Noter

Noter

Son dakika noter haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan noter gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan noter haber sayfamızda...

Noter

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.715 noter haberi bulunmuştur.
MSB PERTEM 2021 | MSB kura sonuçları açıklandı mı? MSB işçi alımı kura çekiliş sonucu sorgulama ekranı
MSB PERTEM 2021 | MSB kura sonuçları açıklandı mı? MSB işçi alımı kura çekiliş sonucu sorgulama ekranıMilli Savunma Bakanlığı 2021 yılı için 2 bin 553 işçi alımı kura çekimi dün gerçekleşti. Binlerce kişi ise PERTEM kura sonuç listesini merak ediyor. MSB işçi alımı kura sonuçları açıklandı mı?
29.07.2021Gündem
Araç Muayene Ücreti 2021: TÜVTÜRK Araç Muayene Sorgulama ve Randevu İşlemi Nasıl Yapılır?
Araç Muayene Ücreti 2021: TÜVTÜRK Araç Muayene Sorgulama ve Randevu İşlemi Nasıl Yapılır?Araç muayenesi kanunen tüm araçlar tarafından yaptırılması gereken bir işlemdir. Araç muayene ücreti her yıl TÜVTÜRK ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından belirlenerek kamuoyuna bildirilir. Her aracın muayene ücreti türüne göre farklılık gösterir. Araç muayenesinin yaptırılmaması veya geciktirilmesi durumunda belli bir miktar ceza ödenir. Araç sahiplerinin muayene işlemi için önce sorgulama ardından TÜVTÜRK internet sitesi veya çağrı merkezinden randevu alınması gerekmektedir. TÜVTÜRK araç muayene sorgulama ve randevu işlemi nasıl yapılır? “Araç Muayene Ücreti 2021” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
29.07.2021Ekonomi
Nöbetçi̇ noterlik uygulaması yeniden başlıyor
Nöbetçi̇ noterlik uygulaması yeniden başlıyorKoronavirüs salgını önlemleri nedeniyle bir süre ara verilen nöbetçi noterlik uygulaması, cumartesi günü yeniden başlayacak.
28.07.2021Ekonomi
Noterler saat kaçta açılıyor,kaçta kapanıyor? NOTER ÇALIŞMA SAATLERİ |
Noterler saat kaçta açılıyor,kaçta kapanıyor? NOTER ÇALIŞMA SAATLERİ | Her gün binlerce vatandaşın noterlerde işlem yapması gerekiyor. Bazen son dakika yapılması gereken işlemler olabiliyor. Bu nedenle noter çalışma saatleri aratılırken "Noterler kaçta açılıyor, kapanıyor?" sorusu zaman zaman soruluyor.
26.07.2021Gündem
Araç alım satımında yeni dönem! Sadece 20 lira...
Araç alım satımında yeni dönem! Sadece 20 lira...Dolandırıcılığı ve para taşıma riskini ortadan kaldıran ‘Noterlik İşlemlerinde Güvenli Ödeme Sistemi’ 3 Şubat 2020’de devreye alınmıştı. Bu sistemi hizmet bedeli 20 lira olmasına rağmen 1.5 yılda sadece 4 bin 328 kişi kullandı. Oysa yılda 8 milyona yakın ikinci el oto alım satımı yapılıyor. Sistem kullanılmadığı için her gün yeni bir dolandırıcılık olayı yaşanıyor.
26.07.2021Ekonomi
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.07.2021Oyun
Noterliklerde güvenli ödeme sistemi kapsamında 4 bin 328 işlem yapıldı
Noterliklerde güvenli ödeme sistemi kapsamında 4 bin 328 işlem yapıldıAdalet Bakanlığının geçen yıl şubat ayında başlattığı noterlik işlemlerinde güvenli ödeme sisteminde yaklaşık 1,5 yılda 4 bin 328 işlem yapıldığı belirtildi.
25.07.2021Ekonomi
Noterler açık mı? Bayramda noterler çalışıyor mu, ne zaman açılacak?
Noterler açık mı? Bayramda noterler çalışıyor mu, ne zaman açılacak?Kurban Bayramı ile birlikte birçok konu gibi noterlerin çalışma saatleri de merak ediliyor. '9 günlük bayram tatilinde noterler açık olacak mı, ne zaman açılacak?' şeklinde sorular yöneltiliyor. Bir kamu hizmetini yerine getiren noterler bayramda çalışıyor mu?
21.07.2021Gündem
Özbekistan'da koronavirüs aşısı zorunlu oldu
