Nükleer Bomba

Nükleer Bomba

Son dakika nükleer bomba haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan nükleer bomba gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan nükleer bomba haber sayfamızda...

Nükleer Bomba

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 775 nükleer bomba haberi bulunmuştur.
İran nükleer doktrini değiştirebilir
İran nükleer doktrini değiştirebilir İran ile İsrail arasında yaşanan karşılıklı saldırıların ardından gerginlik devam ediyor. Tahran, İsrail’in varlığını tehdit etmesi halinde nükleer doktrinini değiştireceği mesajı verdi.
10.05.2024 Dünya
Deprem bombasını ateşlediler! Mart ayında duyuruldu iki ay sonra vurdu
Deprem bombasını ateşlediler! Mart ayında duyuruldu iki ay sonra vurdu ABD ve Rus basını, Moskova'nın deprem bombası adı verilen FAB-1500 füzelerini kullanmaya başladığını duyurdu. Mart ayında tanıtılan füze iki ay sonra ilk hedefini vurdu, Harkov'daki mahalle tuzla buz oldu.
7.05.2024 Dünya
Ünlü yapımcı yıllar sonra açıkladı! 'Bruce Willis set çalışanlarına cebinden para verirdi'
Ünlü yapımcı yıllar sonra açıkladı! 'Bruce Willis set çalışanlarına cebinden para verirdi' Yapımcı Jerry Bruckheimer, afazi ve demans hastalığıyla mücadele eden ve sinemayı bırakmak zorunda kalan Hollywood yıldızı Bruce Willis hakkında övgü dolu açıklamalarda bulundu. "Bruce çok iyi bir adam" diyen Bruckheimer, aktörün 'Armageddon' filminin çekimlerinde sette çalışan insanlara cebinden para verdiğini söyledi.
25.04.2024 Cadde
‘Nükleer kıyamet’ senaryosu
‘Nükleer kıyamet’ senaryosu ABD yönetimi, başkent Washington’un bir nükleer bombayla vurulması sonrası yaşanacakları içeren “kıyamet senaryosu”nun gizliliğini kaldırdı.
8.04.2024 Dünya
Savaş adres sormaz!
Savaş adres sormaz! Süper güçler, “yeni savaş biçimleri”nin peşinde... Rusya’nın uzaya nükleer bomba koyacağı söylenirken, İngiltere’de denizdeki kabloları korumak için “deniz yatağı savaşı” gündeme geldi.
25.02.2024 Dünya
Yeni öneri: Uzaya nükleer bomba atalım
Yeni öneri: Uzaya nükleer bomba atalım Uzayda çeşitli büyüklüklere sahip, kayalardan ve metallerden oluşan milyonlarca asteroit bulunuyor. ABD’deki Lawrence Livermore Ulusal Laboratuvarı’ndaki uzmanlar, gelecekte bir asteroidin Dünya’ya çarpmasını önlemek için uzaya nükleer bomba atılması üzerinde çalışıyor.
26.12.2023 Dünya
İsrail medyası 72 saat süre verdi: ABD, İran'ı nükleer bombayla vurmalı
İsrail medyası 72 saat süre verdi: ABD, İran'ı nükleer bombayla vurmalı İsrail medyası, ateşkesin ortasında İran'ı yok etme planını içeren bir analiz yayınladı. ABD'nin başrolü oynadığı yazıda nükleer ve ekonomik savaş gündeme getirildi.
26.11.2023 Dünya
‘Dört günlük ateşkes olumlu bir gelişme’
‘Dört günlük ateşkes olumlu bir gelişme’ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çevrimiçi düzenlenen G20 Liderler Zirvesi’ne Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nden video konferansla katıldı.
23.11.2023 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'ateşkes' açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'ateşkes' açıklaması G20 Liderler Zirvesi'ne video konferansla katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail-Hamas arasındaki geçici alaşmayla ilgili açıklama yaptı.
22.11.2023 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika 'ateşkes' ve 'garantörlük' açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika 'ateşkes' ve 'garantörlük' açıklaması G20 Liderler Zirvesi'ne video konferansla katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail-Hamas arasındaki geçici anlaşmayla ilgili açıklama yaptı.
22.11.2023 Gündem
Özel’in yargı krizi yorumuna Erdoğan’dan tepki: Darbe nitelemesi utanmazlıktır
Özel’in yargı krizi yorumuna Erdoğan’dan tepki: Darbe nitelemesi utanmazlıktır Cumhurbaşkanı Erdoğan, “AYM ile Yargıtay arasındaki mesele, görev alanlarıyla ilgili görüş farklılığından ibarettir. İki yüksek yargı organı arasında ortaya çıkan içtihat farkını darbe olarak nitelendirmek utanmazlıktır” diyerek, CHP Genel Başkanı Özel’e tepki gösterdi.
16.11.2023 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsrail’e atom bombası sorusu: Sıkıysa açıkla
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsrail’e atom bombası sorusu: Sıkıysa açıkla İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları devam ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan, dikkat çeken açıklamalar yaptı. İsrail'in bir terör devleti olduğunu vurgulayan Erdoğan, İsrail'in atom bombasıyla tehdit ettiğini ifade ederek Netanyahu'ya seslendi: Sen de atom bombası var mı, yok mu? Sıkıysa açıkla.
