Çekmeköy

Çekmeköy

Son dakika Çekmeköy haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Çekmeköy gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Çekmeköy haber sayfamızda...

Çekmeköy

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.645 çekmeköy haberi bulunmuştur.
Bakan Osman Aşkın Bak: Gençlere hayırlı olsun!
Bakan Osman Aşkın Bak: Gençlere hayırlı olsun!Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Çekmeköy Belediyesi Ömerli Kamp ve Eğitim Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi, “Bu tesisler, bu bölgenin gençlerine hayırlı olsun” diye konuştu.
9.12.2023Diğer
Bakan Bak Çekmeköy'de açılışa katıldı: Gençler spor yaptıkça takdir görüyor
Bakan Bak Çekmeköy'de açılışa katıldı: Gençler spor yaptıkça takdir görüyorÇekmeköy Belediyesi Ömerli Kamp ve Eğitim Merkezi'nin açılışı Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın katılımıyla yapıldı.
8.12.2023Haberler
Bakan Güler ve Bakan Özhaseki bir araya geldi
Bakan Güler ve Bakan Özhaseki bir araya geldiMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Milli Savunma Bakanlığında bir araya geldi.
8.12.2023Gündem
Bakan Bak Çekmeköy'de açılışa katıldı: Gençler spor yaptıkça takdir görüyor
Bakan Bak Çekmeköy'de açılışa katıldı: Gençler spor yaptıkça takdir görüyorÇekmeköy Belediyesi Ömerli Kamp ve Eğitim Merkezi'nin açılışı Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın katılımıyla yapıldı.
8.12.2023Gündem
EVSEL ATIK KONTEYNERİ, SIFIR ATIK KUTUSU VE KONTEYNER YEDEK PARÇA ALIM İŞİ
EVSEL ATIK KONTEYNERİ, SIFIR ATIK KUTUSU VE KONTEYNER YEDEK PARÇA ALIM İŞİEVSEL ATIK KONTEYNERİ, SIFIR ATIK KUTUSU VE KONTEYNER YEDEK PARÇA ALIM İŞİÇEKMEKÖY BELEDİYESİ İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE SIFIR ATIK MÜDÜRLÜĞÜEVSEL ATIK KONTEYNERİ, SIFIR ATIK KUTUSU VE KONTEYNER YEDEK PARÇA ALIM İŞİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır...
İstanbul'da, 1 günlük yağışın ardından işte barajlarda son durum
İstanbul'da, 1 günlük yağışın ardından işte barajlarda son durumİstanbul'da yağmur barajlara yaradı. 1 günlük yağışla barajlardaki doluluk oranı yüzde 25.62'den yüzde 31.03'e çıktı.
30.11.2023Gündem
Konut satışında dengeler değişti: İşte arsaya yüksek talebin nedeni
Konut satışında dengeler değişti: İşte arsaya yüksek talebin nedeniTÜİK konut satış rakamlarını açıklamıştı. Buna göre konut satışındaki artış yavaşlarken arsa ve tarladaki satışlar tüm zamanların en yükseğine ulaştı. Peki arsa ve tarla satışının artmasının en önemli nedeni ne? İşte detaylar...
28.11.2023Ekonomi
İBB Meclisi'nde Gazze'ye yardım gerilimi
İBB Meclisi'nde Gazze'ye yardım gerilimiİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisinde, Gazze'ye yapılması planlanan yardımın Kızılay üzerinden yapılması teklifi, CHP ve AK Parti meclis üyeleri arasında gerginliğe neden oldu.
27.11.2023Gündem
İSTANBUL VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI SARIGAZİ VERGİ DAİRESİ İLANEN TEBLİĞ
İSTANBUL VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI SARIGAZİ VERGİ DAİRESİ İLANEN TEBLİĞİSTANBUL VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI SARIGAZİ VERGİ DAİRESİ İLANEN TEBLİĞ...
