Sağlık Bakanı Fahrettin Koca

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca

Son dakika Sağlık Bakanı Fahrettin Koca haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca haber sayfamızda...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.113 sağlık bakanı fahrettin koca haberi bulunmuştur.
SON DAKİKA: 18 Mayıs korona tablosu son durumu! Güncel aşı haritası ve vaka sayısı Sağlık Bakanlığı
SON DAKİKA: 18 Mayıs korona tablosu son durumu! Güncel aşı haritası ve vaka sayısı Sağlık BakanlığıKoronavirüs tablosu, normalleşme adımları sonrası da öne çıkıyor. Tabloda vaka oranları 2 bin sınırı altına indi ve vefat oranlarında da tek haneli rakamlar söz konusu. Aşılamada ise 147 milyon oranı devam ediyor. Peki, bugünkü vaka sayısı kaç oldu?
18.05.2022Gündem
Son dakika: 17 Mayıs 2022 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...
Son dakika: 17 Mayıs 2022 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Son dakika haberine göre; Sağlık Bakanlığı, 'Günlük Kovid- 19 Tablosu' verilerini açıkladı. Son 24 saatte yapılan 138 bin 894 testte 1608 vaka tespit edildi. 7 kişi hayatını kaybederken, 1219 kişinin de tedavisi ve karantinası sona erdi.
17.05.2022Gündem
Göz Bankası görme problemi yaşayan hastalara ışık oluyor
Göz Bankası görme problemi yaşayan hastalara ışık oluyor Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, kornea nakli bekleyen hastalara hizmet vermek amacıyla 2013 yılında kurulan Göz Bankası, yıllarca görme sıkıntısı çeken hastaların nakil için gerekli bekleme sürelerini kısaltıyor. Bugüne kadar 300 kornea naklinin yapıldığı Göz Bankasının çalışmalarını Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da Twitter hesabından paylaştı.
16.05.2022Gündem
‘Türk Kızılayı insanlığa umut’
‘Türk Kızılayı insanlığa umut’Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türk Kızılay’ın 150’yi aşkın ülkede faaliyet gösterdiğini ve Ukrayna’da masum sivillerin yardımına koştuğunu söyleyerek, “Çatışma bölgelerinde ve savaş cephelerinde hilal-i ahmer, insanlığa umut olmaktadır” dedi.
15.05.2022Siyaset
Fuat Oktay: Kızılay'ı güçlendirmek için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz
Fuat Oktay: Kızılay'ı güçlendirmek için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğizCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türk Kızılay'ın 103'üncü Genel Kurulunda "Kızılay gibi yüksek organizasyonel kabiliyete ve donanıma sahip marka kuruluşlara sahip olmamız güçlü ve iddia sahibi bir devlet olmamızın sonucudur. Biz hükümet olarak yeni iş birlikleri ve projelerle, Kızılay'ın operasyonel kabiliyetini artırmak ve teşkilatını güçlendirmek için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz" dedi.
14.05.2022Siyaset
‘Geleneksel tıpta dünyanın cazibe merkezi olacağız’
‘Geleneksel tıpta dünyanın cazibe merkezi olacağız’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, tüm dünyada, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp’ın (GETAT), son derece talep gördüğünü, ülkemizin bu alanda büyük bir potansiyeli ve mirası olduğunu belirterek, “Türkiye’nin GETAT uygulamalarında tüm dünya için bir cazibe merkezi olacağına eminim” dedi.
14.05.2022Siyaset
Emine Erdoğan: Türkiye'nin GETAT uygulamalarında dünya için bir cazibe merkezi olacağına eminim
Emine Erdoğan: Türkiye'nin GETAT uygulamalarında dünya için bir cazibe merkezi olacağına eminimBursa'da 'İntegratif ve Anadolu Tıbbı Kongresi'nin açılış programına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Tüm dünyada, geleneksel ve tamamlayıcı tıp, son derece talep görür hale geldi. Çünkü bu metot, insanı ruh ve beden bütünlüğü çerçevesinde değerlendiriyor. Koruyucu hekimliği esas alıyor. Ancak, GETAT uygulamalarının bilimsel ve akademik zeminde yürütülmesi son derece önemli. Ülkemizin bu anlamda potansiyeli ve mirası var. Türkiye'nin GETAT uygulamalarında önde gelen ülkelerden biri ve tüm dünya için cazibe merkezi olacağına eminim" dedi.
