Ölüm Korkusu

Ölüm Korkusu

Son dakika ölüm korkusu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ölüm korkusu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ölüm korkusu haber sayfamızda...

Ölüm Korkusu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 792 ölüm korkusu haberi bulunmuştur.
İstanbul'da vahşice öldürülen otelci çift cinayetinde yeni detaylar
İstanbul'da vahşice öldürülen otelci çift cinayetinde yeni detaylarİstanbul'da otel işletmeciliği yapan ve 20 gün önce ayrı ayrı yerlerde birisi silahla başından vurularak diğeri ise boğazı kesilerek öldürülen Nuri ve Esra Yıldız çifti cinayetinde Nuri Yıldız'ın abisinin 3 çocuğu tutuklandı. Birisi kadın 3 cinayet zanlısının, emniyet ve mahkemede verdikleri ifadede cinayet suçlamalarını kabul etmeyip Yıldız'a 600 bin lira ortaklık parası verdiklerini ifade ettikleri öğrenildi. Güvenlik kamera ve plaka tanımlama sistemi görüntüleri ile HTS kayıtlarından cinayet zanlılarına ulaşan polisin, cinayetin Nuri Yıldız'ın abisi Fahri Yıldız'ın 2 oğlu tarafından servetini ele geçirmek için işlendiğini tespit etti.
2.12.2021Haberler
İstanbul'da vahşice öldürülen otelci çift cinayetinde yeni detaylar
İstanbul'da vahşice öldürülen otelci çift cinayetinde yeni detaylarİstanbul'da otel işletmeciliği yapan ve 20 gün önce ayrı ayrı yerlerde birisi silahla başından vurularak diğeri ise boğazı kesilerek öldürülen Nuri ve Esra Yıldız çifti cinayetinde Nuri Yıldız'ın abisinin 3 çocuğu tutuklandı. Birisi kadın 3 cinayet zanlısının, emniyet ve mahkemede verdikleri ifadede cinayet suçlamalarını kabul etmeyip Yıldız'a 600 bin lira ortaklık parası verdiklerini ifade ettikleri öğrenildi. Güvenlik kamera ve plaka tanımlama sistemi görüntüleri ile HTS kayıtlarından cinayet zanlılarına ulaşan polisin, cinayetin Nuri Yıldız'ın abisi Fahri Yıldız'ın 2 oğlu tarafından servetini ele geçirmek için işlendiğini tespit etti.
2.12.2021Gündem
IMDb Top 250 Film Listesi 2021: İzlenmesi Gereken Gelmiş Geçmiş En İyi 250 Film
IMDb Top 250 Film Listesi 2021: İzlenmesi Gereken Gelmiş Geçmiş En İyi 250 FilmDünyanın en iyi filmlerinin yer aldığı IMDb Top 250 film listesinde yerli ve yabancı filmler bulunuyor. Aksiyondan maceraya, bilim kurgudan fantastiğe, komediden drama kadar çeşit çeşit filmlerin yer aldığı listede dünya genelinde kültleşmiş durumda. Dünyanın en iyi filmleri IMDb Top 250 listesinde yayınlanmaktadır. İzlendiğinde kendine hayran bırakan filmler gelmiş geçmiş en iyi yapımlar arasında yer alıyor. Gelmiş geçmiş en iyi 250 film önerisi için “IMDb Top 250 Film Listesi” içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.11.2021Kültür Sanat
'Koronavirüs insanlar üzerinde korku, yalnızlık, çaresizlik ve tedirginlik yarattı'
'Koronavirüs insanlar üzerinde korku, yalnızlık, çaresizlik ve tedirginlik yarattı'Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Dr. Ali Hasan Öztürk, pandeminin insanlar üzerindeki etkilerini anlattı. Dr. Öztürk, "Bu süreçte birbirlerinden uzak kalan insanlarda yalnızlık, çaresizlik, korku ve tedirginlik belirtileri başladı" dedi.
18.11.2021Gündem
Vasiyet yazılırsa dava yükü yüzde 50 azalacak! Mirastan mahrum kalmamak için...
