Porsuk Çayı

Porsuk Çayı

Son dakika Porsuk Çayı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Porsuk Çayı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Porsuk Çayı haber sayfamızda...

Porsuk Çayı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 282 porsuk çayı haberi bulunmuştur.
Eskişehirspor'un 57. yılına coşkulu kutlama
Eskişehirspor'un 57. yılına coşkulu kutlamaEskişehirspor'un, 57’nci kuruluş yıl dönümü kentin ortasından geçen Porsuk Çayı üzerine kurulan platformda kutlandı. Forma ve bayraklarla kutlamalara katılan binlerce kişi meşaleler yakarak büyük coşku yaşarken; kulüp başkanı Mehmet Şimşek bu yıl 3’üncü Lig'de mücadele edecek takım için “Eskişehirspor küllerinden doğar. Elbet bir gün doğacak, bu sezon bizim ölüm kalım sezonumuz. Onun ötesi yok. Herkes bunun bilincinde olsun. Ya istiklal ya ölüm” dedi.
26.06.20223.Lig
19 Mayıs’ın ışığı geceyi aydınlattı
19 Mayıs’ın ışığı geceyi aydınlattıMilli mücadelenin başlangıcı 19 Mayıs 1919’un 103’üncü yıl dönümü ve Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu meydanlara taştı.
21.05.2022Gündem
Iraklı Sally’nin cinayet şüphelisine ağırlaştırılmış müebbet hapis istemi
Iraklı Sally’nin cinayet şüphelisine ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiEskişehir’de, Iraklı Sally Ali Challab Al-Abbood'u (20) evinde öldürüp, cesedini parçalara bölerek mahalledeki çöp konteynerlerine attığı iddia edilen aynı ülke vatandaşı Amjed Mohsin Mohammed (28) hakkında hazırlanan iddianame kabul edildi. İddianamede, katil zanlısı Mohammed için ‘canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürmek’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet, kardeşinin de aralarında bulunduğu 4 kişi hakkında ise ‘suçluyu kayırma’ iddiasıyla 5 yıla kadar hapis cezası talep edildi.
2.03.2022Gündem
Eskişehir Porsuk Çayı’nda ‘buz’ alarmı
Eskişehir Porsuk Çayı’nda ‘buz’ alarmıEskişehir’de kar yağışının ardından etkili olan soğuk hava nedeniyle kentin içinden geçen Porsuk Çayı buz tuttu. 5 yıl önce Porsuk Çayı’nda buz üstünde dolaşan 2 çocuğun suya düşüp hayatını kaybetmesi nedeniyle zabıta ekipleri, benzer bir olay yaşanmaması için önlem aldı. Çay kenarında araçla gezip sesli uyarı anonslar yapan ekipler, yaya olarak da devriye geziyor.
28.01.2022Gündem
Eskişehir, sıfırın altında 13 dereceyle buz kesti
Eskişehir, sıfırın altında 13 dereceyle buz kestiEskişehir'de 3 gündür aralıklarla yağan kar, yerini soğuk havaya bıraktı. Meteoroloji verilerine göre, hava sıcaklığının sıfırın altında 13 derece ölçüldüğü kentte, Porsuk Çayı dondu, bazı binaların saçaklarında buz sarkıtları oluştu.
25.01.2022Gündem
Oğlunu 15 büyükbaş karşılığında öldürtmüş
Oğlunu 15 büyükbaş karşılığında öldürtmüşKütahya’da 2001'de Porsuk Çayı yakınında Bedrettin Çeri’nin (25) başından ve göğsünden vurulmuş halde cesedi bulundu.
24.01.2022Gündem
Eskişehir'de Porsuk Çayı, buz tuttu!
Eskişehir'de Porsuk Çayı, buz tuttu!Eskişehir’de Porsuk Çayı’nın kent merkezinden geçen bölümü, sıcaklıkların sıfırın altında 10 dereceye kadar düşmesi nedeniyle buz tuttu.
17.01.2022Haberler
Eskişehir'de Porsuk Çayı, buz tuttu!
Eskişehir'de Porsuk Çayı, buz tuttu!Eskişehir’de Porsuk Çayı’nın kent merkezinden geçen bölümü, sıcaklıkların sıfırın altında 10 dereceye kadar düşmesi nedeniyle buz tuttu.
17.01.2022Gündem
Sakarya Nehri Nerede? Nereden Doğar Ve Nereye Dökülür?
Sakarya Nehri Nerede? Nereden Doğar Ve Nereye Dökülür?Sakarya nehrinin nerede olduğu ülkemizde sıklıkla merak edilen ve araştırılan konular arasındadır. Özellikle çok fazla bilinmesinden ve merak edilmesinden dolayı da araştırılan nehirlerden biridir. Bu bakımdan siz de Sakarya nehri nerede öğrenebilir ve gerektiği zaman bu bilgiyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sakarya nehri nerede? Nereden doğar ve nereye dökülür tüm detayları ile derledik.
