Reel

Reel

Son dakika reel haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan reel gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan reel haber sayfamızda...

Reel

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.936 reel haberi bulunmuştur.
Enflasyon beklentisi nedir? 2022 Mayıs Enflasyon oranı kaç, belli oldu mu, ne zaman açıklanacak?
Enflasyon beklentisi nedir? 2022 Mayıs Enflasyon oranı kaç, belli oldu mu, ne zaman açıklanacak?Mayıs ayının son haftasına girmemizle birlikte gündeme gelen önemli konulardan biri de enflasyon oranı oldu. Geçtiğimiz gün Merkez Bankası Beklenti Anketi yayımlandı. Vatandaşlar tarafından 2022 Mayıs enflasyon beklentisi nedir merak konusu oldu. Peki 2022 Mayıs Enflasyon oranı kaç, belli oldu mu, ne zaman açıklanacak?
24.05.2022Ekonomi
Ekonomiye 807 milyar liralık kredi desteği
Ekonomiye 807 milyar liralık kredi desteğiHalkbank Genel Müdürü Osman Arslan, 2022 yılının ilk çeyreğinde 807.8 milyar liraya ulaşan kredi hacmiyle ülke ekonomisine finansal seçenekler sunduklarını belirterek, “Türkiye’ye inanıyoruz, gelecek biziz” dedi.
24.05.2022Ekonomi
Konut Fiyat Endeksi mart ayında yükseldi
Konut Fiyat Endeksi mart ayında yükseldiKonut Fiyat Endeksi (KFE), martta bir önceki aya göre yüzde 9,3 oranında artarak 347,5 seviyesinde gerçekleşti.
23.05.2022Ekonomi
Piyasa Katılımcıları Anketi yayımlandı
Piyasa Katılımcıları Anketi yayımlandıCari yıl sonu döviz kuru beklentisi bir önceki anket döneminde 16,85 TL iken mayıs ayı anket döneminde 17,57 TL oldu.
23.05.2022Uzmanpara
Merkez Bankası Beklenti Anketi yayımlandı
Merkez Bankası Beklenti Anketi yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), Mayıs ayı piyasa katılımcıları anketi sonuçlarını yayımladı.
23.05.2022Ekonomi
Reel Kesim Güven Endeksi geriledi
Reel Kesim Güven Endeksi gerilediMayıs ayında Reel Kesim Güven Endeksi bir önceki aya göre 0,3 puan azalarak 109,4 seviyesinde gerçekleşti.
23.05.2022Uzmanpara
Uzmanlardan ‘İlk Evim Konut Finansman Paketi’ değerlendirmesi
Uzmanlardan ‘İlk Evim Konut Finansman Paketi’ değerlendirmesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konut sektörünü canlandıracak 3 yeni paket açıkladı. Konuya ilişkin konut geliştirme uzmanlarından Ünsal Grup Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ünsal ve İntegra Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Uslu açıklamalarda bulundu.
18.05.2022Ekonomi
‘Yanlış yapanın üzerine gideceğiz’
‘Yanlış yapanın üzerine gideceğiz’Hedeflerinin enflasyonu düzenlemek olduğunu söyleyen Bakan Nebati, “Birlik olmaktan bereketin hasıl olduğuna inananlardanız. Yanlış yapanın da üzerine gideceğiz” dedi.
18.05.2022Ekonomi
Bakan Nebati'den enflasyon açıklaması
Bakan Nebati'den enflasyon açıklamasıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Halkımızın alım gücünü eskisinin de üzerine çıkaracağız. Enflasyon ve enflasyon ile mücadeleyi tek başına devletin çözeceği bir sorun olarak görmüyor, tüm paydaşlarla koordine edilmesi gereken bir mesele olarak değerlendiriyoruz" dedi.
17.05.2022Uzmanpara
Bakan Nebati'den enflasyon mesajı!
Bakan Nebati'den enflasyon mesajı!Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Türkiye Katılım Bankaları Birliği Genel Kurulu'nda açıklamalarda bulundu.
17.05.2022Ekonomi
İTO Başkanı Avdagiç: ''Kongre turizminde rota yeniden İstanbul''
İTO Başkanı Avdagiç: ''Kongre turizminde rota yeniden İstanbul''İTO Başkanı Şekib Avdagiç, pandemi sonrası uluslararası kongre turizmi rotasının yeniden İstanbul’a çevrildiğini belirterek, “İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu (ICVB) olarak bu yıl, katılımcı sayıları 300 ila 10 bin kişi arasında değişen 12 uluslararası kongre ve toplantıya destek veriyoruz. 7 uluslararası kongrenin İstanbul’a kazandırılması için de adayız” dedi.
13.05.2022Ekonomi
Sabancı’nın net kârı 8.2 milyar TL’yi aştı
Sabancı’nın net kârı 8.2 milyar TL’yi aştıSabancı Holding, 2022 yılının ilk çeyreğine ilişkin finansal sonuçlarını açıkladı. İlk 3 aylık dönemde kombine satışlarını yüzde 135 artışla 72 milyar 704 milyon TL seviyesine yükselten Sabancı Holding’in konsolide net kârı 8 milyar 251 milyon TL oldu.
