Özelleştirme

Özelleştirme

Son dakika Özelleştirme haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Özelleştirme gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Özelleştirme haber sayfamızda...

Özelleştirme

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.068 ozellestirme haberi bulunmuştur.
Ankara Söğütözü'ndeki arazinin özelleştirilmesi için teklifler alınmaya başlandı
Ankara Söğütözü'ndeki arazinin özelleştirilmesi için teklifler alınmaya başlandıAnkara'da kamu kurum ve kuruluşları, alışveriş ve yaşam merkezleri ile otellerin bulunduğu Dumlupınar ile Anadolu bulvarlarının kesişimindeki arazi için teklifler alınmaya başlandı.
24.09.2021Ekonomi
OnePlus 9 Pro 5G incelemesi
OnePlus 9 Pro 5G incelemesiTelefon pazarının en güçlü isimlerinden biri olan OnePlus, resmen Türkiye’de… Daha önce de OnePlus telefonları ülkemizde görüyorduk, ancak bugün gelinen noktada önemli bir fark var. OnePlus, Türkiye’de resmi olarak yapılanırken, ‘Ben de buradayım’ dedi. Yani OnePlus, Türkiye garantili en yeni telefonlarıyla kullanıcılarına ulaşmaya başladı. OnePlus 9 Pro 5G ise şirketin en güçlü telefon modeli ve bu incelememizde OnePlus 9 Pro 5G'yi mercek altına alıyoruz.Sponsorlu içerik
22.09.2021Teknoloji
OnePlus 9 Pro 5G incelemesi
OnePlus 9 Pro 5G incelemesiTelefon pazarının en güçlü isimlerinden biri olan OnePlus, resmen Türkiye’de… Daha önce de OnePlus telefonları ülkemizde görüyorduk, ancak bugün gelinen noktada önemli bir fark var. OnePlus, Türkiye’de resmi olarak yapılanırken, ‘Ben de buradayım’ dedi. Yani OnePlus, Türkiye garantili en yeni telefonlarıyla kullanıcılarına ulaşmaya başladı. OnePlus 9 Pro 5G ise şirketin en güçlü telefon modeli ve bu incelememizde OnePlus 9 Pro 5G'yi mercek altına alıyoruz.
22.09.2021Teknoloji
Özelleştirme İdaresi Çankaya'daki taşınmazın satışını gerçekleştirecek
Özelleştirme İdaresi Çankaya'daki taşınmazın satışını gerçekleştirecekÖzelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Ankara'nın Çankaya ilçesi Söğütözü Mahallesi'ndeki taşınmazı satış yöntemiyle özelleştirecek.
22.09.2021Ekonomi
Özelleştirme İdaresi Bodrum'daki 3 taşınmazı satacak
Özelleştirme İdaresi Bodrum'daki 3 taşınmazı satacakÖzelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Muğla'nın Bodrum ilçesindeki 3 taşınmazı satış yöntemiyle özelleştirecek.
21.09.2021Ekonomi
Özelleştirme İdaresi Başkanlığı 10 ildeki 20 taşınmazı satacak
Özelleştirme İdaresi Başkanlığı 10 ildeki 20 taşınmazı satacakÖzelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), 10 ildeki 20 taşınmazı satış yöntemiyle özelleştirecek.
18.09.2021Ekonomi
Desantralizasyon Nedir, Türleri Nelerdir? Desantralizasyon Örnekleri Nelerdir?
Desantralizasyon Nedir, Türleri Nelerdir? Desantralizasyon Örnekleri Nelerdir?Desantralizasyon, yerinden yönetimleştirme, ademi-merkeziyetçilik ve orijin itibari ile Batı tarafında ortaya çıkmış olan bir düşünce tarzıdır. Ama günümüzde bu düşünce Batıda olduğu klasik anlamından çok daha geniş kapsamlarda ele alınır. Desantralizasyon klasik anlamda, merkezi yönetimlerden yerel yönetimlere kadar uzanan yetki, görev ve kaynak aktarımını ifade eder. Desantralizasyon nedir, türleri nelerdir sizler için derledik.
13.09.2021Sözlük
Çal Hidroelektrik özelleştirilecek
Çal Hidroelektrik özelleştirilecekÖzelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Çal Hidroelektrik Santrali’nin işletme hakkının verilmesi yöntemi ile özelleştirilmesi için ihaleye çıkacak. ÖİB’nin ihaleye ilişkin ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı.
12.09.2021Ekonomi
Çal Hidroelektrik Santrali özelleştirilecek
Çal Hidroelektrik Santrali özelleştirilecekÖzelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Çal Hidroelektrik Santrali'nin işletme hakkının verilmesi yöntemi ile özelleştirilmesi için ihaleye çıkacak.
11.09.2021Ekonomi
Özelleştirme kararları Resmi Gazete'de
Özelleştirme kararları Resmi Gazete'deÖzelleştirme İdaresi Başkanlığı ile ilgili imar planı değişikliği ve satış yöntemiyle özelleştirmeye ilişkin Cumhurbaşkanı kararları, Resmi Gazete'de yayımlandı.
9.09.2021Ekonomi
Telegram'ın yepyeni özellikleri duyuruldu
Telegram'ın yepyeni özellikleri duyurulduTelegram yeni özelliklerini duyurdu. Sekizinci yılının içine giren popüler mesajlaşma uygulaması 1 milyar indirmeyi de yakın zaman önce geçmişti. Bu kapsamda platforma yepyeni özellikler geliyor. İşte Telegram v8 güncellemesiyle kullanıcılara sunulacaklar.
