Palu Ailesi

Palu Ailesi

Son dakika Palu ailesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Palu ailesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Palu ailesi haber sayfamızda...

Palu Ailesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 69 palu ailesi haberi bulunmuştur.
Türkiye'nin konuştuğu Palu davasında flaş gelişme! 'Herkese içirdi, Melike öldü'
Türkiye'nin konuştuğu Palu davasında flaş gelişme! 'Herkese içirdi, Melike öldü'Kocaeli'de 13 yıl önce kaybolan ve öldürüldüğü ileri sürülen Meryem Tahnal'ın kızı Melike Tahnal'ın Sakarya'da öldürülmesine ilişkin, kamuoyunda "Palu ailesi" olarak bilinen 6 sanığın yargılanmasına devam edildi.
19.10.2021Gündem
Son dakika... Türkiye'nin konuştuğu 'Palu ailesi' davasında karar
Son dakika... Türkiye'nin konuştuğu 'Palu ailesi' davasında kararGelen bir son dakika haberine göre Kocaeli'nin Körfez ilçesinde 13 yıl önce kaybolan Meryem Tahnal'ın öldürülmesine ilişkin kamuoyunda "Palu ailesi" olarak bilinen ve haklarında verilen karar usul hatası gerekçesiyle üst mahkeme tarafından bozulan 6 kişinin yeniden yargılandığı davada karar verildi.
7.09.2021Gündem
Müge Anlı Çığ Ailesi ve İsa Akman olayında son dakika! Çığ Ailesi olayı nedir?
Müge Anlı Çığ Ailesi ve İsa Akman olayında son dakika! Çığ Ailesi olayı nedir?Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen Çığ Ailesi ve İsa Akman olayı izleyenleri meraklandırdı. Geçtiğimiz sezon programa katılan Çığ Ailesi yaşadıkları ile Türkiye'yi şok etti. Daha önce işlenen Palu Ailesi olayına benzetilen Çığ Ailesi ve İsa Akman olayı ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşandı.
1.09.2021Gündem
Türkiye günlerce bu olayı konuşmuştu! 'Suçsuzum' dedi...
Türkiye günlerce bu olayı konuşmuştu! 'Suçsuzum' dedi...Kocaeli'nin Körfez ilçesinde 13 yıl önce kaybolan Meryem Tahnal'ın öldürülmesine ilişkin kamuoyunda "Palu ailesi" davası olarak bilinen 6 sanığın yargılandığı davada cumhuriyet savcısı mütalaasını açıkladı.
29.04.2021Gündem
Son dakika haberi: Artvin’de büyük yangın! Kontrol altına alındı
Son dakika haberi: Artvin’de büyük yangın! Kontrol altına alındıGelen son dakika haberine göre; Artvin’in Yusufeli ilçesine bağlı Dereiçi köyünde çıkan ve rüzgarın da etkisiyle çevredeki evlere sıçrayan yangın kontrol altına alındı.
17.03.2021Gündem
Son dakika haberi: Palu Ailesi davasında flaş gelişme! Havva Palu tahliye edildi
Son dakika haberi: Palu Ailesi davasında flaş gelişme! Havva Palu tahliye edildiGelen son dakika haberine göre; Kocaeli'de, Palu ailesinden 5 kişinin ceza aldığı davada kararın, Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi tarafından usul hatası nedeniyle bozulmasının ardından üçüncü duruşma yapıldı. Sanıklardan Hava Palu, tutuklu kaldığı süre ve ilerleyen yaşı gözetilerek tahliye edildi.
17.03.2021Gündem
Son dakika... Müge Anlı büyük şok! Eniştesinin tecavüz ettiği adamın çıplak fotoğraflarını yayınladı
Son dakika... Müge Anlı büyük şok! Eniştesinin tecavüz ettiği adamın çıplak fotoğraflarını yayınladıGeçtiğimiz gün Müge Anlı’da yaşanan olay tüm Türkiye’yi şoke etti. Ablasının yeni boşandığı ve 20 yıllık eşi İsa Akman tarafından dolandırıldığını, hatta ormanda tecavüze uğradığını söyleyen Abdurrahman Çığ, Müge Anlı'dan yardım istedi. Yayınlanan son programında, Çığ'ın ormanda çekilen çırılçıplak fotoğrafları ekrana geldi. Müge Anlı ise aile ile ilgili ikinci Palu Ailesi olayı diyerek şaşkınlığını belirtti.
