Nato Zirvesi

Nato Zirvesi

Son dakika NATO zirvesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan NATO zirvesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan NATO zirvesi haber sayfamızda...

Nato Zirvesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 756 nato zirvesi haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Zirvesi'nde görüştüğü liderlere "Türkiye'nin Terörizmle Mücadelesi" kitabını takdim etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Zirvesi'nde görüştüğü liderlere "Türkiye'nin Terörizmle Mücadelesi" kitabını takdim ettiCumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD lideri Biden'ın ilk yüz yüze görüşmesi saniye saniye takip edildi. Liderler randevunun ardından olumlu ve verimli bir buluşma gerçekleştiğini açıkladı, Erdoğan ABD'li mevkidaşını Türkiye'ye davet ettiğini duyurdu. Görüşme sırasında masada yer alan bir detay gözden kaçmadı.
15.06.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Biden ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Zirvesi’nin ardından basın toplantısı düzenledi.
14.06.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan - Biden görüşmesi başladı mı, saat kaçta?
Cumhurbaşkanı Erdoğan - Biden görüşmesi başladı mı, saat kaçta? NATO zirvesi bugün gerçekleşti. Tüm dünyanın gözü kulağı bu toplantıda. Özellikle Türkiye, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Biden görüşmesine kilitlenmiş vaziyette. Bu nedenle "NATO zirvesi ne zaman, saat kaçta? Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Biden saat kaçta görüşecek?" sorusu sıklıkla yöneltiliyor. İşte ayrıntılar...
14.06.2021Gündem
NATO'dan son dakika Türkiye açıklaması!
NATO'dan son dakika Türkiye açıklaması!Son dakika haberine göre, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Belçika'nın başkenti Brüksel'deki NATO Karargâhı'nda düzenlenen liderler zirvesinin ardından açıklamalarda bulundu. Kabil Havalimanı ile ilgili açıklama yapan Stoltenberg, "Türkiye kilit rol oynuyor" dedi. Öte yandan NATO Zirvesi bildirisi de yayınlandı.
14.06.2021Televizyon
Erdoğan, toplantıdan önce Biden ile sohbet etti
Erdoğan, toplantıdan önce Biden ile sohbet ettiNATO Liderler Zirvesi, üye ülkelerin liderlerinin katılımıyla Belçika'nın başkenti Brüksel'de başladı. Erdoğan, toplantı başlamadan hemen önce ABD Başkanı Joe Biden'la bir süre sohbet etti.
14.06.2021Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan NATO'da istikrar mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan NATO'da istikrar mesajıCumhurbaşkanı Erdoğan, "Komşumuz ve müttefikimiz Yunanistan'la diyaloğun canlandırılmasının, ikili meselelerin çözümünün yanında bölgemizin istikrar ve refahına da hizmet ettiğine inanıyorum" dedi.
14.06.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan NATO Zirvesi öncesi flaş açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan NATO Zirvesi öncesi flaş açıklamalarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel ziyareti öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Şu anda Merkez Bankası'nın döviz rezervi konusunda geldiğimiz nokta 100 milyar dolar seviyesine ulaşmış durumdayız. Ülkelerin kendi yerel paraları ile ticaretleri ve para takası anlaşması ile gerçekleşiyor' dedi.
13.06.2021Haberler
Son dakika... Biden ile görüşme öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama
Son dakika... Biden ile görüşme öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamaGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel ziyareti öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Şu anda Merkez Bankası'nın döviz rezervi konusunda geldiğimiz nokta 100 milyar dolar seviyesine ulaşmış durumdayız. Ülkelerin kendi yerel paraları ile ticaretleri ve para takası anlaşması ile gerçekleşiyor' dedi. Patriotlar konusunda ise Erdoğan, 'Bu konuda da yine Amerika sözünde durmamış, bunları geri almış. Geri alınca tabii bizler de bu arada Rusya'yla bir anlaşmaya gitmek suretiyle malum S400'ler konusunda adım attık ve S400'leri aldık. Bütün bunların yanında tabii daha başka birçok savunma sanayiinde başlayıp da devam edemediğimiz konular var' diye konuştu.
13.06.2021Siyaset
Son dakika: Biden ilk yurt dışı gezisinde Putin'i açık açık tehdit etti