21.11.2023Resmi İlanlar
İBB Meclisi'nde karar! İETT'nin 2024 yılı bütçesi kabul edildi
İBB Meclisi'nde karar! İETT'nin 2024 yılı bütçesi kabul edildiİstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı 3'üncü oturumunda İETT'nin 29 milyar 400 milyon liralık 2024 yılı bütçesi oy birliğiyle kabul edildi. Toplantıda ayrıca 8 ilçenin 2024 mali yılı bütçesi de kabul edildi.
21.11.2023Gündem
'Kanseri yenmemde motivasyon sağladı!'
'Kanseri yenmemde motivasyon sağladı!'Boğaç Aksoy, 2021'de lenfomaya yakalanmıştı. Kemoterapi sonrası kök hücre tedavisi de gören oyuncu, Eylül 2022'de kanseri yendiğini açıklamıştı. Tedavi gördüğü dönemde usta sanatçı Halil Ergün ile bir filmde rol alan Boğaç Aksoy, gösterim sonrası duygularını dile getirdi.
21.11.2023Cadde
Dilan ve Engin Polat'ın komşuları ile park kavgası! Yumruk attığı anın görüntüsü ortaya çıktı
Dilan ve Engin Polat'ın komşuları ile park kavgası! Yumruk attığı anın görüntüsü ortaya çıktıDilan Polat ile Engin Polat’ın Çekmeköy’deki doğum günü partisinde komşularıyla yaşadığı park kavgasının yeni görüntüleri ortaya çıktı. Engin Polat’ın komşusunun yüzüne yumruk attığı anlar saniye saniye kaydedildi.
12.11.2023Gündem
Dilan ve Engin Polat'ın komşuları ile park kavgası! Yumruk attığı anın görüntüsü ortaya çıktı
Dilan ve Engin Polat'ın komşuları ile park kavgası! Yumruk attığı anın görüntüsü ortaya çıktıHaklarında “kara para aklama”, “vergi kaçırma” gibi 4 ayrı suçtan tutuklu yargılanan Dilan Polat ile Engin Polat’ın Çekmeköy’deki doğum günü partisinde komşularıyla yaşadığı park kavgasının yeni görüntüleri ortaya çıktı.
12.11.2023Haberler
İşte Dilan-Engin Polat'ın para trafiği! 49 sayfalık MASAK raporu CNN Türk'te
İşte Dilan-Engin Polat'ın para trafiği! 49 sayfalık MASAK raporu CNN Türk'teDilan ve Engin Polat çiftinin soruşturmasında oluşturulan 49 sayfalık MASAK raporunu CNN TÜRK İstanbul Haber Müdürü Nihat Uludağ tarafından açıklandı. İşte detaylar...
10.11.2023Gündem
Dilan - Engin Polat çiftinin tutuklanmadan önce görüntüleri ortaya çıktı! Komşularına saldırmışlar
Dilan - Engin Polat çiftinin tutuklanmadan önce görüntüleri ortaya çıktı! Komşularına saldırmışlarTürkiye'nin günlerdir konuştuğu Dilan - Engin Polat dosyasında her gün yeni skandallar ortaya çıkıyor. Polat çiftinin tutuklanmadan önce komşularının kabusu olduğu konuşuluyordu. O görüntülere Kanal D haber ulaştı.
11.11.2023Gündem
Dilan - Engin Polat çiftinin tutuklanmadan önce görüntüleri ortaya çıktı! Komşularına saldırmışlar
Dilan - Engin Polat çiftinin tutuklanmadan önce görüntüleri ortaya çıktı! Komşularına saldırmışlarTürkiye'nin günlerdir konuştuğu Dilan - Engin Polat dosyasında her gün yeni skandallar ortaya çıkıyor. Polat çiftinin tutuklanmadan önce komşularının kabusu olduğu konuşuluyordu. O görüntülere Kanal D haber ulaştı.
10.11.2023Haberler
Dilan Polat ve kardeşi Sıla Doğu ile ilgili şoke eden gelişme! Cezaevinde 'Sosyetik hırsız' kavgası
Dilan Polat ve kardeşi Sıla Doğu ile ilgili şoke eden gelişme! Cezaevinde 'Sosyetik hırsız' kavgasıDilan Polat ve kardeşi Sıla Doğu, Silivri'de örgüt suçlularının konulduğu 9 numaralı yüksek güvenlikli cezaevinde 30 kişilik koğuşta kalıyor. Dilan Polat'ın tek kişilik hücreye geçme talebi reddedildirken Sıla Doğu ile ilgili şoke eden olay yaşandı. İşte yeni detaylar…
