Okuyucu

Okuyucu

Son dakika Okuyucu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Okuyucu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Okuyucu haber sayfamızda...

Okuyucu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.998 okuyucu haberi bulunmuştur.
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022Eğitim öğretim hayatında edebiyat dersleri öğrencilerin aldığı derslerden birisidir. Özellikle lise 9. 10. 11. ve 12. sınıf öğrencileri Türk Dili ve Edebiyatı dersleri alırlar. Üniversite giriş sınavı YKS oturumları TYT-AYT gibi merkezi sınavlarda öğrencilerin karşısına çıkan alanlardan bir tanesidir. Ders kitapları her yıl MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. 10. sınıf edebiyat ders kitabında öğrencilerin kendini geliştirebileceği çeşitli etkinliklerin yanı sıra cevaplayabilecekleri bilgi verici sorular da bulunmaktadır. 2021-2022 yılında 10. sınıf edebiyat ders kitabı Biryay Yayınları cevap anahtarını merak ediyorsanız "10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları" içeriğimize göz atabilirsiniz.
11.01.2022Eğitim
‘Bakkallara destek için projeler hazır’
‘Bakkallara destek için projeler hazır’İzmir Bakkallar ve Bayiler Odası Başkan Adayı Kemal Sümer, esnafa nefes aldıracak projelerle yönetime talip olduklarını söyledi.
24.12.2021Ege
Türk Hava Yolları’na 3 ayrı ödül
Türk Hava Yolları’na 3 ayrı ödülTürk Hava Yolları, Global Traveler dergisi okuyucularının oy verdiği okuyucu anketlerinde 5 ’inci kez “En iyi Business Class Ödülü”nü kazanarak Quint Statüsüne erişti. Aynı zamanda 6 ’ıncı kez üst üste “En İyi Havaalanı Yer Hizmetleri”, 4’üncü kez “En iyi Kurumsal Sadakat Programı” ödüllerinin de sahibi oldu.
15.12.2021Ekonomi
'KOBİ'leri güvenle dijitalleştiriyoruz'
'KOBİ'leri güvenle dijitalleştiriyoruz'KOBİ'leri dijitalleşme yolunda desteklediklerini ifade eden Türk Telekom Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Eser, KOBİ'lerin mevcut teknoloji altyapılarına, iş yapış biçimlerine ve dijital dönüşüm ihtiyaçlarına en uygun yeni nesil teknolojileri; donanım, servis ve danışmanlık hizmetleri kapsamında tek bir noktadan ve uçtan uca sunuyoruz.
8.12.2021Ekonomi
AÖL sınav giriş ekranı... Online sınav nasıl ve nereden yapılacak? İşte MEB AÖL sınav ekranı...
AÖL sınav giriş ekranı... Online sınav nasıl ve nereden yapılacak? İşte MEB AÖL sınav ekranı...Açıköğretim Lisesi sınavları başladı. Sınavlar online yapılırken dün başlayan sınavların hangi ekrandan yapılacağı merak konusu oldu. "Online sınav nasıl ve nereden yapılacak?" sorusu peş peşe geliyor. İşte AÖL sınav giriş ekranı...
5.12.2021Gündem
Apple engelli kullanıcılara neler sunuyor?
Apple engelli kullanıcılara neler sunuyor?Apple, 3 Aralık Engelliler Günü'nde, kendi ekosisteminde engelli kullanıcılara sunduğu birden fazla özelliği hatırlatıyor... İşte Apple'ın engelli kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak adına sunduğu özellikler...
3.12.2021Apple
AÖL 1. dönem sınavları online mı yüz yüze mi yapılacak? AÖL sınavları ne zaman?
AÖL 1. dönem sınavları online mı yüz yüze mi yapılacak? AÖL sınavları ne zaman?Lise eğitimine açıktan devam eden adaylar AÖL 1. dönem sınavları için geri sayıma geçti. Binlerce öğrenciyi yakından ilgilendiren AÖL 1. dönem sınavları online olarak mı yüz yüze mi yapılacak sorusu da adaylar tarafından merak edilen bir diğer soru olarak öne çıkıyor. Peki AÖL sınavları hangi tarihlerde yapılacak?
2.12.2021Gündem
Karısını kıskandı, işlediği cinayetin romanını yazdı!
Karısını kıskandı, işlediği cinayetin romanını yazdı!2000 yılının soğuk bir Aralık günü, Oder Nehri'nin keskin bir şekilde kıvrılarak oluşturduğu küçük körfezde, bölgeye levrek yakalamak için gelen balıkçılar kıyıda yüzen bir şey fark etti. Kütük zannettikleri şey aslında bir cesetti. Adamın cansız bedeni öyle bir haldeydi ki, cinayet olduğu şüphesizdi. Yıllar boyunca faili meçhul kalan bir cinayet çözüldüğünde ise dünya tam anlamıyla dehşete düşecekti...
