Sakarya Nehri

Sakarya Nehri

Son dakika sakarya nehri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sakarya nehri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sakarya nehri haber sayfamızda...

Sakarya Nehri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 315 sakarya nehri haberi bulunmuştur.
Kuruluş Osman Çobanoğlu Ali Bey kimdir, nası öldü, hangi oyuncu oynuyor?
Kuruluş Osman Çobanoğlu Ali Bey kimdir, nası öldü, hangi oyuncu oynuyor?Kuruluş Osman dizisine dahil olan karakterler arasına Çobanoğlu Ali Bey de katıldı. Ali Bey'i canlandıran oyuncu hakkında henüz ayrıntılı bilgi olmasa da Çobanoğulları Beyliğinden Ali Bey hakkında tarih sayfasında detaylar yer alıyor. Peki, Çobanoğlu Ali Bey tarihte kimdir, nasıl öldü?
8.06.2022Cadde
Salatalık tarlada 2, marketlerde 10 lira!
Salatalık tarlada 2, marketlerde 10 lira!Marmara Bölgesi'nin örtü altı tarımda önemli merkezlerinden Bilecik'teki seralarda salatalık hasadı başladı. Bu yıl tarlada toptan 2 liraya alınan mahsul, kent pazarında 5, büyük şehirlerdeki marketlerde 7 ile 10 lira arası satılıyor.
6.06.2022Ekonomi
Yerli jeneratör seri üretilecek
Yerli jeneratör seri üretilecekEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Yerli ve milli jeneratör üretiminde artık seri üretime geçiyoruz. İlk yerli türbinimizi ve seri üretimden çıkaracağımız ilk yerli jeneratörümüzü Sakarya nehri üzerinde bulunan Hasan Polatkan Hidroelektrik Santrali’nde kullanacağız” dedi.
26.05.2022Ekonomi
Bakan Dönmez: Yerli jeneratörde seri üretime geçiyoruz
Bakan Dönmez: Yerli jeneratörde seri üretime geçiyoruzEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Hedef 2053: Termik Santrallerin Geleceği Çalıştayı"nda açıklamalarda bulundu.
25.05.2022Ekonomi
Nehre atlayan pazarcıdan 71 gün sonra haber geldi
Nehre atlayan pazarcıdan 71 gün sonra haber geldiSakarya’nın Adapazarı ilçesinde nehre atlayan pazarcı Salih Şimşek'in cesedi 71 gün sonra bulundu. Şimşek'in cesedi otopsi merkezine götürüldü.
27.04.2022Gündem
Girdiği nehirden çıkamayan adamı bulmak için didik didik arıyorlar
Girdiği nehirden çıkamayan adamı bulmak için didik didik arıyorlarSakarya’nın Adapazarı ilçesinde girdiği nehirde kaybolan Salih Şimşek'i bulmak için 4’üncü günde de ekiplerin çalışmaları sürüyor.
18.02.2022Gündem
Girdiği nehirden çıkamamıştı! Yeni görüntü ortaya çıktı
Girdiği nehirden çıkamamıştı! Yeni görüntü ortaya çıktıSakarya’da peşinde bulunan şahıslardan kaçtığı esnada nehre atladığı iddia edilen adamın su üzerinde hareketsiz şekilde sürüklendiği anların videosu ortaya çıktı. Videoyu çeken çocukların ise korkuyla ‘öldü’ diyerek kaydı durdurduğu anlar dikkatlerden kaçmadı.
16.02.2022Gündem
Peşindekilerden kaçmaya çalışan adam nehirde kayboldu
Peşindekilerden kaçmaya çalışan adam nehirde kaybolduSakarya’nın Adapazarı ilçesinde peşinde bulunan şahıslardan kaçtığı iddia edilen adam, Sakarya Nehri’ne atlayarak gözden kayboldu. Şahsın suya atlayarak yüzmeye çalıştığı anlar kameraya yansırken, bölgeye sevk edilen ekipler vatandaşı bulmak için çalışma başlattı.
