Nasser Al Attiyah

Nasser Al Attiyah

Son dakika nasser al attiyah haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan nasser al attiyah gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan nasser al attiyah haber sayfamızda...

Nasser Al Attiyah

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 29 nasser al attiyah haberi bulunmuştur.
Dakar Rallisi'ni Red Bull sporcuları zirvede tamamladı
Dakar Rallisi'ni Red Bull sporcuları zirvede tamamladıDakar Rallisi’nde yine Red Bull rüzgarı esti. 12 zorlu etabın ardından otomobil kategorisinde Red Bull sporcusu Nasser Al-Attiyah kariyerindeki dördüncü Dakar Rallisi şampiyonluğunu elde etti. Motosiklet kategorisinde ise Red Bull sporcusu Sam Sunderland, 2017'nin ardından ikinci şampiyonluğunu kazandı. Kamyon kategorisinde de Kamaz Master pilotu Dmitry Sotnikov üst üste ikinci Dakar Rallisi şampiyonluğunu kazanmayı başardı.
14.01.2022Motor Sporları
Dakar Rallisi efsanesi Red Bull sporcusu Stephane Peterhansel’den tarihi etap galibiyeti
Dakar Rallisi efsanesi Red Bull sporcusu Stephane Peterhansel’den tarihi etap galibiyetiDakar Rallisi’nde 11’inci gün sona erdi. Suudi Arabistan’daki dünyanın en zorlu yarışının 759 kilometrelik Wadi Ad Dawasir ile Bisha arasındaki etabında otomobil kategorisinde Red Bull sporcusu Stephane Peterhansel toplamda 49’uncu birinciliğini elde etti ve Dakar tarihinin en çok etap kazanan ismi olma yolunda bir adım daha attı. Bir başka efsane Red Bull sporcusu Carlos Sainz ise yine otomobilde ikinci oldu. Motosiklet kategorisinde Red Bull KTM Factory Racing pilotu Toby Price birinci olurken, kamyon kategorisinde Kamaz Master pilotu Dmitry Sotnikov, dördüncü etap galibiyetini aldı. Hafif araçlar kategorisinde ise Red Bull Off-Road Junior Team USA pilotu Seth Quintero 10’uncu etap galibiyetine ulaşırken, 1994 yılındaki Dakar Rallisi’nde Pierre Lartigue’nin 10 etap galibiyeti rekorunu yakaladı.
12.01.2022Motor Sporları
Dakar Rallisi’nde ilk haftayı Red Bull sporcuları lider tamamladı
Dakar Rallisi’nde ilk haftayı Red Bull sporcuları lider tamamladıKazanmak kadar tamamlamanın da çok zor olduğu Dakar Rallisi’nde ilk haftayı Red Bull sporcuları lider tamamladı. Suudi Arabistan’daki dünyanın en zorlu yarışının yedinci gününün ardından otomobilde Red Bull sporcusu Nasser Al-Attiyah, motosiklette Red Bull sporcusu Sam Sunderland ve kamyon kategorisinde Kamaz Master pilotu Dmitry Sotnikov genel klasmandaki liderliğini sürdürdü. Yedinci günkü Riyadh etabında hafif araçlar kategorisinde Red Bull Off-Road Junior Team USA pilotu Seth Quintero üst üste dördüncü, toplamda altıncı etap galibiyetini elde etti. Yoğun yağış ve parkurun bozulması nedeniyle 101’inci kilometrede durdurulan motosiklet kategorisinde ise birinciliği Red Bull sporcusu Daniel Sanders aldı.
Dakar Rallisi | Sebastian Loeb ile Nasser Al-Attiyah’ın rekabeti
Dakar Rallisi | Sebastian Loeb ile Nasser Al-Attiyah’ın rekabetiDakar Rallisi'nde Red Bull sporcuları Sebastian Loeb ile Nasser Al-Attiyah’ın rekabeti sürüyor
Dakar Rallisi'ne Nasser Al-Attiyah damga vurmaya devam ediyor
Dakar Rallisi'ne Nasser Al-Attiyah damga vurmaya devam ediyorKazanmak kadar tamamlamanın da çok zor olduğu Dakar Rallisi’nde beşinci gün geride kaldı. Suudi Arabistan’daki dünyanın en zorlu yarışının Al Qaysumah ile Riyadh arasındaki etapta Red Bull sporcusu Nasser Al-Attiyah otomobil kategorisinde birinci olurken, genel klasmandaki liderliğini de sürdürdü.
Dakar Rallisi'nin dördüncü gününde efsane Red Bull sporcusu Carlos Sainz kazandı