1.12.2021Dünya
AÖL sınav tarihleri ne zaman? AÖL sınavları online mı, yüz yüze mi olacak?
AÖL sınav tarihleri ne zaman? AÖL sınavları online mı, yüz yüze mi olacak?Açık Öğretim Lisesi 1. Dönem sınavlarına geri sayım başladı. AÖL sınavları ne zaman ve nasıl yapılacak merakla araştırılıyor. Milli Eğitim Bakanlığı konuya ilişkin gelişmeleri tek tek açıkladı. İşte AÖL sınav tarihleri ve açık lise sınavlarının uygulanış şekli...
30.11.2021Gündem
Hicr Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Arapça Yazılışı, Fazileti ve Diyanet Meali
Hicr Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Arapça Yazılışı, Fazileti ve Diyanet MealiToplamda 99 ayetten oluşan Hicr suresi, Kur’an-ı Kerim’in 15. suresidir. Surenin geneli Mekke’de inmiştir. Yalnızca surenin 87.ayeti Medine’de inmiştir. Sure adını 80. ayette geçen Hicr kelimesinden almıştır. Hicr Medine’nin kuzeyinde eski dönemde Semud kavmi'nin yaşadığı yerin adıdır. Okuması oldukça faziletli surelerdendir. Hicr Suresinde Allah'ın varlığından, birliğinden ve peygamberlerden söz edilmektedir. Hicr Suresi okunuşu, Türkçe anlamı, Arapça yazılışı, fazileti ve diyanet meali ile ilgili detaylı bilgiye içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
30.11.2021Sureler
“Hikâyeyi okurken o kentin havasını soluyacaklar”
“Hikâyeyi okurken o kentin havasını soluyacaklar”Tiyatro sahnesiyle çıktığı sanat yolcuğunda çocuklarla kurduğu bağla sayısız çalışma yapan Özgür Özgülgün, yeni öykü serisi “Bilge Kaşifler Dizisi”yle arkeoloji merakını miniklere aşılamaya çalışıyor
28.11.2021Pazar
Türkiye'de 10 bini aşkın bina dijital kimliğe kavuştu
Türkiye'de 10 bini aşkın bina dijital kimliğe kavuştuÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığınca, yapı denetimi tamamlanan 10 bin 250 binaya QR kodlu ve RFID çipli sertifika levhası yerleştirildi.
19.11.2021Emlak
THY, en iyi kurumsal havayolu ödülünü aldı
THY, en iyi kurumsal havayolu ödülünü aldıDünyanın en çok ülkesine uçan havayolu Türk Hava Yolları, Corporate Club programı ile dört ayrı kıtada 14 farklı bölgede yayın yapan Business Traveler dergisi okuyucuları tarafından ‘Best in Business Travel’ ödüllerinde ‘En İyi Kurumsal Havayolu Programı’ ödülüne layık görüldü.
3.11.2021Ekonomi
THY'nin "Corporate Club" programına ödül
THY'nin "Corporate Club" programına ödülTürk Hava Yolları (THY), Corporate Club programı ile dört ayrı kıtada 14 farklı bölgede yayın yapan Business Traveller dergisi okuyucuları tarafından "En İyi Kurumsal Havayolu Programı" ödülüne layık görüldü.
2.11.2021Ekonomi
İstanbul Havalimanı, 103,5 milyon yolcuyu ağırladı
İstanbul Havalimanı, 103,5 milyon yolcuyu ağırladıİstanbul Havalimanı, faaliyete geçmesinin ardından geçen 3 yılda küresel salgına rağmen 103,5 milyon yolcuya ulaşırken, bu süre içerisinde çok sayıda birincilik ve ödüle layık görüldü.
31.10.2021Ekonomi
Ragbi Federasyonu Başkanı yeniden Murat Pazan seçildi
Ragbi Federasyonu Başkanı yeniden Murat Pazan seçildiTürkiye Ragbi Federasyonu 4’üncü Olağan Genel Kurulu ve Mali Genel Kurulu'nda Murat Pazan, yeniden başkan seçildi.
29.10.2021Diğer
Sağduyunun sesiydi bir müesseseydi
Sağduyunun sesiydi bir müesseseydiMesai arkadaşları, meslektaşları ve dış haberciliği O’nun yanında öğrenen gazeteciler duayen gazeteci Sami Kohen’e veda ettiler: Sağduyunun sesiydi. Onunla konuşamadığımız gün biz eksiktik. Ve artık hep eksiğiz. İşiyle hayat bulan, yazdıklarıyla yaşama sevincini katlayan bir insandı. Sahip olduğu, temsil ettiği bütün bu hasletlerle, ölçülerle Sami Kohen her şeyden önce bir müesseseydi.