Son dakika: Biden ilk yurt dışı gezisinde Putin'i açık açık tehdit ettiGelen son dakika haberine göre; ABD Başkanı Joe Biden, ilk yurt dışı gezisinde dünyayı sarsan açıklamalarda bulundu. G7 Zirvesi'ne katılmak üzere İngiltere'ye gelen Biden, burada yaptığı açıklamalarda Avrupa'ya ve rakip ülkelere çok net mesajlar verdi. En büyük mesajı da Putin'e verdi. İşte sıcak gelişmenin tüm ayrıntıları...
10.06.2021Dünya
Yeni kabine toplantısı ne zaman, bugün mü, kararlar neler olacak 2021? Kabine toplantısı ne zaman yapılacak, hangi tarihte?
Yeni kabine toplantısı ne zaman, bugün mü, kararlar neler olacak 2021? Kabine toplantısı ne zaman yapılacak, hangi tarihte?Kabine toplantısı gündemde yer alıyor. Kabine en son 31 Mayıs tarihinde toplanmıştı ve sonrasında yeni kararlar açıklanmıştı. Kabine toplantısı sonrasında yeni değişiklikler arasında sokağa çıkma yasağı saatleri gibi ayrıntılar yer aldı. Şimdi ise gözler yeni kabine toplantısına çevrildi. Yeni kabine toplantısı tarihi belli oldu. Peki kabine toplantısı ne zaman yapılacak, hangi gün 2021?
8.06.2021Gündem
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg Çin'i işaret etti
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg Çin'i işaret ettiNATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Beyaz Saray'da ABD Başkanı Joe Biden ile yaptığı görüşmede Çin'i de ele aldıklarını ve gelecek hafta yapılacak NATO Zirvesi'ndeki gündem maddelerinden birinin de bu ülke olacağını bildirdi.
7.06.2021Dünya
İletişim Başkanı Altun'dan NATO Zirvesi değerlendirmesi
İletişim Başkanı Altun'dan NATO Zirvesi değerlendirmesiİletişim Başkanı Fahrettin Altun, zayıflamış ve kendini yenileyememiş bir NATO'nun, dünya barışına, Avrupa'ya ya da Orta Doğu'ya bir katkısı olmayacağını bildirdi.
10.12.2019Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Miçotakis'e sert uyarı!
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Miçotakis'e sert uyarı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Londra’da medya temsilcilerine önemli açıklamalarda bulundu. Yunanistan Başbakanı Miçotakis ile görüşmesine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Dün akşam görüşürken dedik ki 'Bakın bu DHKP-C, PKK/YPG, FETÖ mensupları devamlı size geliyorlar ve aldığımız istihbaratta da Syriza bunların sığınma odağı yeri. Dolayısıyla bunlara karşı biz sizden tavır almanızı bekliyoruz, destek bekliyoruz. Ki bu destek bilesiniz ki bizim de size karşı olan desteğimizi arttıracaktır" dedi. Öte yandan Erdoğan, Dörtlü Zirve'nin en az yılda bir kez yapma kararı aldıklarını belirterek, "İkinci zirveyi de Şubat ayında İstanbul’da yapacağız. Onu aramızda kararlaştırdık" dedi.
5.12.2019Siyaset
Kritik NATO Zirvesi sonrası Bakan Albayrak'tan önemli açıklama
Kritik NATO Zirvesi sonrası Bakan Albayrak'tan önemli açıklamaHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Londra'daki NATO Zirvesi sonrası açıklamalarda bulundu.
4.12.2019Ekonomi
NATO'nun aile fotoğrafı çekildi
NATO'nun aile fotoğrafı çekildiTarihi zirveye katılan 29 ülkenin liderleri objektif karşısına geçti, televizyonlar canlı yayınladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD lideri Trump, aile fotoğrafında yan yana.
4.12.2019Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan: NATO'nun kendini güncellemesi kaçınılmazdır
Cumhurbaşkanı Erdoğan: NATO'nun kendini güncellemesi kaçınılmazdırCumhurbaşkanı Erdoğan, "Günümüzün tehdit önceliklerine göre NATO'nun kendini güncellemesi artık kaçınılmazdır. Terör örgütlerine karşı ilkeli ve kararlı duruş sağlanmasını temin edecek değişimi gerçekleştirmek mecburiyetindeyiz." dedi.
3.12.2019Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika Adil Öksüz açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika Adil Öksüz açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Londra'daki NATO zirvesi öncesi ziyareti öncesi açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Haddini bilmez kişi bu ülkeden kaçtı ama gittiği ülke tarafından korunmuştur. Operasyonla karga tulumba alır mı bunu zamanla görürüz" dedi. NATO'nun çok önemli bir ittifak olduğunu belirten Erdoğan, "Günümüzün tehdit önceliklerine göre NATO'nun kendini güncellemesi artık kaçınılmazdır. Müttefiklerimizden güçlü bir dayanışma bekliyoruz" ifadelerine yer verdi.
3.12.2019Siyaset
Sözcü Kalın: "Cumhurbaşkanımızın NATO Zirvesi'nde vereceği önemli mesajlar var"
