Şafak Operasyonu

Şafak Operasyonu

Son dakika şafak operasyonu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan şafak operasyonu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan şafak operasyonu haber sayfamızda...

Şafak Operasyonu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 949 şafak operasyonu haberi bulunmuştur.
'Metin abi', 'Erol abi' kodlu uyuşturucu ticaretine 4 tutuklama
'Metin abi', 'Erol abi' kodlu uyuşturucu ticaretine 4 tutuklamaMuş'ta narkotik polisinin, metamfetamine 'Metin abi', eroine ise 'Erol abi' diyen uyuşturucu satıcılarına yönelik şafak vakti düzenlediği operasyonda gözaltına alınan 8 kişiden 4'ü, tutuklandı.
23.06.2022Haberler
'Metin abi', 'Erol abi' kodlu uyuşturucu ticaretine 4 tutuklama
'Metin abi', 'Erol abi' kodlu uyuşturucu ticaretine 4 tutuklamaMuş'ta narkotik polisinin, metamfetamine 'Metin abi', eroine ise 'Erol abi' diyen uyuşturucu satıcılarına yönelik şafak vakti düzenlediği operasyonda gözaltına alınan 8 kişiden 4'ü, tutuklandı.
23.06.2022Gündem
Osmaniye merkezli zehir tacirlerine "şafak" operasyonu
Osmaniye merkezli zehir tacirlerine "şafak" operasyonuOsmaniye merkezli, 'torbacı' diye tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik şafak vakti operasyon düzenlendi. Özel Harekat Polisi’nin de destek verdiği operasyonda 9 şüpheli şahıs gözaltına alındı.
22.06.2022Haberler
Mersin'de PKK/KCK'ya 'Şahmeran' operasyonu
Mersin'de PKK/KCK'ya 'Şahmeran' operasyonuMersin'in Tarsus ilçesinde terör örgütü PKK/KCK terör örgütüyle bağlantısı bulunan şahıslara yönelik düzenlenen 'Şahmeran' operasyonunda, çok sayıda kişi gözaltına alındı. Şahısların geçmiş yıllarda polislere silah sıktığı, esnafa zorla kepenk kapattığı, dağa çıkması için çocukları ikna etmeye çalıştığı ve ölen örgüt mensuplarının cenaze işlemlerini organize ettiği tespit edildi.
22.06.2022Haberler
Torbacıların şifresi çözüldü! Eroine ‘Erol abi’, metamfetamine ‘Metin abi’ demişler
Torbacıların şifresi çözüldü! Eroine ‘Erol abi’, metamfetamine ‘Metin abi’ demişlerMuş’ta Polis Özel Harekat’ın da desteğiyle torbacılara yönelik düzenlenen eş zamanlı şafak operasyonunda 8 şüpheli gözaltına alındı.
20.06.2022Gündem
HDP’nin İstanbul, Bingöl ve Edirne il başkanlarına gözaltı kararı
HDP’nin İstanbul, Bingöl ve Edirne il başkanlarına gözaltı kararıTekirdağ merkezli 10 ilde Yapılan PKK/KCK soruşturması kapsamında çok sayıda kişi hakkında gözaltı kararı çıktı. Gözaltı kararı verilen isimler arasında HDP’nin İstanbul, Bingöl ve Edirne başkanları da yer almakta.
3.06.2022Gündem
6 ilde göçmen kaçakçılarına şafak operasyonu
6 ilde göçmen kaçakçılarına şafak operasyonuMuş İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığı ile Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğünce Muş merkezli 6 ilde göçmen kaçakçılarına yönelik düzenlenen şafak operasyonlarında 18 şüpheli yakalandı.