Vasiyet yazılırsa dava yükü yüzde 50 azalacak! Mirastan mahrum kalmamak için...Türkiye’de pek çok insan vasiyet hazırlamak istemiyor. Peki ama bunun sebebi ne? Vasiyet hazırlamaktan neden kaçınıyoruz? Hangi durumlarda mirastan mahrum kalındığı açıklayan Avukat Serpil Çınar ve Avukat Ali Erişen, vasiyet ile ilgili çarpıcı bilgiler verdi. Psikolog Pelin Hazer’in ise bu konuyla ilgili önemli tavsiyeleri var.
15.11.2021Gündem
5 kez dans teklifi yaptı, reddedilince öldürdü! Cezası belli oldu
5 kez dans teklifi yaptı, reddedilince öldürdü! Cezası belli olduAntalya'da başka masadaki genç kıza 5 kez dans teklifinde bulunan ancak her defasında reddedilen, çıkan tartışmanın ardından eline bıçak alıp kendisine engel olmak için arkasından sarılan Gökhan Demirtaş'ı bıçaklayarak öldüren Metehan Kurtulget indirimle 25 yıl hapse mahkum oldu.
12.11.2021Gündem
Çocuğa cinsel istismar sanığının, Yunanistan'da da aynı suçu işlediği iddiası
Çocuğa cinsel istismar sanığının, Yunanistan'da da aynı suçu işlediği iddiasıBursa’da, sokakta oynayan 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklanan Murat Özyiğit’in (45) ağır ceza mahkemesinde yargılanmasına başladı. Mağdur çocuğun ailesinin avukatı, sanığın daha önce Yunanistan’da da 10 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu yönünde bir bilgi aldıklarını, konuyla ilgili araştırma yapacaklarını söyledi. Mahkeme heyeti, eksik evrakların tamamlanması için duruşmayı erteledi.
6.11.2021Gündem
Anne ve babasını alıkoydu, intihar girişiminde bulundu
Anne ve babasını alıkoydu, intihar girişiminde bulunduKayseri’de madde bağımlısı olduğu öne sürülen Mutlu Ö. (38), anne ve babasını evde alıkoyarak, intihar girişiminde bulundu.Yaklaşık 2,5 saatte ikna edilen Mutlu Ö., hastanede tedaviye alındı.
25.10.2021Gündem
Koronavirüse yakalanan anne, bebeğine 1 ay sonra kavuşabildi
Koronavirüse yakalanan anne, bebeğine 1 ay sonra kavuşabildiOrdu'da 4. çocuğuna hamile olan Aysel Sayılı, 32. haftada yeni tip koronavirüse yakalandı, ilaç tedavisine başlanılamadığı için bebeği sezaryen ile alındı. Anne Sayılı, 1 aylık bebeğini ameliyat olacağı gün görebildi.
24.10.2021Gündem
Kızını taciz edip firariyken avukata vekalet verince, aileyi ölüm korkusu sardı!
Kızını taciz edip firariyken avukata vekalet verince, aileyi ölüm korkusu sardı!Antalya’da, kızı M.B.'ye (15) cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan İ.B., rahatsızlanınca götürüldüğü hastaneden firar etti. İ.B., daha sonra notere avukatı için vekalet verince anne ve 3 çocuğunu ölüm korkusu sardı.
21.10.2021Gündem
Koronavirüsü geçirenlerin yüzde 75’inde etkileri sürüyor
Koronavirüsü geçirenlerin yüzde 75’inde etkileri sürüyorKocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde açılan Post Covid Polikliniği'nde, hastalığı geçiren kişilerin iyileştikten sonra devam eden semptomları ve yaşadıkları psikolojik sorunlar takip ediliyor. Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Emel Azak Karali "İnceleme yaptığımız hastaların yüzde 75'inin semptomlarının hala devam ettiğini gördük" dedi.
17.09.2021Gündem
Gece Uykuda Panik Atak Belirtileri Nelerdir? Nokturnal Panik Atak Tedavisi Nasıl Yapılır?