13.05.2022Gündem
Son dakika: Bakan Koca 'çok yakında' diyerek duyurdu! Sağlık çalışanlarını yakından ilgilendiren haber
Son dakika: Bakan Koca 'çok yakında' diyerek duyurdu! Sağlık çalışanlarını yakından ilgilendiren haberGelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Cumhurbaşkanımızın 14 Mart Müjdeleri ile başlayan süreç, Milli İradeyi temsil eden Meclis’te kısa zamanda karşılığını bulacak." diyerek "Sağlık çalışanlarımızın maaş ödeme sistemleri ve özlük haklarında iyileştirmeler sağlayacak düzenlemeler, çok yakında Meclis gündemine alınacak" bilgisini paylaştı.
12.05.2022Gündem
Son dakika: Meclis'ten geçti! Kadına ve sağlık çalışanlarına yönelik şiddet 'katalog suç' sayılacak
Son dakika: Meclis'ten geçti! Kadına ve sağlık çalışanlarına yönelik şiddet 'katalog suç' sayılacakGelen son dakika haberine göre; Kadına ve sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin önlenmesini de içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi. Kadına ve sağlık çalışanlarına yönelik kasten işlenen suçlar katalog suçlara girecek. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı paylaşımda, "Sağlık çalışanlarına açılan ve yaygın şekilde haksızlıklara neden olan malpraktis davalarında, kasıt olmadığı sürece tazminatı devletin üstlenmesini sağlayan kanun maddesi Meclis’te kabul edildi. Milletvekillerimize teşekkür ediyoruz. Hayırlı olsun." ifadelerini kullandı. Bakan Koca, "Cumhurbaşkanımızın 14 Mart Müjdeleri ile başlayan süreç, Milli İradeyi temsil eden Meclis’te kısa zamanda karşılığını bulacak." diyerek "Sağlık çalışanlarımızın maaş ödeme sistemleri ve özlük haklarında iyileştirmeler sağlayacak düzenlemeler çok yakında Meclis gündemine alınacak" bilgisini paylaştı
12.05.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kazakistan Cumhurbaşkanı Tokayev ile masa tenisi oynadı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kazakistan Cumhurbaşkanı Tokayev ile masa tenisi oynadıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev ile masa tenisi oynadı.
10.05.2022Siyaset
Son dakika: Kazakistan ile 15 anlaşma imzalandı! Erdoğan yeni hedefi belirledi: 10 milyar dolar...
Son dakika: Kazakistan ile 15 anlaşma imzalandı! Erdoğan yeni hedefi belirledi: 10 milyar dolar...Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev ile başbaşa görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sonrası iki ülke arasında 15 yeni anlaşma imzalandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Tokayev anlaşmaların ardından ortak basın toplantısında konuştu. Erdoğan "5 milyar dolar olarak belirlediğimiz hedefimizi geride bıraktık. İnşallah birlikte atacağımız adımlarla 10 milyar dolar hedefine ulaşacağız." dedi. Tokayev ise açıklamasında, "Türkiye, Kazakistan için çok önemli bir stratejik ortaktır. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın her zaman bize destek olduğunu biliyoruz. Erdoğan vizyon sahibi bir lider." ifadelerini kullandı.
10.05.2022Siyaset
Son dakika! Erdoğan, Tokayev'i resmi törenle karşıladı
Son dakika! Erdoğan, Tokayev'i resmi törenle karşıladıCumhurbaşkanı Erdoğan, Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev’i resmi törenle karşıladı.
10.05.2022Siyaset
Sağlık Bakanı Koca paylaştı! 'Anneler günü annesi, anneler günü bebeği'
Sağlık Bakanı Koca paylaştı! 'Anneler günü annesi, anneler günü bebeği'Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Anneler Günü’nde dünyaya gelen bebeği ve annesini paylaştı.
8.05.2022Haberler
Sağlık Bakanı Koca paylaştı! 'Anneler günü annesi, anneler günü bebeği'
Sağlık Bakanı Koca paylaştı! 'Anneler günü annesi, anneler günü bebeği'Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Anneler Günü’nde dünyaya gelen bebeği ve annesini paylaştı.
8.05.2022Gündem
Siyasilerden Anneler Günü mesajı
Siyasilerden Anneler Günü mesajıSiyasi parti liderleri Anneler Günü’nü sosyal medyadan paylaştıkları mesajlarla kutladılar.
