İhale

İhale

Son dakika ihale haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ihale gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ihale haber sayfamızda...

İhale

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 18.015 ihale haberi bulunmuştur.
DMO, Hazine ve Maliye Bakanlığı için 350 dizüstü bilgisayar satın alacak
DMO, Hazine ve Maliye Bakanlığı için 350 dizüstü bilgisayar satın alacakDevlet Malzeme Ofisi (DMO) Genel Müdürlüğü, Hazine ve Maliye Bakanlığının ihtiyacı olan 350 dizüstü bilgisayar için ihale gerçekleştirecek.
16.10.2021Ekonomi
Tohumluk üretim ve pazarlama hakkı ihale ilanı açıldı
Tohumluk üretim ve pazarlama hakkı ihale ilanı açıldıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Tohumluk üretim ve pazarlama hakkı ihalesi yapılacak.
16.10.2021Ekonomi
AA Finans'ın PPK Beklenti Anketi sonuçlandı
AA Finans'ın PPK Beklenti Anketi sonuçlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK) toplantısına ilişkin AA Finans'ın beklenti anketine katılan ekonomistlerin büyük çoğunluğu bir hafta vadeli repo ihale faiz oranının (politika faizi) indirileceğini tahmin ediyor.
15.10.2021Ekonomi
PPK Beklenti Anketi sonuçlandı
PPK Beklenti Anketi sonuçlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK) toplantısına ilişkin AA Finans'ın beklenti anketine katılan ekonomistlerin büyük çoğunluğu bir hafta vadeli repo ihale faiz oranının (politika faizi) indirileceğini tahmin ediyor.
15.10.2021Uzmanpara
TCMB'nin ekim ayı 'Piyasa Katılımcıları Anketi' yayımlandı
TCMB'nin ekim ayı 'Piyasa Katılımcıları Anketi' yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Piyasa Katılımcıları Anketi'ne göre, yıl sonu Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) beklentisi yüzde 17,63 oldu.
15.10.2021Ekonomi
Piyasa Katılımcıları Anketi yayımlandı
Piyasa Katılımcıları Anketi yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Piyasa Katılımcıları Anketi'ne göre, yıl sonu Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) beklentisi yüzde 17,63 oldu.
15.10.2021Uzmanpara
Aksaray ve Afyonkarahisar'da jeotermal saha ihaleleri
Aksaray ve Afyonkarahisar'da jeotermal saha ihaleleriAksaray’da 8 jeotermal kaynak arama sahası ihaleye çıkarıldı.
15.10.2021Ekonomi
Belediyeye ait taşınmazlar satılacak
Belediyeye ait taşınmazlar satılacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Salihli Belediyesi'ne ait taşınmazların satış ve kiralama işi yapılacak.
15.10.2021Ekonomi
İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler, meclis gündeminde tekrar kabul edildi
İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler, meclis gündeminde tekrar kabul edildiİstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) ekim ayı oturumunda, Ekrem İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler tekrar görüşülerek karara bağlandı. Gündeme tekrar alınan Beykoz ilçesi "Millet Bahçesi" ile ilgili imar değişikleri ile 2019-2020-2021 yıllarını kapsayacak şekilde 3 ay süre ile "İETT Araç Alım ve Bakım İşleri İnceleme ve Araştırma Komisyonu" kurulması teklifleri ısrar karar olarak kabul edildi.
14.10.2021Haberler
İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler, meclis gündeminde tekrar kabul edildi
İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler, meclis gündeminde tekrar kabul edildiİstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) ekim ayı oturumunda, Ekrem İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler tekrar görüşülerek karara bağlandı. Gündeme tekrar alınan Beykoz ilçesi "Millet Bahçesi" ile ilgili imar değişikleri ile 2019-2020-2021 yıllarını kapsayacak şekilde 3 ay süre ile "İETT Araç Alım ve Bakım İşleri İnceleme ve Araştırma Komisyonu" kurulması teklifleri ısrar karar olarak kabul edildi.
14.10.2021Siyaset
Ayvalık'ta turizm alanları kiraya verilecek
