Önlük

Önlük

Son dakika önlük haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan önlük gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan önlük haber sayfamızda...

Önlük

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 926 önlük haberi bulunmuştur.
Girişimciler doğuyor!
Girişimciler doğuyor!Türkiye'de bebek ve çocuk ürünleri pazarı 2 milyar doları aşıyor. Özellikle girişimci kadınlar biraz da 'kendi hayatlarından' aldıkları ilhamla, gördükleri 'eksikliklerle' harekete geçerek üretici oluyor.
MASTERCHEF KİM ELENDİ? MasterChef All Star'da son 4'e hangi yarışmacılar kaldı? MasterChef'e veda eden isim kim oldu?
MASTERCHEF KİM ELENDİ? MasterChef All Star'da son 4'e hangi yarışmacılar kaldı? MasterChef'e veda eden isim kim oldu?MasterChef All Star'da sona gelindi! Kıran kırana geçen mücadelede önlük sahipleri netleşti. Son beşe kalan yarışmacılar ise kupa için ellerinden geleni yapıyor. Final gününe kadar her gün bir isim veda ediyor. 30 Aralık Cumartesi MasterChef All Star kim elendi, son dörde kim kaldı?
31.12.2023Bilgi Rehberi
MASTERCHEF 5. CEKETİ KİM ALDI? MasterChef Türkiye'de iki kişi elendi! Masterchef'te kazananlar
MASTERCHEF 5. CEKETİ KİM ALDI? MasterChef Türkiye'de iki kişi elendi! Masterchef'te kazananlarMasterChef Türkiye adım adım finale ilerliyor. MasterChef Türkiye'de finale giden yarışmacılar belli oldu. Peki kimler önlük giydi? Son önlük için verilen mücadele sonrasında iki kişi yarışmaya veda etti. Yarışmacıların sayısı günden güne azalırken MasterChef Türkiye finali ne zaman? sorusunun cevabı da merak edilmeye başladı. İşte yarışmanın 5. ve son ceketini giymeye hak kazanan isim ve MasterChef'ten elenen iki isim...
30.12.2023Bilgi Rehberi
Masterchef Sergen kimdir, nereli? Masterchef Sergen ne iş yapıyor, kaç yaşında?
Masterchef Sergen kimdir, nereli? Masterchef Sergen ne iş yapıyor, kaç yaşında?Masterchef'te önlükler için yarış başladı. Son 3 önlük için yarışan isimler arasında Sergen de yer alıyor. Finale doğru giderken yarışmacıların yaşamları merak ediliyor. Peki Masterchef Sergen kimdir, kaç yaşında?
27.12.2023Bilgi Rehberi
MEB'in 24 Kasım'da öğretmenlere hediye edeceği önlükler tanıtıldı
MEB'in 24 Kasım'da öğretmenlere hediye edeceği önlükler tanıtıldıMilli Eğitim Bakanlığı'nca 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde öğretmenlere hediye edilecek önlükler, Ankara Olgunlaştırma Enstitüsü'nde tanıtıldı.
10.11.2023Gündem
Yayla Kılıç Gönen ve Fatma Karasu'dan ortak mesaj: Nice 100 yıllar görelim!
Yayla Kılıç Gönen ve Fatma Karasu'dan ortak mesaj: Nice 100 yıllar görelim!İki milli sporcumuz Yayla Kılıç Gönen ve Fatma Karasu bugün katılacağı 100. Yıl Cumhuriyet Kadınları Koşusu öncesinde duygularını paylaşırken, “Çok heyecanlıyız. Cumhuriyetin 100. yılını kutluyoruz. Nice 100 yıllar görelim inşallah” ifadelerini kullandı.