Dakar Rallisi'nin dördüncü gününde efsane Red Bull sporcusu Carlos Sainz kazandıKazanmak kadar tamamlamanın da çok zor olduğu Dakar Rallisi’nde dördüncü gün geride kaldı. Suudi Arabistan’daki dünyanın en zorlu yarışının Al Qaisumah etabında efsane Red Bull sporcusu Carlos Sainz otomobil kategorisinde birinci olmayı başardı. Kamaz Master pilotu Dmitry Sotnikov ise kamyon kategorisinde zirvenin sahibi olurken, Red Bull sporcusu Sam Sunderland motosiklet kategorisinde, bir diğer Red Bull sporcusu Nasser Al-Attiyah otomobil kategorisinde genel klasmanda birinci sıradaki yerlerini korudular. 14 Ocak Cuma günü sona erecek Dakar Rallisi boyunca Red Bull TV'de günlük özetler, redbull.com’da ise her günün raporu yayınlanacak.
Dakar Rallisi’nin 3. gününde Sebastien Loeb zirvede
Dakar Rallisi’nin 3. gününde Sebastien Loeb zirvedeKazanmak kadar tamamlamanın da çok zor olduğu Dakar Rallisi’nde üçüncü gün geride kaldı. Suudi Arabistan’daki dünyanın en zorlu yarışının üçüncü gününde efsane Red Bull sporcusu Sebastien Loeb otomobil kategorisinde birinci olurken onu diğer Red Bull sporcuları Nasser Al-Attiyah ve Carlos Sainz takip etti. Kamaz Master pilotu Andrey Karginov ise kamyon kategorisinde zirvede yer aldı. Red Bull sporcusu Sam Sunderland ise motosiklet kategorisinde genel klasmanda zirveyi aldı.
Dünyanın en zorlu yarışı Dakar Rallisi’nin ilk gününde Red Bull sporcuları zirvede
Dünyanın en zorlu yarışı Dakar Rallisi’nin ilk gününde Red Bull sporcuları zirvedeKazanmak kadar tamamlamanın da çok zor olduğu Dakar Rallisi’nde ilk gün heyecanı geride kaldı. Suudi Arabistan’dan başlayan yarışın ilk günü sonunda Red Bull sporcusu Nasser Al-Attiyah otomobil kategorisinde, bir diğer Red Bull sporcusu Daniel Sanders motosiklet kategorisinde, Kamaz Master pilotu Nikolaev Eduard ise kamyon kategorisinde zirvede yer aldı. 14 Ocak Cuma günü sona erecek Dakar Rallisi boyunca Red Bull TV'de günlük özetler ve her günün raporu yayınlanacak.
Dakar Rallisi’nde şampiyon Stephane Peterhansel
Dakar Rallisi’nde şampiyon Stephane PeterhanselKazanmak kadar tamamlamanın da çok zor olduğu Dakar Rallisi’nde şampiyonlar belli oldu. Üst üste ikinci kez Suudi Arabistan’da gerçekleştirilen yarışın otomobil kategorisinde rekortmen Red Bull sporcusu Stephane Peterhansel mutlu sona ulaştı. Fransız pilot bu sonuçla kariyerinin 14. Dakar Rallisi şampiyonluğuna erişti.
15.01.2021Motor Sporları
Dakar Rallisi’nde Red Bull sporcuları zirvede
Dakar Rallisi’nde Red Bull sporcuları zirvedeKazanmak kadar tamamlamanın da çok zor olduğu Dakar Rallisi’nde 10. etap sonunda Red Bull sporcuları otomobil kategorisindeki ilk 3 sırayı korudu. Üst üste ikinci kez Suudi Arabistan’da gerçekleştirilen yarışta ikinci haftaya lider başlayan Red Bull sporcusu Stephane Peterhansel birinciliğini korurken diğer Red Bull sporcuları Carlos Sainz ve Nasser Al-Attiyah da Peterhansel’i takip etti. Kamyon kategorisinde ise Kamaz Master’ın zirvedeki yeri değişmedi.
13.01.2021Motor Sporları
Dakar Rallisi’nde Red Bull sporcuları zirvede
Dakar Rallisi’nde Red Bull sporcuları zirvedeDakar Rallisi’nde yedinci etap sonunda Red Bull sporcuları otomobil kategorisindeki ilk 3 sırayı korudu. Üst üste ikinci kez Suudi Arabistan’da gerçekleştirilen yarışta ikinci haftaya lider başlayan Red Bull sporcusu Stephane Peterhansel birinciliğini korurken, diğer Red Bull sporcuları Carlos Sainz ve Nasser Al-Attiyah da Peterhansel’i takip etti. Kamyon kategorisinde ise Kamaz Master’ın zirvedeki yeri değişmedi.
10.01.2021Diğer Sporlar
Dakar Rallisi'nde Stephane Peterhansel liderliğini sürdürdü!
Dakar Rallisi'nde Stephane Peterhansel liderliğini sürdürdü!Kazanmak kadar tamamlamanın da çok zor olduğu Dakar Rallisi'nde altıncı gün heyecanı geride kaldı. ed Bull sporcusu Stephane Peterhansel ise ilk hafta sonunda genel klasmandaki liderliğini korudu.