1.09.2021Teknoloji
Özelleştirme İdaresi bazı taşınmazların satışını onayladı
Özelleştirme İdaresi bazı taşınmazların satışını onayladıÖzelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), özelleştirme kapsamında Ankara ve Balıkesir'deki bazı taşınmazların satışına onay verdi.
24.08.2021Ekonomi
10 ildeki 20 taşınmaz özelleştirilecek
10 ildeki 20 taşınmaz özelleştirilecekHazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), 10 ildeki 20 taşınmazı satış yöntemiyle özelleştirecek.
19.08.2021Ekonomi
Ticari müşterilerden alınabilecek ücretler değişti
Ticari müşterilerden alınabilecek ücretler değiştiTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB), bankalarca ticari müşterilerden alınabilecek ücretlere ilişkin usul ve esasların belirlendiği tebliğde yaptığı değişiklikler, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.
9.08.2021Uzmanpara
ATM işlemleri için alınacak tavan tutarlar değişti
ATM işlemleri için alınacak tavan tutarlar değiştiTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB), bankalarca ticari müşterilerden alınabilecek ücretlere ilişkin usul ve esasların belirlendiği tebliğde yaptığı değişiklikler, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.
9.08.2021Ekonomi
Özbekistan fabrikasını 252 milyon dolara alıyor
Özbekistan fabrikasını 252 milyon dolara alıyorCoca-Cola İçecek, Özbekistan’da özelleştirme kapsamındaki Coca-Cola Bottlers Uzbekistan fabrikasını satın almak için sözleşme imzaladı
8.08.2021Ekonomi
‘Erdoğan sorumluluktan kaçamaz’
‘Erdoğan sorumluluktan kaçamaz’CHP Sözcüsü Faik Öztrak, orman yangınlarına yol açan, “sabotaj, ihmâl ve diğer nedenlerin derhal ortaya çıkarılmasını, sorumluların tespit edilerek en ağır şekilde cezalandırılması” gerektiğini söyledi. Öztrak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “yaşanan felaketin sorumluluğundan kaçamayacağını” savundu.
3.08.2021Siyaset
Özelleştirme kapsamındaki bazı taşınmazların satışı onaylandı
Özelleştirme kapsamındaki bazı taşınmazların satışı onaylandıÖzelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), özelleştirme kapsamındaki bazı taşınmazların satışına onay verdi.
31.07.2021Ekonomi
Rusya'dan 'karbon düzenlemesi' uyarısı
Rusya'dan 'karbon düzenlemesi' uyarısıRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Sürdürülebilir Kalkınma Özel Temsilcisi Anatoliy Çubays, hidrokarbon kaynakların kullanımının azaltılmasına yönelik küresel enerji dönüşümünün, ülkenin gayri safi yurt içi hasılasında (GSYH) yüzde 10 kayba neden olabileceğini söyledi.
26.07.2021Uzmanpara
Son dakika: Turizm Teşvik Kanunu kabul edildi
Son dakika: Turizm Teşvik Kanunu kabul edildiTurizmi Teşvik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
18.07.2021Ekonomi
Türk Şeker’de taşınmaz satışına onay
Türk Şeker’de taşınmaz satışına onayÖzelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), özelleştirme kapsamındaki bazı taşınmazların satışına onay verdi. ÖİB’nin konuya ilişkin kararı Resmi Gazete’de yayımlandı
18.07.2021Ekonomi
17 Temmuz Dünya Emoji Günü'ne özel sürprizler
17 Temmuz Dünya Emoji Günü'ne özel sürprizler17 Temmuz Cumartesi günü Dünya Emoji Günü’nü kutlamak isteyen iPhone kullanıcıları, Memoji’lerini iOS 15’in genel beta önizlemesinde bulunan yepyeni özelleştirmelerle süsleyebilirler.
17.07.2021Teknoloji
Özelleştirme kapsamındaki bazı taşınmazların satışı onaylandı
Özelleştirme kapsamındaki bazı taşınmazların satışı onaylandıÖzelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), özelleştirme kapsamındaki bazı taşınmazların satışına onay verdi.
17.07.2021Ekonomi
Bakan açıkladı! Doğal gaz ve elektriğe neden zam yapıldı?
Bakan açıkladı! Doğal gaz ve elektriğe neden zam yapıldı?Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, elektrik ve doğal gaz konusunda fiyatların Türkiye ekonomisiyle ilgisi olmadığını ve tamamen yurt dışı piyasalara bağlı olarak fiyat artışları yapıldığını söyledi.
13.07.2021Ekonomi
7 ildeki 13 taşınmaz özelleştirilecek
7 ildeki 13 taşınmaz özelleştirilecekHazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) tarafından Ankara, İzmir, Tokat, Yozgat, Diyarbakır, İstanbul ve Nevşehir'deki 13 taşınmaz, satış yöntemiyle özelleştirilecek.
13.07.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

özelleştirmeresmi gazetetaşınmazOnePlus 9 Pro 5Gekonomi

Özelleştirme ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.