Ryanair

Ryanair

Son dakika Ryanair haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ryanair gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ryanair haber sayfamızda...

Ryanair

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 193 ryanair haberi bulunmuştur.
THY günlük 1263 seferle Avrupa'da ikinci oldu
THY günlük 1263 seferle Avrupa'da ikinci oldu Türk Hava Yolları (THY), günlük 1263 sefer yaparak, Avrupa'da en çok uçuş icra eden 2. hava yolu oldu.
14.09.2021Ekonomi
THY sefer sayısında Avrupa'da ikinci oldu
THY sefer sayısında Avrupa'da ikinci olduTHY, günlük 1322 seferle Avrupa'da en çok uçuş icra eden ikinci hava yolu şirketi oldu.
30.08.2021Uzmanpara
THY Avrupa'da ikinci oldu
THY Avrupa'da ikinci olduTHY, günlük 1322 seferle Avrupa'da en çok uçuş icra eden ikinci hava yolu şirketi oldu.
30.08.2021Ekonomi
THY Avrupa'da ikinci oldu
THY Avrupa'da ikinci olduTürk Hava Yolları (THY), günlük 1333 seferle Avrupa'da en çok uçuş icra eden 2. hava yolu oldu.
23.08.2021Ekonomi
THY Avrupa'da ikinci oldu
THY Avrupa'da ikinci olduTürk Hava Yolları (THY), günlük 1323 seferle Avrupa'da en çok uçuş icra eden 2. hava yolu oldu.
28.07.2021Ekonomi
THY günlük 1323 sefer sayısıyla Avrupa'da ikinci oldu
THY günlük 1323 sefer sayısıyla Avrupa'da ikinci olduTürk Hava Yolları (THY), günlük 1323 seferle Avrupa'da en çok uçuş icra eden 2. hava yolu oldu. Pegasus Havayolları da Avrupa’da en çok uçan havayolları listesinde 8. sırada yer aldı.
28.07.2021Ekonomi
ABD, Belarus ile seyahatleri yasakladı
ABD, Belarus ile seyahatleri yasakladıABD hükümeti, asılsız bomba ihbarı üzerine zorunlu iniş yapan uçaktaki Belaruslu muhalif ismi gözaltına alan Belarus ile seyahatleri engelleme kararı aldı.
7.07.2021Dünya
Belarus’ta Ryanair uçağında yakalanan muhalifler ev hapsinde
Belarus’ta Ryanair uçağında yakalanan muhalifler ev hapsindeBelarus Soruşturma Komitesi, Atina-Vilnius seferini yaparken bomba ihbarı nedeniyle Minsk'e acil iniş yapan Ryanair’e ait uçakta gözaltına alınan muhalifler Belarus vatandaşı Roman Protaseviç ve Rus vatandaşı Sofiya Sapega’nın ev hapsine alındığını bildirdi.
25.06.2021Dünya
AB'den Belarus'a yeni yaptırım kararı
AB'den Belarus'a yeni yaptırım kararıAvrupa Birliği (AB), insan hakları ihlalleri ve Ryanair uçağının geçen ay bomba ihbarı gerekçesiyle indirilmesi nedeniyle Belarus ekonomisine yönelik yeni yaptırımlar uygulama kararı aldı.
24.06.2021Uzmanpara
Belarus Başbakanı, Batı’ya meydan okudu!
Belarus Başbakanı, Batı’ya meydan okudu!Belarus Başbakanı Roman Golovçenko, Batı'nın ülkesine yönelik yaptırım kararlarına ilişkin, "Yeterli kaynaklarımız ve rezervlerimiz var. Bu koşullara uzun süredir hazırız.” dedi.
22.06.2021Dünya
ABD, Kanada ve İngiltere'den Belarus'a yaptırım!
ABD, Kanada ve İngiltere'den Belarus'a yaptırım!ABD, Kanada ve İngiltere, ortak bir kararla 23 Mayıs'ta Atina-Vilnius seferini yapan Ryanair yolcu uçağının bomba ihbarı sebep gösterilerek Minsk Havalimanı'na "zorunlu iniş yaptırılması" ve uçakta iki muhalifin gözaltına alınması gerekçesiyle Belarus yönetimine yaptırım uyguladıklarını açıkladı.
21.06.2021Dünya
AB'den Belarus'a yeni yaptırım kararı
AB'den Belarus'a yeni yaptırım kararıAvrupa Birliği (AB), "ciddi insan hakları ihlalleri" ve Ryanair uçağının geçen ay bomba ihbarı gerekçesiyle indirilmesi nedeniyle Belaruslu onlarca kişi ve kuruluşa kısıtlayıcı tedbir uygulama kararı aldı.
21.06.2021Dünya
Japonya'dan Belarus hava yolu şirketlerine yaptırım
Japonya'dan Belarus hava yolu şirketlerine yaptırımJaponya, Belarus'ta 23 Mayıs'ta uluslararası bir yolcu uçağının bomba ihbarı gerekçesiyle "zorla indirilmesi" ve yolcular arasındaki muhalif gazetecinin gözaltına alınmasının ardından bu ülkenin hava yolu şirketlerine yaptırım kararı aldı.
10.06.2021Dünya
British Airways ve Ryanair’e 'ücret iadesi' uyarısı
British Airways ve Ryanair’e 'ücret iadesi' uyarısıİngiliz denetim kuruluşu Rekabet ve Piyasalar Otoritesi (CMA) yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle seyahat edemeyen yolcuların bilet ücretlerini iade etmeyen İngiliz hava yolu şirketi British Airways (BA) ve Ryanair’in tüketici yasasını ihlal ettiğini belirterek uyarı mektubu gönderdi.
9.06.2021Uzmanpara
Putin, Biden zirvesinden büyük bir sonuç beklemiyor