26.05.2022Gündem
İstanbul’da şafak operasyonu; Oğlunun arandığını duyan kadın, ‘Cezaevine girse de kurtulsak’ diye yakındı
İstanbul’da şafak operasyonu; Oğlunun arandığını duyan kadın, ‘Cezaevine girse de kurtulsak’ diye yakındıİstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt'ta faaliyet gösteren silahlı suç örgütü ve bu örgüte silah temin eden başka bir örgüte yönelik operasyon düzenledi. 74 şüpheli hakkında yakalama kararının verildiği operasyonda, Fatih'te silah temin eden örgüt üyesinin evine yapılan baskında, oğlunun arandığını öğrenen kadın, 'Yine ne yaptı, cezaevine girse de kurtulsak' diyerek yakındı.
26.05.2022Haberler
İstanbul’da şafak operasyonu! Anne isyan etti: Cezaevine girse de kurtulsak
İstanbul’da şafak operasyonu! Anne isyan etti: Cezaevine girse de kurtulsakİstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt’ta faaliyet gösteren silahlı suç örgütü ve bu örgüte silah temin eden başka bir örgüte yönelik operasyon düzenledi. 74 şüpheli hakkında yakalama kararının verildiği operasyonda, Fatih’te silah temin eden örgüt üyesinin evine yapılan baskında, oğlunun arandığını öğrenen kadın, ‘Yine ne yaptı, cezaevine girse de kurtulsak’ diyerek yakındı.
26.05.2022Gündem
Cinayeti azmettiren çete lideri şafak baskınında yakalandı
Cinayeti azmettiren çete lideri şafak baskınında yakalandıAdana’da suç örgütüne yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınan 31 zanlıdan 13’ü tutuklanırken, yakalanan çete liderinin cinayeti azmettirmek suçundan ömür boyu hapis cezasıyla arandığı ortaya çıktı.
20.05.2022Gündem
Şanlıurfa’da uyuşturucu satıcılarına şafak operasyonu
Şanlıurfa’da uyuşturucu satıcılarına şafak operasyonuŞanlıurfa’da uyuşturucu satıcılarına yönelik 230 polisin katılımıyla şafak vakti düzenlenen operasyonda 21 şüpheli gözaltına alındı.
17.05.2022Haberler
Şanlıurfa’da şafak operasyonu! 21 kişi gözaltına alındı
Şanlıurfa’da şafak operasyonu! 21 kişi gözaltına alındıŞanlıurfa’da uyuşturucu satıcılarına yönelik 230 polisin katılımıyla şafak vakti düzenlenen operasyonda 21 şüpheli gözaltına alındı.
17.05.2022Gündem
Twitch üzerinden dolandırıcılık yapan şebekeye şafak operasyonu
Twitch üzerinden dolandırıcılık yapan şebekeye şafak operasyonuÜnlü yayıncılık platformu Twitch’i kullanarak sosyal medya platformunda dolandırıcılık yaptıkları ileri sürülen şebekeye yönelik İstanbul merkezli Eskişehir, Balıkesir, Adana, İzmir, Çanakkale, Kırşehir ve Ankara illerinde 18 şüphelinin yakalanması için eş zamanlı operasyon yapıldı. Düzenlenen operasyonlarda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.
17.05.2022Haberler
Adana'da organize suç örgütüne şafak operasyonu: 35 gözaltı
Adana'da organize suç örgütüne şafak operasyonu: 35 gözaltıAdana'da uyuşturucu, kasten yaralama, kumar oynatma, kumar yoluyla borçlandırarak haksız kazanç elde etme suçlarına karışan bir organize suç örgütüne yönelik düzenlenen şafak operasyonunda 35 kişi gözaltına alındı.
14.05.2022Gündem
Osmaniye’de zehir tacirlerine 'şafak' operasyonu
Osmaniye’de zehir tacirlerine 'şafak' operasyonuOsmaniye’de 'torbacı' diye tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik şafak vakti düzenlenen operasyonda 9 şüpheli gözaltına alındı.
