Öncü Keçeli

Öncü Keçeli

Son dakika Öncü Keçeli haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Öncü Keçeli gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Öncü Keçeli haber sayfamızda...

Öncü Keçeli

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 42 öncü keçeli haberi bulunmuştur.
Türkiye'nin Gazze'ye insani yardımları 52 bin tonu aştı
Türkiye'nin Gazze'ye insani yardımları 52 bin tonu aştı Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Öncü Keçeli, "Türkiye, Gazze’ye en çok yardım yapan ülke. Türkiye'nin Gazze'ye insani yardımları 52 bin tonu aştı" dedi.
8.05.2024 Gündem
‘İsrail Refah kapısından derhal çekilmeli’
‘İsrail Refah kapısından derhal çekilmeli’ Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Öncü Keçeli, “İsrail’in işgal ettiği Refah sınır kapısının Gazze kısmından derhal çekilmesi şarttır. Refah’ta ve sınır kapısında statükoya süratle geri dönülmelidir” çağrısında bulundu.
8.05.2024 Gündem
Türkiye'den İsrail'e Refah uyarısı: Derhal çekilin!
Türkiye'den İsrail'e Refah uyarısı: Derhal çekilin! Gazze’de yaşanan son gelişmelere ilişkin Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Öncü Keçeli açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada, 'İsrail’in işgal ettiği Refah sınır kapısının Gazze kısmından derhal çekilmesi şarttır.' denildi.
7.05.2024 Gündem
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Keçeli'den Süleymaniye açıklaması! 'Konsolosluk devrede'
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Keçeli'den Süleymaniye açıklaması! 'Konsolosluk devrede' Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Öncü Keçeli, Irak'ın Süleymaniye şehrindeki Kor Mor bölgesinde bulunan Türk vatandaşlarının tahliye talebi üzerine Erbil Başkonsolosluğunun devreye girdiğini açıkladı.
28.04.2024 Gündem
‘Gelmelerinde sorun yok sorun geri dönmemeleri’
‘Gelmelerinde sorun yok sorun geri dönmemeleri’ Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, AK Parti Dış İlişkiler Başkanlığı’nca düzenlenen toplantıda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Irak ziyaretine ilişkin dikkat çeken bir ayrıntı paylaştı.
28.04.2024 Gündem
Dışişleri Bakanı Fidan, Yunan mevkidaşıyla görüştü
Dışişleri Bakanı Fidan, Yunan mevkidaşıyla görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, İngiltere’nin başkenti Londra’da Yunanistan Dışişleri Bakanı Giorgos Gerapetritis ile bir araya geldi.
27.04.2024 Gündem
‘Tehditlerinize boyun eğmeyiz’
‘Tehditlerinize boyun eğmeyiz’ Cumhurbaşkanı Erdoğan, Parlamenterler Arası Kudüs Platformu 5. Konferansı”nda “İsrail yönetimi bizi susturabileceğini zannediyor. Ne yaparsanız yapın Tayyip Erdoğan’ın kalbine de kavline de zincir vuramazsınız. Tehditlerinize boyun eğmeyiz” dedi.
27.04.2024 Gündem
İsrail bedelini mutlaka ödeyecek
İsrail bedelini mutlaka ödeyecek İsrail’in Filistinlilere uyguladığı zulmün bedelini mutlaka bir gün ödeyeceğini vurgulayan Erdoğan, “Tüm çabaların bölgesel barışın anahtarı olan bağımsız Filistin Devleti’nin kurulması için sarf edildiğini” ifade etti.
21.04.2024 Gündem
Türkiye'den İsrailli bakanın skandal paylaşımına peş peşe tepkiler: Gerçekleri dile getirmeye devam edeceğiz
Türkiye'den İsrailli bakanın skandal paylaşımına peş peşe tepkiler: Gerçekleri dile getirmeye devam edeceğiz İsrail Dışişleri Bakanı'nın yaptığı skandal sosyal medya paylaşımına Türkiye'den tepkiler peş peşe geldi. Sözcü Keçeli, "İsrail’in işlediği suçlarla ilgili gerçekleri dile getirmeye devam edeceğiz." dedi.