29.10.2023Diğer
'GastroRize' festivali başladı! 'Türkiye’nin en iyi şefleri bugün burada'
'GastroRize' festivali başladı! 'Türkiye’nin en iyi şefleri bugün burada'Rize Belediyesi tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen şehrin yöresel lezzetlerinin tanıtıldığı 'GastroRize' festivali başladı. 3 gün sürecek festivalde Rize'nin yöresel lezzetleri dünyaca ünlü şeflerin sunumu ile tanıtılacak. Festivalde yöresel ürünler 37 stant ile vatandaşlarla buluşturulacak.
13.10.2023Haberler
'GastroRize' festivali başladı! 'Türkiye’nin en iyi şefleri bugün burada'
'GastroRize' festivali başladı! 'Türkiye’nin en iyi şefleri bugün burada'Rize Belediyesi tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen şehrin yöresel lezzetlerinin tanıtıldığı 'GastroRize' festivali başladı. 3 gün sürecek festivalde Rize'nin yöresel lezzetleri dünyaca ünlü şeflerin sunumu ile tanıtılacak. Festivalde yöresel ürünler 37 stant ile vatandaşlarla buluşturulacak.
13.10.2023Gündem
‘Anadilde eğitimi tartışıyoruz’
‘Anadilde eğitimi tartışıyoruz’Eğitim-Sen Başkanı ile görüşen Kılıçdaroğlu, eğitimdeki sorunlara dikkati çekti. Kılıçdaroğlu, anadilde eğitim konusuna da değinerek “Alanında uzman eğitimcilerle dünya uygulamalarını dikkate alarak aramızda tartışıyoruz” dedi.
5.10.2023Gündem
A Word Cevapları Nedir? A Word Tüm Seviye Cevapları
A Word Cevapları Nedir? A Word Tüm Seviye CevaplarıA Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
26.09.2023Oyun
Bakan Tekin’in 100 günü yoğun tempoda geçti
Bakan Tekin’in 100 günü yoğun tempoda geçtiMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, göreve atandığı 4 Haziran’dan bu yana 106 günü geride bıraktı.
19.09.2023Eğitim
'Okullar 4 güne düşecek' iddiasına Bakan Tekin'den yanıt
'Okullar 4 güne düşecek' iddiasına Bakan Tekin'den yanıtMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin merak edilenleri CNN TÜRK Hafta Sonu programında Hakan Çelik'e değerlendirdi. 'Öğretmene mülakat' tartışmalarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunan Bakan Tekin, süreci anlattı. Bakan Tekin, okullardaki göçmen öğrenci sayısını paylaşırken, 'Okullar 4 güne düşecek' iddiasına da yanıt verdi. İşte haberin ayrıntıları...
17.09.2023Gündem
'Okullar 4 güne düşecek' iddiasına Bakan Tekin'den yanıt
'Okullar 4 güne düşecek' iddiasına Bakan Tekin'den yanıtMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin merak edilenleri CNN TÜRK Hafta Sonu programında Hakan Çelik'e yanıtladı. 'Öğretmene mülakat' tartışmalarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunan Bakan Tekin, süreci anlattı. Bakan Tekin, okullardaki göçmen öğrenci sayısını paylaşırken 'Okullar 4 güne düşecek' iddialarına da yanıt verdi.
16.09.2023Haberler
Bakan Göktaş, Ankara'da öğrencilerle buluştu
Bakan Göktaş, Ankara'da öğrencilerle buluştuAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Ankara'da Sincan Gastro Akademi'de öğrenciler ile birlikte mutfağa girip yemek yaptı.
13.09.2023Haberler
Bakan Göktaş, Ankara'da öğrencilerle buluştu
Bakan Göktaş, Ankara'da öğrencilerle buluştuAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Ankara'da Sincan Gastro Akademi'de öğrenciler ile birlikte mutfağa girip yemek yaptı.
13.09.2023Gündem
Öğretmenlere atama müjdesi
Öğretmenlere atama müjdesiMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, yeni eğitim öğretim yılına yönelik alınan kararlara dair açıklamalarda bulundu.
