Salih Memişoğlu

Salih Memişoğlu

Son dakika Salih Memişoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Salih Memişoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Salih Memişoğlu haber sayfamızda...

Salih Memişoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 56 salih memisoglu haberi bulunmuştur.
Son dakika... Salih Memişoğlu cinayetinde 5 şüpheliye dava açıldı
Son dakika... Salih Memişoğlu cinayetinde 5 şüpheliye dava açıldıÇekmeköy'de hayvanat bahçesinde kamuoyunda bioenerji ve metafizik uzmanı olan ve ünlülerin hocası olarak bilinen Salih Memişoğlu ile çalışanı Ömer Faruk Zengin'i silahla ateş ederek öldürdüğü ve 4 kişiyi de yaraladığı iddia edilen şüpheli Mustafa Öztürk hakkında 1'i ağırlaştırılmış olmak üzere 2 kez müebbet ve 60 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. İddianamede şüpheli Öztürk'ün iki oğlunun eylemlere iştirak ettiği gerekçesiyle ağırlaştırılmış müebbet hapis istenirken, cinayete yardım etmekle suçlanan 2 kişinin de 20'şer yıla kadar hapsi talep edildi.
25.05.2021Gündem
Ünlülerin hocası Salih Memişoğlu cinayetinde flaş gelişme
Ünlülerin hocası Salih Memişoğlu cinayetinde flaş gelişmeÇekmeköy'de hayvanat bahçesinde kamuoyunda bioenerji ve metafizik uzmanı olarak bilinen Salih Memişoğlu'nun da aralarında bulunduğu 2 kişiyi öldürdüğü ve 1 kişiyi de yaraladığı iddia edilen şüpheli Mustafa Öztürk, çıkarıldığı adli makamlarca "Kasten öldürme" suçundan tutuklandı. Şüpheli Öztürk'ün kaçmasına yardım ettiği iddia edilen 4 şüpheli ise adli kontrol tedbiri uygulanarak serbest bırakıldı.
12.03.2021Gündem
900 bin TL'yi yeterli bulmadığı için öldürmüş!
900 bin TL'yi yeterli bulmadığı için öldürmüş!İstanbul Çekmeköy'de hayvanat bahçesinde, kamuoyunda bioenerji ve metafizik uzmanı olarak bilinen Salih Memişoğlu'nun da aralarında bulunduğu 2 kişiyi öldürdüğü ve 1 kişiyi de yaraladığı iddia edilen şüpheli Mustafa Ö. ile kaçmasına yardım eden 4 kişi adliyeye sevk edildi. Olayın daha önceden ödenmiş 900 bin lira parayı yeterli bulmayan şüphelinin daha fazla para istemesi yüzünden meydana geldiği ortaya çıktı.
12.03.2021Haberler
900 bin TL'yi yeterli bulmadığı için öldürmüş!
900 bin TL'yi yeterli bulmadığı için öldürmüş!İstanbul Çekmeköy'de hayvanat bahçesinde, kamuoyunda bioenerji ve metafizik uzmanı olarak bilinen Salih Memişoğlu'nun da aralarında bulunduğu 2 kişiyi öldürdüğü ve 1 kişiyi de yaraladığı iddia edilen şüpheli Mustafa Ö. ile kaçmasına yardım eden 4 kişi adliyeye sevk edildi. Olayın daha önceden ödenmiş 900 bin lira parayı yeterli bulmayan şüphelinin daha fazla para istemesi yüzünden meydana geldiği ortaya çıktı.
12.03.2021Gündem
Son Dakika Haberi: Salih Memişoğlu'nu 900 bin lira az geldiği için öldürmüş
Son Dakika Haberi: Salih Memişoğlu'nu 900 bin lira az geldiği için öldürmüş'Ünlülerin Hocası' olarak tanınan Salih Memişoğlu cinayetinde yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Çekmeköy'de hayvanat bahçesinde, kamuoyunda bioenerji ve metafizik uzmanı olarak bilinen Salih Memişoğlu'nun da aralarında bulunduğu 2 kişiyi öldürdüğü ve 1 kişiyi de yaraladığı iddia edilen şüpheli Mustafa Ö. ile kaçmasına yardım eden 4 kişi adliyeye sevk edildi. Olayın daha önceden ödenmiş 900 bin lira parayı yeterli bulmayan şüphelinin daha fazla para istemesi yüzünden meydana geldiği belirtildi.
12.03.2021Gündem
Son dakika: Salih Memişoğlu cinayetinde flaş gelişme! Yakalandı
Son dakika: Salih Memişoğlu cinayetinde flaş gelişme! Yakalandıİstanbul Çekmeköy'de, hayvanat bahçesinde, kamuoyunda bioenerji ve metafizik uzmanı olarak bilinen Salih Memişoğlu'nun da aralarında bulunduğu 2 kişiyi öldürdüğü ve 1 kişiyi yaraladığı iddia edilen şüpheli gözaltına alındı.