12.05.2022Ekonomi
Konutta yeni fırsat 5 soru 5 cevap
Konutta yeni fırsat 5 soru 5 cevapCumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı Konut Finansmanı Projesi kapsamında hem konut alımı, hem de yeni konut üretimi desteklenecek. İşte 5 soru ve 5 cevap ile tüm yönleriyle yeni konut fırsatı...
11.05.2022Ekonomi
'Onları katillerin kucağına atmayız'
'Onları katillerin kucağına atmayız'MÜSİAD’ın kuruluş yıl dönümü törenine katılan Erdoğan, “Suriyeli sığınmacılara kapımız açık, onlara ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz. Onları katillerin kucağına atmayız” dedi.
10.05.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sığınmacılarla ilgili net mesaj: Bu topraklardan kovmayacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sığınmacılarla ilgili net mesaj: Bu topraklardan kovmayacağızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MÜSİAD'ın 32. Kuruluş Yıl Dönümü Programı ve Geleneksel MÜSİAD Türkiye'nin Gücü Ödülleri Töreni'nde konuşma yaptı. Sığınmacılarla ilgili net konuşan Erdoğan, 'Siz ne derseniz deyin. Biz bu konutları da onun için yapıyoruz. Birileri çıkmış laf salatası yapıyorlar. Kapımız açık ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz. Onları katillerin kucağına atmayacağız, onları bu topraklardan kovmayacağız.' dedi.
9.05.2022Haberler
Çin reel ekonomiye desteği artırma sözü verdi
Çin reel ekonomiye desteği artırma sözü verdiÇin Merkez Bankası yurt içi enflasyonu ve gelişmiş ekonomilerin politika ayarlamalarını yakından takip ederken reel ekonomiye desteğini artırma sözü verdi.
9.05.2022Uzmanpara
En fazla reel getiri borsada gerçekleşti
En fazla reel getiri borsada gerçekleştiAylık en yüksek reel getiri yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) ile indirgendiğinde %7,37, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde ise %7,79 oranlarıyla BIST 100 endeksinde gerçekleşti.
9.05.2022Uzmanpara
Aylık en yüksek reel getiri BIST 100 endeksinde oldu
Aylık en yüksek reel getiri BIST 100 endeksinde olduAylık en yüksek reel getiri, yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) ile indirgendiğinde %7,37, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde ise %7,79 oranlarıyla BIST 100 endeksinde gerçekleşti.
9.05.2022Ekonomi
Reel efektif döviz kuru endeksi arttı
Reel efektif döviz kuru endeksi arttıReel efektif döviz kuru endeksi nisan ayında 3,26 puan arttı.
6.05.2022Ekonomi
Reel efektif döviz kuru endeksi yükseldi
Reel efektif döviz kuru endeksi yükseldiReel efektif döviz kuru endeksi nisan ayında 3,26 puan arttı.
6.05.2022Uzmanpara
‘Üretimde büyük ivme yakaladık’
‘Üretimde büyük ivme yakaladık’Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye’yi katma değerli üretimle büyütmek isteyen bir iktidar olduklarını belirterek, özellikle Ar - Ge merkezleri ve teknoparkların gelişmesiyle mühendislerin, teknik personelin çok daha katma değerli ürünleri geliştirip üretmekte büyük bir ivme yakaladığını söyledi.
6.05.2022Ekonomi
Bakan Varank: Katma değerli üretimde büyük ivme yakaladık
Bakan Varank: Katma değerli üretimde büyük ivme yakaladıkSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye'yi katma değerli üretimle büyütmek isteyen bir iktidar olduklarını belirterek, özellikle Ar-Ge merkezleri ve teknoparkların gelişmesiyle mühendislerin, teknik personelin çok daha katma değerli ürünleri geliştirip üretmekte büyük bir ivme yakaladığını söyledi.
5.05.2022Ekonomi
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.05.2022Oyun
Ekonomiye 568 milyar liralık kredi desteği
Ekonomiye 568 milyar liralık kredi desteğiAkbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, “2022’nin ilk çeyreğinde ekonomimize 568 milyar TL kredi desteği sağladık” dedi.
29.04.2022Ekonomi
Ekonomik güven endeksi belli oldu
Ekonomik güven endeksi belli olduNisan ayında ekonomik güven endeksi 94,7 oldu.
28.04.2022Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Reel ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.