8.01.2021Diğer
Dakar Rallisi’nde ilk haftayı Peterhansel zirvede tamamladı
Dakar Rallisi’nde ilk haftayı Peterhansel zirvede tamamladıKazanmak kadar tamamlamanın da çok zor olduğu Dakar Rallisi’nde altıncı gün heyecanı geride kaldı. Üst üste ikinci kez Suudi Arabistan’da gerçekleştirilen yarışta ilk haftanın son etabında bitiş çizgisine en iyi derece ile gelen isim Red Bull sporcusu Carlos Sainz oldu. Güne genel klasman lideri olarak başlayan Red Bull sporcusu Stephane Peterhansel ise ilk hafta sonunda genel klasmandaki liderliğini korudu.
Dakar Rallisi'nin altıncı etabında zafer Sainz'ın
Dakar Rallisi'nin altıncı etabında zafer Sainz'ınAltıncı etabı, otomobil kategorisinde İspanyol Sainz, motosiklet sınıfında vatandaşı Barreda Bort birinci bitirdi.
Dakar'da  ikinci etabı Nasser Al-Attiyah kazandı
Dakar'da ikinci etabı Nasser Al-Attiyah kazandı2021 Dakar Rallisi'nin ikinci etabını, otomobil kategorisinde Katarlı Nasser Al-Attiyah, motosiklet sınıfında İspanyol Joan Barreda Bort kazandı.
Yaşlanmayan şampiyon Carlos Sainz! Dakar Rallisi’nde...
Yaşlanmayan şampiyon Carlos Sainz! Dakar Rallisi’nde...Dakar Rallisi’nde üç Red Bull sporcusu Carlos Sainz, Stephane Peterhansel ve Nasser Al-Attiyah’ın mücadelesi nefesleri kesti. Akranları emeklilik günleri yaşarken 57 yaşındaki Sainz üçüncü kez zirveye çıkarak büyük alkış aldı
Dünyanın en zorlu yarışı Dakar Rallisi başlıyor
Dünyanın en zorlu yarışı Dakar Rallisi başlıyorKazanmak kadar tamamlamanın da çok zor olduğu Dakar Rallisi’nde heyecan 5 Ocak’ta başlıyor. 10 yıl sonra ilk kez Suudi Arabistan’dan başlayacak yarışın başlangıç noktası Kızıl Deniz’in kıyısındaki Cidde olacak.
Dakar Rallisi'ne Carlos Sainz damgası
Dakar Rallisi'ne Carlos Sainz damgası14 gün süren dünyanın en zorlu yarışı Dakar Rallisi, Arjantin’in Cordoba şehrindeki özel etapla sona erdi.
1.07.2020Diğer
Dünyanın en zorlu yarışı Dakar Rallisi başlıyor
Dünyanın en zorlu yarışı Dakar Rallisi başlıyorDünyanın en zorlu ve tehlikeli yarışı olarak kabul edilen Dakar Rallisi bu sene 40. kez düzenleniyor. Sporcular Dakar’da yaklaşık 9 bin kilometrelik yol kat edecek.
Dakar'da İspanyollar ilk sırada
Dakar'da İspanyollar ilk sırada35. Dakar Rallisi'nde otomobil ve motosiklet klasmanlarında İspanyol sürücüler ilk sırada yer aldı.
1.07.2020Diğer
Dakar’a yağmur engeli
Dakar’a yağmur engeliDakar Rallisi’nde birçok otomobil sürücünün, şiddetli yağış nedeniyle etabı tamamlayamaması nedeniyle 8. etap yarıda bırakıldı.
1.07.2020Diğer
Zafer Al-Attiyah’ın
Zafer Al-Attiyah’ınDakar Rallisi’nde otomobil kategorisinde 6. etabı, Katarlı pilot Nasser al-Attiyah kazandı.
1.07.2020Diğer
M-Sport ve Castrol, 2013 Ford Fiesta RS WRC’yi Tanıttı!
M-Sport ve Castrol, 2013 Ford Fiesta RS WRC’yi Tanıttı!Ford Fiesta RS, yeni dış görünümü, takım renkleri ve teknik özellikleriyle motor sporlarının sezon başlangıcında yapılan geleneksel organizasyonu olan ve Birmingham’da düzenlenen Autosport Uluslararası Yarış Otomobili Fuarı’nda tanıtıldı.
11.01.2013Otomobil
Peterhansel zirveden inmedi
Peterhansel zirveden inmediDakar Rallisi’nde otomobil kategorisinde 3. etabı, Red Bull takımının Katarlı pilotu Nasser Al-Attiyah kazandı.
1.07.2020Diğer
LONDRA 2012 NOTLAR
LONDRA 2012 NOTLARESKRİM:Britanyalı James-Andrew Davis (solda), Excel salonunda erkekler flöre mücadelesinde Alman rakibi Peter Joppich’e 15-10’luk skorla boyun eğdi...
31.07.2012Skorer

Benzer Haber Etiketleri

Nasser Al Attiyah ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.