Putin, Biden zirvesinden büyük bir sonuç beklemiyorRusya lideri, ABD'li mevkidaşıyla 16 Haziran'daki görüşme öncesi "Rus-Amerikan ilişkilerini bu duruma düşüren biz değiliz.. Çok büyük bir gelişme beklemiyorum. Ancak, Rusya tarafının yaratmadığı çelişkilere rağmen, uyuşan çıkarlarımız var" dedi.
5.06.2021Dünya
Belarus uçaklarına AB yasağı!
Belarus uçaklarına AB yasağı!Avrupa Birliği (AB) ülkelerinde görevli bazı diplomatlar, Belarus havayollarının AB hava sahasını kullanmasını ve uçakların da AB havalimanlarına inmesini yasaklamak amacıyla bir yönetmeliğe imza attı.
5.06.2021Dünya
IATA: AB'nin Belarus'a hava sahasını kapatması hayal kırıklığı
IATA: AB'nin Belarus'a hava sahasını kapatması hayal kırıklığıUluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA), Avrupa Birliği'nin (AB) Belarus'a ait hava yolu şirketlerinin Avrupa hava sahası ile AB ülkelerindeki havalimanlarını kullanmasını yasaklama kararının "hayal kırıklığı yaratan bir gelişme" olduğunu ve havacılık güvenliğinin politize edilmemesi gerektiğini bildirdi.
4.06.2021Dünya
Son dakika... AB'den Belarus'a daha fazla yaptırım mesajı!
Son dakika... AB'den Belarus'a daha fazla yaptırım mesajı!Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, bu gece yarısından itibaren Belarus'a ait hava yolu şirketlerinin AB hava sahası ve havalimanlarını kullanamayacağını, yeni yaptırımların da yolda olduğunu bildirdi.
4.06.2021Dünya
Belarus'ta yolcu uçağında yakalanan muhalif, suçlamaları kabullendi!
Belarus'ta yolcu uçağında yakalanan muhalif, suçlamaları kabullendi!Belarus'ta bomba ihbarı üzerine acil iniş yapan Ryanair'e ait yolcu uçağında yakalanan muhalif blog yazarı Roman Protaseviç, geçen yıl cumhurbaşkanlığı seçimi gecesi Minsk'te 3 gün boyunca kaos yaşanmasına neden olan ayaklanmaları organize ettiklerine yönelik suçlamayı kabul ettiğini söyledi.
3.06.2021Dünya
Uçağı zorla indirilmişti! Arkadaşlarını suçladı...
Uçağı zorla indirilmişti! Arkadaşlarını suçladı...Belarus’ta bomba ihbarı üzerine acil iniş yapan Ryanair’e ait yolcu uçağında yakalanan muhalif blog yazarı Roman Protaseviç, güvenlik güçlerine verdiği ifadede “kendisini asılsız bomba ihbarı yapan grupla ilişkili bir arkadaşının ele verdiğini düşündüğünü” söyledi.
2.06.2021Dünya
Son dakika... Boğazına sapladı! Mahkeme salonunda dehşet anları...
Son dakika... Boğazına sapladı! Mahkeme salonunda dehşet anları...Geçen yıl gözaltına alınan Belaruslu bir mahkum, Salı günü Minsk'te bir duruşmada ailesine ve komşularına suçunu kabul etmemesi halinde kovuşturmaya uğrayacağı söylendikten sonra korkunç bir eyleme girişti.
2.06.2021Dünya
Son dakika... Tükürdü, tekme attı! Uçakta maske takmayı reddedince...
Son dakika... Tükürdü, tekme attı! Uçakta maske takmayı reddedince...Son dakika haberine göre, İspanya'dan İtalya'ya giden yolcu uçağında yaşananlara görenler inanamadı. İtalyan kadından maskesini takması istenince kızılca kıyamet koptu.
31.05.2021Dünya
Son dakika... Putin ve Belarus Cumhurbaşkanı Lukaşenko, Soçi'de görüştü!
Son dakika... Putin ve Belarus Cumhurbaşkanı Lukaşenko, Soçi'de görüştü!Gelen son dakika haberine göre, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko, Ryanair'e ait yolcu uçağının indirilmesi konusunu ele aldı.
28.05.2021Dünya
Son dakika... Doğrudan hedef gösterdi! NATO'dan gelen şok açıklamaya yanıt gecikmedi
Son dakika... Doğrudan hedef gösterdi! NATO'dan gelen şok açıklamaya yanıt gecikmediGelen son dakika haberine göre, oklar bir kez daha Moskova'ya çevrildi. Yolcu uçağının savaş jetiyle Belarus'a zorla iniş yaptırılmasının yankıları giderek büyüyor. NATO başkanının doğrudan hedef göstererek konuşması gündemde bomba etkisi yarattı. Son dakika haberine göre, hem Putin'den hem de Lukaşenko'dan konuyla ilgili flaş açıklamalar geldi.
28.05.2021Dünya
'Belarus hava sahasını kullanmayan Avrupa’dan uçuşlara engel teknik gerekçe yüzünden'
'Belarus hava sahasını kullanmayan Avrupa’dan uçuşlara engel teknik gerekçe yüzünden'Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, bazı Avrupa uçuşlarına yönelik Rusya'nın engelleme yaptığına ilişkin iddialar üzerine, meselenin teknik sorunlardan kaynaklandığını söyledi.
28.05.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

belarusryanairabthyavrupa

Ryanair ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.