Pasifik Ateş Çemberi

Pasifik Ateş Çemberi

Son dakika Pasifik Ateş Çemberi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Pasifik Ateş Çemberi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Pasifik Ateş Çemberi haber sayfamızda...

Pasifik Ateş Çemberi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 347 pasifik ates cemberi haberi bulunmuştur.
Son dakika... Endonezya'da 6.7 büyüklüğünde deprem
Son dakika... Endonezya'da 6.7 büyüklüğünde depremPasifik Ateş Çemberi'nde yer alan adalar ülkesi açıklarında meydana gelen sarsıntının ardından tsunami uyarısı verilme ihtimali bulunuyor.
14.05.2021Dünya
Son dakika... Şili'de deprem
Son dakika... Şili'de depremCoquimbo kentinin hemen kıyısında gece yarısı gerçekleşen 5.8 büyüklüğündeki sarsıntı, komşu ülke Arjantin'de de hissedildi.
2.05.2021Dünya
Son dakika: Her an vurabilir! 8'den büyük deprem bekleniyor...
Son dakika: Her an vurabilir! 8'den büyük deprem bekleniyor...Mart ayında meydana gelen 8.1 ve 7.4 büyüklüğündeki depremlerin ardından yayınlanan yeni araştırma, devasa fay hattında büyük bir kırılmanın gerçekleşeceğini ortaya koyuyor.
20.04.2021Dünya
Endonezya'da deprem
Endonezya'da depremPasifik Ateş Çemberi üstündeki adalar ülkesinde meydana gelen 6 büyüklüğündeki depremde, ilk belirlemelere en az altı kişi hayatını kaybetti.
10.04.2021Dünya
Son dakika... Bir ay içinde aynı yerde büyük deprem!
Son dakika... Bir ay içinde aynı yerde büyük deprem!Pasifik Ateş Çemberi üzerinde bulunan Yeni Zelanda'ya bağlı Kermadec Adaları'nda bugün 6.3 büyüklüğünde bir sarsıntı gerçekleşti. Bölgede Mart ayı başında 8.1 ve 7.4 büyüklüğünde depremler yaşanmıştı.
1.04.2021Dünya
Son dakika... 8.1 ve 7.4 büyüklüğünde depremler oldu! Tsunami bekleniyor
Son dakika... 8.1 ve 7.4 büyüklüğünde depremler oldu! Tsunami bekleniyorGelen son dakika haberine göre; Yeni Zelanda’ya bağlı Kermadec Adaları’nda yaşanan deprem fırtınasının ardından tsunami alarmı verildi, sahilde yaşayanlardan acilen evlerini terk edip yüksek yerlere çıkmaları isteniyor.
5.03.2021Dünya
Son dakika! Yeni Zelanda açıklarında şiddetli deprem
Son dakika! Yeni Zelanda açıklarında şiddetli depremGelen bir son dakika haberine göre; Yeni Zelanda açıklarında 7.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Pasifik Deprem Kuşağı'nda oluşan deprem, 10 kilometre derinlikte gerçekleşti.
4.03.2021Dünya
Dünya Deprem Haritası: Dünyadaki Deprem Bölgeleri (Ülkeleri) Ve Merkez Üsleri
Dünya Deprem Haritası: Dünyadaki Deprem Bölgeleri (Ülkeleri) Ve Merkez ÜsleriYerkabuğunun içinde oluşan kırılmalar nedeniyle aniden ortaya çıkan titreşimler dalga halinde yayılır ve geçtikleri ortamlarda yer yüzeyini sarsar bu olaya deprem adı verilmektedir. İşte, Dünya deprem haritasına ait tüm veriler.
14.09.2020Haritalar
Son dakika... Bir haftada 17 bin deprem oldu! Eli kulağında...
Son dakika... Bir haftada 17 bin deprem oldu! Eli kulağında...Son dakika haberlere göre deprem fırtınasına yakalandılar, bilim insanları dev fay hattının ikiye böldüğü ülkede her an bir patlama veya büyük bir sarsıntı bekliyor. Kameralar kuran yerel medya ise, canlı yayın için hazır.
4.03.2021Dünya
Son dakika... Ekvador'da 5,2 büyüklüğünde deprem!
Son dakika... Ekvador'da 5,2 büyüklüğünde deprem!Güney Amerika ülkesi Ekvador'da 5,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Ekvador Ulusal Risk Azaltma Sekreterliği (SNGR), Twitter hesabından yaptığı açıklamada, 83 kilometre derinlikte oluşan depremin merkez üssünün, ülkenin güneydoğusundaki Zamora kentine 15 kilometre uzaklıkta olduğunu bildirdi.
18.02.2021Dünya
Son dakika... Japonya'da deprem!
Son dakika... Japonya'da deprem!Son dakika haberine göre, Japonya'nın kuzeydoğusundaki Fukuşima eyaletinde 7,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