8.05.2022Siyaset
Bakan Koca: 73 bin 965 sağlık çalışanı bayram tatilinde görev başındaydı
Bakan Koca: 73 bin 965 sağlık çalışanı bayram tatilinde görev başındaydıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ramazan Bayramı tatilinde 73 bin 965 sağlık çalışanının görev yaptığını açıkladı.
4.05.2022Gündem
Bakan Koca'dan bayramda nöbet tutan sağlık çalışanlarına teşekkür
Bakan Koca'dan bayramda nöbet tutan sağlık çalışanlarına teşekkürSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ramazan Bayramı'nda mesai yapan sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.
4.05.2022Gündem
Metin Özlen kimdir? Karagöz sanatçısı Metin Özlen neden vefat etti?
Metin Özlen kimdir? Karagöz sanatçısı Metin Özlen neden vefat etti?Ünlü Karagöz sanatçısı Metin Özlen 82 yaşında hayatını kaybetti. Özlen, İstanbul'da doğdu ve Karagöz yapım tekniğini dedesinden öğrendi. İlk çalışmalarını da kartondan yaptı. Peki, Metin Özlen aslen nereli, neden öldü?
3.05.2022Gündem
Karagöz sanatçısı Metin Özlen hayatını kaybetti
Karagöz sanatçısı Metin Özlen hayatını kaybettiKaragöz sanatçısı Metin Özlen, tedavi gördüğü Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti
3.05.2022Gündem
Bakan Koca'dan bayram ziyareti! Tek tek ilgilendi
Bakan Koca'dan bayram ziyareti! Tek tek ilgilendiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, gece yarısı İstanbul'da bazı hastanelerin acil servislerini ziyaret ederek sağlık çalışanlarının ve hastaların bayramını kutladı.
3.05.2022Gündem
Bakan Koca'dan hastanelere bayram ziyareti
Bakan Koca'dan hastanelere bayram ziyaretiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, gece yarısı İstanbul'da bazı hastanelerin acil servislerini ziyaret ederek sağlık çalışanlarının ve hastaların bayramını kutladı.
3.05.2022Gündem
1 Mayıs (Bugünkü) vaka ve can kaybı sayısı açıklandı? Türkiye'de son 24 saatte kaç yeni vaka ve can kaybı var?
1 Mayıs (Bugünkü) vaka ve can kaybı sayısı açıklandı? Türkiye'de son 24 saatte kaç yeni vaka ve can kaybı var?Ülkemizde vaka sayısı ve aşı haritasını içeren tablo her akşam Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşılıyor. Son dönemde hızla artan vaka sayılarının ardından maske yasağı sadece hastane ve toplu taşıma araçlarında olmak üzere diğer alanlarda kaldırılmıştır açıklaması yapılmıştı. Peki Bugünkü vaka ve can kaybı sayısı kaç oldu?
1.05.2022Gündem
Tablo belli oldu! Bakan Koca 'son durak' diyerek bayram sonrasını işaret etti
Tablo belli oldu! Bakan Koca 'son durak' diyerek bayram sonrasını işaret ettiSon dakika haberine göre; Sağlık Bakanlığı, 'Günlük Kovid- 19 Tablosu' verilerini açıkladı. Son 24 saatte yapılan 108 bin 802 testte 1480 vaka tespit edildi. 12 kişi hayatını kaybederken, 2 bin 113 kişinin de tedavisi ve karantinası sona erdi. Bakan Koca günlük vaka sayısıyla ilgili yaptığı paylaşımda, "Vaka sayısı binin altına inince toplu taşımaya maskesiz biniyoruz. Biraz çabayla, belki de bayram dönüşünde!" dedi.
1.05.2022Gündem
Bakan Koca paylaştı! 10 bin 69 hekimden başarı
Bakan Koca paylaştı! 10 bin 69 hekimden başarıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından TUS sonuçlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, 10 bin 69 hekimin gerekli başarıyı göstererek 39 uzman uzmanlık dalında eğitim almaya hak kazandığını belirtti.
1.05.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzonspor'u tebrik etti! Bordo-mavililere tebrik yağıyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzonspor'u tebrik etti! Bordo-mavililere tebrik yağıyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Spor Toto Süper Lig'de 2021-2022 sezonunu şampiyon tamamlayan Trabzonspor'u tebrik etti. Bordo-mavili takımın şampiyonluğu sonrası tebrik mesajları üst üste geldi.
30.04.2022Trabzonspor

Benzer Haber Etiketleri

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.