeki zorluklar ve faiz oranlarındaki yüksek seyir derken, konutunu elden çıkarmak isteyen mülk sahipleri yeni bir yönteme başvurdu. İkinci el satış platformlarında 'takasa uygun’ şeklinde ilanlar dikkat çekmeye başladı. İşte detaylar...
22.04.2024 Ekonomi
Riskli yapı kaydı var boşaltılması lazımdı
Riskli yapı kaydı var boşaltılması lazımdı Gaziosmanpaşa’da toprak kaymasından etkilenen 30 ev tahliye edildi. Evlerde bulunan 114 kişiden bazıları otellere yerleştirildi, bazıları akrabalarının yanına gitti. Vali Gül çevredeki evlerin riskli yapı olarak kayıtlı olduğunu vurguladı ve “Toprak kayması olmasa bile buradaki yapıların taşınması ve yıkılması lazım” dedi.
21.04.2024 Gündem
‘Rönesans’ davası başladı
‘Rönesans’ davası başladı Hatay’da ‘Cennetten bir köşe’ sloganıyla daire satılan ve 6 Şubat depreminde 269 kişiye mezar olan 4’ü tutuklu, 1’i firari, 8 sanığın yargılandığı Rönesans Rezidans davası başladı.
19.04.2024 Gündem
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı zor günler bekliyor! 'Her sene bir Arda çıkmaz ki'
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı zor günler bekliyor! 'Her sene bir Arda çıkmaz ki' Sermayelerini seneler önce kaybeden, "borca batıklık"tan kurtulabilme adına binbir pozisyona giren Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'u mali anlamda çok zor günler bekliyor. Onlar da bunu biliyor ama popülist uygulamalar baş ağrıtmaya devam ediyor
14.04.2024 Futbol
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Bir kapıyı kaparlar, biz 10 tane başka kapı açarız
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Bir kapıyı kaparlar, biz 10 tane başka kapı açarız Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, temaslarda bulunmak üzere geldiği Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde iftar programına katıldı. Güzelyurt’ta düzenlenen program öncesinde açıklamalarda bulunan Yılmaz, buruk bir Ramazan yaşadıklarını belirterek, “Gazze'de Ramazan'da dahi katliamlarla karşı karşıya kalan Gazzeli kardeşlerimizin de acısını buradan bir kez daha paylaşıyoruz. Bu acıların yaşanmaması adına Türkiye Cumhuriyeti olarak her türlü gayreti sarf ediyoruz. Bundan sonra da sarf edeceğiz. Öncelikle insani yardımların ulaştırılması ardından da kalıcı bir barışın, huzurun sağlanması için her türlü çabayı sarf ediyoruz” dedi.
5.04.2024 Gündem
Yarısı Bizden’e en çok başvuru Bahçelievler’den
Yarısı Bizden’e en çok başvuru Bahçelievler’den İstanbul’da Yarısı Bizden kentsel dönüşüm kampanyasına en çok başvuru yapılan ilçe olan Bahçelievler oldu.
31.03.2024 Ekonomi
"Yarısı Bizden" kampanyasında ödemeler başladı
"Yarısı Bizden" kampanyasında ödemeler başladı İstanbul’da yarısı bizden kampanyasına en çok başvuru yapılan ilçe olan Bahçelievler’de ilk yapımı başlanan binada hak sahiplerinin parası hesaplara yatıyor.
30.03.2024 Ekonomi
Trabzon'da göçük! Toprak altında kalan 3 işçi öldü
Trabzon'da göçük! Toprak altında kalan 3 işçi öldü İçme suyu alt yapı çalışması sırasında meydana gelen göçükte 3 işçi toprak altında kaldı.
27.03.2024 Gündem
Galeria Sitesi davasında 4 sanık için karar çıktı
Galeria Sitesi davasında 4 sanık için karar çıktı Kahramanmaraş merkezli depremlerde Diyarbakır’da yıkılan 89 kişinin yaşamını yitirdiği Galeria Sitesi'ne ilişkin görülen davada tutuklu yargılanan müteahhitler Sedat Eser, Mehmet Şirin Yiğit, Şeyhmus Yiğit ve inşaat mühendisi fenni mesul Tevfik Demir, 17 yıl 6'şar ay hapis cezasına çarptırıldı.
22.03.2024 Gündem
Slovenya’ya Türk imzası
Slovenya’ya Türk imzası Akdeniz, Balkanlar ve Orta Avrupa’yı bağlayan Karavanke Tüneli’nde ışık göründü. Cengiz İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Asım Cengiz, inşa ettikleri bu tünelle Slovenya’da ilk kez bir Türk müteahhitin altyapı projesi üstlendiğini söyledi.
21.03.2024 Ekonomi
Hataylı fenomen Ragıb Narin CNN TÜRK'e konuştu! 'Tek mesajım unutulmamamız'
Hataylı fenomen Ragıb Narin CNN TÜRK'e konuştu! 'Tek mesajım unutulmamamız' Hatay'da doğup Hatay'da büyüyen sosyal medya fenomeni Ragıb Narin, CNN TÜRK'e konuştu. Ragıb Narin, "Tek mesajım unutulmamamız." dedi.
17.03.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Müteahhit ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.