Özbekistan'da koronavirüs aşısı zorunlu olduÖzbekistan'da yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı aşı uygulaması devlet kurumları ve hizmet sektörü çalışanları için zorunlu hale geldi.
18.07.2021Dünya
Yusufeli'nin yeni yeri için 2 bin 904 hak sahibi belirlendi
Yusufeli'nin yeni yeri için 2 bin 904 hak sahibi belirlendiArtvin'de Çoruh Nehri üzerinde yapımı süren Yusufeli Barajı nedeniyle 150 yıllık tarihinde 6 kez yerleşim yeri değiştirilen ve 7'nci kez taşınmaya hazırlanan Yusufeli ilçesinde halkın yeni yaşam ve iş yeri alanları için 2 gün süren kura çekimi tamamlandı. Karakucak güreş sahasında 5 otel, 3 akaryakıt istasyonu, 258 iş yeri ve 2 bin 638 konutun hak sahipleri, noter huzurunda belirlendi.
14.07.2021Emlak
Yusufeli yeni yerleşim yerindeki hak sahiplerinin konut ve iş yerleri kurayla belirleniyor
Yusufeli yeni yerleşim yerindeki hak sahiplerinin konut ve iş yerleri kurayla belirleniyorArtvin'de yapımı devam eden Yusufeli Barajı suları altında kalacak Yusufeli ilçe merkezinin taşınacağı yeni yerleşim yerinde yapılan konut ve iş yerleri için hak sahipleri arasında kura çekildi.
13.07.2021Ekonomi
Yusufeli Barajı’nda sona gelindi! 2 ay sonra...
Yusufeli Barajı’nda sona gelindi! 2 ay sonra...Artvin'de, Çoruh Nehri üzerinde yapımı süren Yusufeli Barajı’nda sona gelindi. 150 yıllık tarihinde 6 kez yerleşim yeri değiştirilen ve 7'nci kez taşınmaya hazırlanan Yusufeli ilçesinde halkın yeni yaşam ve iş yeri alanları için yapılacak kura çekiminin detayları belli oldu. İlçenin karakucak güreş sahasında, 13-14 Temmuz'da, 5 otel, 3 akaryakıt istasyonu, 258 iş yeri ve 2 bin 638 konutun hak sahipleri noter huzurundaki kurada belirlenecek. 21 gün becayiş hakkı tanınacak hak sahipleri, 2 ay sonra yeni iş ve yaşam alanlarına taşınacak.
11.07.2021Ekonomi
Yusufeli'nin yeni yerinde 2 bin 904 hak sahibinin 'kura' heyecanı
Yusufeli'nin yeni yerinde 2 bin 904 hak sahibinin 'kura' heyecanıArtvin'de, Çoruh Nehri üzerinde yapımı süren Yusufeli Barajı’nda sona gelindi. 150 yıllık tarihinde 6 kez yerleşim yeri değiştirilen ve 7'nci kez taşınmaya hazırlanan Yusufeli ilçesinde halkın yeni yaşam ve iş yeri alanları için yapılacak kura çekiminin detayları belli oldu. İlçenin karakucak güreş sahasında, 13-14 Temmuz'da, 5 otel, 3 akaryakıt istasyonu, 258 iş yeri ve 2 bin 638 konutun hak sahipleri noter huzurundaki kurada belirlenecek. 21 gün becayiş hakkı tanınacak hak sahipleri, 2 ay sonra yeni iş ve yaşam alanlarına taşınacak.
11.07.2021Ekonomi
Ayşecan Tatari: Müjgan'ı bırakma fikri bile nefesimi sıkıştırıyor!
Ayşecan Tatari: Müjgan'ı bırakma fikri bile nefesimi sıkıştırıyor! Geçtiğimiz yıl ekim ayında kızı Müjgan'ı kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Ayşecan Tatari, noter işlerini halletmek için evden çıkarken ilk defa bebeğinden ayrı kaldığını açıkladı. Güzel oyuncu, duygularını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.
6.07.2021Cadde
Bakanlık işçi alacak
Bakanlık işçi alacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Milli Savunma Bakanlığı 2.533 sürekli işçi alacak.
3.07.2021Ekonomi
Eve çekidüzen
Eve çekidüzenBDDK, faizsiz konut ve taşıt edindirme, yani tasarruf finansman faaliyeti yürüten ancak gerekli şartları sağlayamayan 21 şirketin tasfiyesine karar verdi. 8 şirket de iradi tasfiyeye giderken 6 şirketin intibak süreci ise devam ediyor. Tasfiye olan şirketler müşteri alamayacak ve geri ödeme yapmak zorundalar
3.07.2021Ekonomi