12.01.2022Eğitim
Cumhuriyet ışığı geceyi aydınlattı
Cumhuriyet ışığı geceyi aydınlattıCumhuriyet’in 98. yıl dönümü kutlamaları gündüz düzenlenen coşkulu törenlerin ardından gece de fener alaylarıyla devam etti. Yurdun dört bir yanındaki meydanları dolduran yüz binlerce yurttaş, ellerinde Atatürk fotoğrafları, Türk bayrağı ve meşalelerle yürüdü...
31.10.2021Gündem
Eskişehir: Anadolu'nun Amsterdam'ı
Eskişehir: Anadolu'nun Amsterdam'ıEskişehir’in Anadolu’daki varlığı Hitit Uygarlığı'na, başka bir deyişle milattan önce 14. yüzyıla kadar dayansa da o dönemden olan kalıntıları müzelerde görebilirsiniz. Tunç Çağı'nda madencilik alanındaki yaratıcılığıyla insanlığa öncülük etmiş Eskişehir’i bu yazıda sosyokültürel alanındaki öncülüğü ile inceleyeceğiz. Etrafı bozkırla çevrili bu coğrafyada yemyeşil kalmayı başaran Anadolu’nun Amsterdamı'na gelin hep birlikte Molatik olalım...
19.10.2021Doğa
Iraklı kayıp Sally’nin cinayet şüphelisi: Çöp konteynerine mama bıraktım
Iraklı kayıp Sally’nin cinayet şüphelisi: Çöp konteynerine mama bıraktımEskişehir’de, öldürülerek parçalara bölündüğü ihtimali üzerinde durulan Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood'un (20) cinayet şüphelisi olarak tutuklanan Amjed Mohsin Mohammed'in (28) ifadesine ulaşıldı. Sally’yi öldürmediğini söyleyerek, suçlamayı kabul etmeyen Mohammed'in balta ve testerenin yanı sıra 24 metrelik naylon poşet satın aldığı tespit edilirken, evinden birçok kez sırt çantasıyla çıkıp farklı konteynerlere çöp attığı belirlendi. İfadesinde attığı çöpleri "Hayvanlara mama veriyorum, ekmek gibi bazı yemekleri kendim çöpe bırakıyorum" diyerek savunan Mohammed'in Bulgaristan’a kaçması için yardım ettiği saptanan arkadaşı Sarhan Shihab Ahmed (32) de Eskişehir’e getirilerek tutuklandı.
6.10.2021Gündem
Sally cinayetinin şüphelisi Mohammed: Baltayı etleri parçalamak için aldım
Sally cinayetinin şüphelisi Mohammed: Baltayı etleri parçalamak için aldımEskişehir’de, 25 gün önce kaybolan Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood’u (20) öldürerek, parçalara böldüğü iddia edilen tutuklu Amjed Mohsin Mohammed'in (28) emniyet ve savcılık ifadeleri ortaya çıktı. Evdeki bıçakla testerenin yanı sıra hırdavatçıya geri verdiği balta için "Kurban Bayramı'ndan kalan etleri parçalamak için aldım" dedi.
27.09.2021Gündem
Arkadaşları, kayıp Sally'i gözyaşlarıyla andı
Arkadaşları, kayıp Sally'i gözyaşlarıyla andıEskişehir'de, kaybolduktan sonra Amjed Mohsin Mohammed tarafından öldürülerek, parçalara bölündüğü ihtimali üzerine her yerde aranan Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood'un (20) arkadaşları, anma programı düzenledi. Sally'nin fotoğrafı önünde tütsü ve mum yakan arkadaşları, gözyaşı döktü.
25.09.2021Haberler
2 Eylül'den bu yana kayıp! Gözyaşları sel oldu
2 Eylül'den bu yana kayıp! Gözyaşları sel olduEskişehir’de, kaybolduktan sonra Amjed Mohsin Mohammed tarafından öldürülerek, parçalara bölündüğü ihtimali üzerine her yerde aranan Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood’un (20) arkadaşları, anma programı düzenledi. Sally’nin fotoğrafı önünde tütsü ve mum yakan arkadaşları, gözyaşı döktü.
25.09.2021Gündem
Arkadaşları kayıp Sally’yi gözyaşlarıyla andı
Arkadaşları kayıp Sally’yi gözyaşlarıyla andıEskişehir’de, kaybolduktan sonra Amjed Mohsin Mohammed tarafından öldürülerek, parçalara bölündüğü ihtimali üzerine her yerde aranan Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood’un (20) arkadaşları, anma programı düzenledi. Sally’nin fotoğrafı önünde tütsü ve mum yakan arkadaşları, gözyaşı döktü.
25.09.2021Gündem
Iraklı Sally, şehir çöplüğünde de aranıyor
Iraklı Sally, şehir çöplüğünde de aranıyorEskişehir'de bir dönem Saddam Hüseyin'in ordusunda binbaşı olarak görev yapan Ali Challab Al-Abbood'un 22 gündür kayıp kızı Irak uyruklu Sally'in (20) arkadaşı Amjed Mohsin Mohammed (28) tarafından parçalara bölünerek bulunduğu evden çıkarıldığı ihtimali üzerine şehir çöplüğünde de arama başlatıldı.