10.05.2022Gündem
İstanbul'da uyuşturucu tacirlerine şafak operasyonu
İstanbul'da uyuşturucu tacirlerine şafak operasyonuİstanbul'da emniyet ekipleri, çok sayıda adrese eş zamanlı narkotik operasyonu düzenlendi. Polis Özel Harekat (PÖH) ekiplerinin de katıldığı operasyonda, kapılar koçbaşıyla kırıldı, evlerde arama yapıldı.
10.05.2022Haberler
İstanbul'da uyuşturucu tacirlerine şafak operasyonu
İstanbul'da uyuşturucu tacirlerine şafak operasyonuİstanbul'da emniyet ekipleri, çok sayıda adrese eş zamanlı narkotik operasyonu düzenlendi. Polis Özel Harekat (PÖH) ekiplerinin de katıldığı operasyonda, kapılar koçbaşıyla kırıldı, evlerde arama yapıldı.
10.05.2022Gündem
Mersin'de DEAŞ operasyonu
Mersin'de DEAŞ operasyonuMersin'de terör örgütü DEAŞ üyesi oldukları ileri sürülen 13 şüphelinin yakalanmasına yönelik şafak operasyonu düzenledi.
9.05.2022Gündem
Adana’da terör örgütü DEAŞ’a şafak operasyonu
Adana’da terör örgütü DEAŞ’a şafak operasyonuAdana’da terör örgütü DEAŞ'a yönelik şafak vakti düzenlenen operasyonla çok sayıda kişi evlerinde yakalanarak gözaltına alındı.
27.04.2022Haberler
İstanbul’da uyuşturucu satıcılarına şafak operasyonu
İstanbul’da uyuşturucu satıcılarına şafak operasyonuİstanbul'da uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyonda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı. Operasyona özel harekat polisleri de destek verdi.
27.04.2022Haberler
İstanbul'da uyuşturucu satıcılarına şafak operasyonu
İstanbul'da uyuşturucu satıcılarına şafak operasyonuİstanbul'da uyuşturucu satıcılarına yönelik 8 ilçede yapılan operasyonda, 28 şüpheli gözaltına alındı. Özel harekat polislerinin de destek verdiği operasyonda, yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.
27.04.2022Gündem
Mersin'deki DEAŞ operasyonu! 13 şüpheli gözaltına alındı
Mersin'deki DEAŞ operasyonu! 13 şüpheli gözaltına alındıMersin'de terör örgütü DEAŞ'a yönelik bu sabah gerçekleştirilen şafak operasyonunda 13 şüphelinin gözaltına alındı. Öte yandan soruşturmanın devam ettiği kaydedildi.
24.03.2022Gündem
Mersin'de DEAŞ'a şafak operasyonu
Mersin'de DEAŞ'a şafak operasyonuMersin polisi, terör örgütü DEAŞ'a yönelik 14 adrese şafak operasyonu düzenledi. Özel harekat polislerinin de destek verdiği operasyonda, belirlenen şüpheliler gözaltına alındı.
24.03.2022Haberler
Şafak vakti eş zamanlı fuhuş operasyonu: 35 gözaltı
Şafak vakti eş zamanlı fuhuş operasyonu: 35 gözaltıKayseri merkezli 4 ilde düzenlenen şafak operasyonunda çeşitli suçlardan aranan 35 kişi gözaltına alındı.
21.03.2022Gündem
Adana'da yakalanan DEAŞ'lı, örgütün Türkiye’deki 5 sorumlusundan biri çıktı
Adana'da yakalanan DEAŞ'lı, örgütün Türkiye’deki 5 sorumlusundan biri çıktıAdana'da, DEAŞ’a yönelik operasyonda gözaltına alınan Muhammed H.M.’nin, terör örgütünün Türkiye’deki sözde 5 sorumlusundan 1'i olduğu ortaya çıktı. Operasyonda ele geçirilen bilgisayarı ve cep telefonundaki incelemede, DEAŞ’a katılım için gerekli olan evrak örneklerinin bulunduğu belirtildi.
12.03.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Şafak Operasyonu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.