Nikol Paşinyan

Nikol Paşinyan

Son dakika Nikol Paşinyan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Nikol Paşinyan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Nikol Paşinyan haber sayfamızda...

Nikol Paşinyan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 580 nikol paşinyan haberi bulunmuştur.
1915 için soykırım inadı!
1915 için soykırım inadı! Türkiye ile Ermenistan arasında daha sağlıklı ilişkiler kurulmasına yönelik çabalar devam ederken, hem Ermenistan hem de ABD’de, 1915 olaylarının yıldönümüne yönelik yapılan açıklamalarda ısrarla “soykırım” ifadesi kullanıldı.
25.04.2024 Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özgür Özel görüşmesiyle ilgili ilk açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özgür Özel görüşmesiyle ilgili ilk açıklama Irak dönüşü gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak ile terörle mücadelede atılabilecek adımlara ilişkin bilgileri aktarıken, Gazze için de net mesajlar verdi. Erdoğan, CHP lideri Özel ile beklenen görüşmesine ilişkin de konuştu. Erdoğan'ın gündeminde fahiş fiyatlara ilişkin atılacak yeni adımlar da vardı.
23.04.2024 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terör çukurları dümdüz edilecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terör çukurları dümdüz edilecek Irak dönüşü gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak ile terörle mücadelede atılabilecek adımlara ilişkin bilgileri aktarıken, Gazze için de net mesajlar verdi. Erdoğan, CHP lideri Özel ile beklenen görüşmesine ilişkin de konuştu. Erdoğan'ın gündeminde fahiş fiyatlara ilişkin atılacak yeni adımlar da vardı.
23.04.2024 Gündem
Ermenistan’a kesenin ağzı açıldı
Ermenistan’a kesenin ağzı açıldı Avrupa Birliği (AB) ve ABD, Rusya ile ilişkileri bozulan Ermenistan’a desteğini artırma sözü verdi.
6.04.2024 Dünya
Stoltenberg Erivan’da anlaşma çağrısı yaptı
Stoltenberg Erivan’da anlaşma çağrısı yaptı NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Erivan’da Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan’la bir araya gelirken, “Ermenistan ve Azerbaycan’ın savaşın ardından kalıcı bir barışa ulaşma fırsatına sahip. Bu nedenle her iki ülkeyi de ilişkilerin normalleşmesinin önünü açacak ve halklarınız için kalıcı bir katkı sağlayacak bir anlaşmaya varmaya çağırıyorum” dedi.
20.03.2024 Dünya
'Hafta sonu savaş çıkacak!' Paşinyan, Azerbaycan'ı işaret etti: Diyelim ki onlara hayır dedik
'Hafta sonu savaş çıkacak!' Paşinyan, Azerbaycan'ı işaret etti: Diyelim ki onlara hayır dedik Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, bazı stratejik topraklarının iadesi konusunda Bakü ile uzlaşılamaması halinde savaşın gündeme gelebileceğini söyledi.
19.03.2024 Dünya
Ermenistan’da ‘Türkiye toprak isteyecek’ iddiası
Ermenistan’da ‘Türkiye toprak isteyecek’ iddiası Ermenistan’ın eski başbakanlarından Hrant Bagratyan, Başbakan Nikol Paşinyan’ı, Türkiye ve Azerbaycan’a toprak vermeye yol açacak politikalar izlemekle suçladı.
15.03.2024 Dünya
Erivan’dan Rusya’ya: Askerini çek!
Erivan’dan Rusya’ya: Askerini çek! Dağlık Karabağ savaşında Rusya’yı kendisine destek vermemekle suçlayan Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, başkent Erivan’daki Zvartnots Uluslararası Havaalanı’ndaki Rus askerlerinin çekileceğini açıkladı.
14.03.2024 Dünya
Rusya-Ermenistan hattında ipler koptu! Erivan eksen değiştiriyor: Putin askerlerini geri çek
Rusya-Ermenistan hattında ipler koptu! Erivan eksen değiştiriyor: Putin askerlerini geri çek Ermenistan, Erivan havaalanında konuşlu Rus Sınır Muhafızlarının 1 Ağustos itibarıyla geri çekilmesi için Rusya'ya mektup gönderdi. Erivan, Dağlık Karabağ'da destek vermeyen Rusya'ya karşı Batı'ya yöneliyor.
13.03.2024 Dünya
Ermenistan-Rusya krizinde son nokta: Paşinyan muhafızların geri çekilmesini istedi
Ermenistan-Rusya krizinde son nokta: Paşinyan muhafızların geri çekilmesini istedi Fırtınalı yıllar geçiren Moskova-Erivan ilişkilerinde Kolektif Güvenlik Örgütü Anlaşması'nın askıya alınmasını yeni bir adım izledi.
7.03.2024 Dünya
Aliyev: Macron Borrell ve onlar gibiler tarafından suçlanıyoruz
Aliyev: Macron Borrell ve onlar gibiler tarafından suçlanıyoruz Azerbaycan aleyhi tutum sergileyen Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Marcon ve Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler Yüksek Temsilcisi ve Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Josep Borrell’e tepki gösteren Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, “Azerbaycan kendi topraklarını ve egemenliğini sağlamak için diğer ülkelerin attığı adımlardan farklı adımlar atmıyor” dedi.
28.02.2024 Dünya
‘Barış anlaşması için müzakerelere devam’