10.11.2023Gündem
Büyükşehirlerde göç hareketliliği! Nedeni belli oldu: İşte en çok taşınan ilçeler
Büyükşehirlerde göç hareketliliği! Nedeni belli oldu: İşte en çok taşınan ilçelerBüyükşehirlerde yaşanan göç hareketliliği 2 yılın en yüksek seviyesine çıktı. Peki vatandaşlar neden büyükşehirlerden göç ediyor? Gayrimenkul Uzmanı Mustafa Hakan Özelmacıklı merak edilenleri anlattı.
9.11.2023Ekonomi
Dilan Polat'tan Whatsapp savunması! 'Vücudumun fotoğrafları olması sebebiyle endişe ettim'
Dilan Polat'tan Whatsapp savunması! 'Vücudumun fotoğrafları olması sebebiyle endişe ettim'İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı soruşturma kapsamında, tutuklanan Dilan Polat ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.
8.11.2023Gündem
Dilan Polat ve Engin Polat'ın gecekondu mahallesinden villaya uzanan hikayesi
Dilan Polat ve Engin Polat'ın gecekondu mahallesinden villaya uzanan hikayesiİstanbul’da önceki gece düzenlenen operasyonlarla, örgütlü bir şekilde kara para aklama, vergi kaçakçılığı ve evrakta sahtecilik suçlamalarıyla gözaltına alınan çoğunluğu Polat ailesi mensubu 17 şahsın sorgusuna dün başlandı. Dilan Polat ve Engin Polat'ın 5 yıl önce gecekondu mahallesinde oturdukları ortaya çıktı
3.11.2023Gündem
Dilan Polat ve Engin Polat'a ait araçlar sergileniyor
Dilan Polat ve Engin Polat'a ait araçlar sergileniyorDilan Polat ve Engin Polat çiftine yapılan operasyonun ardından yeni bir gelişme daha yaşandı. Çifte ait araçlar çekicilere yüklenerek Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine götürüldü.
2.11.2023Haberler
Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin araçları Emniyet'te sergilendi
Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin araçları Emniyet'te sergilendiDilan Polat ve Engin Polat çiftine yapılan operasyonun ardından yeni bir gelişme daha yaşandı. Çifte ait araçlar çekicilerle götürülerek Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü yerleşkesinde sergilendi.
2.11.2023Gündem
Ampute Futbol Milli Takımı'na büyük jest! Söz verilen evler teslim edildi
Ampute Futbol Milli Takımı'na büyük jest! Söz verilen evler teslim edildi2017 yılında Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası'nda şampiyonluğa ulaşan Ampute Futbol Milli Takımı'na söz verilen evler teslim edildi.
27.10.2023Diğer
Şehirden kopmadan doğanın içinde bir yaşam… 5 adımda keşfedin!
Şehirden kopmadan doğanın içinde bir yaşam… 5 adımda keşfedin!İstanbul’un iş, eğitim ve sosyal imkanlarını geride bırakmadan daha konforlu bir hayat kurmak için mucize çözümlere ihtiyacınız yok. Sadece bütün taleplerinizi karşılayan o kusursuz konuma karar vermeniz, yeni hayatınızı planlamanız için ilk adımı atmanızı sağlayacaktır. İşte size güvenli, konforlu bir konutta keyifli ve huzurlu bir yaşam vadeden yeni eviniz ararken Çekmeköy’ü ön plana çıkartan nedenler…
20.10.2023Advertorial

Benzer Haber Etiketleri

Çekmeköy ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.