Özalp

Özalp

Son dakika Özalp haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Özalp gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Özalp haber sayfamızda...

Özalp

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.218 özalp haberi bulunmuştur.
Keşfedilmemiş İsimler 2021: Duyulmamış, Zor Bulunan, Modern, Yeni Erkek Kız Bebek İsimleri ve Anlamları (Değişik, Güzel İsimler)
Keşfedilmemiş İsimler 2021: Duyulmamış, Zor Bulunan, Modern, Yeni Erkek Kız Bebek İsimleri ve Anlamları (Değişik, Güzel İsimler)Çocuk sahibi olmak isteyenler anne ve babalar için isim seçme konusu önemlidir. Bebeklerine güzel, ilginç isim vermek isteyen anne ve babalar anlamlarının da güzel olmasını isterler. Kulağa hoş gelen, etkileyici, enteresan, zor bulunan, henüz keşfedilmemiş ve duyulmamış isimler genellikle tercih edilir. Hayatı boyunca çocuklarının taşıyacağı ismi seçmek için anne ve babalar bu konuda derin bir araştırmaya giriyorlar. Nadir bulunan, modern, ilgi çekici, en güzel yeni isimleri erkek ve kız çocuklarına vermek için birbirinden güzel isimler bulunuyor. Duyulmamış, zor bulunan unisex en güzel erkek ve kız isimleri için “Keşfedilmemiş İsimler” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.11.2021Bebek
‘İzmir’e yakışır’
‘İzmir’e yakışır’Mine Özmen, Gaziantep’teki Hışva Han konseptini, koşullar uygun olursa İzmir’de de yaşama geçirebileceğini dile getirdi
22.11.2021Ege
Ö ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2021: Ö Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
Ö ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2021: Ö Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba adayları bebeklerinin cinsiyetini öğrendikten sonra isim verme konusu üzerinde derin bir araştırma içerisine giriyor. Bebeklerine hayat boyu taşıyacakları isim verirken anne ve baba adayları seçici oluyor. Karar verme sürecinde zorlanan ebeveynler yakınlarına danışırken internet üzerinden erkek isimleri ve anlamları konusunda bilgi alıyor. Popüler olması ve modern çağa uygun olmasını isteyen anne ve baba adayları nadir bulunan, keşfedilmemiş, güzel anlamlar olan isimleri vermek istiyor. Ö harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “Ö ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
15.11.2021Bebek
‘Suna’nın Kızları’ yollarda
‘Suna’nın Kızları’ yollarda‘Suna’nın Kızları’ projesi için Şanlıurfa’ya gezi düzenlendi.
9.11.2021Cadde
Türkiye-İran sınırında erkek cesedi bulundu!
Türkiye-İran sınırında erkek cesedi bulundu!Van’ın Özalp ilçesinde Türkiye-İran sınırında güvenlik amaçlı oluşturulan hendekte erkek cesedi bulundu. Ekipler, ölen kişinin kimlik ve uyruğunun tespiti için çalışma başlatıldı.
1.11.2021Gündem
Doğu Anadolu Bölgesi İlleri Ve İlçeleri Nelerdir? İsimleri Ve Nüfusları İle Doğu Anadolu Şehirleri
Doğu Anadolu Bölgesi İlleri Ve İlçeleri Nelerdir? İsimleri Ve Nüfusları İle Doğu Anadolu ŞehirleriDoğu Anadolu Bölgesi, Türkiye'nin yüz ölçümü bakımından en büyük bölgesidir. 164.000 kilometrekarelik bir alanı kaplayan bölgede 14 il bulunmaktadır. Yüz ölçümü 25.066 kilometrekare olan Erzurum bölgenin en büyük şehridir. Erzurum aynı zamanda Türkiye'nin en büyük 4. ilidir. Doğu Anadolu Bölgesi illeri ve ilçeleri nelerdir? Nüfusları ile birlikte listeledik.
27.10.2021Eğitim
Trafik kazasında yok olan 4 kişilik aile, gözyaşlarıyla toprağa verildi
Trafik kazasında yok olan 4 kişilik aile, gözyaşlarıyla toprağa verildiBurdur'un Yeşilova ilçesi Harmanlı köyü yakınlarında meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren Günaydın Cirit Baş (47), eşi Bayram Baş (49), çocukları Mehmet Emre Baş (6) ile Yağmur Baş'ın (7) cenazeleri, gözyaşlarıyla toprağa verildi. Aynı kazada hayatını kaybeden Şenol Özalp (54) ise memleketi Aydın'da defnedildi.
24.10.2021Haberler
Yürek dayanmaz! Gözyaşları içinde toprağa verildiler
Yürek dayanmaz! Gözyaşları içinde toprağa verildilerBurdur'un Yeşilova ilçesi Harmanlı köyü yakınlarında meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren Günaydın Cirit Baş (47), eşi Bayram Baş (49), çocukları Mehmet Emre Baş (6) ile Yağmur Baş'ın (7) cenazeleri, gözyaşlarıyla toprağa verildi. Aynı kazada hayatını kaybeden Şenol Özalp (54) ise memleketi Aydın'da defnedildi.