13.02.2021Dünya
Japonya'da 7.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi
Japonya'da 7.1 büyüklüğünde deprem meydana geldiDoğu kıyısında gerçekleşen 7.1 büyüklüğündeki depremin ardından tsunami uyarı verilmedi. Sarsıntı, yüzlerce kilometre uzaklıktaki başkent Tokyo'da da hissedildi.
13.02.2021Haberler
Guyana'da 6 büyüklüğünde deprem oldu
Guyana'da 6 büyüklüğünde deprem olduGelen son dakika haberine göre; Güney Amerika ülkesi Guyana'da 6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
1.02.2021Dünya
Japonya'da 5.4 büyüklüğünde deprem
Japonya'da 5.4 büyüklüğünde depremPasifik Ateş Çemberi üstünde bulunan ülkenin kuzeyindeki Hokkaido'da gerçekleşen sarsıntı, birçok noktada hissedildi. Depremin ardından tsunami uyarısı verilmedi.
27.01.2021Dünya
Ekvador'da 5,2 büyüklüğünde deprem
Ekvador'da 5,2 büyüklüğünde depremGelen son dakika haberine göre; Güney Amerika ülkesi Ekvador'da 5,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
22.01.2021Dünya
Son dakika: Ülke şokta... 7 büyüklüğünde deprem!
Son dakika: Ülke şokta... 7 büyüklüğünde deprem!Son dakika haberine göre, Pasifik Ateş Çemberi'nde yer alan Filipinler'in açığında meydana gelen 7 büyüklüğündeki deprem Endonezya'da da hissedildi.
21.01.2021Dünya
6.2'lik depremde can kaybı 100'e yaklaşıyor
6.2'lik depremde can kaybı 100'e yaklaşıyorPasifik Ateş Çemberi üzerinde bulunan Endonezya'yı sarsan deprem sonucunda Batı Sulawesi eyaletinde acil durum ilan edildi.
19.01.2021Dünya
6.2'lik deprem! Çok sayıda ölü ve yaralı var
6.2'lik deprem! Çok sayıda ölü ve yaralı varPasifik Ateş Çemberi üzerinde bulunan Endonezya'da meydana gelen sarsıntıda en az sekiz kişi hayatını kaybetti, binlerce insan deprem bölgesinden tahliye edildi.
15.01.2021Dünya
Filipinler'de korkutan deprem! Büyüklüğü...
Filipinler'de korkutan deprem! Büyüklüğü...ABD Jeolojik Araştırma Merkezi, (USGS) merkezi ülkenin güneyindeki Sarangani kentinin 137 kilometre güneyi olan depremin, yerin 46,2 kilometre altında kaydedildiğini açıkladı.
12.01.2021Dünya
Son dakika... 6.1'lik deprem tüm Tayvan'ı salladı
Son dakika... 6.1'lik deprem tüm Tayvan'ı salladıYerel saatle akşam 21.19'da gerçekleşen sarsıntı başkent Taipe'de hissedildi, hızlı tren seferleri durduruldu. Pasifik Ateş Çemberi üzerindeki ülkede büyük panik yaşandı, yerel kaynaklar depremin büyüklüğünü 6.7 olarak veriyor.
10.12.2020Dünya
Ili Lewotolok Yanardağı'nda yeni patlama
Ili Lewotolok Yanardağı'nda yeni patlamaEndonezya'nın Doğu Nusa Tenggara eyaletinin Lembata bölgesindeki Ili Lewotolok Yanardağı’nda yeni patlama meydana geldi.
3.12.2020Dünya
Ili Lewotolok Yanardağı için 'turuncu' alarm verildi
Ili Lewotolok Yanardağı için 'turuncu' alarm verildiEndonezya'nın Doğu Nusa Tenggara eyaletinin Lembata bölgesindeki Ili Lewotolok Yanardağı için alarm seviyesi yükseltildi.
30.11.2020Dünya
Endonezya'da yanardağ patlaması
Endonezya'da yanardağ patlamasıEndonezya'nın doğusunda Ili Lewotolok Yanardağı'nda yeni bir patlama meydana geldi.
29.11.2020Haberler
Korkunç patlama! 28 köyden 3 bine yakın insan etkilendi
Korkunç patlama! 28 köyden 3 bine yakın insan etkilendiEndonezya'nın doğusunda Ili Lewotolok Yanardağı'nda yeni bir patlama meydana geldi.
29.11.2020Dünya
Ili Lewotolok Yanardağı'nda patlama!
Ili Lewotolok Yanardağı'nda patlama!Endonezya'nın Doğu Nusa Tenggara eyaletinin Lembata bölgesindeki Ili Lewotolok Yanardağı’nda patlama meydana geldi.
27.11.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

depremdeprem haberleriPasifik Ateş ÇemberiEndonezyason depremler

Pasifik Ateş Çemberi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.