Sözcü Kalın: "Cumhurbaşkanımızın NATO Zirvesi'nde vereceği önemli mesajlar var"Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, gelecek hafta Londra'da düzenlenecek NATO Zirvesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önemli mesajlar vereceğini söyledi.
26.11.2019Haberler
Bakan Çavuşoğlu: NATO zirvesinde gerçek bir lider gibi karşılandık
Bakan Çavuşoğlu: NATO zirvesinde gerçek bir lider gibi karşılandıkDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, NATO zirvesini hatırlatarak, "Gerçek bir lider gibi karşılandık ve gerçek bir lider gibi uğurlandık. Seçim öncesi bile değişik yorumlar yapanlar şimdi takdirlerini iletmek için sıraya girmeye başladı. Esasen bu da onlar için bir ders oldu. Bu dersi de halkımız ve milletimiz verdi. Türkiye'nin seçimlerine müdahale etmemeleri gerektiğini öğrendiler" dedi.
11.09.2019Haberler
Bakan Çavuşoğlu: NATO zirvesinde gerçek bir lider gibi karşılandık
Bakan Çavuşoğlu: NATO zirvesinde gerçek bir lider gibi karşılandıkDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, NATO zirvesini hatırlatarak, "Gerçek bir lider gibi karşılandık ve gerçek bir lider gibi uğurlandık. Seçim öncesi bile değişik yorumlar yapanlar şimdi takdirlerini iletmek için sıraya girmeye başladı. Esasen bu da onlar için bir ders oldu. Bu dersi de halkımız ve milletimiz verdi. Türkiye'nin seçimlerine müdahale etmemeleri gerektiğini öğrendiler" dedi.
14.07.2018Siyaset
Erdoğan ve Trump'tan fotoğraf öncesi koyu sohbet
Erdoğan ve Trump'tan fotoğraf öncesi koyu sohbetNATO zirvesindeki fotoğraf çekimi öncesinde koyu bir sohbete girişen iki lider, Amerikan basınının gözünden kaçmadı.NATO zirvesi ABD-AB kavgasının gölgesinde devam ederken, Amerikan basını Türkiye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD lideri Donald Trump arasındaki koyu sohbeti sayfalarına taşıdı.New York Post gazetesi, 'Trump Batılı müttefiklerini Türkiye'nin güçlü lideriyle konuşmak için başından savdı' başlığını kullandı.Reuters haber ajansının geçtiği bir fotoğrafa yer verilen Bob Fredericks imzalı haberde, iki başkanın fotoğraf çekimi öncesinde sıcak bir sohbete giriştiği belirtildi.Belçika'nın başkenti Brüksel'de gerçekleşen NATO zirvesinde ilk gün ortak bildiri yayınlandı. Bildiride, "Türkiye'nin güneyinden gelen tehditlerin kaygıyla izlendiği ve karşı önlemlerin arttırılacağı" vurgulandı.
11.09.2019Haberler
NATO zirvesinde liderler Hırvatistan-İngiltere maçını takip etti
NATO zirvesinde liderler Hırvatistan-İngiltere maçını takip ettiTürkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere  Başbakanı Theresa May, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Arnavutluk Başbakanı  Edi Rama,  2018 FIFA Dünya Kupası'nda Hırvatistan ile İngiltere arasındaki yarı  final mücadelesinin son dakikalarını cep telefonu ekranından birlikte izledi.
11.09.2019Haberler
NATO zirvesinde liderler Hırvatistan-İngiltere maçını takip etti
NATO zirvesinde liderler Hırvatistan-İngiltere maçını takip ettiTürkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere Başbakanı Theresa May, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, 2018 FIFA Dünya Kupası'nda Hırvatistan ile İngiltere arasındaki yarı final mücadelesinin son dakikalarını cep telefonu ekranından birlikte izledi.
11.07.2018Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan NATO Zirvesi'nde 'aile fotoğrafı'na katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan NATO Zirvesi'nde 'aile fotoğrafı'na katıldıTürkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO  Zirvesi kapsamında "Devlet ve Hükümet Başkanları Çalışma Yemeği"ne katıldı.Başkan Erdoğan, Belçika'nın başkenti Brüksel'de düzenlenen "NATO  Zirvesi" kapsamında programına devam ediyor.Erdoğan, zirve kapsamında Almanya Başbakanı Angela Merkel ile baş başa  görüşmesi sonrasında Kraliyet Sanat ve Tarih Müzesi'ne geçti.Zirve kapsamında gerçekleştirilen eşli akşam yemeği öncesi aile  fotoğrafı çektirildi. Aile fotoğrafında Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan da yer aldı.Katılımcılar, program öncesi düzenlenen gösteriyi izledi. Burada  Başkan Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile yemeğin yapılacağı yere  geçerken samimi şekilde sohbet etti.
11.09.2019Haberler

Benzer Haber Etiketleri

nato zirvesiRecep Tayyip ErdoğanCumhurbaşkanıSon dakika haberleriCumhurbaşkanı Erdoğan

Nato Zirvesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.