Pazarcı

Pazarcı

Son dakika Pazarcı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Pazarcı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Pazarcı haber sayfamızda...

Pazarcı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 990 pazarci haberi bulunmuştur.
İş yerinin önündeki kaktüs çalındı
İş yerinin önündeki kaktüs çalındıAntalya'nın Manavgat ilçesinde gözleme evi önünde bulunan kaktüs bitkisi, kimliği belirsiz kadın tarafından çalındı. İş yeri sahibi Sabriye Köşe, çiçeği çalan kişiye, "Benden isteseydi verirdim. Ama çiçeği saksısıyla götürmek nedir Lütfen benim çiçeğimi getir. Benim için manevi olarak çok değerli" diye seslendi.
17.05.2021Haberler
Bugün pazarlar açık mı? 15 Mayıs Cumartesi pazarlar kaça kadar açık?
Bugün pazarlar açık mı? 15 Mayıs Cumartesi pazarlar kaça kadar açık?29 Nisan - 17 Mayıs tarihleri arasında uygulanan tam kapanma sürecinde pazarların kurulması da kısıtlandı. Fakat pazar ürünlerinin saklama sürelerinin kısa olduğundan dolayı iki tarih belirlendi ve bu tarihlerde pazar yerlerinin kurulması onaylandı. Geçtiğimiz hafta Cumartesi kurulan pazarlar ardından bu hafta merak konusu oldu. Pazardan ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler, bugün pazarlar açık mı? 15 Mayıs Cumartesi pazar yerleri bugün kuruldu mu? sorularına cevap arıyor. İşte Bakanlık tarafından yayımlanan pazar yerleri genelgesi...
15.05.2021Gündem
Pazarda sadece tezgâhlar mesafeli
Pazarda sadece tezgâhlar mesafeliİzmir’de yurttaşlar, kapanma sürecinde genelgeyle Cumartesi günü açılan pazaryerlerine akın etti.
9.05.2021Ege
Son dakika haber: Tam kapanma sonrası tatilden dönenler dikkat! Kritik uyarı
Son dakika haber: Tam kapanma sonrası tatilden dönenler dikkat! Kritik uyarıGelen son dakika haberine göre, Türkiye'de son 24 saatte 228 bin 873 Kovid-19 testi yapılırken vaka sayısı ise 20 binin altına düştü. Bugün 18 bin 52 kişinin testi pozitif çıktı, 281 kişi hayatını kaybetti.Tam kapanmanın koronavirüs vakalarının düşmesinde etkili olduğunu ancak tedbirlerin gevşetilmesinde acele edilmemesi gerektiğini vurgulayan uzmanlar “En önemlisi hedefe ulaştıktan sonra kademeli olarak normalleşme gerekiyor” diyor.
9.05.2021Gündem
Pazarcılarla yabancı uyruklu kişiler birbirine girdi!
Pazarcılarla yabancı uyruklu kişiler birbirine girdi!İstanbul Bağcılar’da pazarcılar ile Suriye uyruklu kişiler arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle taşlı sopalı kavga çıktı. Çıkan kavgada 3 kişi yaralanırken, kavga anı cep telefonu kamerasına yansıdı.
9.05.2021Haberler
Pazarcılarla yabancı uyruklu kişiler birbirine girdi!
Pazarcılarla yabancı uyruklu kişiler birbirine girdi!İstanbul Bağcılar’da pazarcılar ile Suriye uyruklu kişiler arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle taşlı sopalı kavga çıktı. Çıkan kavgada 3 kişi yaralanırken, kavga anı cep telefonu kamerasına yansıdı.
9.05.2021Gündem
Pazarda ‘tam kapanma’ bereketi
Pazarda ‘tam kapanma’ bereketiSalgın önlemi olan tam kapanma döneminde dün ilk kez semt pazarları kuruldu. 10 güne yakındır pazar alışverişi yapamayan tüketiciler pazara koştu. Haftalık meyve ve sebze alışverişi yapıldı
9.05.2021Ekonomi
Pazarlar ne zaman kurulacak, kaça kadar açık, neler satılacak? Pazar yerleri hangi semtlerde açılacak?
