Randevu

Randevu

Son dakika randevu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan randevu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan randevu haber sayfamızda...

Randevu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.779 randevu haberi bulunmuştur.
Randevu almadan aşı olunur mu? Randevusuz korona aşısı yapılıyor mu?
Randevu almadan aşı olunur mu? Randevusuz korona aşısı yapılıyor mu? Koronavirüs aşılama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Haftalık aşılama oranı 7 milyonu geçmiş durumda. MHRS ve ALO 182'den koronavirüs aşı randevusu alınıyor. Ancak randevusuz aşı yapılıyor mu sorusu da gündeme geldi. Bakan Fahrettin Koca, randevu almadan aşı olma konusunda açıklamada bulundu.
20.06.2021Gündem
Aşı randevusu nasıl alınır e-Nabız ve MHRS? Aşı randevusu iptal edilip tekrar alınır mı?
Aşı randevusu nasıl alınır e-Nabız ve MHRS? Aşı randevusu iptal edilip tekrar alınır mı? Aşı randevusu alma ile ilgili detaylar gündemde yer alıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı randevularında yaş sınırının 30'a indiğini sosyal medya hesabı Twitter'da duyurdu. Aşı randevusu e-Nabız ve telefon ile alınabilir. Aşı randevusu alma ve iptal etme ile ilgili detaylar haberde yer alıyor. Peki aşı randevusu nasıl alınır, iptal edilip tekrar alınır mı?
20.06.2021Gündem
Son dakika haber: Gözler Kabine'de! Yasaklar kalkacak mı?
Son dakika haber: Gözler Kabine'de! Yasaklar kalkacak mı?Gelen son dakika haberine göre, Kovid-19'la mücadelede, son bir haftada birinci ve ikinci doz toplam 7 milyon 773 bin 105 aşı uygulandı. Türkiye'de son 24 saatte 213 bin 297 Kovid-19 testi yapıldı, 5 bin 91 kişinin testi pozitif çıktı, 63 kişi hayatını kaybetti. Sağlık Bakanlığı 5 milyon doz Sinovac aşısının Türkiye'ye ulaştığını açıkladı. 30 yaş üzeri vatandaşların aşı randevuları da açılırken normalleşme takviminde gözler kabine toplantısına çevrildi. İşte ele alınması beklenen kritik normalleşme kararı ile ilgili tüm detaylar...
20.06.2021Gündem
Son dakika... 30 yaşındakilere de koronavirüs aşısı başladı
Son dakika... 30 yaşındakilere de koronavirüs aşısı başladıSağlık Bakanlığı'nın aldığı karar doğrultusunda koronavirüs ile mücadele kapsamında aşılama yaşının 30'a düşmesinin ardından, randevu alanlar ve evleri hastaneye yakın olanlar aşılarını yaptırdı.
20.06.2021Gündem
Son dakika - EURO 2020’de bir derbiden fazlası! Puanlar paylaşıldı
Son dakika - EURO 2020’de bir derbiden fazlası! Puanlar paylaşıldıEURO 2020’de çok özel bir rekabet, Londra’da sahnelendi. İngiltere ile İskoçya arasında 1870’e kadar giden tarihi derbi, 2021’de Avrupa Futbol Şampiyonası için bir kez daha tekrar edildi
20.06.2021İngiltere
Aşıda yaş 30’a düştü
Aşıda yaş 30’a düştüKovid-19’a karşı aşılama kampanyasında randevu almada yaş sınırı 30’a düştü.
20.06.2021Gündem
Evlat Edinme Şartları Nelerdir? (2021) Evlat Edinme Süreci Hakkında Bilgiler
Evlat Edinme Şartları Nelerdir? (2021) Evlat Edinme Süreci Hakkında BilgilerÜlkemizde evlat edinmek isteyen çoğu kişi, internet üzerinden evlat edinmek hakkındaki bilgileri araştırmaktadır. Her isteyen kişi evlat edinememektedir. Evlat edinmek için kişilere iletilen belirli şartlar vardır. Bu şartların yerine getirilmesi halinde evlan edinme uygunluğu sağlanmış olur. Peki, Evlat edinme şartları nelerdir? (2021) Evlat edinme süreci hakkında bilgiler nelerdir? Sizin için tüm detayları ile derledik.
20.06.2021Yaşam
Sağlık Bakanlığı duyurdu: 5 milyon doz Sinovac aşısı Türkiye'ye ulaştı
Sağlık Bakanlığı duyurdu: 5 milyon doz Sinovac aşısı Türkiye'ye ulaştıSağlık Bakanlığı, THY kargo uçağı ile Çin'den yola çıkan 5 milyon doz Sinovac aşısının bugün Türkiye'ye ulaştığını bildirdi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı randevularında yaş sınırının 30'a indiğini açıkladı. Öte yandan Bakan Koca'dan aşılarla ilgili randevu uyarısı geldi.
19.06.2021Haberler
Son dakika! Sağlık Bakanlığı duyurdu: 5 milyon doz Sinovac aşısı Türkiye'ye ulaştı