6.09.2023Eğitim
Eski Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli tahliye edildi
Eski Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli tahliye edildiAvcılar Belediyesi tarafından 2014 ve 2016 yılları arasında yapılan ihalelere fesat karıştırdığı gerekçesiyle tutuklanan eski Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli çıkarıldığı ilk duruşmada tahliye oldu.
5.09.2023Gündem
İlk okul zili bugün çalıyor
İlk okul zili bugün çalıyorOkulla ilk kez tanışacak ya da yeni bir kademeye geçecek olan okul öncesi, ilkokul 1, ortaokul 5 ve lise 9’uncu sınıf öğrencileri “uyum programı” kapsamında bugünden itibaren sınıflarda yerini alacak.
4.09.2023Gündem
Öğretmen önlük giyecek mi? 2023-2024 Öğretmen önlüğü zorunlu mu oldu? Bakan Tekin açıkladı...
Öğretmen önlük giyecek mi? 2023-2024 Öğretmen önlüğü zorunlu mu oldu? Bakan Tekin açıkladı...Öğretmenlere önük uygulaması konusunda son gelişmeler yakından takip edilirken Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, duruma açıklık getirdi. Öğretmenlerin gündemindeki ''Öğretmen önlüğü zorunlı mu?'' sorusu da yanıt buldu. İşte, öğretmen önlüğü detayları...
28.08.2023Bilgi Rehberi
'Whatsapp' kararı! Bakan Tekin yeni uygulamaları açıkladı
'Whatsapp' kararı! Bakan Tekin yeni uygulamaları açıkladıMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Şanlıurfa’da gerçekleştirdiği temaları sırasında yeni eğitim ve öğretim yılında uygulamaya girecek yeni uygulamaları açıkladı.
23.08.2023Gündem
Milli Eğitim Bakanlığı'ndan okul kıyafeti kararı
Milli Eğitim Bakanlığı'ndan okul kıyafeti kararıMilli Eğitim Bakanlığı tarafından, 2023-2024 eğitim öğretim yılına ilişkin bir genelge gönderildi. Okullarda, Okul Aile Birliği kararıyla önceden belirlenen kıyafetler tercih edilecek, velilere maddi külfet oluşturmamak adına değişikliğe gidilmeyecek.
21.08.2023Gündem
Cinsel istismarla suçlanan doktor: Bu iftira hem beni hem ailemi yerle bir etti
Cinsel istismarla suçlanan doktor: Bu iftira hem beni hem ailemi yerle bir ettiMuğla'nın Menteşe ilçesinde Esra Ç.'yi (17) muayene ettiği sırada cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan, ardından iftiraya uğradığı ortaya çıkan Muğla Eğitim-Araştırma Hastanesi'nde görevli Dr. Ufuk S. (31), konuya ilişkin açıkllama yaptı.
11.08.2023Gündem
Alışverişe geldi, gönlünü kaptırdı! Bulgar geline Türk usulü düğün
Alışverişe geldi, gönlünü kaptırdı! Bulgar geline Türk usulü düğünBulgaristan’ın başkenti Sofya’dan alışveriş için geldiği Edirne’de Türk esnafa gönlünü kaptıran Desi Georgieva, Türkiye'nin gelenek ve göreneklerine göre dünyaevine girdi.
8.08.2023Haberler
Biri Filipinli diğeri Bulgar! İki ile iki yabancı gelin: Aşkı Türkiye'de buldular
Biri Filipinli diğeri Bulgar! İki ile iki yabancı gelin: Aşkı Türkiye'de buldularBulgaristan’ın başkenti Sofya’dan alışveriş için geldiği Edirne’de Türk esnafa gönlünü kaptıran Desi Georgieva, Türkiye'nin gelenek ve göreneklerine göre dünyaevine girdi. Aksaray’da bedensel engelli Alihan Şahin (27) ile 5 yıl önce internette tanıştığı Filipinler uyruklu Maris Abraham (27) dünyaevine girdi.
8.08.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Önlük ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.