Pazarlar ne zaman kurulacak, kaça kadar açık, neler satılacak? Pazar yerleri hangi semtlerde açılacak?29 Nisan akşamı başlayan tam kapanma süreci devam ediyor. 17 Mayıs 2021 tarihine kadar sürecek olan tam kapanma sürecinde pazar yerleri ile ilgili de karar alındı. 81 İli yakından ilgilendiren pazarlar hakkında genelge yayımlandı. Vatandaşlar ise Pazarlar ne zaman açık, pazarlar kaça kadar açık? Pazar yerleri kurulacak mı, nerede, hangi illerde, hangi ilçelerde pazarlar kurulacak? sorularını araştırmaya başladı. İçişleri Bakanlığı konuya ilişkin açıklama yaptı.
8.05.2021Gündem
Bayrampaşa halinde gece yoğunluğu! Pazarcılar akın etti
Bayrampaşa halinde gece yoğunluğu! Pazarcılar akın ettiBayrampaşa Yaş Sebze ve Meyve Hali'ne pazarların bugün açılması nedeniyle akın eden pazarcılar yoğunluğa neden oldu.
8.05.2021Ekonomi
İstanbul’da 423 pazar açık
İstanbul’da 423 pazar açıkTürkiye’de tam kapanmanın ilk haftasında, semtlerdeki meyve sebze pazarlarının kurulamaması nedeniyle üretici bölgelerde pek çok ürün çiftçinin elinde kalmış, bazı ürünlerin çöpe döküldüğü durumlar oluşmuştu.
8.05.2021Ekonomi
Mersin'de "pazar yeri genelgesi" ile hareketlilik başladı
Mersin'de "pazar yeri genelgesi" ile hareketlilik başladıPazar yerlerinin cumartesi günü açılması yönündeki kararın ardından Türkiye'nin önde gelen yaş meyve ve sebze üretim merkezlerinden Mersin'de halden 81 kente ürün sevkiyatı yapıldı.
7.05.2021Ekonomi
Pazar yerleri açık mı, pazarlarda hangi ürünler satılacak? Semt pazarları saat kaça kadar açık? Bakanlık açıkladı
Pazar yerleri açık mı, pazarlarda hangi ürünler satılacak? Semt pazarları saat kaça kadar açık? Bakanlık açıkladıSemt pazarları hakkında son dakika haberleri gündemde aranan konulardan. Tam kapanma sürecinde muaf olanlar dışında tüm iş yerleri kapanmıştı. İçişleri Bakanlığı ise pazar yeri genelgesi yayımladı. Peki, pazarlar bu hafta açık mı, tam kapanmada semt pazarları kapalı mı, çalışıyor mu?
5.05.2021Gündem
Bayrampaşa Yaş Sebze ve Meyve Hali esnafı 'Cumartesi'den umutlu
Bayrampaşa Yaş Sebze ve Meyve Hali esnafı 'Cumartesi'den umutluCumartesi günü semt pazarlarının kurulumuna verilen izin hal esnafına umut oldu. Bayrampaşa yaş sebze ve meyve halindeki esnaf satışların bir gün de olsa artacağı düşüncesinde. Ancak esnaf tek günü yetersiz buluyor.
5.05.2021Ekonomi
Pazarcı esnafı arife günü de açık olmak istiyor
Pazarcı esnafı arife günü de açık olmak istiyorTürkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu (TÜSPAF) Başkanı Ali Karaca, pazar yerlerinin arife günü ve haftanın peş peşe iki günü açılması gerektiğini, bu şekilde pazarcının elinde kalan ürünü ertesi gün satabileceğini bildirdi.
5.05.2021Ekonomi
Son dakika haberi: İçişleri Bakanlığı'ndan pazar yerleri için genelge!
Son dakika haberi: İçişleri Bakanlığı'ndan pazar yerleri için genelge!Gelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine 'Pazar Yerleri' konulu genelge gönderdi. Genelgeye göre 8 ve 15 Mayıs Cumartesi günleri 10.00-17.00 arasında yaş sebze ve meyve ile fide satışı yapan pazar yerleri açık olacak. Vatandaşlar yaş sebze, meyve ve fide ihtiyaçlarını temin amacıyla ikametlerine en yakın pazar yerine gidebilecekler. İşte detaylar...
4.05.2021Gündem
İçişleri Bakanlığı'ndan pazar yerleri için genelge
İçişleri Bakanlığı'ndan pazar yerleri için genelgeİçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine 'Pazar Yerleri' konulu genelge gönderdi. Genelgeye göre 8 ve 15 Mayıs Cumartesi günleri 10.00-17.00 arasında yaş sebze ve meyve ile fide satışı yapan pazar yerleri açık olacak. Vatandaşlar yaş sebze, meyve ve fide ihtiyaçlarını temin amacıyla ikametlerine en yakın pazar yerine gidebilecekler.