24.10.2021Gündem
Bir aileyi yok eden kaza! Minik kızın cenazesi yakınlarına teslim edildi
Bir aileyi yok eden kaza! Minik kızın cenazesi yakınlarına teslim edildiBurdur'daki trafik kazasında ölen 7 yaşındaki çocuğun cenazesi, yakınları tarafından morgdan alındı. Gözyaşlarına hakim olamayan aile ayakta durmakta güçlük çekti.
24.10.2021Gündem
Burdur'da trafik kazası! Bir aile yok oldu
Burdur'da trafik kazası! Bir aile yok olduBurdur Karayolunda, sürücüsünün kontrolünden çıkan kamyonun traktör ve otomobile çarparak dehşet saçtığı kazada bir aile yok oldu. Kazada otomobilin sürücüsü Şenol Özalp (54) ile araçtaki Günaydın Cirit Baş (47), eşi Bayram Baş (49), çocukları Mehmet Emre Baş (6) ile Yağmur Baş (7) yaşamını yitirdi, traktör sürücüsü Yusuf Akın (58) ise yaralandı. Kamyon şoförü Ahmet Aydoğan (48), jandarma ekiplerince gözaltına alındı.
23.10.2021Haberler
Bir aile yok oldu! Kamyon kontrolden çıktı
Bir aile yok oldu! Kamyon kontrolden çıktıBurdur Karayolunda, sürücüsünün kontrolünden çıkan kamyonun traktör ve otomobile çarparak dehşet saçtığı kazada bir aile yok oldu. Kazada otomobilin sürücüsü Şenol Özalp (54) ile araçtaki Günaydın Cirit Baş (47), eşi Bayram Baş (49), çocukları Mehmet Emre Baş (6) ile Yağmur Baş (7) yaşamını yitirdi, traktör sürücüsü Yusuf Akın (58) ise yaralandı. Kamyon şoförü Ahmet Aydoğan (48), jandarma ekiplerince gözaltına alındı.
23.10.2021Gündem
Kontrolden çıkan kamyon dehşet saçtı
Kontrolden çıkan kamyon dehşet saçtıYeşilova- Burdur Karayolunda, sürücüsünün kontrolünden çıkan kamyonun traktör ve otomobile çarptığı kazada 1'i çocuk 3 kişi yaşamını yitirdi, 2'si ağır 3 kişi yaralandı.
23.10.2021Haberler
Van'da 188 kaçak göçmen yakalandı
Van'da 188 kaçak göçmen yakalandıVan'ın Özalp ilçesinde, jandarmanın düzenlediği operasyonda Afganistan ve Pakistan uyruklu 188 kaçak göçmen yakalandı.
22.10.2021Gündem
Sağduyunun sesiydi bir müesseseydi
Sağduyunun sesiydi bir müesseseydiMesai arkadaşları, meslektaşları ve dış haberciliği O’nun yanında öğrenen gazeteciler duayen gazeteci Sami Kohen’e veda ettiler: Sağduyunun sesiydi. Onunla konuşamadığımız gün biz eksiktik. Ve artık hep eksiğiz. İşiyle hayat bulan, yazdıklarıyla yaşama sevincini katlayan bir insandı. Sahip olduğu, temsil ettiği bütün bu hasletlerle, ölçülerle Sami Kohen her şeyden önce bir müesseseydi.
20.10.2021Gündem
Son dakika... Meteoroloji'den flaş uyarı! Van, Bitlis ve Muş için kuvvetli yağış
Son dakika... Meteoroloji'den flaş uyarı! Van, Bitlis ve Muş için kuvvetli yağışGelen bir son dakika haberine göre; Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Van, Bitlis ve Muş için sağanak uyarısı yaptı. Uyarıda, ani sel, su baskını, yıldırım, fırtına ve yerel dolu gibi olumsuzluklara karşı tedbirli olunması istendi.
18.10.2021Gündem
Tek isteği Nâzım’ın eserlerini korumaktı
Tek isteği Nâzım’ın eserlerini korumaktıNâzım Hikmet’in oğlu Mehmet’i anlatan “İşitiyor musun Memet”teki Memet Fuat’a yönelik iddialar tartışma yarattı. Memet Fuat’ın oğlu Kenan Bengü, babasının hayatı boyunca Nâzım’ın eserlerinin doğru biçimde yayımlanması için çalıştığını söyledi
Kuraklık Van Gölü Havzası'nda kuşların yaşam alanlarını daralttı
Kuraklık Van Gölü Havzası'nda kuşların yaşam alanlarını daralttıVan Gölü Havzası'ndaki bazı sulak alanların küresel ısınma nedeniyle daralması, göç yolundaki kuşları da etkiledi.
