Ons Fiyatı

Ons Fiyatı

Son dakika ons fiyatı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ons fiyatı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ons fiyatı haber sayfamızda...

Ons Fiyatı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.556 ons fiyatı haberi bulunmuştur.
Altında yeni rekor!
Altında yeni rekor! Altının ons fiyatı 2360 dolar seviyesine çıkarken, gram altın ise 2448 TL'yi gördü.
10.04.2024 Ekonomi
Tahminler değişti: Altında yeni rekor!
Tahminler değişti: Altında yeni rekor! UBS ons altın için Haziran, 2024 sonu ve 2025 Mart sonu fiyat tahminlerini 250'şer dolar yükseltti.
8.04.2024 Uzmanpara
Piyasada altın fiyatı yeniden hareketlendi! ‘Rekorunu kendisi kıracak’
Piyasada altın fiyatı yeniden hareketlendi! ‘Rekorunu kendisi kıracak’ Altındaki bir haftalık sakin seyir yeniden yükselme ivmesi gösteriyor. Uzmanlar, yurt dışında ons fiyatının, yurt içinde ise devam eden taleple gram altın fiyatının yeni rekorlara göz kırptığını ifade ediyor.
27.03.2024 Ekonomi
Yatırımı olanlar dikkat: Altın ve dolarda yükseliş devam eder mi?
Yatırımı olanlar dikkat: Altın ve dolarda yükseliş devam eder mi? Geçen hafta altın fiyatları Fed faiz kararı sonrası rekor seviyeleri gördükten sonra geri çekildi. Altında yön aşağı döndü mü? Gram altın için yeni hedefler neler? İşte detaylar...
26.03.2024 Ekonomi
Altın ve doları olanlar dikkat: Faiz artışının ardından vatandaşa dikkat çeken uyarı
Altın ve doları olanlar dikkat: Faiz artışının ardından vatandaşa dikkat çeken uyarı Merkez Bankası’nın sürpriz faiz kararı sonrasında gözler altın ve dolar fiyatlarına çevrildi. Dolar/TL 32 TL seviyelerinin altını gördü. Peki yeni adımla birlikte dövizde beklentiler neler? İşte detaylar...
23.03.2024 Ekonomi
‘Merkezler’ haftasında altın yön arıyor
‘Merkezler’ haftasında altın yön arıyor Küresel piyasaların gözü ABD, İngiltere ve Japonya merkez bankalarının bu hafta alacağı faiz kararlarına çevrilirken piyasalar Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın (TCMB) alacağı para politikası kararlarını da yakından takip ediyor.
19.03.2024 Ekonomi
Artmaya devam edecek mi? Piyasalarda ‘altın hareket’
Artmaya devam edecek mi? Piyasalarda ‘altın hareket’ Altında hareketli günler devam ediyor. Yeni rekor seviyelerin görüldüğü ons fiyatında yükselişin süreceği tahmin ediliyor. Gram altında iç piyasada kısa dönemli bir düşüş olsa da artış trendinin önünde direnç öngörülmüyor.
13.03.2024 Ekonomi
Faizde indirim sinyali netleşti
Faizde indirim sinyali netleşti Fed Başkanı bu yıl faiz indirimine başlayacaklarının sinyalini daha net verirken ECB Başkanı indirim için haziranı işaret ediyor.
9.03.2024 Ekonomi
Gram altın için 3 kademeli uyarı!
Gram altın için 3 kademeli uyarı! Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, altın yatırımı olanlar için önemli açıklamalarda bulundu. Memiş, 3 kademeli "gram altında rekor" uyarısında da bulundu.
2.03.2024 Ekonomi
Çeyrek altın rekor kırdı
Çeyrek altın rekor kırdı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü verilerine göre 2023’te çeyrek altın üretimi bir önceki yıla göre yüzde 67.8 artışla 17.8 milyon adet ile rekor seviyeye yükseldi.
20.02.2024 Ekonomi
Altın fiyatları, rekor üstüne rekor kırıyor
Altın fiyatları, rekor üstüne rekor kırıyor Yatırımda güvenli liman olarak bilinen altındaki yükseliş hız kesmiyor.
30.11.2023 Ekonomi
Gram altında yeni rekor
Gram altında yeni rekor Haftanın ilk işlem gününde 1872 lirayla rekor kıran gram altın, dün de 1876 liraya çıkarak küçük bir artışla da olsa rekorunu yeniledi.
29.11.2023 Ekonomi
Gram altında ons destekli rekor
Gram altında ons destekli rekor Altının ons fiyatının küresel piyasalarda 2000 doları aşması, yurtiçinde gram altına 1872 lirayla yeni rekor getirdi. Uzmanlar, ons fiyatının daha önceki zirve olan 2040 doları görebileceği tahmininde bulunuyor.
28.11.2023 Ekonomi