20.04.2024 Gündem
Türkiye  AKKA’yı resmen askıya aldı
Türkiye AKKA’yı resmen askıya aldı Türkiye, “Avrupa’da Konvansiyonel Silahlı Kuvvetler Antlaşması”nı pazartesi gününden itibaren askıya alacak.
6.04.2024 Gündem
BM'nin Gazze kararına Türkiye'den ilk açıklama! 'Olumlu adım'
BM'nin Gazze kararına Türkiye'den ilk açıklama! 'Olumlu adım' Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Ramazan ayı boyunca Gazze’de acil ateşkes ilan edilmesini ve ayrıca Gazze’ye insani erişim sağlanmasını talep eden kararını olumlu bir adım olarak görüyoruz. " denildi.
25.03.2024 Gündem
Miçotakis mayısta Türkiye’ye geliyor
Miçotakis mayısta Türkiye’ye geliyor Türkiye ile Yunanistan arasındaki temas ve ziyaret trafiği ivme kazanarak sürüyor.
14.03.2024 Gündem
Teröre Bağdat kilidi! Çember kapanacak! İşte öne çıkan 3 başlık
Teröre Bağdat kilidi! Çember kapanacak! İşte öne çıkan 3 başlık Bağdat’taki zirvenin gündeminde üç temel konu var: “Bağdat’ın PKK’yı terör örgütü olarak kabul etmesi, Kalkınma Yolu Projesi ve Dicle’nin ardından Fırat nehrinden de su salınımı”
14.03.2024 Gündem
Dışişleri Sözcüsü Keçeli: Gazze’deki işlenen tüm suçların sorumlusu İsrail hükümetidir
Dışişleri Sözcüsü Keçeli: Gazze’deki işlenen tüm suçların sorumlusu İsrail hükümetidir Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Öncü Keçeli, “Gazze’deki Filistin halkına karşı işlenen tüm suçların sorumlusu İsrail hükümetidir” dedi.
9.03.2024 Gündem
Dışişleri'nden İsrail'in Batı Şeria planına tepki
Dışişleri'nden İsrail'in Batı Şeria planına tepki Dışişleri Sözcüsü Öncü Keçeli, “İsrail makamlarının, Batı Şeria’da 3 bin 500 konut inşa edilmesine yönelik olarak bugün onayladığı plan, Filistin topraklarındaki işgalin daha da genişletilmesi anlamına gelmektedir” dedi.
6.03.2024 Gündem
Dışişleri: İsrail er ya da geç hesap verecek
Dışişleri: İsrail er ya da geç hesap verecek Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Öncü Keçeli, İsrail Dışişleri Bakanı Katz’ın sosyal medyadan yaptığı paylaşımla ilgili yaptığı açıklamada, "İsrail Hükümeti’nin tüm üyelerinin, Gazze’de işlemekte oldukları suçlardan ötürü er veya geç adalet karşısında hesap vereceğine inanıyoruz" dedi.
1.03.2024 Gündem
Filistin’in işgaline karşı hukuki tespitler sunulacak
Filistin’in işgaline karşı hukuki tespitler sunulacak Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Ahmet Yıldız, bugün İsrail’in Filistin topraklarına yönelik işgali konusunda Türkiye’nin Uluslararası Adalet Divanı’ndaki sözlü sunumunu gerçekleştirecek.
