Narendra Modi

Narendra Modi

Son dakika Narendra Modi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Narendra Modi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Narendra Modi haber sayfamızda...

Narendra Modi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 313 narendra modi haberi bulunmuştur.
Fransız şirketten savaş uçağı satışında 1 milyon euro rüşvet
Fransız şirketten savaş uçağı satışında 1 milyon euro rüşvetHindistan'ın Fransa'dan savaş uçağı tedarikinde Fransız uçak şirketinin Hint aracı firmaya 1 milyon avro rüşvet ödediği yönündeki iddialar Hint muhalefet partilerinin tepkisine neden oldu.
7.04.2021Dünya
Fransa'nın Hindistan'a savaş uçağı satışında yolsuzluk skandalı
Fransa'nın Hindistan'a savaş uçağı satışında yolsuzluk skandalıFransa'nın Yunanistan'a satışıyla gündemde olan Rafale savaş uçaklarının, 2016'da Hindistan'a satışında yolsuzluk yapıldığı ortaya çıktı.
5.04.2021Dünya
Bangladeş'te, Hindistan Başbakanı Modi karşıtları polisle çatıştı: 4 ölü
Bangladeş'te, Hindistan Başbakanı Modi karşıtları polisle çatıştı: 4 ölüBangladeş'te, resmi ziyaret için cuma günü ülkeye gelen Hindistan Başbakanı Narendra Modi'yi protesto eden göstericilerin polisle çatışması sonucu 4 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda kişi yaralandı.
28.03.2021Dünya
Modi, protestolara neden olan Bangladeş ziyaretini tamamladı
Modi, protestolara neden olan Bangladeş ziyaretini tamamladıHindistan Başbakanı Narendra Modi, protestolara neden olan, Bangladeş'e yaptığı iki günlük ziyaretinin ardından ülkesine döndü.
28.03.2021Dünya
Ölümcül gösterilerin ardından Sınır Muhafızları görevlendirildi
Ölümcül gösterilerin ardından Sınır Muhafızları görevlendirildiBangladeş'te, Hindistan Başbakanı Narendra Modi'yi protesto etmek için düzenlenen ve 5 kişinin ölümüyle sonuçlanan gösteriler sonrası ülke genelinde Bangladeş Sınır Muhafızları (BGB) devreye sokuldu.
27.03.2021Dünya
Pakistan, 2 yılın ardından Hindistan ile arasındaki su sorununu görüşecek
Pakistan, 2 yılın ardından Hindistan ile arasındaki su sorununu görüşecekPakistan'ın İndus Nehri'nden sorumlu delegasyonu, Cammu Keşmir'deki anlaşmazlıklar nedeniyle 2 yıldır yapılamayan ancak her yıl gerçekleşmesi gereken görüşmeler için Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'ye gitti.
22.03.2021Dünya
Morityus, Hindistan'ın Covaxin aşısını kullanmaya başladı
Morityus, Hindistan'ın Covaxin aşısını kullanmaya başladıHint Okyanusu'nda ada ülkesi Morityus, Hindistan'ın yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı ürettiği Covaxin aşısını kullanmaya başladı.
22.03.2021Dünya
ABD, Çin'e karşı Hint-Pasifik'teki müttefikleriyle ilişkilerini güçlendirme arayışında
ABD, Çin'e karşı Hint-Pasifik'teki müttefikleriyle ilişkilerini güçlendirme arayışındaABD, Çin'i "ekonomik, diplomatik, askeri ve teknolojik güçlerini birleştirerek istikrarlı ve açık uluslararası sistemi sürekli sınama kabiliyetine sahip olan tek rakip" olarak tanımlıyor.
16.03.2021Dünya
Hindistan ve Bangladeş’i birbirine bağlayacak dostluk köprüsü açıldı
Hindistan ve Bangladeş’i birbirine bağlayacak dostluk köprüsü açıldıHindistan Başbakanı Narendra Modi, Hindistan’la Bangladeş’i birbirine bağlayacak köprünün açılışını yaptı.
9.03.2021Dünya
Çiftçiler protestoların 100. gününde Yeni Delhi'deki otoyolu kapattı
Çiftçiler protestoların 100. gününde Yeni Delhi'deki otoyolu kapattıHindistan'da yeni tarım yasalarını protesto eden binlerce çiftçi, protestolarının 100. gününde başkent Yeni Delhi'nin dışındaki büyük bir otobanı trafiğe kapattı.
6.03.2021Dünya
Yeni Delhi'deki büyük bir otoyolu trafiğe kapatacaklar!
Yeni Delhi'deki büyük bir otoyolu trafiğe kapatacaklar!Hindistan'da yeni tarım yasalarını protesto eden çiftçiler, protestolarının 100. günü cumartesi Yeni Delhi'nin dışındaki büyük bir otobanı kapatmayı planlıyor.
5.03.2021Dünya
Hint aşısının Kovid-19'un İngiltere varyantına karşı yüzde 81 etkili olduğu iddiası
Hint aşısının Kovid-19'un İngiltere varyantına karşı yüzde 81 etkili olduğu iddiasıHindistanlı şirket Bharat Biotech’in Covaxin aşısının, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) İngiltere varyantına karşı yüzde 81 etkili olduğu iddia edildi.
3.03.2021Dünya