14.03.2021Gündem
'Palu Ailesi' davasında itiraf geldi! 'İspirto içirdi, ağacın altına gömdü'
'Palu Ailesi' davasında itiraf geldi! 'İspirto içirdi, ağacın altına gömdü'Günlerce konuşulan Palu ailesi davasında yeni bir gelişme yaşandı. Davada Meryem Tahnal’ın kızı Melike Tahnal'ın Sakarya’nın Ferizli ilçesinde öldürülmesine ilişkin duruşma görülmeye devam etti. Kendilerine cinlerin musallat olduğunu söyleyen Ayşe Palu, eniştesi Tuncer Ustael’in kendilerine ispirto içirdiğini, yeğeninin öldüğünü ve eniştesi ile birlikte bir ağacın altına gömdüğünü iddia etti. Mahkeme heyeti, küçük çocuğun gömüldüğü belirtilen yere bakılmasına karar verdi.
12.03.2021Haberler
'Palu Ailesi' davasında itiraf geldi! 'İspirto içirdi, ağacın altına gömdü'
'Palu Ailesi' davasında itiraf geldi! 'İspirto içirdi, ağacın altına gömdü'Günlerce konuşulan Palu ailesi davasında yeni bir gelişme yaşandı. Davada Meryem Tahnal’ın kızı Melike Tahnal'ın Sakarya’nın Ferizli ilçesinde öldürülmesine ilişkin duruşma görülmeye devam etti. Kendilerine cinlerin musallat olduğunu söyleyen Ayşe Palu, eniştesi Tuncer Ustael’in kendilerine ispirto içirdiğini, yeğeninin öldüğünü ve eniştesi ile birlikte bir ağacın altına gömdüğünü iddia etti. Mahkeme heyeti, küçük çocuğun gömüldüğü belirtilen yere bakılmasına karar verdi.
12.03.2021Gündem
Palu ailesi davasında flaş gelişme! Yeni ifadeleri ortaya çıktı
Palu ailesi davasında flaş gelişme! Yeni ifadeleri ortaya çıktıKocaeli'de 12 yıl önce kaybolan ve öldürüldüğü öne sürülen Meryem Tahnalın (35) kızı Melike Tahnal'ın (8) Sakaryanın Ferizli ilçesinde öldürülmesine ilişkin 'Palu Ailesi' olarak bilinen 4 sanığın yargılanmasına başlandı. Ailenin damadı Tuncer Ustael suçlamaları kabul etmeyerek, bütün suçların üzerine yıkılmaya çalışıldığını söyledi.
27.11.2020Gündem
Üst mahkeme kararı bozdu! Palu ailesi davası yeniden başladı
Üst mahkeme kararı bozdu! Palu ailesi davası yeniden başladıKocaeli'de 12 yıl önce Meryem Tahnal (35) ve kızı Melike Tahnal'ın (8) kaybolması ile başlayan soruşturmanın ardından Palu ailesinden 5 kişinin ceza aldığı ve tüm Türkiye'nin yakından takip ettiği davanın kararı, bir üst mahkeme olan Sakarya Bölge İdare Mahkemesi tarafından usul hatası nedeniyle bozuldu. Palu ailesinin 6 üyesi bugün tekrar hakim karşısına çıktı.
24.11.2020Gündem
Müge Anlı, Gülay Uygun'un ölümünden sorumlu tutulabilir mi?
Müge Anlı, Gülay Uygun'un ölümünden sorumlu tutulabilir mi?Müge Anlı'da işlenen Aleyna Çakır olayı tüm Türkiye'yi şoke etmişti. Herkesin konuştuğu bu ölümden sonra tüm gözler baş şüpheli olarak bilinen Ümit Can Uygun'a çevrilmişti. Ümit Can Uygun'un annesi Gülay Uygun'un şüpheli bir şekilde hayatına son vermesi ise işleri epey karıştırdı...
18.09.2020Ekran
Palu Ailesi davasında gerekçeli karar: "Ceset yok ama ..."