Gece Uykuda Panik Atak Belirtileri Nelerdir? Nokturnal Panik Atak Tedavisi Nasıl Yapılır?Panik atak günümüzde her insanda görülebilecek bir hastalıktır. Panik atak hastalığı kişinin psikolojisiyle alakal bir durumdur. Bazı kişiler yaşadığı olaylardan etkilenerek panik atak hastası olabiliyor. Gece uykuda yaşanan panik ataların neden olduğu merak edilen konulardan biri oluyor. Gece uykuda panik atak belirtileri nelerdir? Nokturnal panik atak tedavisi nasıl yapılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
10.09.2021Sağlık
8 ferdini kaybeden aile aşı ile hayata tutundu
8 ferdini kaybeden aile aşı ile hayata tutunduRize’nin Güneysu ilçesinde koronavirüs nedeniyle 6 ayda 8 ferdini kaybeden, ölüm korkusu ile 10 yeni mezar yeri daha hazırlayan Genç ailesinin çağrısı üzerine 3 ay önce İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri, ailenin 25 üyesini aşıladı.
2.09.2021Gündem
Koronavirüsten 8 ferdini kaybeden aile aşı ile hayata tutundu
Koronavirüsten 8 ferdini kaybeden aile aşı ile hayata tutunduRize'nin Güneysu ilçesinde koronavirüs nedeniyle 6 ayda 8 ferdini kaybeden, ölüm korkusu ile 10 yeni mezar yeri daha hazırlayan Genç ailesinin çağrısı üzerine 3 ay önce İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri, ailenin 25 üyesini aşıladı. Aile fertlerinde aşıdan sonra ise yeni vakaya rastlanılmadı. 8 yakınını kaybeden Ali Genç "Ailemizin hayatta kalan 25 ferdi aşılanınca grip bile olmadık. Aşı sayesinde hastalıktan ve ölümlerden kurtulduk” dedi.
1.09.2021Gündem
Ölüm korkusu ile 10 yeni mezar yeri hazırlamışlardı! Hayatta tutan karar...
Ölüm korkusu ile 10 yeni mezar yeri hazırlamışlardı! Hayatta tutan karar...Rize'nin Güneysu ilçesinde koronavirüs nedeniyle 6 ayda 8 ferdini kaybeden, ölüm korkusu ile 10 yeni mezar yeri daha hazırlayan Genç ailesinin çağrısı üzerine 3 ay önce İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri, ailenin 25 üyesini aşıladı. Aile fertlerinde aşıdan sonra ise yeni vakaya rastlanılmadı. 8 yakınını kaybeden Ali Genç "Ailemizin hayatta kalan 25 ferdi aşılanınca grip bile olmadık. Aşı sayesinde hastalıktan ve ölümlerden kurtulduk” dedi.
1.09.2021Gündem
'Aşılarını tam yaptıranlarda hastaneye gitme oranı yüzde 93 azalıyor'
'Aşılarını tam yaptıranlarda hastaneye gitme oranı yüzde 93 azalıyor'Ankara Üniversitesi Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İsmail Balık, koronavirüs aşısı yaptıranların rehavete kapılmaması gerektiğini belirterek, "Çünkü dünyada şu anda piyasada olan aşıların hiçbirisi virüsü engellemeye yönelik dizayn edilmedi. Aşılar; ölümü engellemeye, ağır enfeksiyonu önlemeye göre dizayn edildi Dolayısıyla net olarak bildiğimiz bir şey var ki tam aşılarını yaptırmış olan kişilerde hastaneye gitme yüzde 93 oranında azalıyor” dedi.
31.08.2021Gündem
Son dakika haberler... Korkulan oldu! İşte bu kadar samimiler...
Son dakika haberler... Korkulan oldu! İşte bu kadar samimiler...Taliban yönetiminin ılımlı söylemleri, sahada yaşananlar ve Kabil’den görüntülerle zıtlık içinde. Taliban’ın ‘işbirlikçileri’ bulmak için çalışma yürüttüğü ortaya çıktı.