24.09.2021Haberler
Iraklı Sally, şehir çöplüğünde de aranıyor
Iraklı Sally, şehir çöplüğünde de aranıyorEskişehir'de bir dönem Saddam Hüseyin'in ordusunda binbaşı olarak görev yapan Ali Challab Al-Abbood'un 22 gündür kayıp kızı Irak uyruklu Sally'in (20) arkadaşı Amjed Mohsin Mohammed (28) tarafından parçalara bölünerek bulunduğu evden çıkarıldığı ihtimali üzerine şehir çöplüğünde de arama başlatıldı.
24.09.2021Gündem
Cinayet şüphelisi Mohammed'in çorabında Sally'nin kan izi bulundu
Cinayet şüphelisi Mohammed'in çorabında Sally'nin kan izi bulunduEskişehir’de bir dönem Saddam Hüseyin'in ordusunda binbaşı olarak görev yapan Ali Challab Al-Abbood'un 21 gündür kayıp kızı Irak uyruklu Sally (20) soruşturması kapsamında tutuklanan Amjed Mohsin Mohammed'in (28) çorabında Sally'nin DNA'sı ile kanı bulundu. Şüphelinin Sally'yi öldürüp, aldığı testere ya da kesici aletlerle parçalara bölüp evden çıkardığı tahmin ediliyor.
23.09.2021Gündem
Irak uyruklu genç kızın kaybolmasına ilişkin 2 şüpheli tutuklandı
Irak uyruklu genç kızın kaybolmasına ilişkin 2 şüpheli tutuklandıEskişehir'de Irak uyruklu bir genç kızın kaybolmasına ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan 3 şüpheliden 2'si tutuklandı.
22.09.2021Haberler
Saddam'ın ordusundaki subayın kayıp kızını en son gören arkadaşı gözaltına alındı
Saddam'ın ordusundaki subayın kayıp kızını en son gören arkadaşı gözaltına alındıEskişehir’de oturan ve bir dönem Saddam Hüseyin'in ordusunda binbaşı olarak görev yapan Ali Challab Al-Abbood’un 20 gündür kayıp olan kızı Irak uyruklu Sally (20) soruşturması kapsamında ifadesi alınan Amjed Mohsin Mohammed, Bulgaristan’a kaçarken yakalandı. Sally'nin en son vatandaşı Amjed Mohsin Mohammed’in evine gittiği ardından ortadan kaybolduğu tespit edildi.
22.09.2021Gündem
3 kişinin arandığı Porsuk Çayı’nda 6 kemik parçası bulundu
3 kişinin arandığı Porsuk Çayı’nda 6 kemik parçası bulunduEskişehir’de ailelerinin kayıp ihbarında bulunduğu 3 kişinin arandığı Porsuk Çayı'nda, 6 kemik parçasına rastlandı. Kemiklerin insan ya da hayvan kemiği olup olmadığı yapılan incelemeler sonucu belli olacak. Aranan 3 kişinin uzun süredir kayıp olduğu belirtildi.
8.09.2021Haberler
3 kişinin arandığı Porsuk Çayı’nda 6 kemik parçası bulundu
3 kişinin arandığı Porsuk Çayı’nda 6 kemik parçası bulunduEskişehir’de ailelerinin kayıp ihbarında bulunduğu 3 kişinin arandığı Porsuk Çayı'nda, 6 kemik parçasına rastlandı. Kemiklerin insan ya da hayvan kemiği olup olmadığı yapılan incelemeler sonucu belli olacak. Aranan 3 kişinin uzun süredir kayıp olduğu belirtildi.
8.09.2021Gündem
Porsuk Çayı'nda ‘Seviyorum Recep’in cesedi bulundu! 3 kişi aranıyor
Porsuk Çayı'nda ‘Seviyorum Recep’in cesedi bulundu! 3 kişi aranıyorEskişehir’de ailelerinin bir süre önce kayıp başvurusunda bulunduğu ve kendilerinden haber alınamayan 4 kişi için kentin ortasından geçen Porsuk Çayı’nda arama başlatıldı. Aramanın ilk saatinde kentte ‘Seviyorum Recep’ olarak bilinen ve sokaklarda ‘seviyorum’ diye bağırarak şiir okuyan evsiz Recep Yıldız’ın (61) cesedi bulundu. Ekipler diğer 3 kişiyi arama çalışmaları devam ediyor.
7.09.2021Gündem
Son dakika... Porsuk Çayı'nda şok görüntü! Ölüsü poşetten çıktı
Son dakika... Porsuk Çayı'nda şok görüntü! Ölüsü poşetten çıktıEskişehir’de Porsuk Çayı’nda yapılan temizlik çalışması sırasında, poşete taşla birlikte konulup suya atılmış pitbull cinsi köpek ölüsü bulundu. Yapılan incelemede köpeğin yüzünde yaralar tespit edildi.
20.05.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Porsuk Çayı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.