Ayvalık'ta turizm alanları kiraya verilecekBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Ayvalık'ta turizm alanları kiraya verilecek.
14.10.2021Ekonomi
Gaziantep'te arsa satışı
Gaziantep'te arsa satışıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 18 adet konut imarlı arsa satışa çıkarıldı.
14.10.2021Ekonomi
EÜAŞ'a ait bazı türbin ve taşınmazların özelleştirme ihalesi sonuçlandı
EÜAŞ'a ait bazı türbin ve taşınmazların özelleştirme ihalesi sonuçlandıElektrik Üretim AŞ'ye (EÜAŞ) ait çeşitli türbin ve taşınmazların özelleştirme ihalesi sonuçlandı.
14.10.2021Ekonomi
‘İlk dört maddeye kimse dokunamaz’
‘İlk dört maddeye kimse dokunamaz’Anayasa’nın ilk 4 maddesinin değişeceğine ilişkin süren tartışmaları yapay gündem olarak değerlendiren Kılıçdaroğlu “Hiç kimse ilk dört maddeye dokunamaz, ilk dört maddenin teminatı Türkiye Cumhuriyeti’nin şerefli vatandaşları” dedi.
14.10.2021Siyaset
‘Assos’taki hafriyat plana uygun değil’
‘Assos’taki hafriyat plana uygun değil’Assos Antik Kenti ve Antik Limanı’nda başlatılan kaya ıslah çalışmalarında plan ile uygulama arasında büyük farklar olduğunu belirten uzmanlar yol ve düzlüğün planda olmadığını öne sürdü.
14.10.2021Gündem
Tuzla Liman Başkanlığı gemi satışı yapacak
Tuzla Liman Başkanlığı gemi satışı yapacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Tuzla Liman Başkanlığı gemi satışı yapacak.
13.10.2021Ekonomi
Sinema salonları kiraya verilecek
Sinema salonları kiraya verilecekBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre sinema salonları kiraya verilecek.
13.10.2021Ekonomi
TİGEM'den narenciye satışı
TİGEM'den narenciye satışıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Boztepe Tarım İşletmesi Müdürlüğü, 2021 yılı üretimi 4.640 ağaç Portakal (Washington), 2.500 ağaç Limon (Karalimon), 1.493 ağaç Mandarin (Fremont) olmak üzere toplam 8.633 ağaç (tahmini 1.060.000 kg.) narenciyeyi, toplama işi müşteriye ait olmak üzere götürü olarak Açık Artırma Usulü ile satacak.
13.10.2021Ekonomi
Hedef, daha temiz Karesi
Hedef, daha temiz KaresiDaha temiz ve yeşil bir Karesi hedefiyle Karesi Belediyesi tarafından inşa edilen Temizlik İşleri Ek Hizmet Binası açılışı ve 1. Sınıf Katı Atık Getirme Merkezi temel atma töreni gerçekleştirildi
12.10.2021Ege
3 ilde 'ihaleye fesat karıştırma' operasyonu
3 ilde 'ihaleye fesat karıştırma' operasyonuTekirdağ merkezli 3 ilde düzenlenen operasyonda ihaleye fesat karıştırdıkları iddiasıyla 40 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürüyor.
12.10.2021Haberler
3 ilde 'ihaleye fesat karıştırma' operasyonu! Çok sayıda kişi yakalandı
3 ilde 'ihaleye fesat karıştırma' operasyonu! Çok sayıda kişi yakalandıTekirdağ merkezli 3 ilde düzenlenen operasyonda ihaleye fesat karıştırdıkları iddiasıyla 40 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürüyor.
12.10.2021Gündem
İcradan satılık tarla
İcradan satılık tarlaBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Sivas Şarkışla'da 7.051,58 metrekare tarla icradan satışa çıkarıldı.
12.10.2021Ekonomi
TİGEM'den dane mısır satışı
TİGEM'den dane mısır satışıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Dalaman Tarım İşletmesi Müdürlüğü, 2021 yılı istihsali tahmini 1.750.000 Kilogram ikinci ürün mahsul dane mısırı partiler halinde açık artırma ile satacak.
12.10.2021Ekonomi
58 kamu konutu satışa sunuldu
58 kamu konutu satışa sunulduBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 58 kamu konutu satışa çıkarıldı.
12.10.2021Ekonomi
Alsancak Stadı'nda geri sayım
Alsancak Stadı'nda geri sayımİzmirli futbolseverlerin yeniden kapılarını açmasını yıllardır heyecanla beklediği Alsancak Stadı'nın inşaatında geri sayım sürüyor.
12.10.2021Süper Lig

Benzer Haber Etiketleri

ihaleanketTCMBAA FinansPPK

İhale ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.