11.03.2021Gündem
Salih Memişoğlu kimdir, nereli? Salih Memişoğlu öldü mü?
Salih Memişoğlu kimdir, nereli? Salih Memişoğlu öldü mü? Birçok ünlü isim tarafından tanınan ve metafizik uzmanı olarak bilinen Salih Memişoğlu'nun hayatı araştırılıyor. Sanat camiasında ünlülerin hocası olarak tarif edilen Salih Memişoğlu kaç yaşındaydı, mesleği nedir? Metafizik nedir, ne demek? İşte, Salih Memişoğlu biyografisi...
10.03.2021Gündem
Ünlülerin hocası Salih Memişoğlu son yolculuğuna uğurlandı
Ünlülerin hocası Salih Memişoğlu son yolculuğuna uğurlandıİstanbul Çekmeköy'de hayvanat bahçesinde dün çıkan uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden, ünlülerin hocası olarak bilinen ünlü biyoenerji ve metafizik uzmanı Salih Memişoğlu, Fatih Camii'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.
10.03.2021Haberler
Son Dakika: Çekmeköy'de 2 kardeşin ölümünde yeni gelişme
Son Dakika: Çekmeköy'de 2 kardeşin ölümünde yeni gelişmeSon dakika gelen habere göre; Çekmeköy'de tamamlanmamış inşaatın asansör boşluğundaki su birikintisine düşerek 4 ve 8 yaşındaki iki çocuğun hayatını kaybetmesine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan inşaat sahibi Orhan Akyol çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince "Taksirle birden fazla kişinin ölümüne sebep olmak" suçundan tutuklandı.
10.03.2021Gündem
Silahlı saldırıda hayatını kaybeden Salih Memişoğlu son yolculuğuna uğurlandı
Silahlı saldırıda hayatını kaybeden Salih Memişoğlu son yolculuğuna uğurlandıİstanbul Çekmeköy'deki hayvanat bahçesinde dün çıkan uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden, ünlülerin hocası olarak bilinen ünlü biyoenerji ve metafizik uzmanı Salih Memişoğlu, Fatih Camii'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.
10.03.2021Gündem
Son Dakika Haberi: Ünlülerin hocası Salih Memişoğlu son yolculuğuna uğurlandı
Son Dakika Haberi: Ünlülerin hocası Salih Memişoğlu son yolculuğuna uğurlandıİstanbul Çekmeköy'de hayvanat bahçesinde dün çıkan uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden, ünlülerin hocası olarak bilinen ünlü biyoenerji ve metafizik uzmanı Salih Memişoğlu, Fatih Camii'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.
10.03.2021Gündem
Son Dakika Haberi: Ünlülerin hocası Salih Memişoğlu cinayetinde yeni detay!
Son Dakika Haberi: Ünlülerin hocası Salih Memişoğlu cinayetinde yeni detay!Gelen son dakika haberine göre; İstanbul Çekmeköy'de hayvanat bahçesinde 2 kişinin öldüğü,1 kişinin yaralandığı silahlı saldırının şüphelisi Mustafa Ö'yü yakalama çalışmaları sürüyor. Hayvanat bahçesinin saldırıda hayatını kaybeden metafizik uzmanı Salih Memişoğlu'nun oğluna ait olduğu, saldırgan Mustafa Ö'nün de bir süre burada işletmecilik yaptığı, daha sonra ilişkisinin kesildiği belirlenirken, aralarında bu nedenle alacak verecek meselesi tartışması yaşandığı öğrenildi.
10.03.2021Gündem
Ünlü metafizikçiye kurşun
Ünlü metafizikçiye kurşunİstanbul Çekmeköy’deki bir hayvanat bahçesinde çıkan kavgada ünlü metafizik uzmanı Salih Memişoğlu ile bir kişi daha öldürüldü.
10.03.2021Gündem
Ünlülerin hocası Salih Memişoğlu öldürüldü
Ünlülerin hocası Salih Memişoğlu öldürüldüİstanbul Çekmeköy'de hayvanat bahçesinde çıkan silahlı kavga çıktı. Ünlülerin hocası olarak bilinen metafizik uzmanı Salih Memişoğlu'nun da aralarında bulunduğu 2 kişi öldü. Kanlı olayda 1 kişi ise yaralandı. Alacak verecek meselesinden çıktığı iddia edilen kavgada polis, otomobiliyle kaçan silahlı saldırganı yakalamak için çalışma başlattı