15.02.2022Haberler
Peşindekilerden kaçmaya çalışan adam nehirde kayboldu
Peşindekilerden kaçmaya çalışan adam nehirde kaybolduSakarya’nın Adapazarı ilçesinde peşinde bulunan şahıslardan kaçtığı iddia edilen adam, Sakarya Nehri’ne atlayarak gözden kayboldu. Şahsın suya atlayarak yüzmeye çalıştığı anlar kameraya yansırken, bölgeye sevk edilen ekipler vatandaşı bulmak için çalışma başlattı.
15.02.2022Gündem
Adapazarı'nda kaçak at kesimine 2 kişi tutuklandı
Adapazarı'nda kaçak at kesimine 2 kişi tutuklandıSakarya’nın Adapazarı ilçesinde, kaçak at keserken yakalanan E.H. ile yer temin eden B.D. gözaltına alındı, 36 at ve 7 eşeğe de el kondu. Şüpheliler, 'Hayvanları Koruma Kanunu' kapsamında tutuklandı.
20.01.2022Gündem
Sakarya Nehri Nerede? Nereden Doğar Ve Nereye Dökülür?
Sakarya Nehri Nerede? Nereden Doğar Ve Nereye Dökülür?Sakarya nehrinin nerede olduğu ülkemizde sıklıkla merak edilen ve araştırılan konular arasındadır. Özellikle çok fazla bilinmesinden ve merak edilmesinden dolayı da araştırılan nehirlerden biridir. Bu bakımdan siz de Sakarya nehri nerede öğrenebilir ve gerektiği zaman bu bilgiyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sakarya nehri nerede? Nereden doğar ve nereye dökülür tüm detayları ile derledik.
12.01.2022Eğitim
İşten çıktıktan sonra sırra kadem basmıştı, cansız bedeni bulundu
İşten çıktıktan sonra sırra kadem basmıştı, cansız bedeni bulunduSakarya’da iş yerindeki vardiyasından çıktıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan İbrahim Gümüş’ün cansız bedeni Sakarya Nehri’nde bulundu.
14.12.2021Gündem
'Nehir kenarında at kesiliyor' ihbarı harekete geçirdi! 43 ata el konuldu
'Nehir kenarında at kesiliyor' ihbarı harekete geçirdi! 43 ata el konulduSakarya’da nehir kenarında ‘at kesiliyor’ ihbarı üzerine harekete geçen ekipler bölgede bakımsız halde bulunan 43 ata el koydu. Aramalar esnasında kesici aletlerin de bulunduğu olayla ilgili yeni gelişmeler ortaya çıktı. Atlardan 4 tanesi telef olurken, şahısların daha öncesinde de aynı suçtan kayıtları olduğu öğrenildi.
8.12.2021Gündem
Kan donduran at ihbarı! Jandarma harekete geçti
Kan donduran at ihbarı! Jandarma harekete geçtiSakarya’nın Arifiye ilçesinden geçmekte olan Sakarya Nehri kenarında yaklaşık 10 kişilik grubun at kestiği yönünde gelen ihbarları değerlendiren jandarma ekiplerince gerçekleştirilen baskında yaklaşık 40 adet at bulundu.
7.12.2021Gündem
Bilecik'te yetiştirilen 'Osmaneli ayvası'nda hasat başladı
Bilecik'te yetiştirilen 'Osmaneli ayvası'nda hasat başladıSakarya Nehri'nden beslenen verimli topraklarında pek çok sebze ve meyvenin yetiştirildiği Bilecik'in Osmaneli ilçesinde ayva üreticileri hasat telaşı yaşıyor.
13.11.2021Ekonomi
Sakarya Savaşı’nın 100. yıl dönümü
Sakarya Savaşı’nın 100. yıl dönümüAydın Hasan - Meclis; 23 Nisan 1920’de Ankara’da ilk toplantısını yaptı...