26.02.2024 Gündem
‘Türkiye-ABD ilişkileri için yeni bir fırsat’
‘Türkiye-ABD ilişkileri için yeni bir fırsat’ Dışişleri Bakan Sözcüsü Öncü Keçeli, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
15.02.2024 Gündem
Ankara’dan İsrail’e tepki: Çabaları sonuç vermeyecek
Ankara’dan İsrail’e tepki: Çabaları sonuç vermeyecek Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Öncü Keçeli, İsrail Dışişleri Bakanı Israel Katz’ın sözde Ermeni soykırımı iddialarına ilişkin, “İsrail hükümeti üyelerinin, dikkatleri işledikleri suçlardan başka yöne çekme çabaları sonuç vermeyecektir” dedi.
13.01.2024 Gündem
Dışişleri'nden İsrail açıklaması: Dikkatleri işledikleri suçlardan başka yöne çekme çabaları sonuç vermeyecektir
Dışişleri'nden İsrail açıklaması: Dikkatleri işledikleri suçlardan başka yöne çekme çabaları sonuç vermeyecektir Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Öncü Keçeli, "İsrail'in işlediği savaş suçlarının soykırım seviyesine ulaşmış olabileceği yönündeki haberlerden büyük endişe duyuyoruz ve Uluslararası Adalet Divanı’nda devam eden, İsrail'in 1948 Soykırım Sözleşmesi'ni ihlal ettiğine dair iddiaların ele alındığı davayı yakından takip ediyoruz." dedi.
12.01.2024 Gündem
İsrail için sonun başlangıcı: 11 Ocak 2024... Destekleyenleri rahatsız edecek gelişme
İsrail için sonun başlangıcı: 11 Ocak 2024... Destekleyenleri rahatsız edecek gelişme Gazze'de 22 bin kişiyi aşkın kişiyi katleden İsrail'e 29 Aralık tarihinde Uluslararası Adalet Divanı'nda 'Soykırım' davası açıldı. Peki 11 Ocak'ta başlayacak olan davada süreç nasıl işleyecek? Dava dilekçesinde ne var? İsrail soykırım ile suçlanırsa Netanyahu koltuğunu kaybeder mi? Doç. Dr. Emete Gözügüzelli dava sürecini milliyet.com.tr'ye değerlendirdi.
4.01.2024 Dünya
Dışişleri'nden Sudan'a seyahat uyarısı
Dışişleri'nden Sudan'a seyahat uyarısı Dışişileri Bakanlığı Sözcüsü Öncü Keçeli sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Sudan'a seyahat uyarısında bulundu.
27.12.2023 Gündem
GKRY'nin Deniz Saha Planlaması onayına Türkiye'den tepki: Kabul edilemez
GKRY'nin Deniz Saha Planlaması onayına Türkiye'den tepki: Kabul edilemez Dışişleri Sözcüsü Öncü Keçeli, GKRY Bakanlar Kurulu tarafından 20 Aralık 2023 tarihinde onaylanan Deniz Saha Planlaması hakkında yazılı açıklama yaptı.
23.12.2023 Dünya
Dışişleri Bakanlığı'ndan GKRY'ye 'Deniz Saha Planlaması’ tepkisi
Dışişleri Bakanlığı'ndan GKRY'ye 'Deniz Saha Planlaması’ tepkisi Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Öncü Keçeli, “Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Bakanlar Kurulu tarafından onaylanan ‘Deniz Saha Planlaması’ belirtilen alanlar bu haliyle Türkiye’nin ve KKTC’nin haklarını ihlal etmektedir. Bu kabul edilemez” dedi.
22.12.2023 Gündem
Prag'da silahlı saldırı! Ölü ve yaralılar var
Prag'da silahlı saldırı! Ölü ve yaralılar var Çekya’nın başkenti Prag’da bulunan Charles Üniversitesi Felsefe Fakültesi'ne düzenlenen silahlı saldırıda, hayatını kaybedenlerin sayısı 15’e yükselirken, daha önce 30 olarak açıklanan yaralı sayısı ise 24 olarak revize edildi. Saldırganın üniversitedeki saldırıdan önce babasını öldürdüğü ortaya çıktı.
21.12.2023 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Öncü Keçeli ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.