Palu Ailesi davasında gerekçeli karar: "Ceset yok ama ..."Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, 11 yıl önce Meryem Tanhal ve 8 yaşındaki kızı Melike Tanhal'ın kaybolmasıyla ilgili Palu Ailesi'ne verilen hükme ilişkin gerekçeli karar yazıldı. Meryem Tanhal’ın cesedinin olay yerindeki yeni yapılaşma nedeniyle bulunamamasının normal olduğu belirtilerek, darp edilmesi, aç bırakılması ve soğukta yatırılması sonucu öldüğü sonucuna varıldığı belirtildi.
10.03.2020Gündem
Son dakika haberleri: Palu Ailesi davasında karar açıklandı
Son dakika haberleri: Palu Ailesi davasında karar açıklandıKocaeli'nin Körfez ilçesinde, 11 yıl önce Meryem Tanhal (35) ve kızı Melike Tanhal'ın (8) kaybolmasıyla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Palu Ailesi'nden 6 sanığın yargılandığı davanın bugünkü duruşmasında, son savunmalar alındı. Ailenin damadı Tuncer Ustael cinayetle bir ilgisi olmadığını savunarak, "Ben hepsinden şikayetçiyim. Herkes Allah’ından bulsun, kimseye hakkımı helal etmiyorum" dedi. Gelen son dakika bilgilerine göre; Kamuoyunda "Palu ailesi" olarak bilinen davada, tutuklu sanık Tuncer Ustael ağırlaştırılmış müebbet ve 7 yıl hapis, diğer tutuklu 5 aile üyesi ise 8 yıl 4 ay ile 12 yıl 6 ay arasında değişen hapis cezalarına çarptırıldı.
13.02.2020Gündem
'Palu ailesi' davasında, Tuncer için ağırlaştırılmış müebbet istemi!
'Palu ailesi' davasında, Tuncer için ağırlaştırılmış müebbet istemi!Kocaeli’nin Körfez ilçesinde, 11 yıl önce Meryem Tanhal (35) ve kızı Melike Tanhal'ın (8) kaybolmasıyla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Palu ailesinin 6 üyesinin yargılanmasına devam edildi. Cumhuriyet savcısı, Tuncer Ustael hakkında Meryem Tanhal'ı 'nitelikli öldürme' ve 'tasarlayarak canavarca hisle eziyet çektirerek öldürmek' suçlarından ağırlaştırılmış ömür boyu, 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakmak' suçundan 5 yıl, 'Meryem Tanhal'a ait banka veya kredi kartını izinsiz kullanmak' suçundan 6 yıl hapis cezası talep etti.
23.01.2020Gündem
Son dakika... İstanbul’da ikinci Palu ailesi skandalı!
Son dakika... İstanbul’da ikinci Palu ailesi skandalı!İstanbul'dan gelen son dakika haberi kanınızı donduracak cinsten. Babası ve ağabeyinden yıllarca cinsel istismar ve işkence gördüğünü iddia eden genç kız, savcılığa başvurdu. Babasının kendisini döverken cinsel istismarda bulunduğunu da iddia eden genç kız ağabeyinin de cinsel istismarda bulunduğunu ve tüm yaşananlara annesinin göz yumarak görmezden geldiğini ileri sürdü. Anne, baba ve ağabey hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle dava açıldı. Mahkemede tanık olarak ifade veren başka kardeş ise babasının 1,5 yaşındaki kardeşini öldürüp gömdüğünü iddia etti. Aile içindeki karşılıklı suçlamalar ağızları açık bıraktı.
10.01.2020Gündem
Almanak 2019: Bu yıl nelere Molatik olduk?
Almanak 2019: Bu yıl nelere Molatik olduk?Bir koca yılı daha geride bırakıyoruz. 2019'da çok şey öğrendik, çok şey gördük, çok şey izleyip dinledik ve çok şeye üzülüp sevindik. 2019'un gözümüzün önünden akıp gitmesini sağlayacak almanağını hazırlamak da bize düştü. Bu yıl Molatik ekibinin en Molatik olduğu olaylar, tekmili birden, burada!
30.12.2019Trend
2019'da Google'da neleri aradık?