‘Barış anlaşması için müzakerelere devam’ Münih Güvenlik Konferansına ev sahipliği yapan Almanya Başbakanı Olaf Scholz, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile üçlü görüşmede bir araya geldi. Aliyev ile Paşinyan, daha sonra baş başa görüştü, barış anlaşması müzakerelerine devam edilmesi konusunda mutabık kaldı.
18.02.2024 Dünya
Paşinyan ‘topyekün savaş’ bekliyor!
Paşinyan ‘topyekün savaş’ bekliyor! Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Azerbaycan’ın, ülkesine karşı bir “topyekûn savaş” planladığını öne sürdü.
16.02.2024 Dünya
Putin Ermenistan’da da güvende olamayacak!
Putin Ermenistan’da da güvende olamayacak! Karabağ sorunu nedeniyle Moskova ile yakın ilişkileri bozulan Ermenistan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin hakkında “yakalama kararı” çıkaran Uluslararası Ceza Mahkemesi’ne (UCM) resmen katıldı.
2.02.2024 Dünya
Kırgınlık sonrası Rusya’da...
Kırgınlık sonrası Rusya’da...  Geçtiğimiz aylarda Dağlık Karabağ savaşı sırasında Moskova’yı Bakü’nün yanında yer almakla suçlayan Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Avrasya Ekonomik Birliği’nin (AEB) 2024 dönem başkanlığını devralmak üzere Rusya’ya gitti.
27.12.2023 Dünya
Ermenistan: Türkiye'den olumlu sinyaller bekliyoruz
Ermenistan: Türkiye'den olumlu sinyaller bekliyoruz Ermenistan Dışişleri Bakanlığı, Türkiye-Ermenistan sınırındaki Margara Sınır Kapısı’nın geçişlere hazır olduğunu ve bu konuyla ilgili Ankara'dan olumlu bir geri dönüş beklediklerini duyurdu.
2.12.2023 Dünya
"Barış tohumlarının kökleri bu bölgede"
"Barış tohumlarının kökleri bu bölgede" Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı Dış Politikadan Sorumlu Danışmanı Hikmet Hacıyev, Bakü’de Bağlantısızlar Hareketi kapsamında düzenlenen neokolonyalizm konulu Bakü İnisiyatif Grubu toplantısına katıldı.
24.11.2023 Gündem
Toplantıda elektrikler kesildi, Paşinyan çılgına döndü! Daha ne kadar talimat vermem gerekiyor?
Toplantıda elektrikler kesildi, Paşinyan çılgına döndü! Daha ne kadar talimat vermem gerekiyor? Ermenistan’da Bakanlar Kurulu toplantısı sırasında elektrikler kesilince Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan duruma sinirlendi. Paşinyan, Altyapı Bakanı'na "Daha ne kadar talimat vermem gerekiyor?” dedi.
23.11.2023 Dünya
‘Temel prensiplerde anlaştık’
‘Temel prensiplerde anlaştık’ Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Azerbaycan ile bir barış anlaşması için temel ilkelerde anlaştıklarını ancak hâlâ tamamen farklı diplomatik dillerden konuştuklarını söyledi.
19.11.2023 Dünya
Son dakika... Paşinyan'dan Azerbaycan açıklaması: Bir iyi bir de kötü haberim var
Son dakika... Paşinyan'dan Azerbaycan açıklaması: Bir iyi bir de kötü haberim var Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Azerbaycan ile barış anlaşmasının temel ilkelerinde ortak noktayı bulduklarını açıkladı. Paşinyan açıklamalarının devamında konuyla ilgili kendisine göre bir iyi bir de kötü haberi olduğunu aktardı.
18.11.2023 Dünya
Ermenistan 'Barış Kavşağı'nı duyurdu! Türkiye ve Azerbaycan'ı merkeze koydu
Ermenistan 'Barış Kavşağı'nı duyurdu! Türkiye ve Azerbaycan'ı merkeze koydu Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Karabağ'daki savaşın bitmesiyle bölgede yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Resmi hesapların sosyal medyadan dünyaya duyurduğu haritanın merkezinde Türkiye ve Azerbaycan var.
26.10.2023 Dünya
Aliyev ile Paşinyan Brüksel’de görüşecek
Aliyev ile Paşinyan Brüksel’de görüşecek Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Azerbaycan ve Ermenistan liderlerinin ekim sonunda Brüksel’de görüşeceğini duyurdu.
7.10.2023 Dünya
Aliyev'in katılmadığı toplantı Granada'da başladı
Aliyev'in katılmadığı toplantı Granada'da başladı Avrupa Birliği (AB) devlet ve hükümet başkanları gayriresmi toplantı için İspanya'nın Granada toplandı.
6.10.2023 Dünya
Karabağ'da batının ikiyüzlülüğü! Azerbaycan elçisinden Alman televizyonuna açıklama
Karabağ'da batının ikiyüzlülüğü! Azerbaycan elçisinden Alman televizyonuna açıklama Bir Alman televizyonunda Karabağ'da yürütülen operasyon hakkında açıklamalarda bulunan Azerbaycan'ın Almanya Büyükelçisi Nasimi Aghayev, Rusya'nın Ukrayna'yı işgali üzerinden örnek vererek batılı ülkelerin yaşananlar hakkında ikiyüzlü bir tutum sergilediğini aktardı.
6.10.2023 Dünya
Avrupa Birliği, 'Karabağ hakkında 30 yıl neden sessiz kaldınız' sorunu yanıtsız bıraktı
Avrupa Birliği, 'Karabağ hakkında 30 yıl neden sessiz kaldınız' sorunu yanıtsız bıraktı Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel Azerbaycanlı bir gazetecinin "AB Karabağ’dan ve Ermenistan’dan göç etmek zorunda kalan 1 milyon Azerbaycanlı hakkında 30 yıl boyunca neden sessiz kaldı" sorusuna yanıt vermeden toplantıdan ayrıldı.
6.10.2023 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Nikol Paşinyan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.