Son dakika! Sağlık Bakanlığı duyurdu: 5 milyon doz Sinovac aşısı Türkiye'ye ulaştıGelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanlığı, THY kargo uçağı ile Çin'den yola çıkan 5 milyon doz Sinovac aşısının bugün Türkiye'ye ulaştığını bildirdi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı randevularında yaş sınırının 30'a indiğini açıkladı. Öte yandan Bakan Koca'dan aşılarla ilgili randevu uyarısı geldi.
19.06.2021Gündem
Aşı randevusu nasıl alınır? Telefon ve e Nabız'dan aşı randevusu alma, sorgulama, iptal etme, değiştirme işlemi!
Aşı randevusu nasıl alınır? Telefon ve e Nabız'dan aşı randevusu alma, sorgulama, iptal etme, değiştirme işlemi!Son dakika haberlere göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı randevularında yaş sınırının 30'a indiğini açıkladı. Aşı randevusu araması ise artış gösterdi. Aşı randevusu nasıl alınır? Telefon ve e Nabız'dan aşı randevusu alma - sorgulama işlemi nasıl yapılır merak konusu oldu. Aynı zamanda aşı randevusu alan ve gününü, saatini değiştirmek isteyenler nasıl değiştirilir sorusunu ve aşı randevusu iptal etme işlemini araştırıyor. Aşı randevusu telefon üzerinden, e nabız sisteminden alınıyor. İşte aşı randevusu için telefon numarası ve e nabız erişim linki...
19.06.2021Gündem
Son Dakika Haberleri: Aşı randevularında yeni yaş sınırı! Bakan Koca açıkladı
Son Dakika Haberleri: Aşı randevularında yeni yaş sınırı! Bakan Koca açıkladıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı randevularında yaş sınırının 30'a indiğini açıkladı.
19.06.2021Gündem
Son dakika: Resmen belli oldu! Kurban kesimi için kurallar açıklandı
Son dakika: Resmen belli oldu! Kurban kesimi için kurallar açıklandıGelen son dakika haberine göre; Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan 2021 Yılı Kurban Hizmetlerinin Uygulanmasına Dair Tebliğ, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
19.06.2021Gündem
AVM’ler aşılamaya yer tahsisi için kolları sıvadı
AVM’ler aşılamaya yer tahsisi için kolları sıvadıAlışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Altaş, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyükşehirler dahil bütün İl Sağlık Müdürlükleriyle irtibatta olduklarını belirterek, “Bizden talep edilmesi halinde yer tahsisi sağlayacağız. Bazı illerde ihtiyaç bulunmuyor ama yoğunluk olduğunda bunu talep edebileceklerini söylediler. Bu konuda ne zaman bizden bir şey istenirse yardımcı olmaya hazırız.” dedi.
18.06.2021Ekonomi
35 yaş üstü aşı randevusu nereden ve nasıl alınır? MHRS e-Nabız üzerinden aşı randevusu oluşturma
35 yaş üstü aşı randevusu nereden ve nasıl alınır? MHRS e-Nabız üzerinden aşı randevusu oluşturmaAşı randevusu nereden ve nasıl alınır sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Şu anda ülkemizde uygulanan BioNTech ve Sinovac aşılarının tedariğinin hızlanmasının ardından öncelikle SGK'ya kayıtlı tüm çalışan ve işçilerin aşı randevusu alabileceği duyuran Sağlık Bakanı Fahrettin Koca dün Bilim Kurulu toplantısının hemen ardından bir müjde daha verdi ve 35 yaş üstü tüm vatandaşların koronavirüs aşı randevusu alabileceklerini duyurdu. Peki MHRS ve e-Nabız üzerinden aşı randevusu nasıl alınır?
18.06.2021Gündem
‘Temmuzda hayat daha rahat olabilir’
‘Temmuzda hayat daha rahat olabilir’Türkiye’de dün 1.5 milyondan fazla kişinin aşılanmasıyla toplam uygulanan doz sayısı 38 milyon 800 bini geçti. Yaşın 35’e düşürülmesiyle birlikte aşı merkezlerindeki yoğunluk dün de sürdü. Uzmanlara göre, aşılama bu hızla devam ederse tüm kısıtlamalar kısa süre sonra kalkabilir. Prof. Dr. Necmi İlhan, ‘Temmuz ayında daha rahat sosyal ortamın olabileceğini öngörebiliriz şimdiden’ dedi
18.06.2021Gündem
Hastaneler  doldu taştı
Hastaneler doldu taştıKovid-19 salgınıyla mücadele kapsamında SGK’ye kayıtlı çalışanların aşı randevu sistemine dahil edilmesiyle İzmir’deki hastanelerde yaşanan yoğunluk akşam saatlerinde de sürdü.
18.06.2021Ege
20 yaş üstü aşılama ne zaman başlıyor? İşte, aşıda son durum