4.05.2021Televizyon
‘Seyyar satıcıya sahip çıkalım’
‘Seyyar satıcıya sahip çıkalım’CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, büyükşehir başkanlarıyla yaptığı toplantıda, sokak satıcılarının tepit edilmesini istedi, “Kayıtları sizde bulunsun. Onlara destek olmalıyız” dedi.
3.05.2021Ege
Pazarcı esnafı "tam kapanma" döneminde muafiyet talep etti
Pazarcı esnafı "tam kapanma" döneminde muafiyet talep ettiTürkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu (TÜSPAF) Başkanı Ali Karaca, semt pazarlarının, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında alınan "tam kapanma" kararından muaf tutulmasını talep ederek, yoğunluğun önlenmesi için yürüme mesafesindeki pazarların her gün açık olması önerisinde bulundu.
28.04.2021Ekonomi
Burdur'da tam kapanma yoğunluğu! 'Pazar hiç bu kadar kalabalık olmamıştı'
Burdur'da tam kapanma yoğunluğu! 'Pazar hiç bu kadar kalabalık olmamıştı'Burdur’da, salı günleri kurulan halk pazarında tam kapanma yoğunluğu yaşandı. 2 haftadan uzun süre pazarların kapanacak olması nedeniyle alışverişe gelenler, kalabalıkta sosyal mesafe ise ihlal edildi.
27.04.2021Gündem
Yeni pazaryerinde çalışmaları inceledi
Yeni pazaryerinde çalışmaları incelediTurgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Fen İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol, Zabıta Müdürü Hasan Kızıl, İmar ve Şehircilik Müdürü Mustafa Biçer ile Ergenekon Pazaryeri’nde incelemelerde bulundu.
19.04.2021Ege
Pazarcı ve kiracılar için destek adımı
Pazarcı ve kiracılar için destek adımıYunusemre Belediyesi’nin Nisan Ayı Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin başkanlığında yapıldı, 2021 faaliyet raporu oyçokluğuyla meclisten geçti.
10.04.2021Ege
Koronavirüs pozitif olan pazarcı, tezgahının başında yakalandı!
Koronavirüs pozitif olan pazarcı, tezgahının başında yakalandı!Samsun’da koronavirüs testi pozitif olan E.A. (48) pazarda sebze meyve tezgahının başında satış yaparken yakalandı. Zabıta ekiplerince cezai işlem uygulanan E.A., Samsun il merkezinde karantinaya alınmak üzere yurda yerleştirildi.
24.03.2021 Gündem
Antalya'da balyozlu yıkım gerginliği
Antalya'da balyozlu yıkım gerginliğiAntalya'nın Korkuteli ilçesinde tartışmaların odağındaki Turgut Manavoğlu kapalı pazar yerinde esnafın tezgah açtığı sırada alt kattaki duvar ve kolonlara balyozla müdahale edildi. Bunun üzerine pazar esnafı belediye önünde toplanıp, eylem yaptı. Kısa sürede olayın belediyeyle alakalı olmadığı anlaşıldı. Olayı gerçekleştirenlerin pazar yerinin yıkımı için ihaleye girmek isteyen bazı firmalar tarafından oraya gönderildiği öğrenildi. Belediye bu kişilerden şikayetçi oldu.
11.03.2021Gündem
Fethiye’ye çevre dostu pazaryeri
Fethiye’ye çevre dostu pazaryeriFethiye Belediyesi, Pazaryeri Mahallesi’nde bulunan ve halk tarafından Cumartesi Pazaryeri olarak bilinen bölgeye, Güneş enerjisi santrali (GES) projeli kapalı pazaryeri kuruyor.
6.03.2021Ege
Rehavete kapılmayın tedbire dikkat edin!
Rehavete kapılmayın tedbire dikkat edin!Başkan Çetin Akın, Perşembe Pazarı’nda vatandaşlar ve pazarcı esnafı ile bir araya geldi.
6.03.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

pazaregetam kapanmaizmirpazarlar

Pazarcı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.