Peskov

Peskov

Son dakika Peskov haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Peskov gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Peskov haber sayfamızda...

Peskov

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 929 peskov haberi bulunmuştur.
Rusya, Taliban'ı terör örgütleri listesinden çıkarmıyor
Rusya, Taliban'ı terör örgütleri listesinden çıkarmıyor Kremlin: Taliban'ın Rusya'daki terör örgütleri listesinden çıkarılmasıyla ilgili bir gelişme yok.
23.07.2021Dünya
Kremlin: ABD ve NATO silah konusunda eşitliği bozdu
Kremlin: ABD ve NATO silah konusunda eşitliği bozduKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, ABD ve NATO'nun silah konusunda eşitliği bozduğunu belirterek "Tüm bunlar, Rusya'yı güven altına alacak ve mevcut eşitliğin sürdürülmesini garanti edecek önlemlerin alınmasını gerektiriyordu. Bunu da yaptık." dedi.
20.07.2021Dünya
Rusya, Afganistan'daki tablodan endişe duyuyor
Rusya, Afganistan'daki tablodan endişe duyuyorKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Afganistan'daki durumun istikrarsızlaşmasından endişe duyduklarını söyledi.
5.07.2021Dünya
Kremlin: Afganistan'daki durum istikrarsızlaşıyor
Kremlin: Afganistan'daki durum istikrarsızlaşıyorKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Afganistan'daki durumun istikrarsızlaşmasından endişe duyduklarını söyledi. Rus askeri birliklerinin Afganistan’a gönderilmesi ihtimalini de değerlendiren Peskov, bu seçeneğin Afganistan yönetimi ve Taliban ile "istişare edilmediğini" kaydetti.
5.07.2021Dünya
Peskov: "Rusya'nın, NATO üyeleriyle ortaklık ilişkisi kurabilmesi gerekli"
Peskov: "Rusya'nın, NATO üyeleriyle ortaklık ilişkisi kurabilmesi gerekli"Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya'nın, NATO üyesi ülkeler ile ortaklık ilişkisi kurabilmesinin gerekli olduğunu söyledi.
4.07.2021Dünya
Rusya'da Kovid-19'a karşı aşılama sürecinin yavaşlamasıyla vakalar artıyor
Rusya'da Kovid-19'a karşı aşılama sürecinin yavaşlamasıyla vakalar artıyorRusya'da yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı aşılama süreci yavaş ilerlerken vakalar artıyor.
29.06.2021Dünya
Son dakika... Avrupa'da 'Putin' çatlağı! Bölünmenin eşiğindeler...
Son dakika... Avrupa'da 'Putin' çatlağı! Bölünmenin eşiğindeler...Dış basına yansıyan son dakika haberlere göre, bazı Avrupa Birliği ülkelerinin Moskova'yla ilişkileri onarma niyeti, birliği koparma noktasına getiriyor. Özellikle Rusya'ya komşu olan ülkelerden öfkeli açıklamalar gelirken, Putin'in 'balı korumak için tutulan bir ayıya' benzetilmesi gündeme oturan ifadelerdendi.
25.06.2021Dünya
Rusya: İngiliz savaş gemisi bilerek 'provokasyon'a imza attı
Rusya: İngiliz savaş gemisi bilerek 'provokasyon'a imza attıKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, İngiliz savaş gemisinin Karadeniz'deki eylemlerini "bilinçli provokasyon" olarak nitelendirdi.
24.06.2021Dünya
Rusya bilgisayarların beyin ile kontrolü üzerinde çalışıyor!
Rusya bilgisayarların beyin ile kontrolü üzerinde çalışıyor!Kommersant’ın haberinde, Rusya’da bilim insanları tarafından insan beynine yerleştirilebilen ve böylelikle insanların bilgisayarları beyin güçleri ile kontrol edebilmesini sağlayan bir teknoloji üzerinde çalışıldığı iddia edildi. Ancak Kremlin ile Eğitim ve Bilim Bakanlığı, iddiayı doğrulamadı.
23.06.2021Teknoloji
Rusya'dan flaş koronavirüs kararı! 3 aylığına durdurulacak
Rusya'dan flaş koronavirüs kararı! 3 aylığına durdurulacakRusya’nın başkenti Moskova’da çalışanları için yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı aşı yaptırma zorunluluğuna uymayan bazı firmalara ceza kesileceği bildirildi.
16.06.2021Dünya
Dünyanın gözü Cenevre’de
Dünyanın gözü Cenevre’deABD Başkanı Joe Biden ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin bugün ilk kez yüz yüze görüşecek. Cenevre’deki tarihi görüşme tüm dünyada merakla bekleniyor
16.06.2021Dünya
Son dakika: Kremlin: Putin-Biden zirvesi 4-5 saat sürecek
Son dakika: Kremlin: Putin-Biden zirvesi 4-5 saat sürecekSon dakika haberine göre Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ABD Başkanı Joe Biden arasında yarın Cenevre’de gerçekleştirilecek görüşmenin 4-5 saat süreceğini söyledi.
15.06.2021Dünya
Forma siyaseti!