20.10.2021Gündem
"Yazarken başka bir dünyanın içinde buluyorum kendimi"
"Yazarken başka bir dünyanın içinde buluyorum kendimi"Geçtiğimiz günlerde ilk romanı Bir Gecelik Gelin Çiçeği ismini taşıyan romanını okurla buluşturan Rabia Burhan ile eserinin ortaya çıkış sürecini konuştuk. Daha önce yayınladığı şiirleriyle de tanınan Rabia Burhan, iki tür arasındaki farkı, ilham kaynaklarını ve roman yazma fikrinin ortaya çıkışını anlattı.
THY, küresel havayolu şirketleri arasında ilk 3’e girdi
THY, küresel havayolu şirketleri arasında ilk 3’e girdiTürk Hava Yolları (THY), dünyaca ünlü seyahat dergisi Condé Nast Traveler'ın okuyucuları arasında düzenlenen ankette, küresel havayolu şirketleri arasında ilk 3'e girmeyi başardı.
7.10.2021Ekonomi
İstanbul Havalimanı dünyanın en iyilerinde 2’nci sırada
İstanbul Havalimanı dünyanın en iyilerinde 2’nci sıradaDünyaca ünlü seyahat dergisi Condé Nast Traveler'ın okuyucuları arasında düzenlenen ankette, 'dünyanın en iyi havalimanları' kategorisinde İstanbul Havalimanı ikinci olarak seçildi. Hizmete girdiğinden bu yana uluslararası birçok alanda ödüle layık görülen İstanbul Havalimanı'nın başarıları, böylelikle bir ödülle daha taçlandı.
6.10.2021Ekonomi
Rabia Burhan, Bir Gecelik Gelin Çiçeği romanını okurla buluşturdu
Rabia Burhan, Bir Gecelik Gelin Çiçeği romanını okurla buluşturduDaha önce iki şiir kitabıyla okurla buluşan Yazar Rabia Burhan; şimdi de bir romanla, “Bir Gecelik Gelin Çiçeği”yle okuyucusuna, kadınların sesi olduğunu hissettiriyor.
Son Yaz dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Son Yaz dizisi yeni bölümde Soner ölecek mi?
Son Yaz dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Son Yaz dizisi yeni bölümde Soner ölecek mi?Son Yaz dizisi konusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Yeni sezon bölümleri ile ekrana gelmeye devam eden Son Yaz dizisi son bölümde Sancaktarlar ve Mertoğulları arasında yaşanan savaşta ilk hamle Mertoğlullarından geldi. Soner'in vurulması ile tansiyonun yükseleceği dizi bu akşam yeni bölüm ile ekrana gelecek. İşte Son Yaz dizisi konusu ve oyuncu kadrosu...
2.10.2021Cadde
Son Yaz oyuncuları yeni sezon! Son Yaz dizisi konusu nedir, hangi gün?
Son Yaz oyuncuları yeni sezon! Son Yaz dizisi konusu nedir, hangi gün? Son Yaz dizisi her hafta cumartesi günü yeni bölümleri ile ekrana gelmeye yeni sezonda da devam ediyor. Ali Atay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan'ın yer aldığı diziye Birce Akalay, Sare rolü ile katıldı. Son Yaz oyuncu kadrosu ile yeni sezonda da dikkat çekmeye hazırlanıyor. İşte, konusu...
23.09.2021Cadde
Yeni sezon! Son Yaz konusu ve oyuncu kadrosu! Son Yaz dizisi yeni oyuncu kadrosu...
Yeni sezon! Son Yaz konusu ve oyuncu kadrosu! Son Yaz dizisi yeni oyuncu kadrosu...Fox TV ekranında yayınlanan Son Yaz dizisi bu akşam ikinci sezonu ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Savcı Selim Kara'nın sezon finalinde eşinin vurulmasının ardından Selim inzivaya çekiliyor. Yaşadığı acıyı atlatmak için ise Sare Akay (Birce Akalay) ona yardımcı oluyor. Karısını öldürenlerin peşine düşen Savcı Selim Kara karısının ölümün ardından dağılan ailesini yeniden toparlamaya çalışıyor. İşte Son Yaz dizisi konusu ve ikinci sezon oyuncuları...
20.09.2021Cadde
YÖKDİL sonuçları açıklandı 2021: YÖKDİL sınav sonuçları sorgulama ekranı...
YÖKDİL sonuçları açıklandı 2021: YÖKDİL sınav sonuçları sorgulama ekranı...YÖKDİL/2 sınavı tamamlandı. Bugünlerde merak konusu olan YÖKDİL sonuçları ise gündemden düşmüyor. Heyecanla beklenen YÖKDİL sınav sonuçları açıklandı.Peki YÖKDİL sonuçları nasıl sorgulanır?
17.09.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Okuyucu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.