20.08.2021Dünya
'Ben annesiz büyüdüm, şimdi çocuklarım bensiz kalacak'
'Ben annesiz büyüdüm, şimdi çocuklarım bensiz kalacak'Antalya’da geçen yıl aralık ayında, Kadın Destek Uygulaması (KADES) ihbarı sayesinde Özel Harekat polisinin düzenlediği operasyonla hayatı kurtulan Ayşe Kasanova (36), kendisini ölümle tehdit eden eski kocasının cezaevinden izinli çıkmasıyla yeniden kabus yaşamaya başladı. Kasanova, “Bana 'Ben cezaevine gideceğim, sen de öleceksin' diyor. Sonum diğer kadınlar gibi olsun istemiyorum. Ben annesiz büyüdüm, şimdi çocuklarım da bensiz kalacak" dedi.
10.08.2021Gündem
Son dakika haberi... Ölüm korkusu yayıldı! Kimse dönmek istemiyor
Son dakika haberi... Ölüm korkusu yayıldı! Kimse dönmek istemiyorSon dakika haberlere göre, Tokyo 2020 Olimpiyatları'nı sallayan kaçırma girişimi ve ses kaydı sızan ölüm tehditlerinin yarattığı şok dalgası büyüyor. Bir Belaruslu kadın sporcu daha yaptığı korku dolu açıklamalarla dünya gündemine oturdu.
5.08.2021Dünya
Magazin Haberleri Bülteni (2 Ağustos 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (2 Ağustos 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
2.08.2021Magazin
Milliyet'te Gündem (2 Ağustos 2021)
Milliyet'te Gündem (2 Ağustos 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada gündemin öne çıkan haber başlıkları;
2.08.2021Haberler
İzmir'e yerleşti
İzmir'e yerleştiHalil Sezai’nin tehditlerine karşı önlem alan Hüseyin Meriç, İzmir’e taşındı!
2.08.2021Cadde
Boşanmak istediği eşinin silahlı saldırısından kurtuldu, ölüm korkusuyla yaşıyor
Boşanmak istediği eşinin silahlı saldırısından kurtuldu, ölüm korkusuyla yaşıyorSakarya’da, Sevil Kırmacı (43) 3 ay evli kaldığı İ.K.’den boşanmak için dava açınca çalıştığı iş yerinin önünde eşinin silahlı saldırısına uğradı. Eşinin tüfekle ateş açması sonucu saçmalar araca isabet ederken, Sevil Kırmacı şikayetçi oldu. Eşine ev hapsi cezası verildiğini belirten Kırmacı, ölüm korkusuyla yaşadığını söyledi.
1.08.2021Gündem
Anneyle kurulan ilişki kaderi belirliyor
Anneyle kurulan ilişki kaderi belirliyorFiliz Aygündüz yeni romanı “Annem Beni Görsün”de bir erkeğin annesiyle kurduğu ilişkiye odaklanıp o dönem yaşananların bugüne yansımalarını anlatıyor: “Anne-çocuk ilişkisi çok kıymetli. Çocuğun ilk bakım verenle, genelde anne oluyor bu kişi, kurduğu ilişki neredeyse bütün hayatını etkiliyor; ileriki yaşlarda yaşayacağı ilişkilerinin kaderini belirliyor”
Ankara'da yaralanan polis memuru Murat Cantürk 15 Temmuz'u unutamıyor
Ankara'da yaralanan polis memuru Murat Cantürk 15 Temmuz'u unutamıyorFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine Ankara Emniyet Müdürlüğü önünde direnirken helikopterden açılan ateşle yaralanan gazi polis memuru Murat Cantürk, "Hain darbe girişimine karşı hiçbir şekilde korkumuz yoktu. Sadece üzüldüğümüz nokta devletimiz ve milletimiz bu hain darbe girişiminden zarar görüyordu." dedi.
15.07.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ölüm Korkusu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.