30.09.2021Haberler
Mutluluklarını taçlandırdılar
Mutluluklarını taçlandırdılarİzmir’in tanınmış mimarlarından Epig Mimarlık’ın Kurucusu Semiha Güneş’in göz hekimi kızı Pelin Kıyat ile bilgisayar yazılım mühendisi, Vakıfbank Müfettişi Alp Özalp bir ömür boyu mutluluğa evet dedi.
1.09.2021Ege
Bu ayrıntı Türk basınında ilk kez Milliyet'te! 'Gelin hanımefendi taarruz ediyoruz'
Bu ayrıntı Türk basınında ilk kez Milliyet'te! 'Gelin hanımefendi taarruz ediyoruz'Yunan kuvvetleri Haymana ile eski Polatlı arasındaki çarpışmalar sonucunda geri püskürtüldü. Açıksöz gazetesinin başyazarı İsmail Habib, savaşın dönüm noktasını “Düşman bir tehdit olmaktan çıktı... Düşman artık korkutmuyor, korkuyor” sözleriyle duyurdu. 10 Eylül’de Başkomutan, Zafer Tepe’de taarruzu kumanda ediyordu. Türk tarihinin kırılma anı yaşanıyordu. Öğle saatlerinde, Dua Tepe’yi savunan Yunan tümeni çözüldü. Dua Tepe; Sakarya Muharebesi’nde karşı taarruzla düşmandan geri alınan ilk tepeydi...
26.08.2021Gündem
'Gelen Afgan göçmenlere ekmek- su veriyoruz, insan kaçakçısı değiliz'
'Gelen Afgan göçmenlere ekmek- su veriyoruz, insan kaçakçısı değiliz'Kaçak göçmen geçişlerinin engellenmesi amacıyla Van'ın İran sınırındaki Çaldıran ilçesinden başlatılan, Ağrı'nın Doğubayazıt ile Hakkari'nin Yüksekova ilçesi hattına kadar uzanan modüler duvar ve akıllı kule çalışmaları sürüyor. Sınırın sıfır noktasındaki kırsal Soğuksu Mahallesi'nde yaşayanlar da kaçak geçişler nedeniyle sıkıntı yaşadıklarını belirtiyor. Ahmet Gümüş, sınıra yakın olduklarını, sabah evlerinin çevresinde, tarlalarında, ahırlarında göçmenlerle karşılaştıklarını, insani yaklaşım göstererek aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu göçmenlere ekmek ve su verdiklerini ancak bu durumun bazen yanlış anlaşıldığını ve insan kaçakçısı olmadıklarını söyledi.
20.08.2021Gündem
300 milyon $’lık repo anlaşması
300 milyon $’lık repo anlaşmasıAkbank, Deutsche Bank ile sürdürülebilirlik kriterleri içeren 300 milyon dolarlık bir repo işlemi gerçekleştirdi. Banka, bu işlemle sağladığı finansmanı, düşük karbonlu ekonomiye geçişi destekleyen projelerin finansmanında kullanacak.
13.08.2021Ekonomi
Bahşiş için trenle düğün konvoyunun önünü kestiler
Bahşiş için trenle düğün konvoyunun önünü kestilerVan'da düğün konvoyunun önünü kesen tren personeli, bahşiş aldıktan sonra geçişe izin verdi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, birçok kişi tarafından izlendi.
10.08.2021Gündem
Son dakika... Son 50 yılın en sıcak ikinci temmuzu yaşandı!
Son dakika... Son 50 yılın en sıcak ikinci temmuzu yaşandı!Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son dakika raporlarına göre, Cumhuriyet tarihinin en büyük orman yangınlarının yaşandığı temmuz ayı, son 50 yılın en sıcak ikinci ayı olarak kayıtlara geçti. Uzun yıllar temmuz ayı ortalama sıcaklığı 24.5 derece iken, 2021 Temmuz ayı 26.3 derece olarak gerçekleşti. Son 50 yılın en yüksek sıcaklık ortalamasının gerçekleştiği temmuz ayı ise 26.5 ile 2000 yılında yaşanmıştı.
10.08.2021Gündem
Van-Hakkari kara yolu sel nedeniyle kapandı
Van-Hakkari kara yolu sel nedeniyle kapandıGelen bir son dakika haberine göre, Van’ın Başkale ilçesinde yaklaşık 15 dakika süren yağmurun ardından oluşan sel ve heyelan nedeniyle Van-Hakkari kara yolu ulaşıma kapanırken Başkale ilçe merkezi ile Ortanca Mahallesi su altında kaldı. Yolun ulaşıma açılması için ekipler bölgeye sevk edilirken, ilçe merkezi ile Ortanca Mahallesi'nde de çalışma başlatıldı.
2.08.2021Gündem
Son dakika! Bakan Pakdemirli'den Van'daki sel felaketiyle ilgili açıklama
Son dakika! Bakan Pakdemirli'den Van'daki sel felaketiyle ilgili açıklamaSon dakika haberine göre; Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Van'daki selde hayvan varlıkları zarar gören vatandaşların zararlarının tamamının karşılanacağını bildirdi.
1.08.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Özalp ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.