Milli Savunma Bakanlığı işçi alımı 2021! MSB personel temini başvuru şartları ve başvuru ekranı...
Milli Savunma Bakanlığı işçi alımı 2021! MSB personel temini başvuru şartları ve başvuru ekranı...MSB (Milli Savunma Bakanlığı) işçi alımı duyurusunu yayımladı. Bakanlık daimi süreli işçi alımı gerçekleştirileceğini bildirdi. MSB 2021 personel temini başvuru şartları da açıklandı. İş başvurularının İŞKUR üzerinden gerçekleşeceği belirtildi. İşte, MSB işçi alımı ilanı...
1.07.2021Gündem
MSB 2 bin 553 açıktan işçi alımı yapacak! Başvurular İŞKUR'da yapılacak
MSB 2 bin 553 açıktan işçi alımı yapacak! Başvurular İŞKUR'da yapılacakMilli Savunma Bakanlığına (MSB) istihdam edilmek üzere 2 bin 553 açıktan işçi alınacak.
1.07.2021Gündem
Seyfi Dursunoğlu'nun miras davasında yeni gelişme!
Seyfi Dursunoğlu'nun miras davasında yeni gelişme!Geçtiğimiz yıl vefat eden ve servetini Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bırakan Seyfi Dursunoğlu'nun vasiyetine, iki yeğeni tarafından ‘vasiyetnamenin iptali’ davası açılmıştı. Mahkeme, davanın üçüncü duruşmasında tanık Garabet Baltaoğlu’nun akli dengesinin yerinde olup olmadığının araştırılmasını istedi.
30.06.2021Cadde
MSB işçi alımı başvurusu nasıl yapılır? 2021 MSB işçi alımı başvuru şartları ve kontenjanlar nedir?
MSB işçi alımı başvurusu nasıl yapılır? 2021 MSB işçi alımı başvuru şartları ve kontenjanlar nedir?MSB işçi alımı yapacağını açıkladı. MSB işçi alımı genel şartları ve kontenjanları ile ilgili açıklama yaptı. Başvurular ise İŞKUR üzerinden gerçeklşetirilecek. Peki 2021 MSB işçi alımı başvurusu nasıl yapılır ve şartlar neler?
29.06.2021Gündem
Hayvancılık işletmelerine yönelik yatırımlar hibeyle desteklenecek
Hayvancılık işletmelerine yönelik yatırımlar hibeyle desteklenecekBüyükbaş ve küçükbaş hayvancılık işletmelerine yönelik yatırımlara yüzde 50 hibe ödemesi yapılacak.
25.06.2021Ekonomi
Son dakika - Fenerbahçe 34'üncü başkanını seçiyor!  Olağan Seçimli Genel Kurul başladı
Son dakika - Fenerbahçe 34'üncü başkanını seçiyor! Olağan Seçimli Genel Kurul başladıFenerbahçe Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, Ülker Stadı'nda gerçekleştiriliyor. Yarın da devam edecek olan kongrede mevcut Başkan Ali Koç, tek aday olarak seçime girecek. Fenerbahçe Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı başladı. Vefa Küçük, Genel Kurul Divan Başkanlığı’na oy birliği ile seçildi
25.06.2021Fenerbahçe
Mahkemeden spor salonu ücretleriyle ilgili önemli karar!
Mahkemeden spor salonu ücretleriyle ilgili önemli karar!Mahkeme, koronavirüs yüzünden gidemediği spor salonu ile davalık olan tüketiciyi haklı buldu. ‘Ayıplı hizmet verildi’ yönündeki tüketici hakem heyeti kararı yerinde bulundu. İtiraz hakkı olmayan karar sonrası tüketicinin 3 bin 657 lirası hesabına iade edildi.
22.06.2021Ekonomi
Süper Loto sonuçları açıklandı! 20 Haziran Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...
Süper Loto sonuçları açıklandı! 20 Haziran Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 34 milyon 706 bin 242 TL. İşte, Süper Loto çekiliş detayları...
20.06.2021Ekonomi
Mektup kilitleri
Mektup kilitleriGünümüzde insanlar mesajlarını başkalarından gizlemek istediğinde ‘WhatsApp’ veya ‘Signal’ gibi hizmetlerin ‘uçtan uca şifreleme’ gibi dijital kilit sistemini kullanırken, mesajları meraklı gözlerden korumak için yüzyıllar boyunca pek çok yaratıcı teknik kullanıldı.
20.06.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

msbişçi alımınoteryusufelisorgulama

Noter ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.