15.11.2023 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsrail’e atom bombası sorusu: Sıkıysa açıkla
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsrail’e atom bombası sorusu: Sıkıysa açıkla İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları devam ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan, dikkat çeken açıklamalar yaptı. İsrail'in bir terör devleti olduğunu vurgulayan Erdoğan, İsrail'in atom bombasıyla tehdit ettiğini ifade ederek Netanyahu'ya seslendi: Sende atom bombası var mı, yok mu? Sıkıysa açıkla.
15.11.2023 Gündem
Gazze’ye yönelik ‘radikal’ fikirler çoğalıyor
Gazze’ye yönelik ‘radikal’ fikirler çoğalıyor İsrail hükümetinde Gazze’ye yönelik saldırılar konusunda “radikal” ve “insan haklarına aykırı” fikirlerin gün geçtikçe çoğaldığı görülürken, son olarak Kudüs İşleri ve Kültürel Miras Bakanı Amihay Eliyahu “nükleer bomba” önerisinde bulunması yeni bir skandala imza attı. 
6.11.2023 Dünya
ABD duyurdu, yer çekimi bombası şoka uğrattı
ABD duyurdu, yer çekimi bombası şoka uğrattı ABD ordusu, en erken 2030'un sonlarında envanterine girecek olan yer çekimi bombasının üretimine başladıklarını duyurdu. Dünyada ses getiren gelişmede yeni silahla ilgili bilgiler de verildi.
31.10.2023 Dünya
Kremlin: Devasa bir nükleer saldırı tatbikatı yaptık
Kremlin: Devasa bir nükleer saldırı tatbikatı yaptık Nükleer denemelerin yasaklanması anlaşmasından çıkan Rusya'nın tatbikatı bir güç gösterisi olarak değerlendirildi.
26.10.2023 Dünya
Arnold Schwarzenegger ile Jamie Lee Curtis ödüllü filmden 29 yıl sonra buluştu!
Arnold Schwarzenegger ile Jamie Lee Curtis ödüllü filmden 29 yıl sonra buluştu! Dünyaca ünlü Kanadalı yönetmen James Cameron'ın imzasını taşıyan, aksiyon ve komedi türündeki 'True Lies' (Gerçek Yalanlar) filminde karı-koca rolüyle başrolleri paylaşan Jamie Lee Curtis ve Arnold Schwarzenegger, yardım etkinliğinde bir araya geldi.
10.10.2023 Cadde
Güney Kore'den Kuzey Kore'ye nükleer tehdidi
Güney Kore'den Kuzey Kore'ye nükleer tehdidi Güney Kore Savunma Bakanlığı, Kuzey Kore'nin nükleer silah kullanması durumunda Pyongyang rejiminin sona ereceğini kaydetti.
4.10.2023 Dünya
Libya'da manzara korkunç: Şehir ikiye bölündü, cesetler denizde yüzüyor
Libya'da manzara korkunç: Şehir ikiye bölündü, cesetler denizde yüzüyor Libya'nın doğusundaki sel felaketinde ölenlerin sayısı artmaya devam ediyor. Yetkililer liman kenti Derne'de 11 binden fazla ceset bulunduğunu söylerken cansız bedenlerin kıyıdan 100 kilometre açıkta bile görüldüğü ve tekrar kıyıya vurduğu söyleniyor.
15.09.2023 Dünya
Dünyayı sarsan yemek! Resmi site yayınladı
Dünyayı sarsan yemek! Resmi site yayınladı Testlerin üstünden 48 saat bile geçmeden Japonya Başbakanı ve bazı bakanları kameralar önünde öğle yemeği yedi, dünya menüyü konuşuyor.
30.08.2023 Dünya
Okyanusa nükleer bomba mı atılıyor?
Okyanusa nükleer bomba mı atılıyor? Japonya, tüm itirazlara rağmen, 2011’deki depremde zarar gören Fukuşima nükleer santralinin radyoaktif atık suyunu yarından itibaren Pasifik Okyanusu’na bırakmaya başlıyor.
23.08.2023 Dünya
Dünyanın boğazı düğümlendi!
Dünyanın boğazı düğümlendi! Dünya ticaretinin en önemli noktalarından biri olan Panama Kanalı’nda, Orta Amerika bölgesinde El Nino fenomeninin neden olduğu kuraklık yüzünden büyük sıkışma yaşanıyor.
23.08.2023 Dünya
Türkiye Büyükelçiliği’nin önünde çifte provokasyon
Türkiye Büyükelçiliği’nin önünde çifte provokasyon Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da bulunan Türkiye Büyükelçiliği önünde dün İranlı ve Danimarkalı iki ayrı grup tarafından provokatif eylemler düzenlendi. Gruplardan biri Kur’an-ı Kerim yakma diğeriyse sayfa yırtma eylemi yaptı.
23.08.2023 Dünya
Japonya'da İkinci Dünya Savaşı'nın sona erişi törenle anıldı
Japonya'da İkinci Dünya Savaşı'nın sona erişi törenle anıldı Tokyo'da 78 yıl önce gerçekleşen İkinci Dünya Savaşı'nda hayatını kaybedenler için anma töreni düzenledi.
15.08.2023 Dünya
Dünyayı bekleyen büyük tehlike! Okyanus ortasında kaderiyle baş başa kaldı
Dünyayı bekleyen büyük tehlike! Okyanus ortasında kaderiyle baş başa kaldı Marshall Adaları, Pasifik Okyanusu'nun ortasında cennetten bir köşe olarak görülse de gerçek çok daha başka. Yalnızca çok az kişi adalardaki felaketten haberdar. Runit Adası'nın kalbinde yer alan kubbenin dünyanın sonunu getirebilecek güçte olduğu dahi söyleniyor. İşte dünyayı bekleyen büyük tehlikenin detayları.
24.07.2023 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Nükleer Bomba ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.