20 yaş üstü aşılama ne zaman başlıyor? İşte, aşıda son durumKoronavirüste 20 yaş üstü kişilerin aşılaması gündemde. Fahrettin Koca, aşılamada son gelişmeleri açıkladı ve son olarak 35 yaş ve üzeri vatandaşlar aşı randevusu almaya başladı. SGK'lı işçi ve memurlar için de aşı ekranı aktifleşmişti. Peki, 20 yaş ve üzeri ne zaman aşı olacak?
17.06.2021Gündem
Vali Yerlikaya açıkladı! İstanbul'da aşı rekoru
Vali Yerlikaya açıkladı! İstanbul'da aşı rekoru İstanbul'da Valisi Ali Yerlikaya, twitter hesabından paylaştığı bir mesajla, "16 Haziran günü İstanbul'da aşı olanların sayısı 324 bin 456 oldu. Bu bir rekor ama şimdilik. Çünkü bugün yeni bir rekor geliyor. Hedefimiz; 35 yaş üstü nüfusumuzu en geç 3 hafta içinde aşılamak" dedi.
17.06.2021Gündem
Bakan Koca duyurdu! 1 milyonuncu aşı Balıkesir'de yapıldı
Bakan Koca duyurdu! 1 milyonuncu aşı Balıkesir'de yapıldıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Balıkesir Altı Eylül 14 No'lu Aile Hekimliği'nde bugün 1 milyonuncu Kovid-19 aşısının yapıldığını duyurdu.
17.06.2021Gündem
Sinovac aşısı nerenin, hangi ülkenin? Sinovac aşısı geldi mi, koruyuculuğu, yan etkileri nedir?
Sinovac aşısı nerenin, hangi ülkenin? Sinovac aşısı geldi mi, koruyuculuğu, yan etkileri nedir?Sinovac aşısı olmak isteyenler randevu ekranının açılıp açılmadığını öğrenmek istiyor. Aynı zamanda da aşıya yönelik detaylı bilgi araştırıyor. Koronavirüs aşıları hakkında genelde ilk sorulan sorular arasında Sinovac aşısı nerenin, geldi mi? Sinovac aşısı yan etkileri var mı, neler? soruları yer alıyor. Peki sinovac aşısının koruyuculuğu nedir?
17.06.2021Gündem
Yerli aşı ne zaman çıkacak, gönüllü olmak için nereye başvurulur? Yerli aşı ismi nedir, çalışmaları ne durumda?
Yerli aşı ne zaman çıkacak, gönüllü olmak için nereye başvurulur? Yerli aşı ismi nedir, çalışmaları ne durumda?Koronavirüs aşılamalarının hızlandığı bugünlerde yerli aşı çalışmalarının ne durumda olduğu da gündeme geldi. Geçtiğimiz tarihlerde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter hesabından 'yerli aşıya gönüllü olun' çağrısında bulundu. Vatandaşlar ise yerli aşı ne zaman çıkacak, gönüllü olmak için nereye başvurulur aramasını yapıyor. Peki yerli aşı ismi nedir? İşte Türkiye'nin koronavirüse karşı geliştirdiği aşı hakkında bilinmesi gerekenler...
17.06.2021Gündem
Diş çapraşıklıklarının genel sağlık açısından ne gibi sonuçları vardır?
Diş çapraşıklıklarının genel sağlık açısından ne gibi sonuçları vardır? Ortodonti Uzmanı Dr. Dt. Emel Özdemir, şeffaf plaklarla ilgili merak edilenleri anlattı. Dişlerimiz sadece görsel olarak değil, vücudumuzun genel sağlığı için de çok önemlidir. Dişlerde çapraşıklık bulunduğunda dişler yeterince temizlenemez ve dişler üzerinde biriken bakteri plağı sebebiyle diş taşı oluşumu, diş eti problemleri ve çürük oluşma ihtimali artar.
18.06.2021Advertorial
Her yer aşı merkezi
Her yer aşı merkeziTürkiye aşılama programında vites yükseltti. Dün 1 milyon 416 bin doz aşı uygulanarak yeni bir rekora imza atılırken, aşılamada yeni bir döneme de girildi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, gün içinde randevu, gün içinde aşı uygulamasının başladığını duyurdu. Aşı olmak isteyen 10 binlerce kişi, sağlık merkezlerinde yoğunluğa neden oldu. Ayrıca yerinde aşılamanın yapıldığı organize sanayi bölgelerinde (OSB) ise uzun kuyruklar oluştu. Uygulanan toplam doz sayısı 37 milyonu aştı
17.06.2021Gündem
Görüntülü görüşme ile banka hesabı açılacak
Görüntülü görüşme ile banka hesabı açılacakTürkiye Emlak Katılım Bankası müşterileri, mobil şube üzerinden görüntülü görüşme yaparak hesap açabilecek.
17.06.2021Ekonomi
Aşı seferberliği
Aşı seferberliğiSGK kayıtlı çalışanlara aşılamanın başlaması ile her gün on binlerce kişinin aşılandığı Ege kentlerinde, hastanelerin bahçeleri insan seline sahne oldu
16.06.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

aşıkoronavirüsSağlık Bakanlığıkovidkorona

Randevu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.