Pınarbaşı

Pınarbaşı

Son dakika Pınarbaşı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Pınarbaşı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Pınarbaşı haber sayfamızda...

Pınarbaşı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.568 pınarbaşı haberi bulunmuştur.
Kalp krizi geçiren uzman çavuş hayatını kaybetti
Kalp krizi geçiren uzman çavuş hayatını kaybetti Kastamonu’da görevi başında kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Jandarma Uzman Çavuş Muhammet Eyüp Kolukısa için tören düzenlendi.
17.04.2024 Gündem
2 Haziran’da yine sandık kurulacak
2 Haziran’da yine sandık kurulacak Yerel seçimin ardından itirazlar için Yüksek Seçim Kurumu’na (YSK) başvuru süreci 10 Nisan’da; olağanüstü itirazlar ise 14 Nisan’da sona erdi.
17.04.2024 Gündem
YSK, 4 partinin 6 itirazını kabul etti
YSK, 4 partinin 6 itirazını kabul etti YSK Başkanı Ahmet Yener, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin itiraz süreci çerçevesinde AK Parti’nin 2, CHP’nin 1, MHP’nin 1 ve DEM Parti’nin 2 itirazının kabul edildiğini aktardı.
11.04.2024 Haberler
YSK, 4 partinin 6 itirazını kabul etti
YSK, 4 partinin 6 itirazını kabul etti YSK Başkanı Ahmet Yener, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin itiraz süreci çerçevesinde AK Parti’nin 2, CHP’nin 1, MHP’nin 1 ve DEM Parti’nin 2 itirazının kabul edildiğini aktardı.
11.04.2024 Gündem
Seçimin iptal ediliği Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesine kayyum ataması
Seçimin iptal ediliği Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesine kayyum ataması Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde seçimlerin yenilenmesine karar verdi. Karar sonrası Kayseri Vali Yardımcısı Ömer Tekeş, Pınarbaşı Belediye Başkanlığı'na kayyum olarak atandı.
8.04.2024 Gündem
YSK'dan yapılan itirazlara karar çıktı! İşte karar verilen il ve ilçeler
YSK'dan yapılan itirazlara karar çıktı! İşte karar verilen il ve ilçeler 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından siyasi partilerin itirazları Yüksek Seçim Kurulu’nda (YSK) değerlendirilmeye devam ediyor.
6.04.2024 Gündem
CHP’nin Pınarbaşı itirazına ret!
CHP’nin Pınarbaşı itirazına ret! İlçe Seçim Kurulunun tekrar seçim yapılması kararına itiraz eden CHP'nin başvurusu, İl Seçim Kurulu tarafından reddedildi.
5.04.2024 Gündem
Demet Akalın'dan Miss Globe göndermesi! 'Bazen kaçıncı olduğunun bir önemi yoktur'
Demet Akalın'dan Miss Globe göndermesi! 'Bazen kaçıncı olduğunun bir önemi yoktur' 1990 yılında katıldığı Miss Globe'dan sonra önce mankenliğe, daha sonra şarkıcılığa başlayan Demet Akalın, ikinci seçildiği güzellik yarışmasıyla ilgili çok konuşulacak bir paylaşımda bulundu.
4.04.2024 Cadde
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Samsun BŞB Başkanı Doğan’a tebrik telefonu
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Samsun BŞB Başkanı Doğan’a tebrik telefonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan tebrik telefonu! Erdoğan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan’ı arayarak tebrik etti.
3.04.2024 Gündem
Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde seçimler iptal edildi
Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde seçimler iptal edildi Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde, resmi olmayan sonuçlara göre CHP'li Deniz Yağan'ın seçimleri 324 oy farkla kazanması sonrası MHP'nin itirazı üzerine İlçe Seçim Kurulu, seçimin iptal edilmesine karar verdi.
3.04.2024 Gündem
Kayseri seçim sonucu! AK Parti'li Büyükkılıç başkan seçildi
Kayseri seçim sonucu! AK Parti'li Büyükkılıç başkan seçildi Kayseri'de, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara göre, AK Parti'li Memduh Büyükkılıç, yeniden Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.
31.03.2024 Gündem
2024 PINARBAŞI SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Kastamonu Pınarbaşı Seçim Sonuçları ve Oy Oranları
2024 PINARBAŞI SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Kastamonu Pınarbaşı Seçim Sonuçları ve Oy Oranları Türkiye'deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 Pazar günü vatandaşlar sandık başına gitti. Seçim sonucunda il/ilçe belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri ile il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri de belirlenecek. Milliyet.com.tr’nin ‘Kastamonu Pınarbaşı Seçim Sonuçları 2024’ sayfasından Pınarbaşı ilçesine ait yerel seçim sonuçlarını takip edebilirsiniz. İşte ‘Kastamonu Pınarbaşı Sonuçları’ hakkında detaylı bilgiler…
31.03.2024 Bilgi Rehberi
2024 PINARBAŞI SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Kayseri Pınarbaşı Seçim Sonuçları ve Oy Oranları