Altın fiyatlarında 'savaş' hareketi! Gram altın kritik sınırı aştı
Altın fiyatlarında 'savaş' hareketi! Gram altın kritik sınırı aştı Altın fiyatları, İsrail ve Filistin arasındaki çatışmaların etkisiyle tırmanışa geçti. Gram altın kritik sınırı aştı. İşte detaylar...
13.10.2023 Uzmanpara
Piyasada ‘çatışma yayılır mı?’ endişesi
Piyasada ‘çatışma yayılır mı?’ endişesi İsrail-Hamas çatışmaları, uluslararası piyasaları vurdu. İsrail Merkez Bankası müdahale ile piyasalarını sakinleştirdi. Çatışmanın İsrail-İran petrol ticaretine sıçrama riski endişesi veriyor. Türk piyasaları da gerginlikten etkilendi.
10.10.2023 Ekonomi
Dolar ve euroda son durum ne?
Dolar ve euroda son durum ne? Dolar/TL haftanın ikinci işlem gününe 27.43’ün üzerinde başladı.
3.10.2023 Uzmanpara
Altın fiyatlarında dikkat çeken düşüş
Altın fiyatlarında dikkat çeken düşüş Altın fiyatları son haftalarda sert düşüş göstererek yatırımcıların dikkatini çekti. Altının ons fiyatında görülen keskin düşüş yurt içinde gram altın fiyatının gerilemesine yol açtı. Peki altında sert kaybın sebebi ne? Analistler altında yeni tahminlerini açıkladı. İşte detaylar...
3.10.2023 Uzmanpara
Dengeler değişiyor! İşte altında yıl sonu beklentisi
Dengeler değişiyor! İşte altında yıl sonu beklentisi Haftaya yükselişle başlayan gram altın bugün durağan seyrediyor. Kapalıçarşı’da gram altın bin 676 liradan satılıyor.
26.09.2023 Ekonomi
Altın fiyatlarında son durum ne?
Altın fiyatlarında son durum ne? Altının ons fiyatı ABD tahvil faizi ve dolar endeksinin yükseliş göstermesi ile birlikte dün geriledi. Öte yandan küresel piyasalarda petrol fiyatlarının yükseliş göstermesi enflasyon endişesini tetikledi. Peki bugün piyasalarda son durum ne? İşte detaylar...
6.09.2023 Uzmanpara
Yatırımcılar perşembe gününe dikkat: İki kritik senaryo! Gram altında yeni tahmin
Yatırımcılar perşembe gününe dikkat: İki kritik senaryo! Gram altında yeni tahmin Geçtiğimiz hafta sert düşüş gösteren altın fiyatlarında yön perşembe günü belli olacak. Peki altında yükseliş ve düşüş için olası senaryolar neler? Uzmanlar gram altında yeni tahminleri açıkladı. İşte detaylar...
8.08.2023 Uzmanpara
İşte altın fiyatlarında son durum
İşte altın fiyatlarında son durum Bu hafta altın fiyatlarındaki sert hareketler oldukça dikkat çekti. Ons altın 2 ayın zirvesinden geçtiğimiz gün sert düşerken, gram altın 1700 liranın altına sarkmıştı. Peki altında dünkü düşüşün sebebi ne, bugün fiyatlarda son durum ne? İşte detaylar...
21.07.2023 Uzmanpara
Merkez Bankası'nın faiz kararı belli oldu
Merkez Bankası'nın faiz kararı belli oldu Merkez Bankası, Para Politikası Kurulu faiz kararını bugün açıkladı. Merkez Bankası'nın 2 yıl 3 ay sonra başlayan faiz artırma tavrı devam ediyor.
20.07.2023 Ekonomi
Altın fiyatları düştü: Nedeni belli oldu!
Altın fiyatları düştü: Nedeni belli oldu! Türkiye'de 14 Mayıs seçimleri öncesi Kapalı Çarşı'da gram altın satış fiyatı 1500 TL'ye yaklaşmıştı. Ons altında düşüşler geldi. Yurt içi piyasada altının gram satış fiyatı 1250 TL'ye kadar düştü. Yatırımcılarsa düşüşün arkasındaki nedeni merak ediyor. İşte cevabı...
20.05.2023 Ekonomi
Son dakika... Altında yeni dönem! Yatırımcı güvenli limana koşuyor
Son dakika... Altında yeni dönem! Yatırımcı güvenli limana koşuyor Dünyadaki belirsizlik ortamı ve ekonomilerdeki riskler altın ons fiyatını tırmandırmaya devam ediyor. Yurt içinde ise bu gelişmelere paralel olarak aynı zamanda enflasyonist ortamda ‘güvenli liman’ algısıyla altın alımı artıyor.
6.04.2023 Ekonomi
Altın fiyatlarında sert düşüş! Nedeni belli oldu
Altın fiyatlarında sert düşüş! Nedeni belli oldu Altının ons fiyatı Fed Başkanı Powell'ın beklenenden yüksek faiz artırımına gidebileceklerini açıklamasının ardından 1.845 dolardan 1.810 dolara geriledi
8.03.2023 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Ons Fiyatı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.