14.09.2021Siyaset
22 Gün 22 Gece
22 Gün 22 GeceYeryüzünün gelmiş geçmiş en uzun meydan savaşı 23 Ağustos 1921’de başladı. Acaba Savaş Tanrısı kimin yüzüne gülecekti? Türk Milleti topyekûn savaşa hazırlanıyor, milletin gücü ordunun gücüne katılıyordu. Mustafa Kemal Paşa orduya ihtarda bulundu: “5. Tümen’in tüm komutan, subay ve erlerinden verilecek ilk emirle yıldırım gibi düşmanın üzerine atılmalarını ve onu yok ederek şan ve şeref kazanmalarını isterim”
23.08.2021Gündem
Sakarya Nehri’nde zafere dalış
Sakarya Nehri’nde zafere dalışSakarya Meydan Zaferi’nin 100’üncü yılı nedeniyle Derinlere Saygı Dalışı Topluluğu üyeleri, İstanbul’dan yola çıkarak Ankara’ya geldi.
23.08.2021Gündem
‘Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır’
‘Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır’Şanlı Sakarya zaferi 100 yaşında. uzmanlara göre 22 gün, 22 gece süren destansı mücadeleyi Yunan ordusu kazansaydı Sevr Antlaşması’nı yani Anadolu’nun parçalanmasını kabul etmek zorunda bırakılacaktık
22.08.2021Gündem
Sakarya Nehri'ne düşerek kaybolan gençten acı haber!
Sakarya Nehri'ne düşerek kaybolan gençten acı haber!Bilecik'in Osmaneli ilçesinde, geçen pazar Sakarya Nehri'ne düşen gencin cesedine ulaşıldı. Arama çalışmasını takip eden Kaya'nın ailesi ise büyük üzüntü yaşadı.
17.08.2021Gündem
Sakarya Nehri'nde kaybolan Hüseyin, dalgıçlarla aranıyor
Sakarya Nehri'nde kaybolan Hüseyin, dalgıçlarla aranıyor Bilecik'te, dün dengesini kaybedip, Sakarya Nehri'ne düşen Hüseyin Kaya (23) için arama çalışmaları, İzmir'den gelen 4 kişilik dalgıç ekibi ile sürdürülüyor.
16.08.2021Gündem
Kavun üreticisi talebe yetişmekte zorlanıyor
Kavun üreticisi talebe yetişmekte zorlanıyorMarmara Bölgesi'nin kavun ihtiyacını önemli oranda karşılayan Bilecik'teki üreticiler, ürünlerinin tarlada 1,50 ila 2,30 liradan alıcı bulmasının memnuniyetini yaşıyor.
15.08.2021Ekonomi
Nehirde kaybolan Emirhan'ın, cansız bedeni bulundu
Nehirde kaybolan Emirhan'ın, cansız bedeni bulunduSakarya’nın Karasu ilçesinde, geçen cumartesi günü yüzdüğü nehirde akıntıya kapılarak kaybolan Emirhan Henden (20) ölü olarak bulundu. Gencin cesedi yaklaşık 13 kilometre uzaklıkta su üstünde görüldü.
9.07.2021Gündem
'Hakkınızı helal edin' dedikten sonra nehirde kayboldu!
'Hakkınızı helal edin' dedikten sonra nehirde kayboldu!Sakarya’nın Karasu ilçesinde, görüntü çeken arkadaşlarına "Hakkınızı helal edin" dedikten sonra botun yanına gitmek için girdiği nehirde kaybolan Emirhan Henden'i (20) arama çalışmaları sürüyor.
7.07.2021Gündem
Nehirde akıntıya kapılan Emirhan'ın son görüntüleri ortaya çıktı
Nehirde akıntıya kapılan Emirhan'ın son görüntüleri ortaya çıktıSakarya'nın Karasu ilçesinde Sakarya Nehri'nde kaybolan Emirhan Henden'i arama çalışmaları devam ediyor. Emirhan Henden'in nehre girdiği anda çekilen görüntüleri ortaya çıktı.
4.07.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Sakarya Nehri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.