2019'da Google'da neleri aradık?Her yıl olduğu gibi Google bu sene de en çok arananların listesini yayınladı. Yılın Arama Trendleri 2019'da beş farklı kategoride açıklandı. Listelerinin ilk sıralarında Genel kategoride “İstanbul Seçim Sonuçları”, “Geleceğe Nefes” ve “Deprem”; İsimler kategorisinde Emine Bulut, Yemek kategorisinde “Revani”, Diziler kategorisinde “Mucize Doktor”, Şarkılar kategorisindeyse Reynmen’den “Derdim Olsun” yer aldı.
Palu Ailesi'nin damadı, çocukları koruma altına alan memurları ölümle tehdit etmiş
Palu Ailesi'nin damadı, çocukları koruma altına alan memurları ölümle tehdit etmişKamuoyunda ‘Palu Ailesi’ olarak bilinen ailenin damadı olan ve 11 yıl önce Meryem Tanhal ile kızı Melike Tahnal’ı öldürmekle suçlanan Tuncer Ustael hakkında, çocuklarının koruma altına alınmasının ardından 3 kadın memuru ölümle tehdit ettiği iddiasıyla dava açıldı. 3 yıla kadar hapis cezası istenen Ustael, ilk duruşmada suçlamaları kabul etmedi.
13.12.2019Gündem
Kocaeli'deki "Palu ailesi" davası
Kocaeli'deki "Palu ailesi" davası Kocaeli'nin Körfez ilçesinde 11 yıl önce kaybolan Meryem Tahnal'ın öldürülmesine ilişkin tutuklanan, kamuoyunda "Palu ailesi" olarak bilinen 6 kişinin yargılanmasına devam edildi.
21.11.2019Gündem
Türkiye'yi sarsan 'Palu ailesi' davasında flaş sözler!
Türkiye'yi sarsan 'Palu ailesi' davasında flaş sözler!Kocaeli’nin Körfez ilçesinde 11 yıl önce, Meryem Tanhal (35) ve kızı Melike Tanhal’ın (8) kaybolmasıyla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Palu ailesinin 6 üyesinin yargılandığı davanın 3'üncü duruşması başladı.
17.09.2019Haberler
Türkiye'yi sarsan 'Palu ailesi' davasında flaş sözler!
Türkiye'yi sarsan 'Palu ailesi' davasında flaş sözler!Kocaeli’nin Körfez ilçesinde 11 yıl önce, Meryem Tanhal (35) ve kızı Melike Tanhal’ın (8) kaybolmasıyla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Palu ailesinin 6 üyesinin yargılandığı davanın 3'üncü duruşması başladı.
17.09.2019Gündem
Palu ailesi ile ilgili Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı da devreye girdi
Palu ailesi ile ilgili Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı da devreye girdiAylardır gündemde kalan Palu ailesi ile ilgili flaş gelişme yaşandı. Kocaeli 7'nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam eden davaya Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı da devreye girdi.
3.09.2019Gündem
Scream'in 3'üncü sezonu "Demek ki yine hüsran" dedirtecek mi?
Scream'in 3'üncü sezonu "Demek ki yine hüsran" dedirtecek mi?90'ların korku sinemasına iz bırakan 'Scream' yani 'Çığlık' serisi, kimselere pek çaktırmasa da aslında devam ediyor. Serinin dizisinin 3. sezonu 'Scream Resurrection', "Bu devirde 'teen slasher' mı kaldı ya?" dedirtenleri ikna edebilecek mi peki?
27.06.2019Ekran
Palu ailesi olayının korku filmi olması en doğru karar
Palu ailesi olayının korku filmi olması en doğru kararMüge Anlı ile Tatlı Sert'in 'tatlı' kısmının kırıntısını bile barındırmayan, 'sert' kısmına ise tüm çıplaklıklığıyla uyan 'Palu ailesi' olayını duymayan kalmamıştır. Yaşananlar o kadar yüz buruşturucu ve insanlık dışıydı ki ancak bir korku filmi senaryosu olarak yazılabilirdi. Altın Lale ödüllü yönetmen Emin Alper'in bu olayı korku filmi yapacağı haberleri çıktı.
25.04.2019Geyik

Benzer Haber Etiketleri

Palu Ailesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.