Oktay Ertuğrul

Oktay Ertuğrul

Son dakika Oktay Ertuğrul haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Oktay Ertuğrul gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Oktay Ertuğrul haber sayfamızda...

Oktay Ertuğrul

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.033 oktay ertuğrul haberi bulunmuştur.
‘Alın yazım silinmedi’
‘Alın yazım silinmedi’ Umut Akyürek ve eşi Oktay Ertuğrul, önceki akşam açılan Kartal Sahne Marin’de Çağlar Ökten’i dinledi.
25.02.2024 Cadde
Seda Sayan'dan Çağlar Ökten'e: Hemşiresi güzel!
Seda Sayan'dan Çağlar Ökten'e: Hemşiresi güzel! Nisan 2022'de nikâh masasına oturan şarkıcı Seda Sayan ile 25 yaş küçük meslektaşı Çağlar Ökten'in mutlu ilişkisi devam ediyor. Sosyal medyada romantik paylaşımlar yapan ikili, her fırsatta kameralar önünde de aşklarını dile getiriyor. Kartal'da sahne alan Çağlar Ökten ve eşi, bir kez daha birbirine övgüler yağdırdı.
24.02.2024 Cadde
Sayısız estetik yaptıran Umut Akyürek son hali!
Sayısız estetik yaptıran Umut Akyürek son hali! Estetik konusunda dur durak bilmeyen ünlülerden birisi de Umut Akyürek. En son alın daraltma operasyonu geçiren Umut Akyürek, sosyal medya hesabında yüzünün son halini paylaştı. Takipçiler ise tepkilerini saklayamadı.
24.01.2024 Cadde
Umut Akyürek alın daraltma estetiği yaptırdı!
Umut Akyürek alın daraltma estetiği yaptırdı! Türk Sanat Müziği sanatçısı Umut Akyürek yaptırdığı estetiklerle sık sık gündeme geliyor. Sosyal medyayı da oldukça aktif kullanan ünlü isim her paylaşımıyla olay oluyor. Akyürek bu defa estetiğin dozunu kaçırdı.
29.11.2023 Cadde
Milaslı yine fark yarattı
Milaslı yine fark yarattı Bu yıl gerçekleştirilen 9’uncu hasat şenliği görkemli geçti. Kentin tüm ileri gelenlerinin kenetlendiği iki günlük etkinlikte konuşmacılar zeytin ve yağının özelliğine dikkat çekti.
18.11.2023 Ege
Umut Akyürek'in son hali şaşırttı! 'Ne yaptın kendine?'
Umut Akyürek'in son hali şaşırttı! 'Ne yaptın kendine?' 'Yerli Angelina Jolie' olarak anılan Umut Akyürek'in değişimi hayranlarını şaşkına çevirdi. Sosyal medya kullanıcıları, estetiğin dozunu kaçırdığını düşündükleri 49 yaşındaki Türk Sanat Müziği sanatçısını yorum yağmuruna tuttu.
27.03.2023 Cadde
Umut Akyürek: 1999 depreminden 10 kat daha şiddetliydi!
Umut Akyürek: 1999 depreminden 10 kat daha şiddetliydi! Türk Sanat Müziği sanatçısı Umut Akyürek, eşi Oktay Ertuğrul ve kızı Melek Bal ile birlikte yıkıcı depremi Adana'da yaşadı. Binlerce kişi enkaz altında kalırken, acı tablo her geçen dakika ağırlaşıyor. Ünlü şarkıcı, "Çok önemli bir detay var, kimse bahsetmiyor" diyerek, yaşadıklarını anlattı.
9.02.2023 Magazin
Umut Akyürek: 1999 depreminden 10 kat daha şiddetliydi!
Umut Akyürek: 1999 depreminden 10 kat daha şiddetliydi! Türk Sanat Müziği sanatçısı Umut Akyürek, eşi Oktay Ertuğrul ve kızı Melek Bal ile birlikte yıkıcı depremi Adana'da yaşadı. Binlerce kişi enkaz altında kalırken, acı tablo her geçen dakika ağırlaşıyor. Ünlü şarkıcı, "Çok önemli bir detay var, kimse bahsetmiyor" diyerek, yaşadıklarını anlattı.
9.02.2023 Cadde
Felekten bir gece
Felekten bir gece Umut Akyürek ve eşi Oktay Ertuğrul, dostları Şebnem Özinal ve Koruyucu Halk Sağlığı Uzmanı Prof...
10.01.2022 Cadde
'Yerli Angelina Jolie' diye anılan Umut Akyürek'in son hali şaşırttı
'Yerli Angelina Jolie' diye anılan Umut Akyürek'in son hali şaşırttı Türk sanat müziğinin sevilen ismi Umut Akyürek, geçirdiği estetik operasyonlar sayesinde Angelina Jolie'ye benzedi. 48 yaşındaki sanatçı, son paylaştığı görüntüsü ile hayranlarını ikiye böldü.