Forma siyaseti!Ukrayna ile Rusya arasındaki gerginlik, şimdi de futbol dünyasına yansıdı. Ukrayna futbol takımının Avrupa Şampiyonası’nda giyeceği, Kırım’ı da içeren haritalı formasına Rusya sert tepki gösterdi. ABD ise formaya destek verdi.
8.06.2021Dünya
Son dakika... Hepsi orada! Genç Rus sosyetesi bir araya geldi
Son dakika... Hepsi orada! Genç Rus sosyetesi bir araya geldiGelen son dakika haberine göre, gençlerden oluşan Rus sosyetesinin bir araya geldiği yardım balosu göz kamaştırdı. İlki 2003 yılında düzenlenen baloya çok yoğun ilgi gösterildi.
31.05.2021Dünya
'Belarus hava sahasını kullanmayan Avrupa’dan uçuşlara engel teknik gerekçe yüzünden'
'Belarus hava sahasını kullanmayan Avrupa’dan uçuşlara engel teknik gerekçe yüzünden'Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, bazı Avrupa uçuşlarına yönelik Rusya'nın engelleme yaptığına ilişkin iddialar üzerine, meselenin teknik sorunlardan kaynaklandığını söyledi.
28.05.2021Dünya
Kuzey Akım-2'de Almanya'ya muafiyet kararında ikili ilişkiler rol oynadı
Kuzey Akım-2'de Almanya'ya muafiyet kararında ikili ilişkiler rol oynadıOxford Enstitüsü Enerji Çalışmaları Uzmanı Katja Yafimava, ABD'nin Kuzey Akım 2 Doğal Gaz Boru Hattı Projesi'ne yönelik yaptırımlardan Almanya'yı muaf tutacağını açıklamasının iki ülke ilişkileri açısından önemli olduğunu ifade etti.
24.05.2021Ekonomi
Tesla Rusya ve BDT'ye açılacak
Tesla Rusya ve BDT'ye açılacakTesla'nın Üst Yöneticisi Elon Musk, kısa süre içerisinde Rusya ve Bağımsız Devlet Topluluğu (BDT) pazarlarına açılacaklarını duyurdu.
21.05.2021Uzmanpara
Rusya İsrail saldırılarından endişeli
Rusya İsrail saldırılarından endişeliKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya'nın, İsrail'in Gazze Şeridi'nde küresel haber kurumlarının bulunduğu noktalara yönelik saldırıları ve ölen sayısının artmasından endişe duyduğunu söyledi.
17.05.2021Dünya
Son dakika... Moskova, ABD'yi 'hasım ülke' listesine aldı!
Son dakika... Moskova, ABD'yi 'hasım ülke' listesine aldı!Gelen son dakika haberine göre, Rusya, Çekya ve ABD'yi 'hasım ülkeler' listesine aldı. 23 Nisan'da Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, yabancı ülkelerin hasmane eylemlerine karşı yanıt niteliğindeki önlemlere ilişkin kararı imzalamıştı.
14.05.2021Dünya
Putin Karadeniz'de gözünü kararttı! 50 savaş uçağı birden...
Putin Karadeniz'de gözünü kararttı! 50 savaş uçağı birden...Rusya'ya ait savaş gemilerinin Karadeniz'de tatbikata devam ettiği belirtildi.
20.04.2021Dünya
Avrupa’da yeni ‘Soğuk Savaş’
Avrupa’da yeni ‘Soğuk Savaş’Ukrayna kriziyle yükselen gerilim, muhalif lider Navalni’nin durumu, Çekya ve Polonya’nın Rus diplomatları sınır dışı etmesiyle yeni bir boyut kazandı.
20.04.2021Dünya
Son dakika... Putin, Biden'ın davet ettiği İklim Zirvesi'ne katılacak!
Son dakika... Putin, Biden'ın davet ettiği İklim Zirvesi'ne katılacak!Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, ABD Başkanı Joe Biden'ın daveti üzerine İklim Zirvesi'ne katılacağı bildirildi. Kremlin Sarayı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Putin, 22 Nisan'da İklim Zirvesi'nde video konferans yöntemiyle konuşma yapacak.
19.04.2021Dünya
Kremlin: Navalny'nin sağlık durumu diğer ülkeleri ilgilendirmez
Kremlin: Navalny'nin sağlık durumu diğer ülkeleri ilgilendirmezKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, ABD'nin, Rus muhalif Aleksey Navalny'nin ölmesi halinde Rusya'ya karşı sonuçları olacağına yönelik açıklamasına karşılık Rusya'daki hükümlülerin sağlık durumunun başka ülkeleri ilgilendirmeyeceğini söyledi.
19.04.2021Dünya
Son dakika! Rusya Devlet Başkanı Putin 2020'de kazandığı parayı açıkladı
Son dakika! Rusya Devlet Başkanı Putin 2020'de kazandığı parayı açıkladıGelen bir son dakika haberine göre; Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in 2020’de bir önceki yıla kıyasla yüzde 2 artışla 9,9 milyon ruble gelir elde ettiği açıklandı.
17.04.2021Dünya
‘Türkiye ile ilişkilerde herhangi bir soğukluk yok!’
‘Türkiye ile ilişkilerde herhangi bir soğukluk yok!’Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Türkiye’yi zaman içinde Kırım konusunda pozisyonunu değiştirmeye ikna etmeyi umduklarını belirtirken, son dönemde Ankara ile ilişkilerde soğukluk olduğu yorumlarını da reddetti.
17.04.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

rusyakremlinabdvladimir putinson dakika haberler

Peskov ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.