Hindistan'da çiftçiler, protestoları artıracaklarını açıkladı
Hindistan'da çiftçiler, protestoları artıracaklarını açıkladıHindistan'ın kuzeyinde yeni tarım yasalarını protesto eden çiftçiler, hükümetin kendilerine karşı "baskıcı" tedbirler aldıkları gerekçesiyle protestolarını yoğunlaştıracaklarını açıkladı.
21.02.2021Dünya
Hindistan'da çiftçiler demir yollarını kapattı
Hindistan'da çiftçiler demir yollarını kapattıHaftalardır protestoların devam ettiği yeryüzünün en kalabalık ikinci ülkesinde, çiftçiler bu kez demir yollarında oturma eylemi yaptı.
18.02.2021Dünya
Hindistan'da, iklim aktivistinin gözaltına alınması protesto edildi
Hindistan'da, iklim aktivistinin gözaltına alınması protesto edildiHindistan'da, genç bir aktivistin protestocu çiftçilere destek olmak amacıyla hazırlanan bir metni sosyal medyada paylaştığı gerekçesiyle gözaltına alınması, protesto edildi.
15.02.2021Dünya
Havaifişek fabrikasındaki patlamada can kaybı artıyor
Havaifişek fabrikasındaki patlamada can kaybı artıyorBenzer felaketlerin sıklıkla yaşandığı Hindistan'da, Virudhunagar şehrindeki patlamanın yol açtığı yangında en az 19 kişi öldü.
13.02.2021Dünya
Biden-Modi görüşmesinde İndo-Pasifik bölgesinin güvenliğine vurgu
Biden-Modi görüşmesinde İndo-Pasifik bölgesinin güvenliğine vurguABD Başkanı Joe Biden ile Hindistan Başbakanı Narendra Modi, ikili ilişkileri derinleştirme arzusunu dile getirdikleri görüşmede, İndo-Pasifik bölgesinde güvenlik ve istikrarın sağlanmasına vurgu yaptı.
8.02.2021Dünya
Hindistan Başbakanı Modi'den ABD'ye"ortaklık" mesajı
Hindistan Başbakanı Modi'den ABD'ye"ortaklık" mesajıHindistan Başbakanı Narendra Modi, yeni göreve başlayan ABD Başkanı Joe Biden ile yaptığı telefon görüşmesinde iki ülkenin İndo-Pasifik bölgesinde kurduğu stratejik ortaklığı güçlendirerek sürdüreceği mesajını verdi.
8.02.2021Dünya
Modi'den protestocu çiftçilere eylemlerine son verme çağrısı
Modi'den protestocu çiftçilere eylemlerine son verme çağrısıHindistan Başbakanı Narendra Modi, yeni tarım yasalarını protesto eden çiftçilere eylemlerini sona erdirmesi için çağrıda bulundu.
8.02.2021Dünya
Feci görüntüler! 7 bin 816 metreden koptu...
Feci görüntüler! 7 bin 816 metreden koptu...Himalalayar'dan kopan dev buzul parçası bir dizi felaketi tetikledi. 170'ten fazla kayıp aranırken, çıkarılan cesetler kan dondurdu.
8.02.2021Haberler
Pakistan'dan "Keşmirliler Pakistan'ı veya bağımsızlığı" seçebilir açıklaması
Pakistan'dan "Keşmirliler Pakistan'ı veya bağımsızlığı" seçebilir açıklamasıPakistan Başbakanı İmran Han, "Azad Cammu ve Keşmir ile Hindistan’ın işgali altındaki Keşmir sakinleri kendi kaderlerini tayin hakkını elde ettiklerinde ve Keşmir halkı inşallah Pakistan’ı tercih ettiğinde, Pakistan Keşmirlilere bu ülkenin bir parçası olma veya bağımsız kalma konusunda karar verme hakkı tanıyacak." dedi.
5.02.2021Dünya
Hindistan’dan Rihanna’ya tepki
Hindistan’dan Rihanna’ya tepkiÜnlü şarkıcı Rihanna, Hindistan’da yeni yasayı protesto eden çiftçilere Twitter üzerinden destek veriyor. Hindistan hükümeti ise Rihanna’yı sorumsuzlukla suçluyor. Hintli bir oyuncu da şarkıcıya “Terörist” dedi.
4.02.2021 Dünya
Hindistan’da çiftçiler açlık grevi başlattı
Hindistan’da çiftçiler açlık grevi başlattıAylardır süren protestolarda bugün yeni bir aşamaya geçildi, çiftçiler Başbakan Modi'den düzenlemenin geri çekilmesini istiyor.
30.01.2021Dünya
Protestocu çiftçiler, 1 Şubat'taki yürüyüşü iptal etti!
Protestocu çiftçiler, 1 Şubat'taki yürüyüşü iptal etti!Hindistan’da yeni tarım yasalarını protesto eden çiftçiler, Cumhuriyet Bayramı'nda yaşanan olaylı gösterilerin ardından 1 Şubat'ta düzenlenecek parlamento yürüyüşünü iptal etti. Sendikaların cumartesi günü miting ve açlık grevi düzenleyeceğini ancak parlamentoya yapılacak yürüyüşün iptal edildiği kaydedildi.
28.01.2021Dünya
Hindistan'da çiftçiler döndü, fırtına dindi
Hindistan'da çiftçiler döndü, fırtına dindiHindistan'da yeni tarım yasalarını protesto eden çiftçiler, dünkü olaylı gösterilerin ardından başkent Yeni Delhi'nin dışındaki protesto kamplarına döndü.
27.01.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

hindistanprotestoNarendra Modiçiftçibangladeş

Narendra Modi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.