Nan Şişhane

Nan Şişhane

Son dakika NaN Şişhane haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan NaN Şişhane gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan NaN Şişhane haber sayfamızda...

Nan Şişhane

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 11 nan sishane haberi bulunmuştur.
DJ kabinleri  bahara hazır!
DJ kabinleri  bahara hazır!Soğuk geçen kışın ardından karşılamaya hazırlandığımız bahar DJ kabinlerini de hareketlendirdi. Onur Yazıcı, Bâlâ Atabek ve Eda Solmaz müzik dinleyicisini kısa yoldan bahara hazırlıyor...
30.03.2017Cadde
Açelya Topaloğlu yeni yaşını dostlarıyla kutladı!
Açelya Topaloğlu yeni yaşını dostlarıyla kutladı!Son dönemde BKM'nin iddialı tiyatro projesi "Kadınlar, Filler ve Saireler..."deki performansı ile adından  söz ettiren Açelya Topaloğlu önceki gece yeni yaşını dostlarıyla kutladı.
21.11.2016Cadde
Hande - Demet düellosunda son durum!
Hande - Demet düellosunda son durum!Demet Akalın’ın Instagram hesabından Hande Yener’e yazdığı “Çalış çalış, yetişeceksin ama rüyanda!” sözleri yeni bir polemik başlattı. Yener, sosyal medyadan dokuz konser paylaşıp kendisine gönderme yapan Akalın’a “25 konserle, ona rüyayı gösterdim” yanıtını verdi.
4.04.2015Cadde
Melis Sökmen’den müzik dolu gece
Melis Sökmen’den müzik dolu geceUsta yorumcu her iki haftada bir NaN Şişhane büyük sahne alıyor.
27.01.2015Kültür Sanat
Melis Sökmen ve Orkestrası  NaN Şişhane sahnesinde
Melis Sökmen ve Orkestrası NaN Şişhane sahnesindeTürkiye’nin önemli caz vokallerinden Melis Sökmen, iki kez gerçekleştirdiği ve her defasında yoğun ilgi gören NaN Şişhane performanslarını sürekli hale getiriyor.
12.01.2015Kültür Sanat
Melis Sökmen NaN Şişhane sahnesinde
Melis Sökmen NaN Şişhane sahnesindeMELİS SÖKMEN Canlı Performansıyla NaN Şişhane sahnesinde
26.11.2014Kültür Sanat
Şişhane’nin yeni gözdesi NaN Şişhane
Şişhane’nin yeni gözdesi NaN ŞişhaneKısa sürede kendi müdavim kitlesini yaratan NaN Şişhane yeni sezona “merhaba” dedi.
Acer’dan Tükiye’nin ilk sosyal medya illüzyon  gösterisi
Acer’dan Tükiye’nin ilk sosyal medya illüzyon gösterisiAcer, 27 Mayıs Salı akşamı Nan Şişhane’de Türkiye’nin ilk sosyal medya illüzyon gösterisini düzenledi.
30.05.2014Teknoloji
İtalyan lezzetleri NaN Şişhane'de!
İtalyan lezzetleri NaN Şişhane'de!Aperitivo Fighetto Italiano ve NaN Şişhane'nin işbirliği ile İtalya'nın eşsiz lezzetleri artık Şişhane'de!
NaN Şişhane'de 3'ü 1 arada!
NaN Şişhane'de 3'ü 1 arada!Şişhane'nin göbeğinde açılan NaN Şişhane, yemek yiyebileceğiniz, barda atıştırmalıklarla içkinizi yudumlayabileceğiniz, özel toplantılarınızı organize edebileceğiniz bir mekan.
Ubor Metanga Buluşmaları
Ubor Metanga BuluşmalarıGüncel Türk edebiyatının değerli isimlerinden Murat Gülsoy, Yekta Kopanve Ayfer Tunç ile Salon’da edebiyat günleri başlıyor!
16.02.2010Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

NaN Şişhanemelis sökmenşişhane mekanNaN Şişhane rezervasyonOnur Yazıcı

Nan Şişhane ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.