24.09.2021 Cadde
Umut Akyürek: 27 yılı devirdik
Umut Akyürek: 27 yılı devirdik Türk Sanat Müziği'nin sevilen ismi Umut Akyürek, eşi Oktay Ertuğrul ile 27 yıl öncesine ait bir fotoğrafını paylaştı.
8.05.2021 Cadde
Umut Akyürek-Oktay Ertuğrul'dan sürpriz program
Umut Akyürek-Oktay Ertuğrul'dan sürpriz program Türk Sanat Müziği sanatçıları Umut Akyürek ile Oktay Ertuğrul, önceki gün Vadistanbul AVM'de objektiflere takıldı.
28.10.2019 Cadde
Umut Akyürek kaç yaşında? Umut Akyürek eşi kim?
Umut Akyürek kaç yaşında? Umut Akyürek eşi kim? Türk Sanat Müziğinin önemli isimleri arasında yer alan Umut Akyürek kaç yaşındadır? 2004 yılında Oktay Ertuğrul ile evlenen Umut Akyürek'in bir kızı bulunmaktadır. İşte Umut Akyürek'in biyografisi.
3.10.2019 Gündem
Umut Akyürek kimdir? Umut Akyürek kiminle evli?
Umut Akyürek kimdir? Umut Akyürek kiminle evli? Umut Akyürek kimdir? Türk Sanat Müziği sanatçısı Umut Akyürek kaç yaşında? İşte Umut Akyürek'in biyografisi ile ilgili merak edilenler...
10.06.2019 Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Diriliş Ertuğrul setine ziyaret
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Diriliş Ertuğrul setine ziyaret Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Diriliş Ertuğrul dizisinin Riva'daki setini ziyaret etti.
27.05.2019 Gündem
Yardım  konserleriyle sahnede
Yardım konserleriyle sahnede Umut Akyürek-Oktay Ertuğrul çifti, Vadistanbul’da objektiflere takıldı.
21.02.2019 Cadde
Eşine hediye seçerken görüntülendi
Eşine hediye seçerken görüntülendi Şarkıcı Umut Akyürek, geçtiğimiz gün Vadistanbul'da görüntülendi.
1.01.2019 Cadde
Umut Akyürek-Oktay Ertuğrul'dan mutluluk pozu
Umut Akyürek-Oktay Ertuğrul'dan mutluluk pozu Şarkıcı Umut Akyürek ile eşi Oktay Ertuğrul, önceki gün Vadistanbul'da görüntülendi.
5.11.2018 Cadde
Yeni albüm yolda
Yeni albüm yolda Şarkıcı Umut Akyürek ile eşi Oktay Ertuğrul, önceki gün Vadistanbul AVM'de objektiflere yansıdı.
30.08.2018 Cadde
‘Fotoğraf çekme’ dedi, yumruğu yedi
‘Fotoğraf çekme’ dedi, yumruğu yedi Umut Akyürek’in eşi Oktay Ertuğrul’a şok suçlama... Ertuğrul’un, Nişantaşı’nda fotoğraf çekmemesi konusunda kendisini uyaran görevliyi darp ettiği iddia edildi.
21.06.2018 Cadde
Baş başa romantik akşam yemeği
Baş başa romantik akşam yemeği Türk Sanat Müziği'nin başarılı isimlerinden Umut Akyürek, önceki gün eşi Oktay Ertuğrul ile birlikte Vadistanbul Kaşıbeyaz Restaurant'ta görüntülendi.
2.05.2018 Cadde
'Gündemimiz bu olmamalı'
'Gündemimiz bu olmamalı' Türk sanat Müziği'nin başarılı temsilcileri, Devlet Sanatçıları Umut Akyürek ile eşi Oktay Ertuğrul, geçtiğimiz gün Vadistanbul AVM'de görüntülendi.
30.01.2018 Cadde
'Yılbaşında çalışmayacağız'
'Yılbaşında çalışmayacağız' Angelina Jolie'ye benzerliği ile dikkati çeken Türk sanat müziği sanatçısı Umut Akyürk, türkücü Oktay Ertuğrul ile yılbaşı gecesi çalışmayacaklarını söyledi.
22.12.2017 Cadde
‘Yılbaşında çalışmayacağız’
‘Yılbaşında çalışmayacağız’ Umut Akyürek, türkücü Oktay Ertuğrul’la yılbaşı gecesi çalışmayacaklarını söyleyerek, “Bu yılı kendimize ayırdık.  Oktay Bey, sürpriz yapacakmış. Ben de merak ediyorum” dedi.
21.12.2017 Cadde
'Mücadeleye devam'
'Mücadeleye devam' Türk Sanat Müziği Sanatçısı Umut Akyürek ile eşi Oktay Ertuğrul, önceki gün City's AVM'deydi.
2.08.2016 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Oktay Ertuğrul ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.