9.03.2021Haberler
Son dakika... İstanbul'da kanlı olay! Salih Memişoğlu öldürüldü
Son dakika... İstanbul'da kanlı olay! Salih Memişoğlu öldürüldüGelen son dakika haberine göre; Çekmeköy'de hayvanat bahçesinde çıkan silahlı kavgada 2 kişi öldü, 1 kişi yaralandı. Alacak verecek meselesinden çıktığı iddia edilen olayda polis, otomobiliyle kaçan silahlı saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.
9.03.2021Gündem
Son dakika... İstanbul'da kanlı olay! Ünlülerin hocası Salih Memişoğlu öldürüldü
Son dakika... İstanbul'da kanlı olay! Ünlülerin hocası Salih Memişoğlu öldürüldüGelen son dakika haberine göre; Çekmeköy'de hayvanat bahçesinde çıkan silahlı kavga çıktı. Ünlülerin hocası olarak bilinen metafizik uzmanı Salih Memişoğlu'nun da aralarında bulunduğu 2 kişi öldü. Kanlı olayda 1 kişi ise yaralandı. Alacak verecek meselesinden çıktığı iddia edilen kavgada polis, otomobiliyle kaçan silahlı saldırganı yakalamak için çalışma başlattı. İşte haberin ayrıntıları...
10.03.2021Gündem
Alişan'dan Salih Memişoğlu'na ziyaret
Alişan'dan Salih Memişoğlu'na ziyaretFantezi müziğin güçlü ismi Alişan, ünlülerin hocası olarak bilinen Metafizik Uzmanı Salih Memişoğlu'nu ziyaret etti. Memişoğlu ailesi ile sıkı dost olduğu bilinen Alişan, o anları sosyal medya hesabından paylaştı, “Hocamla derin sohbetler" notunu yazdı.
11.09.2018Cadde
Afişi yayınlandı
Afişi yayınlandıPolis Haftası dolayısıyla 6 Nisan’da vizyona girecek ‘Kızım ve Ben’in afişi yayınlandı.
28.02.2018Cadde
Etkileyici bir hikaye
Etkileyici bir hikaye‘Kızım ve Ben’ filminde rol alan İrem  Helvacıoğlu ve Cemal Hünal, hikayenin  çok etkileyici olduğunu söyledi.  Projenin geliri Şehit Çocukları  Vakfı’na bağışlanacak
4.08.2017Cadde
İstanbul'da bugün... Gerçek sonradan ortaya çıktı
İstanbul'da bugün... Gerçek sonradan ortaya çıktı"Kızım ve Ben" adlı filmin  operasyon sahnesi için gerçek özel harekat polisleri, polis helikopteri, mühimmat  ve 4 zırhlı araç kullanıldı.
23.07.2017Gündem
İstanbul'da bugün... Gerçek sonradan ortaya çıktı
İstanbul'da bugün... Gerçek sonradan ortaya çıktı"Kızım ve Ben" adlı filmin  operasyon sahnesi için gerçek özel harekat polisleri, polis helikopteri, mühimmat  ve 4 zırhlı araç kullanıldı.
23.07.2017Gündem
Emniyetten Cemal Hünal’a 'operasyon' izni!
Emniyetten Cemal Hünal’a 'operasyon' izni!Oyuncu Cemal Hünal’ın bir özel harekat polisini canlandıracağı 'Kızım ve Ben' filmine İstanbul Emniyeti'nden onay çıktı. Çekimlerde özel harekat polisleri, zırhlı araçlar ve polis helikopteri yer alacak.
19.07.2017Cadde
'Kızım ve Ben' filminin çekimleri başladı
'Kızım ve Ben' filminin çekimleri başladıGerçek bir yaşam hikâyesinden sinemaya uyarlanan ve etkileyici konusuyla dikkat çeken ‘Kızım ve Ben’ filminin çekimleri İstanbul’da başladı.Filmin senarist ve yönetmeni Murat Gürvardar. Filmin başrollerini ise ünlü oyuncular Cemal Hünal ve İrem Helvacıoğlu paylaşıyor.
‘Başına  gelmeyen  bilmez’
‘Başına gelmeyen bilmez’‘Azazil 2 Büyü’ filminde konuk oyuncu olan Alişan, bin yıl önce yaşayan bir hocayı canlandırıyor.
16.03.2016Cadde
Antalyaspor-Eyüpspor: 2-2
Antalyaspor-Eyüpspor: 2-2 Ziraat Türkiye Kupası 5. tur ikinci maçında Antalyaspor, sahasında TFF 2. Lig temsilcisi Eyüpspor ile 2-2 berabere kaldı. İlk karşılaşmayı 3-0 kazanan Akdeniz ekibi, son 16 turuna yükseldi.

Benzer Haber Etiketleri

Salih Memişoğluçekmeköyistanbulsilahlı kavgason dakika haberler

Salih Memişoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.