Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan

Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan

Son dakika Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan haber sayfamızda...

Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9 prof dr mustafa necmi ilhan haberi bulunmuştur.
Kurban Bayramı'nda yasak var mı? Cumhurbaşkanı açıklama yaptı! Bayramda sokağa çıkma yasağı olacak mı?
Kurban Bayramı'nda yasak var mı? Cumhurbaşkanı açıklama yaptı! Bayramda sokağa çıkma yasağı olacak mı?Kurban Bayramı'na kısa bir süre kaldı. Corona virüs nedeniyle birçok alanda tedbirler alındı. Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma yasağı uygulanmıştı. Kurban Bayramı'nda yasak olup olmayacağı ise araştırılan konular arasında yer alıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Kurban Bayramı ile ilgili açıklama yaptı. Peki 2020 bayramda yasak olacak mı?
17.07.2020Gündem
Son dakika: Kurban Bayramı için flaş uyarı! Önemli bir dönemeç...
Son dakika: Kurban Bayramı için flaş uyarı! Önemli bir dönemeç...Gelen son dakika haberine göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca corona virüs'te son durumu paylaştı. Türkiye'de son 24 saatte 933 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu, 21 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 216 bin 873, can kaybı 5 bin 440 oldu. Son 24 saatte 1087 kişinin daha iyileşmesiyle Kovid-19 tedavisi tamamlananların sayısı 198 bin 820 oldu. Bakan Koca, "Daha çok test, daha çok vaka saptar. Test sayısıyla yeni vaka sayısı arasındaki ilişki ise bire bir değildir." ifadelerini kullandı. Öte yandan Bilim Kurulu üyelerinden yaklaşan Kurban Bayramı hakkında önemli açıklamalar geldi.
17.07.2020Gündem
Bilim Kurulu üyeleri Kurban Bayramı ve sonrası için uyardı: Eylülde risk artışı olabilir
Bilim Kurulu üyeleri Kurban Bayramı ve sonrası için uyardı: Eylülde risk artışı olabilirYaklaşan Kurban Bayramı hakkında konuşan Bilim Kurulu Üyeleri, “Bayramlaşmalar açık havada ve kısa olsun. Düşük vaka ile eylüle girmeliyiz. Eylül-ekimde risk yeni pike neden olabilir” uyarısı yaptı
17.07.2020Gündem
Telefonların zararı 30 yıl sonra ortaya çıkacak
Telefonların zararı 30 yıl sonra ortaya çıkacakUzmanlar, insan sağlığına olumsuz etkilerini sık sık hatırlattıkları cep telefonlarının zararlarını uzun vadede göreceğimizi belirtiyor.
24.10.2017Ekonomi
'Aşı tercihinde kriter yok'
'Aşı tercihinde kriter yok'Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, Covid-19 aşısı tercihinde önemli kriter olmadığını söyledi. İlhan, "Tamamen vatandaşların isteğine bağlı. Her iki aşı için de en çok görülen yan etkiler; aşı yapılan yerde kızarma, ağrı, sistemik yan etkiler açısından baktığımızda ise en çok alerjik reaksiyon her iki aşı sonrasında görülebiliyor" dedi.
7.04.2021Gündem
Son Dakika... Bu illere dikkat! Yeni kısıtlamalar...
Son Dakika... Bu illere dikkat! Yeni kısıtlamalar...Gelen son dakika haberine göre, Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, Türkiye'de mutasyonlu virüsün görüldüğü şehirlerde yeni kısıtlamaları düşünmek gerektiğini söyledi. İlhan, "Mutasyonun yoğun olduğu yerler varsa bu illerle ilgili kısıtlamalar yapılabilir elbet; ama şu an için böyle bir durum söz konusu değil. Çünkü Türkiye'nin her yerinde var. Bir ilçede, bir mahallede görülmüş olsa oranın karantina altına alınması söz konusu olabilir; ama bu vatandaşlarımız içinde tedavileri evlerde ve hastanelerde sürenler var" dedi. Öte yandan, Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yeşim Taşova'dan "üçüncü dalga" uyarısı geldi.
6.02.2021Gündem
1071 akademisyenden, Anayasa Mahkemesi kararına karşı bildiri
1071 akademisyenden, Anayasa Mahkemesi kararına karşı bildiriAnayasa Mahkemesinin (AYM), "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" metnine imza atan 10 akademisyenin "terör örgütü propagandası yapmak" suçundan cezalandırıldıkları gerekçesiyle yaptıkları bireysel başvuruda "hak ihlali" kararı vermesine ilişkin 1071 akademisyen karşı bildiri imzaladı.
29.07.2019 Gündem
Akademik Kadrolar
Akademik KadrolarAkademik Kadrolar
27.06.2000Eğitim
Beykent Üniversitesi
Beykent ÜniversitesiBeykent Üniversitesi
26.06.2000Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

bayramkurban bayramıbilim kuruluvekaletkoronavirüs

Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.