2024 PINARBAŞI SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Kayseri Pınarbaşı Seçim Sonuçları ve Oy Oranları Türkiye'deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 Pazar günü vatandaşlar sandık başına gitti. Seçim sonucunda il/ilçe belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri ile il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri de belirlenecek. Milliyet.com.tr’nin ‘Kayseri Pınarbaşı Yerel Seçim Sonuçları 2024’ sayfasından Pınarbaşı ilçesine ait yerel seçim sonuçlarını takip edebilirsiniz. İşte ‘Kayseri Pınarbaşı Seçim Sonuçları’ hakkında detaylı bilgiler…
31.03.2024 Bilgi Rehberi
Dönüşümün yol haritası!
Dönüşümün yol haritası! Ege Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, İzmir'de 6 ila 7.2 arası büyüklükte deprem üretebilecek 17 aktif fay hattı bulunduğuna dikkat çekti, “Öncelikle Konak Karabağlar, Buca, Bornova ve Bayraklı’da acil dönüşüm başlamalı” çağrısı yaptı
30.03.2024 Ege
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emeklilere promosyon müjdesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emeklilere promosyon müjdesi Kayseri'de düzenlenen mitingde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, emeklilere müjdeli haberi paylaştı.
21.03.2024 Gündem
Dünya turuna çıkmıştı! İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı
Dünya turuna çıkmıştı! İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı Kamboçya'da kaldığı pansiyonun sahibi ve çalışanlarının çekiçli saldırısında ölen ve Dışişleri Bakanlığı'nın devreye girmesiyle cenazesi, Türkiye'ye getirilen Ufuk Öntürk (52), İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı.
18.03.2024 Gündem
Bakan Uraloğlu açıkladı: İki ilçe arasındaki seyahat süresi 24 dakikadan 17 dakikaya indi
Bakan Uraloğlu açıkladı: İki ilçe arasındaki seyahat süresi 24 dakikadan 17 dakikaya indi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Konya’da Beyşehir-Seydişehir ilçelerini birbirine bağlayan tek yol standardındaki yolumuzu bölünmüş yol standardına yükseltecek çalışmaları başlattık ve hızla tamamladık. Bugün de huzurlarınızda bu projemizi açmanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.
27.02.2024 Ekonomi
MHP 6 ilçe, 49 belde belediye başkan adaylarını açıkladı
MHP 6 ilçe, 49 belde belediye başkan adaylarını açıkladı Milliyetçi Hareket Partisi, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimine ilişkin 6 ilçe, 49 belde belediye başkan adayını açıkladı.
10.02.2024 Gündem
İngiltere'den Kayseri'ye uzanan 'kuma' cinayeti! İş insanına 'meşru müdafadan' beraat
İngiltere'den Kayseri'ye uzanan 'kuma' cinayeti! İş insanına 'meşru müdafadan' beraat İngiltere'nin başkenti Londra'dan memleketi Kayseri'ye gelip, 'eşinin üzerine kuma getirdiği' iddiasıyla dövülen, bu sırada Ahmet Özkan'ı öldüren iş insanı Musa Aktaş (53), 'meşru müdafaa' hükümlerince beraat etti.
9.02.2024 Gündem
MHP'de 55 belediye başkan adayı daha belli oldu
MHP'de 55 belediye başkan adayı daha belli oldu Milliyetçi Hareket Partisi, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için 5'i ilçe, 50 belde belediye başkan adayını daha açıkladı.
7.02.2024 Gündem
Bakan Yumaklı: Kapalı kapılar ardındaki pazarlıklar yerle yeksan oldu
Bakan Yumaklı: Kapalı kapılar ardındaki pazarlıklar yerle yeksan oldu Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı Ümraniye Belediyesi Nikah Salonu'nda Kastamonulu Dernek Başkanları ve Kanaat Önderleri ile bir araya geldi. Bakan Yumaklı, ''28 Mayıs'ta o gidişatı görüp öyle bir virajdan döndük ki bugün hangi problemleri yaşayacağımıza bize örnekleri ile gösteren işte 6'lı masalar 7'li masalar kapalı kapılar ardındaki pazarlıklar yerle yeksan oldu'' dedi.
3.02.2024 Ekonomi
3 haftalık kızını ağlıyor diye boğarak öldürdü! Mahkeme anne için kararı açıkladı
3 haftalık kızını ağlıyor diye boğarak öldürdü! Mahkeme anne için kararı açıkladı Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde, 3 haftalık kızı Melek'i yastıkla boğarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuksuz yargılanan Ayşe Bülbül (43) için karar verildi.
31.01.2024 Gündem
15 yıldır tüm evler bomboş! Cinlerin bastığı köydeki tek aile
15 yıldır tüm evler bomboş! Cinlerin bastığı köydeki tek aile Sivas’ın Şarkışla ilçesinde köyü cinlerin bastığı söylentisi köyün terk edilmesine neden oldu. Tam 15 yıldır terk edilen köyde tek bir aile yaşamaya devam ediyor.
23.01.2024 Haberler
15 yıldır tüm evler bomboş! Cinlerin bastığı köydeki tek aile
15 yıldır tüm evler bomboş! Cinlerin bastığı köydeki tek aile Sivas’ın Şarkışla ilçesinde köyü cinlerin bastığı söylentisi köyün terk edilmesine neden oldu. Tam 15 yıldır terk edilen köyde tek bir aile yaşamaya devam ediyor.
23.01.2024 Gündem
Park halindeki otomobilde dehşet! Baba ve oğluna silahlı saldırı
Park halindeki otomobilde dehşet! Baba ve oğluna silahlı saldırı Ankara’da park halindeki otomobilde oturan baba ve oğlu, kimliği belirsiz kişinin silahlı saldırısında yaralandı. Şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı.
17.01.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Pınarbaşı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.